Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

nelatorka
8. říj 2011

Ahojky moc všem děkujeme!!!!! Porod sice začal přirozeně prasknutím vody a celkem to šlo rychle, ale nakonec to dále nešlo takže hurá na sál a na císařský řez 😢 no a ještě k tomu všemu jsem měla problémi po epiduralu takže jsme museli jít na zátku ☹ epidural už nikdy v životě!!!!! takže jsem si to fakt užila, ale včera nás už pustili domů 🙂) Míša je moc hodné miminko akorát maminky si zatím moc neužil, ale už si to vynahrazujeme!!! Fotečky samozřejmě budou 🙂 😉 ještě jednou všem děkuji!!!

frozinka
8. říj 2011

@nelatorka: moc gratuluju ke klučíkovi, hlavně ať jste zdraví, mrzí mně, že jsi měla takové problémy s epidurálem, je to fakt svinstvo, ale teď už bude jen dobře!! Užívejte si to, je to krásné mít ten malý uzlíček doma 🙂
Jinak zdravím všechny nové i moje spolubojovnice, nestíhám sem psát, ale občas pročítám. My budeme mít příští měsíc už rok, strašně to letí, z těch mých malých uzlíčků už jsou velcí, nedobří čertíci, člověk z nich má občas hlavu jak čtverec a padá únavou, ale neměnila bych za nic na světě!
Tak se mějte krásně holky a všem čekatelkám přeju pořádné // a maminám zdravé a hodné dětičky 🙂

mamba555
9. říj 2011

@nelatorka ahojik nelatorka jej tak ty už to máš za sebou ešte raz gratulujem no a povedz mi čo to je epidrum?

mamba555
9. říj 2011

@zazy no ahojik tak ja ešte furt nič nejak sa mu von nechce v sobotu som mala termin al enič stoho zajtra idem ku doktorovi no uvidime ale dakujem pekne si milá že si si spomenula

nelatorka
10. říj 2011

@mamba555 epidurál .....no já byla nakonec na císaři takže to je umrtvení, že do tebe řežou, ale jsi vzhůru 😀 a píchá ze to do zad do páteře tuším a potom necítíš nic od pasu dolů je to fakt svinstvo!! takže být tebou pokud bys musela na císař.....jako že nebudeš muset.... tak bych šla asi rači do celkové anestezie.
Jinak přeji ať už to máš co nejdříve za sebou!!!!

kacnov
12. říj 2011

@nelatorka ahojky a kde jsi rodila? já teda na epidurál nemůžu říct půl slova- bez něj bych to nezvládla 😖 -byl by to nadlidský ukol

terez80
13. říj 2011

Ahoj holky, dlouho surfuju po netu jako asi každá a čtu si vaše příspěvky a rady a teprve dnes jsem se odhodlala se přihlásit, protože mám spoustu dotazů tak třeba mi někdo poradíte. Je super číst, jak jste všechny šťastné buď těhotné a nebo s miminkem. Bohužel se nám s manželem nedaří otěhotnět 2 roky, pořád jsem doufala a věřila, že to půjde samo. Zkoušela i cvičení Mojžíšové díky, kterému jsem se dostala až do ambulance, již máme po vyšetřeních a budu muset jít na umělé oplodnění. Prosím, jak na vás působily ty hormony a vše. děkuji

aidule
13. říj 2011

@terez80 Tak tady vítej odvážná terez 🙂 !Nevím, do kterého centra se chystáš nebo ke komu do ambulance, ale pokud jsi psala sem, tak máš asi namířeno do Repromedy. Má osobní zkušenost je právě spojená s tímto centrem a musím říct, že jsem byla moc spokojená. S jednáním i s prostředím,měla jsem pocit, že se mi maximálně snažili pomoci a vždy mi vyšli vstříct i časově, když jsem to potřebovala....i když nám IVF nevyšlo, i pak se snažila paní doktorka najít jinou variantu s ohledem na mé výsledky....no prostě a jasně tady jsem byla moc spokojená!!! Nám se mimi nakonec zadařilo po minimálce s clostilem a dnes už má Natálka skoro 2 měsíce-no velká slečna 😀 😉!!! Myslím, že nebude od věci sepsat si otázky, na které chceš nebo potřebuješ znát odpověď, na papír, doma a v klidu. V té ordinaci si člověk na spoustu věcí ani nevzpomene, já jsem byla ráda, že stíhám vnímat, co se mi říkalo a i tak jsem některým termínům či postupům nerozuměla. Hlavně se neboj ptát a říct, že něčemu nerozumíš, oni ti rádi poradí a odpoví, neboj. Vždyť jde o tvé zdraví a tvé mimi, tak jen do nich 😉...tak tolik asi mé pocity z prostředí. Co se týká hormonů, aplikovala jsem si sice velké dávky, ale neměla jsem pocit, že by mi nějak výrazně ublížily(váha, únava, rozladěnost...) či mě nějak změnily (plačtivost, podrážděnost). Je fakt, že když nám to IVF nevyšlo, tak jsem to pár dní dost obrečela a těžce nesla,ale to je, myslím, normálně přirozené a nemá to s hormonama aplikovanýma při léčbě moc společného 😉. Každopádně ti přeji, ať jsi spokojená v centru a hlavně ať je vaše počínání úspěšně zakončeno vysněným miminkem 🙂 😉! Budu ráda, když dáš vědět, jak pokračujete a co je u vás nového. Tak mimouškům zdar, hlavně hodně trpělivosti a pevné nervičky!!! 😉 🙂

terez80
16. říj 2011

@aidule Ahoj děkuji za odpověď, já také chodím do Repromedy díky cvičení dle Mojžíšové, naštěstí to na mě působí vše v klidu a v pohodě, všichni jsou naštěstí moc milí a příjemní, i když se vždycky strašně bojím do ambulance co se dozvím a co mě čeká. Chodím k paní doktorce Hromadové, obdivuji její trpělivost a její odborné znalosti vše nám vysvětlila a probrala a to toho není málo. Taky mě překvapilo kolik tam chodí lidí, kteří potřebují pomoc. Děkuji za tvou podporu. Já mám aplikovanou injekci a za tři týdny jdu na kontrolu. Tak dám vědět, je fajn si psát s někým kdo tím prošel.

aidule
16. říj 2011

@terez80 Ahoj,jsem ráda, když zkušenosti jednoho člověka mohou pomoci někomu jinému. Ať už se to týká rozhodnutí, kam se vydat, komu se svěřit, či jak překonat obavy, nedůvěru, strach apod. S doktorkou Hromadovou máš naprostou pravdu, ale musím říct, že jsem měla tu čest poznat i paní doktorku Prokopovou či doktora Fišera a opravdu o každém mohu říct, že jsou to nejen profesionálové, ale především milý,empatičtí a ochotní pomocníci na cestě za vytouženýma miminkama 🙂 .Tak snad se jim všem bude i nadále dařit pomoci k dítěti co největšímu počtu klientek! Ty se zatím opatruj, snad budou i následující kontroly v pořádku a přinesou jen pozitivní zprávičky 😉 !

mufinka0
17. říj 2011

Ahoj holky 🙂 Mambička už má miminko u sebe 🙂 Mají chlapečka,jmenuje se Qventin a měl 4kg a 51 cm..zatím nevím podrobnosti, ale jsem si jistá, že jakmile bude na příjmu, napíše vám sama 🙂 Ode mě VELIKÁ GRATULACE,...!!!!

lola33
18. říj 2011

@nelatorka Gratuluji z celého srdíčka k nádhernému chlapečkovi 🙂 🙂 🙂

lola33
18. říj 2011

Jéé další miminko, Mambička, jen tak dál holky!!!!Gratulace veliká!!!!

aidule
18. říj 2011

Taktéž od nás velká gratulace Qventinovi, hlavně zdravíčko a mooooooooooře lásky 🙂 !!! Repromeďácká miminka jen ať houfem přibývají. Však si to všichni zaslouží, rodiče za trpělivost a mnohdy boj s přírodou a personál centra za úžasnou ochotu pomoci uskutečnit ten nejkrásnější sen mnoha maminkám 😉 🙂 !!!

zazy
18. říj 2011

Ahojky
Takže taky gratulujeme k miminku mambičce i nelatorce.Je to paráda,jak se to tu rozrůstá miminky.Moc Vám to všem přeji a novým bojovnicím hodně štěstíčka,at zažijí ten pocit,nosit pod srdíčkem ten největší poklad na světě.

nelatorka
19. říj 2011

@lola33
@zazy holky moc moc děkuji je to opravdu zázrak a jsme moc šťastní a všem ostatním to z celého srdce přeji!!!!! Je to velká starost, ale taky velikánská radost 😉 🙂 !!!!!!!!!

kacnov
19. říj 2011

ahoj holky prosím vás dá se v repromedě platit kartou? moc díky

lola33
19. říj 2011

@kacnov Ahojky jasně dá 🙂 ,také jsme to tak vždy řešili papa L.

lola33
19. říj 2011

@valkat Ahojky beruško,jak se daří,tak nám dnes konečně volali,že přišel kočárek,co v sobotu,nepojedete také směr Brno???? 🙂 🙂 🙂 Pozdrav bobánkům a manžílkovi páááá L 😵

kacnov
19. říj 2011

@lola33 moc děkujiiiiii

valkat
19. říj 2011

@lola33 Ahojky,no jasně vždy´t jsme se domlouvali že jedeme na ten nákup přeci,postýlky atd.......tak si dáme v brně oběd a pak tam zajedeme??? 🙂

valkat
19. říj 2011

@nelatorka Kači,malej je nádhernej...uživejte si to,my už se taky těšíme na ty naše malý prcky i když to bude asi pěknej mazec,ale budou naši a máme je vymodlený... 🙂

nelatorka
19. říj 2011

@valkat děkujeme!!!!!!!!!!!!!! mazec to určitě bude poněvadž s tím jedním je co dělat 🙂 ale ty jsi šikulka a s taťkou to všechno zvládnete!!!!! jinak je to opravdu velký dar tak se těšte 😉 🙂 a držím palečky ať vše dobře dopadne už se na ně taky těším 🙂))

olafka
20. říj 2011

No my se taky přidaváme k velikánským gratulacím Mambičce a mimiskovi.Hodně zdraví,štěstí a pohody jim všem přejeme.Olina.

kacnov
20. říj 2011

holky prosím dnes sem si byla pro injekce a prášky- v po jdu na kontrolu dr říkal že punkce bude cca 10-14 dnů jak dlouho ste si píchaly ty injekce vy? moc děkuji za všechny reakce

aidule
20. říj 2011

@kacnov Zdravím, já jsem si je aplikovala taky v tomto časovém rozmezí, myslím, že to bylo 11 dní 😉 . Tak hodně štěstí a brzy // na testíku 🙂 !!!

kacnov
20. říj 2011

@aidule jéé děkuji a nevíš kolik tě dohromady stály jen injekce?

aidule
20. říj 2011

@kacnov Mě opravdu stály dost, protože jsem potřebovala dost vysoké dávky hormonů. Nás pak celý jeden cyklus IVF se vším všudy stál přibližně 46 tis. 😕

aidule
20. říj 2011

@kacnov Ale to je zcela individuální, množství apl.hormonů se řídí dle výsledků krve a UZV 😉 !!! Kámošku to vyšlo něco kolem 20 tis. 😉

kacnov
20. říj 2011

@aidule cože 46 000?? ale to jsi měla i PK ne?
my to máme bez PK a dr hromadová mi řekla že to bude kolem 6 000 tak doufám že to tak zůstane.
a ty jsi měla prvně IVF a pak jsi otěhu normálně?