Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

vera_vila
25. říj 2011

@aidule Tak já jsem šla přesně 5.11. před osmi lety na inseminaci... Takže za chvíli budu mít taky takové malé výročí...

aidule
25. říj 2011

@antoa Odpověď časem přijde....dobrou noc! 🙂

aidule
25. říj 2011

@vera_vila Myslím, že na úspěchu a pěkném jednání s klientkama jim záleží pořád a hodně. A to je pro tu spoustu "postižených" klientek ta nejlepší možná zpráva 🙂 😉 !!!

vera_vila
25. říj 2011

@antoa tak hrozně moc štěstí, ať už tento pokus konečně vyjde!

Holky, moc vám to všem přeju, je to úžasný zjistit 2 čárky a když jsou všechny kontroly v pořádku a miminko je zdravé a vy taky...

antoa
25. říj 2011

@vera_vila joty dvě čárky, za to to vše stojí. Pocit opojení. Najednou zapomeneš na všechno zlí, ale pak si taky uvědomíš, že ty dvě čárky, jsou jen střípek do mozaiky. Pak ty nervy, aby bylo srdíčko, aby to či ono.....ale je fakt, že za to to stojí. Někdy ani nevím, kde v sobě beru tu sílu pokračovat dál a dál, ale představa toho miminečka je hnacím motorem.

vera_vila
25. říj 2011

@antoa dočkáš se... věřím tomu... ještě jednou přeji strašně moc štěstí, aby se to konečně povedlo...

aidule
26. říj 2011

@antoa To jsi napsala moc hezky, miminka jsou opravdu úžasným hnacím motorem 😉 🙂 ! Tak přeji, ať se brzy zadaří a hlavně ať těch nerviček a starostí je co možná nejméně. 😉 !

kros
26. říj 2011

ahoj,všechny zdravím a přidávám se. S manželem jsme navštívili Repromedu a nejspíš nás asi čaká IVF-ICSI. Odběry už máme, jen čekáme na genetiku. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho trvá, než to schválí pojišťovna? Chtěla bych IVF stihnout do Vánoc. diky.

dendinka
26. říj 2011

Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli některá z vás, co chodí do repromedy má PCO a jak postupují při této diagnóze?

aidule
27. říj 2011

@kros Taky zdravím, co vím, tak nám to pojišťovna schválila během 1-2 týdnů, myslím, že s tím problém nebývá 😉 . Tak přeji, ať jsou na Vánoce // 🙂 🙂 😉

aidule
27. říj 2011

@dendinka Zdravím,u kámošky začínali se stimulací nižšíma dávkama hormonů . Ale bylo i důležité množství hormonů v krvi, které se jí kontrolovalo. Takže asi bude záležet na tom, jak která reaguje a podle toho se ta dávka hormonů upravuje. Když jsme ve finále porovnaly její a mé dávky, tak to byl vcelku slušný rozdíl, protože já jsem potřebovala naopak megadávky 😉.

kacnov
27. říj 2011

@aidule ahojky no tak jdu opět v pátek na KO dr říkal že to nechápe ale mě ty vajca fakt nerostou ☹ mám tam samé malééé !! :(

valkat
27. říj 2011

@kacnov neboj oni ještě dorostou...... 😉 😉

kacnov
27. říj 2011

@valkat no jo ale co je na tom nejhorší?? jsem na STOPce s penězi :( takže nevím co bude a nebude dál.. ale díky jsi milá 🙂

dendinka
27. říj 2011

@aidule děkuji za odpověď, nevíš náhodou, jestli ještě třeba nezkoušeli prvně léčbu metforminem a případně drilling vaječníků, já bych pokud bude mít přítel zdravé spermie radši vyzkoušela všechno možný a pak teprve IVF, tak jestli i k takovým způsobům léčby tam přistupují

kacnov
27. říj 2011

@dendinka ahojky já mám také PCO skoušeli sme tetformin a clostil a nic
a to mám první dítě přirozeně

kacnov
27. říj 2011

holky můžete mi říct jestli já jsem normální- dr se mě ptal jestli si injekce nepíchám špatně proto jdu na vás s otázkou jak ste si píchaly vy prosím do podrobna jak ste nakláněli jehlu atd moc díkyyyy

dendinka
27. říj 2011

@kacnov četla jsem tvoje příspěvky, tak já utroš taky zkusila, ale ne že bych ms vůbec neměla, jen mi chodila nepřesně, 30-35DC odjakživa, třeba jednou za rok za dva mi jeden měsíc nepřišla, pak sem brala asi půl roku před třemi lety HA, pak sem je vysadila a nějakou dobu asi tak tři čtvrtě roku jsem měla pravidelně 28-denní cyklus, pak se to začalo prodlužovat, nějakou dobu se to ustálilo na těch 30-35dnech, tak sem si říkala, že asi došlo nějak k očistě, ale potom se to začlo protahovat a loni v listopadu jsem šla k dr, že mi nedošla ms už 50dní, koukl a diagnostikoval mi PCO, píchl agolutin a ms zase chodila těch 30-35dní, ale trvalo než se pořádně rozjela špinila jsem několik dní, pak jsem měla ms a pak ještě pár dní špinila, s tím sem teda spokojená nebyla a tak mi dal utroš, 10dní v cyklu 2xdenně a musím říct, že děloha se vystýlá ukázkově a ms přichází pravidelně 3den po vybrání poslení pilulky utroše

valkat
28. říj 2011

@kacnov no mě kamarádky připravovali na to ,že to bude kolem 30000,takže jsem si na dětičky šetřila...ale neboj,určo to zvládnete a na vánoce se budete radovat z //.... 😉

aidule
28. říj 2011

@kacnov Neboj, doktor ví, co dělá, určo se najde způsob, jak ti dopomoci k mimi. Vím, že být trpělivá někdy prostě nejde na povel, ale ono nám nic jiného ani nezbude 😉 . Tak se drž a přeji krásný víkend!

terez80
29. říj 2011

Ahoj holky, brzy mě bude už čekat stimulace, jaké to je aplikovat si každý den injekce? Zvládly jste to sami a nebo vám to někdo píchal. Děkuji moc za odpověď. Jinak všem kdo se snaží moc držím pěsti.

terez80
29. říj 2011

@kros Ahoj všimla jsem si, že se ptáš. U nás se čekalo jen na výsledky genetiky a hned jsme to rozjeli. S pojišťovnou si poradí oni. Nemuseli jsme déle čekat jen na výsledky, myslím, že to můžeš mít taky tak. Ptají se jak moc rychle na to spěcháš a podle toho jednají asi rychle.

valkat
29. říj 2011

@terez80 ahojky,těch injekcí se neboj,vůbec to nebolí,má to slabounké jehličky,ale sama jsem to nedala,píchal mi to manžel a zvládli jsme to perfektně...... 😉

terez80
30. říj 2011

@valkat Ahoj, děkuji moc. V Repromedě mi to ukazovaly, ale chtěla jsem se zeptat na osobní zkušenosti. Člověk si sice všechno logicky odůvodňuje, že chudáci co mají cukrovku se musí píchat celý život, ale je to takové zvláštní a ještě, že to je na chvíli. Máš manžela šikulku, já uvidím, jak to půjde asi půjdeme spolu. Na jednu stranu se těším, že to začne, ale i se strašně bojím, jak to vše bude probíhat a jak to dopadne. Gratuluji ti k miminkám a ať Ti vše probíhá v pořádku.

aidule
30. říj 2011

@dendinka Opožděně zdravím, byla jsem u rodičů a bez netu, tak píši až nyní. Na ten metformin i drilling nevím, s tím kámoška zkušenost neměla a ani neznám nikoho, od koho bych o něčem takovém věděla, tak je mi líto. 🙂

dendinka
30. říj 2011

@aidule to nevadí, já jen tak sonduju, uvidím, co nám pak řeknou po vyšetření, mám přítele s problematickou prací, jezdí přes týden pořád pryč a tak jedině jestli budou v centru i těsně před vánoci nebo po novém roce, jindy teď dovču určo nedostane ani den

aidule
30. říj 2011

@terez80 Zdravím, aplikace se fakt neboj, určo to zvládneš sama, není to tak hrozivé, jak to možná může vypadat 😉 . Já jsem si to aplikovala sama, manžel by to asi taky zvládnul, ale nakonec nebylo třeba a myslím, že byl rád, že jsem byla opět soběstačná 😀 😀 😀 !!! Tak hodně zdaru nejen v aplikaci injekcí, ale především ve snažení 🙂 !

valkat
31. říj 2011

@terez80 já jsem se skoro těšila na každou injekci,protože jsem věděla že už se něco děje a už jen chvilku a už možná najdu //....a když jsem je uviděla poprvé v životě,tak to byl neskutečný pocit.......a podívej ,ještě přežijem nějaké dva měsíce a budeme mít miminka už doma..... 🙂 🙂

kros
31. říj 2011

všechny zdravim a děkuji za odpovědi. Zítra jdeme pro výsledky genetiky, tak doufám, že aspoň to bude v pořádku-uvidíme, už se těšim. No a zhruba za týden mi začne další cyklus, který bych už chtěla začít stimulovat, uvidíme jak se zítra domluvíme s paní doktorkou, protože jinak by to potom šlo až po Vánocích, a já už nechci čakat další 3 měsíce. Ach jo, chci mít miminko u sebe co nejdřív 🙂

kacnov
1. lis 2011

ahoj holky hlásím info v pátek jdeme na odběr 🙂 a v po na ET
jsem štastná ale zároveň smutná-pohádali sme se s manželem(asi toho bylo moc) :( snad to do pátku bude ok
holky a když chcete zavést 2 embria to se dohodnete až před ET??