Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

antoa
1. lis 2011

@kacnov Ahojky, už jsem myslela, že se tu už neobjevíš 🙂
Nervičky pracují oběma.Nediv se....No s těmi embrii - my zaváděly po dvou a domlouvalo se to vždy den před ET dle toho jak se vyvíjí a kolik jich je celkem. Ono po OPU nelze říct kolik se jich bude vyvíjet.Ale to bylo na Obilňáku, Na Repromedě nevím jak to provozují. 😉

kacnov
1. lis 2011

@antoa 🙂 to víš že se objevím ale neměla jsem co psát no

antoa
1. lis 2011

@kacnov tak hlavně ať máš dost dobrejch vajuch 😀

valkat
1. lis 2011

@kacnov jj se to tak,před et je konzultace a tam vám řeknou jak to vypadá kolik a v jakým stadiu je máme a rozhodneš se kolik jich chceš zavézt....... 😉

aidule
1. lis 2011

@kacnov Zdravím a moc držím palce na ET. S embryjkama je to tak ,jak píší holky výše, konzultuje se stav embryí i počet k zavedení 😉 . Ta hádka s manželem, myslím, k tomu vypětí patří. U nás to bylo taky tak, ale vše se uleží a uklidní, chce to jen trošku pochopení a trpělivosti, ikdyž z vlastní zkušenosti vím, že v záležitostech ohledně chtěného a nevycházejícího těhotnění jsou zrovna tyhle 2 vlastnosti vcelku nedostatkovým artiklem 😀 ☹ . Bude líp, věř tomu....drž se!!! 😉 🙂

kacnov
2. lis 2011

@aidule 🙂 díky no nevím jestli je to normální jsem totálně psychicky na dně to je extra hádka-i tchýně už volala abysme to nedělali tak říkám no super už se něco hejblo a ted toto tak ještě čekám na vyádření manžela a kdyžtak bych vajíčka co mám narostlé darovala-aspon bych někomu udělala radost 🙂 :(((

kacnov
2. lis 2011

holky možná mám blbý dotaz ale musim se zeptat. když v pátek jdu na ten odběr pod narkozu nesmím nic jíst ani pít dělali vám přeci klistýr??

gabulenka
2. lis 2011

Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala, ale postupně vás dočítám a moc na vás všechny myslím. My ted nemáme moc dobré období. Byli jsme na tom vyšetření NT+, jedno miminko (doktorka tipovala holčičku) je naprosto v pořádku a bylo hodně akční. To druhé říkala, že jde hůř vidět, ale srdíčko, orgány, šíjové projasnění, nosní kůstka byla ok. Poslala mě to rozchodit, že se třeba mimčo nějak otočí. Neotočilo. Takže nás poslala opět to rozchodit a že je možné, že pak udělá vaginální ultrazvuk, aby to vyšetření bylo komplet průkazné. Nakonec nás vzala k doktorovi, který je známý jako kapacita. Ten mě prohlédl oběma způsoby a zkonstatoval, že se mu nelíbí, že se mimčo málo hýbe a že má vybočené nožičky. Je podezření na spinální muskulární atrofii. Brali mi znovu krev na genetiku kvůli této chorobě. Jinak výsledky z ranní krve byli ok a screening negativní. Jdeme tam příští středu znovu na ultrazvuk a na konzultaci ke genetičce,to už budou ty krevní testy a tak se prý uvidí. Těžko to snášíme už jen ta možnost, že by mimi mohlo být nemocné nás deptá...

gabulenka
2. lis 2011

@kacnov ahoj, klystýr mě určitě nedělali 🙂 Po dospání na pokoji jsem dostala pití a bagetu 🙂 Počkej, proč abyste to nedělali? Když už jste tak daleko? To vypětí k tomu patří, hádky v průběhu byli asi všude. Nejen pro nás, ale i pro ty chlapy to je psychicky náročný. Drž se!!!

antoa
2. lis 2011

@kacnov klystýr neee. Drž se a dojdi do cíle, stojí to za to a na tchýni se vyprdni!!!!
@gabulenka držím pěsti, vím co prožíváš, já po 3IVF a 8 letech snažení musela dát mímo v 13tt pryč, neuzavřená hlavička. Byli jsme na Veveří u doktora Vlašína či tak nějak se jmenuje. Napřed nám ukazoval ručičky prstíčky a pak se odmlčel, pak dělal ještě vaginální uzv, pořád mlčel, vyšetřoval nás půl hodiny, všichni vycházeli ven po 10 min....pak řekl má díru v hlavě, musíte to dát pryč. Je to odborník, ale lidský přístup mu chybí...takže myslím na tebe, ať je to v cajku

kacnov
2. lis 2011

@gabulenka
@antoa moc děkuji za reakce
@gabulenka přeji pevné nervičky snad bude vše ok myslím na tebe a ta naše hádka už se díky bohu vysvětlila takže vše snad bude ok ale už se těším až bude po všem 🙂

aidule
2. lis 2011

@kacnov Tak vidíš, že se to nakonec uklidní, ty emoce.Jen to , prosím, nevzdávej, určo bys později litovala a myslím, že manžel taktéž. Držím palce, ať to nejen dobře dopadne, ale ať i vy jste v pohodě a hlavně ve všem spolu !!!!!!! 🙂

aidule
2. lis 2011

@gabulenka Ahoj maminko čekatelko, moc mě to s miminkem mrzí, ale věřím, že ty testy snad dopadnou nadějněji než byl verdikt po UZV vyšetření. Vím, že to čekání je nesnesitelné, ale držte se....už pro tu určo zdravou holčičku 😉 !!!

kacnov
3. lis 2011

@aidule díky jojo snad už bude vše v klidu
holky potřebuju ještě vědět v pondělí mi asi budou vkládat embria potřebuju potom odvoz autem?nebo můžu odejít sama???

valkat
3. lis 2011

@gabulenka Ahoj Gabčo,uplně chápu jak vám teď asi je,strach o mimi je to nejhorší co může být,ale pořád je tam šance že ty testy vyjdou dobře a vaše holčička bude zdravá.......už znám tolik lidí ,který utz strašil třeba Dawnovým s. a mají zdravá miminka.....počkej na testy a hlavně buď statečná pro miminka......budu na tebe moc myslet...... 😉 😉

antoa
3. lis 2011

@kacnov po Et můžeš....

kacnov
3. lis 2011

@antoa fáááákt??? tak to je super protože já nemám odvoz :(((

kacnov
3. lis 2011

holky zítra v 8 mám nástup držte palečky moc všem děkuji

antoa
3. lis 2011

@kacnov držím vše co mám...

aidule
3. lis 2011

@kacnov Určitě je budu držet,po transferu jsem normálně sama odjížděla MHD, takže to nebude problém 😉 . Ať to jde výborně a stojí to za to 😀 🙂 !!!

kacnov
3. lis 2011

@aidule
@antoa holky moc moc děkuji- a řeknou mi hned kolik vajíček odebrali??

antoa
3. lis 2011

@kacnov poví. Tak držím pěsti!

versuska
4. lis 2011

kacnov drzim ti palce at to dobre dopadne a mas dost vajice. Drzim palce, aby jste se manzelem dohodli na transferu. Jak pisou holky, uz jste usli velky kus cesty na to, aby jste to ted zahodili a vzdali se. Nervy urcite pracuji, ale ta odmena, kdyz se to povede, stoji urcite za to.
@gabulenka drzim palce at jsou obe miminka v poradku

kacnov
4. lis 2011

ahoj holky jsem jak kopa nervů ☹( pořát brečím-měla jsem sice 9 vajíček ale manža špatný spermiogram měl ted no dr fišer říkal že moc nadějí není ☹((

marci
4. lis 2011

Kacnov, to je mi líto..... a proč jste teda nedali ICSI - to by špatnej spg. vyřešilo?

antoa
4. lis 2011

@kacnov neboj, víš že stačí jedna spermie 🙂
A jak to celý probíhalo? Na kolik jsi tam šla, co se s tebou dělo...ať vím co mě čeká. Sic to mám za sebou 3x, ale jinde...díky

kacnov
4. lis 2011

@antoa šla jsem na 8 a brali mě asi o půl9 napíchli žílu a buch a nevím nic pak jen hajando na pokoji bageta+voda a za 2 hodky domů-ještě konzultace s dr

kacnov
4. lis 2011

@marci ano vyřešilo ale já 10 000 jen tak nemám :( už v to ani nedoufám že by se povedlo oplodnit:(

valkat
4. lis 2011

@kacnov víš že náhoda je blbec...uvidíš že se to povede a v pondělí budeš překvapená.... 🙂

kacnov
4. lis 2011

@valkat dík jsi milá ale nepočítám s tím :-/ jen mi nejde do hlavy jak se ten spermiogram může otočit předtím ok a ted ☹ ☹ ☹ ☹