Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

kacnov
19. lis 2011

@antoa a kdy jsi dostala MS?
já vůbec nevím kdy jí mám čekat

olafka
19. lis 2011

Tak vás všechny jěště asi snad už naposled před porodem zdravím.Včera jsem se vrátila z nemocnice,můj mě tam v noci z 16.na 17.11.odvezl,protože mě opět chytla ledvinová kolika,to jsem si myslela já,ale v nemocnici na sono říkali,že tam sice ten kamínek z dubna,co jsem tam ležela je,je o 4mm větší,ale že to nebylo kvůli tomu.Malá mi na tu ledvinu tlačila a ona se ozvala bolestmi.Dali mi dvě injekce a jeden kapák a druhý den jsem šla domů.Po šestinedělí se mám přijít domluvit a laparoskopický kamínek půjde ven.Teď sedim u telky a odpočívám,na pondělí máme sbaleno jen ráno vyjet a dobře dojet.Proto se s vámi všemi pomalu rozloučím,popřeji hodně štěstí,a po návratu z Prahy se vám zase ozvu a snad přidám i první fotečky.Mějte se tady moc fajn a brzo naslyšenou.Ola.

kacnov
19. lis 2011

@olafka ahojík držím pěsti at je vše ok

aidule
19. lis 2011

@kacnov Jasně, krevní testy jsou důležité pro konečné potvrzení nebo vyloučení těhotenství. Však uvidíš, co se prokáže. Pa 😉

valkat
19. lis 2011

@olafka tak tfuj tfuj moc na tebe myslím ať to všechno dobře dopadne...... 😉 😉

antoa
20. lis 2011

@kacnov při 1IVF 12 den po ET, u dalších 2ivf //

mamba555
20. lis 2011

@kacnov no ani ja osm nemala žádne priznaky len prsia ma boleli a jinak vubec nic ano ty testy ti delaji furt skus to a dej vedet držim palcee

kacnov
20. lis 2011

no zítra nebo ve středu tam budu volat tak se objednám

zazy
20. lis 2011

Oli:moc moc moc držím pěstičky,at všechno dopadne dobře,budu na Vás myslet

kacnov
20. lis 2011

holky dostala jsem MS zatím je to takové špinění ale to za chvíli příjde :( ale chci se vás zeptat mám pořád brát ty prášky i ten utroš?? moc díky

kacnov
20. lis 2011

ahoj holky jsem z toho fakt jelen jak jsem psala měla jsem na papíře lehký narůžovělý a hnědý výtok a ted nic nevíte co to je??????????????????????????????

lola33
20. lis 2011

@olafka držím moc moc palečky,ať jste všichni brzo v pořádku doma papapa 🙂 🙂 🙂

versuska
20. lis 2011

@kacnov verim ze ti to vyjde, takze to nevzdavej a uvidis,ze tam brzo budou //

versuska
20. lis 2011

Holky zitra konecne jdeme na vysledky genetiky a snad se dozvime postup, ktery nas ceka.

venika86
20. lis 2011

@kacnov Může to být i tím, že jsi těhotná a MS se nedostaví. Jen takové lehké zašpinění. Každopádně zkus zítra ten test a uvidíš. Držím palce 😉

marci
20. lis 2011

Já jsem dostala před 10 dny injekci dipherelinu na uspání vaječníků (byla jsem 2. den cyklu) a teď už 3. den špiním. Nevím jestli je to normální a nechci zbytečně plašit. Nemáte s tímhle zkušenost? Jinak asi zítra napíšu dr. mail s dotazem🙂

antoa
20. lis 2011

@marci já tuto injekci dostala před 11 dny a už jsem měla i 3denní MS tento týden. Dr. Fischer říkal, že se nemám plašit že tělo se může zachovat všelijak. Jakože může dojít norm. MS, silná MS, špinění nebo taky nic...tak si myslím buď v klidu. 😉

marci
20. lis 2011

@antoa a který den cyklu ti ji píchali?

antoa
20. lis 2011

@marci 18DC

antoa
20. lis 2011

@marci kdy ti vychází cca stimulace? mě od 1.12 pokud to bude ok

marci
20. lis 2011

@antoa tak to máš asi dlouhý protokol z luteální fáze, já mám dlouhý protokol z folikulární fáze (diphereline mi píchli 2dc). Na utz jdu teď v pátek a hned bych měla začít stimulovat, tzn. cca od 25.11.

kacnov
21. lis 2011

holky tak nic je to fakt MS ☹

kacnov
21. lis 2011

holky mám pořád užívat utrogestan? nebo ne???

venika86
21. lis 2011

@kacnov a užíváš ho vaginálně nebo polikáš? Já bych asi zkusila zavolat, ať ti poradí ...

kacnov
21. lis 2011

@venika86 už jsem volala a sestra říkala že mám všechny léky vysadit a ted ani nevím jestli tam mám jít na nějakou ukončovací konverzaci protože už na to prdím musím našetřit peníze a pak půjdu znova možná

versuska
21. lis 2011

tak konecne je to tu, od ca 6.12. zacinam stimulovat, ET vychazi na Vanoce, tak ze by vanocni darcek?

antoa
21. lis 2011

@versuska a má Repromeda přes Vánoce otevřeno?

versuska
21. lis 2011

Pani MuDr. Hromadova rikala, ze by chteli mit 24. zavreno, ale ono telo si holt nevybira, tak nam rikala, ze nas nejspis ceka 23-24. 12. transfer a potom muzou zacit vanoce.

valkat
21. lis 2011

@kacnov já už tak po prvním pokusu taky už nebyla,jen jsem tam zavolala,oni řekli vše vysadit a hotovo....a jeli jsme tam až na další pokus....

aidule
21. lis 2011

@kacnov Mrzí mě, že to nevyšlo. Ale určo bych tam zajela. poradit se s dr., co dál. S doktorkou to můžeš všechno probrat, ona ti určitě navrhne další postupy, popřípadě i vyšetření. Myslím, že toho mají i vcelku dost co nabídnout a spostu z toho hradí pojišťovna. Sestřenka tam byla minulý týden, měla taktéž nevydařené 1.IVF a byla jsem vcelku dost příjemně překvapená nabídkou dalších vyšetření, která jí byla poskytnuta a hlavně příjemnými cenami. Pojišťovna když chce, tak to i jde, ale musí se člověk asi umět ozvat a hlavně se nesmí bát zeptat a nechat si poradit. Jdou opět do toho, tak snad sebereš taky odvahu, aspoň k tomu popovídání si s dr. Hodně štěstí na další cestě!!! 🙂