Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

beryk
23. led 2012

Ahojda holky,hlásím se po dlouhé době,2. ledna jsme oslavili první rok,šíleně to utíká. Jdem znova do boje,zítra si do repromedy jedem pro sněhuláčka ,máme jenom jednoho tak se modlim, aby rozmražení přežil a byl to ten pravý.

@olafka mooooooooooooooooooooooooc gratuluji,při čtení tvého příspěvku mi tekly slzy,často jsem na tebe myslela

@zazy jak se máte?

holky většinu vás tu už neznám,ale přeji : snažilkám aby se co nejdříve dočkaly // dálnice
, těhulkám bezpréblémové těhotenství a maminkám zdravé dětičky

valkat
23. led 2012

@antoa jj už jen 21 dnů........ale už se na ně mooc těším až je uvidím...... 😉 😉

antoa
23. led 2012

@valkat a to si pamatuji, že když jsem tu byla chvilku, tak jsi v listopadu psala, že to musíš zvládnout alespoň do Nového roku a vidíš jak to uteklo a jak jsi to bravurně zvládla 🙂 🙂 🙂

valkat
23. led 2012

@antoa jj a teď budeme rodit skoro v termínu,to by mě ani ve snu nenapadlo,že dokážeme tak dlouho vydržet.. 😉 .

zazy
23. led 2012

Ahojky Beryk,my už taky máme rok za sebou.Je to neuvěřitelné,jak to vše uteklo.A jak už jsou prckové velcí.
Jinak my půjdeme do druhého mimča a to bud v dubnu by jsme jeli na konzultaci a nebo až v červenci,uvidíme podle korunek.My bohužel mrazáčky nemáme,takže musíme postoupit všechno znovu,najednu stranu sse mi do toho moc nechce,ale je chceme dvě děti a vzhledem k věku musíme co nejdřív a hlavn kvůli mým problémům gynekologickým,opět se mi začly tvořit cysty,bylo mi doporučeno,pokud chceme ještě jedno mimi,tak co nejdříve.Tak to na tebe budu moc moc myslet a dej mi vědět průběžně,klidně do IP
Valkat:mamino už to máš za pár.Budeš císařovna,nebo to budeš mít spontálně???

valkat
23. led 2012

@zazy zatím to vypadá na spontální....ale kdo ví,co se může přihodit..... 😉

kros
24. led 2012

Vsechny zdravim,jsem 9 den po ET a zacala ksem spinit,takze se pomali loucim s embrijkem. Asi nam pro tentokrat neni stesti prano. Tak do 2 dnu cekam MS a to mam zrovna narozeniny,ach jo. Je to vazne tezky. Ja vim,jeste malinka nadeje je,ale uz prestavam doufat.

terka82
24. led 2012

@aidule já vím. Rozum mi říkal totéž, že v takhle ranném těhu je to měření plus minus, ale znáš to, když ten červík začne hlodat a hlodá a hlodá... 😀

@kros jak to u tebe vypadá?

@antoa gratuluju k super výsledkům. To muselo být překvápko, co? Držím pěsti, ať vše pokračuje tak, jak má. 🙂

@valkat tobě ty týdny tak krásně naskakují. To je paráda, že jste se dostali až takhle daleko. Super. 😵

Dnes jsem byla na UTZ. Miminka odpovídají 10+1, já bych měla být 10+4, takže vše je v naprostém pořádku. Další kontrola za 14 dní a pak hned genetika. Sice Mudra říkala, že bych tam možná ani nemusela, když jsme měli PGD, ale já myslím, že tím nic nezkazím. Budu jedině ráda, že miminka důkladně prohlídnou. 🙂

terka82
24. led 2012

@kros já jsem taky trochu špinila a všichni mě uklidňovali, že to může být k uhnizďování. A zřejmě bylo. Takže neházej flintu do žita. Ještě není nic ztraceno. 🙂

marci
24. led 2012

@terka82 Ty bláho, už desátý týden, to je mazec, jak to letí!!!! To už budeš mít za chvíli první trimestr za sebou🙂

Jinak já byla v pátek znovu v Repromedě, nafasovala jsem pytel léků před KETem a teď čekám na MS, vzhledem k tomu, že jsem měla tenhle cyklus ovulaci až někdy v domě, kdy mi normálně chodí MS, tak si asi ještě týden počkám...... no aspoň budu mít čas přemýšlet kolik embryí nechám zavést tentokrát🙂

terka82
24. led 2012

@marci no mě se zase tolik nezdá, že by to tak moc utíkalo. 😅 Ale je fakt, že tím, že mam možnost se trochu zaměstnat, tak je to jiné než v předchozích těhotenstvích a tolik se to netahne.
Držím pěsti, ať se ohledně počtu transferovaných zmrzlíků rozhodnete správně a ať je tento KET šťastný. Je to dilema. Kdyby člověk předem věděl, jak to dopadne.

aidule
24. led 2012

@terka82 Jo, jo, červíci hlodáčci jsou pakáž 😀 😀 😀 ....ale podle kontroly vidíš, že je vše v pořádku, takže klid do duše i mysli, mamino 😉 🙂 !!!

nelatorka
24. led 2012

@beryk ahojky toto letí fakt, to je hrůza 🙂 držím palečky ať se KET povede!!!! Máš rodičovskou na dva roky? nevím jak si to mám zvolit taky bychom chtěli hned druhýho prcka 🙂 máme mražáčky dva a taky z toho mám teda strach!!!! ale ještě pořád doufám že se to povede přirozeně 🙂 tak se drž doufám, že se to povede!! dej pak určo vědět!!! papa

beryk
25. led 2012

😎 Ahooojda holky 😎 😎 😎 ,
Včera jsem byla na ketu,šíleně jsem si oddechla,když mi řekli,že náš jediný embroušek přežil rozmražení a je v dobré kvalitě,dnes ještě odpočívám ,hladím břicho a ukecávám embrouše,aby se hezky zavrtal a vydržel
9měsíců
holky jak dlouho po ET nebo KET jste se šetřily a odpočívaly?

kros myslím na tebe ,jak je?

zazy nás hrozně tlačí věk ,je mi 37 let a ještě, když vůbec nevíš kdy se to podaří (Elišku máme z 5 umělka),kdyby mě bylo míň let,šli by jsme do toho tak za dva roky,než by šla Eli do školky. Co vy,jak si to s Verunkou užíváte? Až pudete do boje dej vědět ,budu držet pěstičky.

nelatorka ahooooooooj jéééééééééé,jsem tady dlouho nebyla ,koukám jakýho máš nádhernýho chlapáka,je to teda kus chlapa,dodatečně gratuluji,já mám rodičák na 2 roky,mooooooc vám přeji,aby vám to vyšlo přirozeně a vše bylo OK. Co Míšánek,jak se máte?

holky co Frozinka,Venika,Inach chodí sem, nevíte o nich něco?

pavcahola
25. led 2012

@beryk Ahoj tak vy už jdete do dalšího,tak hlavně at všechno dobře dopadne a za 9měsíců se narodí krásné miminko.Chci se tě zeptat kolik jste jich měly zamražených?

pavcahola
25. led 2012

@zazy Ahoj čtu že už taky chcete jíd do dalšího tak mnoho uspěchu,my se letos už taky chystáme pro další miminka (oprava miminko,protože dvě naráz už máme 🙂) věk mě sice netlačí,ale říkám si že si to odbydu všechno naráz pokud se teda ještě zadaří. 😒

aidule
25. led 2012

@beryk Zdravím a moc, moc přeji, aby se emroušek krásně uhnízdil a líbilo se mu u tebe nejen celých 9 měsíců, ale i celý následující život 😎 😉 🙂 . Já jsem měla ET jen jeden, šetřila jsem se jen pár dní (asi 2-3). To IVF nakonec sice nedopadlo, ale mimi se nám nakonec, zřejmě pod vlivem aplikovaných hormonů, podařilo přirozenou cestou. Natálka má už 5 měsíců 🙂 a je to naše sluníčko! Tak přeji, aby to i vám vyšlo a Elinka ať má brzy sourozence 😉 . I když vzhledem k jejímu věku to budeš mít zpočátku náročnější, ale ono je vždycky něco, co si budeme povídat 😵 🙂 .

beryk
25. led 2012

@pavcahola ahooooojda,měla jsem jen jednoho mrazáčka . Jak se mají dvojčátka?

beryk
25. led 2012

@aidule děkuji a zdravím tvé holčičky.J

beryk
25. led 2012

@pavcahola týjo ted jsem se dočetla, že plánujete letos jít do boje,seš teda borka,budu držet pěstičky.

venika86
25. led 2012

@beryk čau kočeno 😉 tak jsem skočila kuknout a vidím, že je po mě sháňka 😀
No, nevím, jestli jsi byla informovaná, ale já budu za chvíli OPĚT rodit 🙂 povedlo se nám přirozeně na poprvé. Fakt mazec! No a koukám, že ty jsi se do toho zase pustila, tak to je super! Moc ti přeju, aby se vám poštěstilo i druhé miminečko 😵

venika86
25. led 2012

@valkat tý brďo, koukám s dvojčátkama jsi už v 38. týdnu 😲 tak to jsem dlouho neviděla. Aspoň budou mimča pěkně dopečená. A jsou oba hlavičkou dolů, nebo riskneš i porod koncem pánevním?

beryk
25. led 2012

@venika86 téééééééééééééda a už si v 35tt a povedlo se to přirozeně,úplně mě to dojalo.Jak se cítíš ,jak to zvládáš a jak se má Adámek?

venika86
25. led 2012

@beryk Nebudu lhát, je to fakt záhul. Malej ještě nechodí a tak dva měsíce to ještě potrvá. A to jen díky tvrdé dřině při cvičení Vojtovky. Jinak je to ale krásný, zdravý kluk, který zlobí a dělá vše, co ostatní děti. Je asi trošku pozadu, ale všechno dožene. Na to jaké měl vyhlídky je to super 😵 Já už se sotva valím 😅 Mám fakt obrovské břicho. Prý je to kvůli povoleným vazům po prvním porodu a mám hóódně plodovky 😝 Jinak je ale mimčo zdravé a to je nejdůležitější. Už se ale těším, až bude na světě a já zase budu moct normálně fungovat. Takhle sotva chodím, malého nesmím moc nosit a všechno je to těžké. Každopádně to stojí za to! A jak se cítíš, těhotně?? 😀

beryk
25. led 2012

@venika86 tak to jsem ráda,že jste zdraví,přeji ti at už ti ten konec co nejrychleji uteče a už v náruči držíš zdravé mimi. Já se cítím utahaná na to že dnes jsem se povlakovala hodně v posteli,no a chytla mě migréna,ale ted už je mi hej

valkat
26. led 2012

@venika86 oba jsou hlavičkou dolů takže zatím to vypadá na normální porod.......

pavcahola
26. led 2012

@beryk víš já si říkám než jíd třeba na rok do práce a pak si brát volno na to časté ježdění do Brna,tak raději to zkusíme hned,třeba už ani další nebude,musíme to prostě zkusit.Dvojčátka chodí a vymyšlejí pořád něco a hlavně když to dělá jeden tak samozdřejmě musí i druhý,ale jsou to jinak zlatíčka (hlavně když spí) 🙂 A jak dlouho ses připravovala na KET a jestli se můžu zeptat na kolik vás to přišlo?Abych věděla kolik mám ušetřit. 😉 Jinak se měj hezky papa

beryk
26. led 2012

@pavcahola v prosinci jsme v repromedě na konzultaci,událi mi krevní testy ( za 14 dní jsem si měla volat pro výsledky,bylo vše ok) , nafasovala jsem prášky a náplasti a čekala na leden, kdy dostanu MS a od prvního dne MS baštila prášky,lepila náplasti,12 den od MS jela na kontrolu UTZ,pak na to za týden transfér. Transfér jsem platila asi 7500,-Kč a za prášky a náplastě kolem 2000,-

venika86
26. led 2012

@valkat Tak budu držet palce. Vím o mamině, která taky porodila přirozeně dvojčátka a byla úplně v pohodě a porod prej taky docela dobrý.

venika86
26. led 2012

@beryk určitě se zadaří, moc bych vám to přála 🙂 A jak se má Eliška?? Nějaký nový fotečky nemáš? 😉