Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
26. led 2012

@valkat Teda mamino, vy už jste to dotáhli tak daleko? No to je mazec, to jste šikovníčci šikovní 😀 😉 , s dvojkama už tak daleko, klobouk dolů!!! Přeji co nejméně bolestivý porod, hlavně rychle a bez komplikací a už se těším na fotečky tvých andílků 🙂 ! Držte se!!!

frozinka
26. led 2012

Ahoj holky, zdravím všechny "nové" Repromeďačky a přeji hodně štěstíčka a brzy krásná a zdravá miminka v náručí.
A hlavně zdravím všechny moje "vrstevnice, spolubojovnice", Bery a Zazy, držím moc pěsti, ať letos je pro vás stejně úspěšný rok a na testech máte krásné dálnice a brzy mimuška doma a Pavčo, tobě přeji to samé, ale klobouk dolů, my teda 3. dítko chceme taky, ale nejdřív za 4 roky, až ti dva naši draci budou trochu samostatnější, jinak bych se asi zbláznila :D
Veru, ty to máš už za pár, to je mazec, jak to letí, držím ti pěsti, ať je vše ok!

beryk
27. led 2012

@venika86 Eliška se má bájo,vše v poho. Je teda taková živější,od 8měsíců zkoušela chodit, v deseti už doslova utíkala. Furt někde lítáme,abych ji trošku utahala-pondělí plavčo,úterý cvíčo,středa zpívanky,čtvrtek hernička,pátek cvíčo krásně si to užíváme. Ted teda,když jsem po KETU byla na dva dny u našich a na plavčo s ní musí tatka,páč ted mám zákaz koupání kvůli náplastěm

beryk
27. led 2012

@frozinka ahoooj moc ráda tě tu vidím

venika86
27. led 2012

@frozinka JJ, to mám 🙂 Však jak malej vykoukne, tak dám vědět 😉
@beryk teda, tak to se vůbec nemáte šanci nudit, to je super! Taky jsme chodili na plavčo a do Sluníček, ale tím, že Adam nechodí, tak bych se s ním musela všude tahat a to prostě nejde. Takže jsme od všeho bohužel upustili. Ale jakmile bude teplo, tak taky budem hodně chodit ven. Alešek si bude spinkat v kočárku a Adam bude na písku. Nebo tak si to aspoň plánuju 😀

zazy
27. led 2012

Bery,nás taky tlačí skoro věk,mě bude letos 35,takže to je taky největší čas jít do druhého,šla bych hned,kdyby byly našetřené korunky.Jinak Verca je drahoušek konečně nám začly růst zuby,měli jsme 4 měsíce pořád jen tři,a ted naráz rostou 2 a vypadá to ,že za chvíli se vyklubou další.Akorát se naší princezně nechce chodit,chodí kolem všeho,sem tam chvilinku stojí bez držení,ale aby se rozešla to ne.Bery pak dej vědět,jak jsi dopadla,budu na tebe myslet
Veni:tak držím pěstičky mamino at to všechno dobře zvládneš.
Frozi:ahojky a co ty tvoje dětičky zlobí a jak to zvládáš?Maminy všech dvojčátek obdivuju,když kolikrát vidím tu naši dračici co vymýšlí za blbovinky
Taky jsem si na všechny spolubojovnice nedávno vzpoměla,jsem ráda,že jste napsali

pavcahola
27. led 2012

Ahoj koukám,koukám,že se tu pomaly zase scházíme stejně jak před dvěma roky?Asi jo no to to letí

@frozinka Ahoj tak jak je s dvojčátkama?Naši kluci jsou draci,ale jsem hrozně ráda že mám na blízku rodiče kteří mi je pohlídají.Pokud budeme mít třetí tak nevím jak to budu zvládat,ale snad to pujde,už ted se těším,jsem asi divná co?A co vy máte ještě nějaký mrazáčky?

beryk
27. led 2012

@venika86 já už se taky moc těším na jaro,léto,pískoviště prolejzačky ,hlavně ted mě štve to oblíkání,to jsou šílený histeráky,jako kdybych jí ubližovala

@zazy u nás to bylo se zubama podobné,nejdřív 2 zoubky pak dlouho nic a pak najednou čtyři

@pavcahola jj hrozně to letí,

beryk
28. led 2012

holky všem přeji krásný víkend 😎
my máme chlapa v práci,ale jsou u nás naši,tak mám pohodu,babi i uvařila

venika86
30. led 2012

@beryk tak to Adam se vzteká při přebalování 😒 někdy je to fakt šílený. Kope kolem sebe, ječí. A to prostě z ničeho nic. Oblíkání je naštěstí jakš takš v pohodě, ale on je všeobecně takový nerváček 😀

pavcahola
30. led 2012

@venika86 když mluvíš o tom přebalování,tak mě taky nechcou držet,tak za nimi pořád běhám 🙂

frozinka
31. led 2012

vidím, že je to všude stejné, u nás taky hysteráky u přebalování i oblékání, vždycky jsem splavená až na ři.... 🙂 jinak nás teď trápí zuby, naštěstí jen přes den, ale je to masakr... ☹

valkat
1. únor 2012

Ahoj holky,tak včera nás zase z porodky vrátili domů,nic se neděje a prý by to ještě nešlo ani vyvolat,takže v pondělí zase na kontrolu a to už budu 40tt......se jim ven fakt nechce..... 😉

venika86
1. únor 2012

@pavcahola no je to síla. Já navíc s tím břichem jsem hrozně nemotorná a všechno se mi dělá stokrát hůř.
Dneska jsem vstávala co dvě hodiny k Adamovi, takže jsem fakt hrozně vyspaná. Asi ho taky trápí zoubky.
@valkat Tak to je mazec!! A proč by to nešlo vyvolat?

frozinka
1. únor 2012

@valkat : ty jo, to není možné, dvojky by se měli porodit max. v 38. týdnu...ale pokud se jim u tebe tak líbí a daří se jim... ale věřím, že už toho musíš mít plné zuby, co? 🙂

valkat
1. únor 2012

@venika86
@frozinka nemám prý vůbec nachystané porodní cesty...tak nevím,no po pravdě jsem u toho už fakt hotová,jak fyzicky tak psychicky,už bych to chtěla mít za sebou,tak snad se brzo rozmyslí sami a půjde to...... 😉 😉

frozinka
1. únor 2012

@valkat : no snad jo, držím ti pěsti. musíš jim domluvit 🙂 popravdě jsem se ještě nikdy nesetkala s porodem dvojek v termínu (jsem porodní bába) a i mně v těhu říkali, že mně něchají max. do 36. týdne, tak mně to zarazilo, ale dr. určitě ví, co dělá, neboj 😉

pavcahola
1. únor 2012

@valkat teda tak to ti teda nezávidím já jsem rodila dvojčata v 36týdnu a to jsem už skoro funěla,nejhorší je se s takovým břichem vyspat vid?Ale zase když je budeš mít až do konce v bříšku tak pujdete brzy domů z nemocnice a to je taky dobrý.Tak držím palečky at to všechno dobře dopadne,a jak budeš rodit normálně?Já znám jednu holku a ta taky rodila dvojčata v termínu klasickou cestou a bylo to rychlý,ani v porodnici takový rychlý porod dvojčat nepamatovaly. 🙂

pavcahola
1. únor 2012

@venika86 a jak malý spí sám na veliký postely,dobře si zvykl?My bychom chtěly klukom ke druhým narozeninám koupit postele.

venika86
1. únor 2012

@pavcahola jj spí a úplně v pohodě. Prostě jsme ho tam jeden večer položili s tím, že tam bude spinkat. Usl úplně bez problémů a probudil se ráno. No a takhle to šlo dál. Jen teď nějak hůř spinká, asi zuby nebo nevím

valkat
1. únor 2012

@pavcahola no chystáme se normálně,jsou hlavičkou oba dole,takl snad to půjde jak po másle....... 😉

agatice
1. únor 2012

Ahoj Holky- nevím zda si mne pamatujete, byla jsem tu krátce.
Bery- čtu, že jsi po ketu tak ti přeju moc moc štěstíčka ať se embroušek chytí a už nepustí 🙂 🙂 🙂 .Koukala jsem na fotky Elišky a je to krásná princeznička, určo vám dělá samou radost.

Je to super ,že se tady těhotní a rodí, repromeda umí fakt zázraky 🙂 🙂 .

aidule
1. únor 2012

@valkat Teda ty jsi ale údernice!!! To se hned tak nevidí. Ani se miminkům nedív, že se jim nechce ven, komu by se do takových mrazů dobrovolně chtělo 😀 😀 😉 ???!!!! Ale je pravda, že už toho musíš mít plné brýle! Neboj, přenášet tě s dvojkama snad nenechají 😀 ........si pamatuji, jak jsi psala, že se bojíš, aby tam mimísci vydrželi aspoň do poloviny ledna!! 😀 Tak ať už se vše nachystá a je to šup rup 🙂 !

valkat
1. únor 2012

@agatice jéééééé ahoj a jak se máš ty,co nového????, 😉

beryk
2. únor 2012

@valkat teda ty jsi držák,moc ti přeji ,aby už jsi to měla za sebou a míma držela v náruči. Ses borec já ,když si vzpomenu na sebe na 39tt( to jsem měla jen jedno mimi),už mě nic nebavilo,nevěděla jsem jak si sednout lehnout,byl to oprus. Můžu se optat kolik si přibrala?

@agatice Ahoooooooj Agi,díky moc. Holka často na tebe myslím. Věř a vydrž,umí zázraky,musí se to už povíst.

holky já testovat budu v neděli,chtěla jsem v sobotu,ale máme vítání občánků(u nás na vesnici je to jenom jednou za rok),abych nebyla uřvaná,když bych neviděla //., no těhotně si moc nepřipadám. S Eliškou mě od druhého dne transferu dost boleli vaječníky,prsa,pá­lila žáha,byla zle od žaludku, ted mi jenom sem tam je blbě od žaludku a jsem unavená a to mám po utroši.,páč jak jsem si ho začla zavádět pár dnů před transferem,tak mě takhle bylo.Holky máte někdo mimi z KETU a pamatuje te si jak vám po transferu prvních čtrnáct dní bylo?

agatice
2. únor 2012

Valkat- ahojda, toto letí, koukám, že za chvilenku budeš mít miminka u sebe. To je super, moc ti to přeju 🙂 🙂 . U náś nic nového co se týká miminka. Jinak je pořád samozřejmě co dělat. V březnu letím za kámoškou do Anglie, chystáme nové divadlo a tak pořád dokola.

Bery- já vím, já vím. Možná to napíšu tvrdě ,ale někdy si fakt myslím, že jsem snad prokletá. Je to už fakt strašný po těch letech a pořád nic. Já teď nemám ještě peníze na další IVF a mám fakt strach se do toho zase pouštět. Člověk na to šetří tak strašně dlouho a pak zase nic. Nejhorší je ten věk 😔 😔 .

valkat
2. únor 2012

@beryk už jsem taky pěknej nemotora...teď mi nefunguje váha ale určo 25-30kg...budu mít co shazovat...... ☹

aidule
2. únor 2012

@valkat Beruško, já při prvním těhu čekala jednu princeznu, přibrala jsem 25 kg (byla jsem fakt jako almara 😀 😕 )....malá mi ale během prvního půl roku dala tak zabrat, že kila začla jít dobře dolů a nakonec jsem zhubla 35 kilo a držím si je pořád 😉 . Při druhém těhu jsem přibrala jen 6 kg a ty už mám dole....takže suma sumárum-při dvojkách se určo nudit nebudeš a váha půjde dolů ani se nenaděješ 😉 🙂

beryk
2. únor 2012

@agatice já jsem si to občas myslela taky,zvlášť, když mi jeden dr. řekl,že vlastní mimi mít nikdy nebudu,ale já jsem se s tím smířit nechtěla a nechápala jsem ,když nám nenašli žádný závažný důvod, proč furt nic ,tolik let snažení ,tolik IVF a KETU a až 5IVF to vyšlo, je fakt že jsem jen šetřila na umělka a co bylo ještě víc náročnější je psychika,Kdo si to prostě neprožije nepochopí,tolik nadějí, pak tolik úplný beznaděje,zoufalství......... Je to šílený boj, ale jsem nesmírně ráda,že jsme vydrželi a nevzdali to a máme svoje vlastní dítě,je to pro nás zázrak ,po tolika letech. Holka moooooooooooc vám přeju,aby jste se co nejdříve dočkali.

@valkat neboj kila pudou rychle dolů,jak se člověk moc nevyspí a furt lítá kolem mimin

venika86
3. únor 2012

@beryk bery, já jsem otěhotněla z Ketu. Test jsem si dělala 8. den a byl pozitivní. Měla jsem hatchující blastocystu. Asi týden po transféru jsem si na snídani udělala vajíčka, málem se pozvracela a celý den nebyla schopná nic jíst. Takže jsem si řekla, že to zkusím a vyšlo to 😉