Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

luciasek1982
6. lis 2012

@dendinka
@evickav
@soniela
@aidule Ahojky holky 😉 Tak jsem doma!!!!! Hlavně chci moc poděkovat, že jste na mě myslely 😉 Mám u sebe dva bobíšky ve stádiu blastocysty, tak teď už jen čekat a modlit se 😉 Ale já věřím, že všechno dobře dopadne 🙂

aidule
6. lis 2012

@luciasek1982 To je krásná zprávička!!! Jsem ráda, že jsi i s bobíškama v pořádku doma a teď už se jen nechej rozmazlovat a opečovávat 😉 Kdy máš testovat? Moc na vás všechny myslím a vyjde to určitě, neboj. V Repromedě to umí, to si piš!!! Teď na zimu se mimi zahnízdí a léto 2013 to jistí....jak to tak počítám, daleko od našeho srpnového termínu nebudete 😉 ...sice budou mezi tím nějaké 2 roky pryč, ale kdo by se v tomto případě zaobíral nějakým rokem sem rokem tam 😀 😀 😀 😀 😀 !

luciasek1982
6. lis 2012

@aidule 😀 to máš recht 🙂
Jinak testovat mám 20.11., tak jsem zvědavá jestli to vydržím a nebo testnu už dříve 😀 Jdu se uvelebit u telky a relaxovat po cestě 😉

blana12
6. lis 2012

Holky tady máte jednu radost z repromedy 🙂 , a k tomu posílám kopec bacilů 🙂

blana12
6. lis 2012

@luciasek1982 Držím palce ať se miminka pěkně zakousnou 🙂

luciasek1982
6. lis 2012

@blana12 Moc Děkuji 🙂 A přeji taky hodně štěstíčka 😉

soniela
6. lis 2012

@luciasek1982 Jůůů, moc gratuluji k bobánkům v bříšku a moc ti přeju aby se krásně zahnízdily a nepustily 😉
@blana12 Gratuluji k Reproméďátku!!!! S dovolením si nachytávám pár těhubacilů 😉

soniela
6. lis 2012

Holky ještě se vás zeptám, mám v tom obrovský hokej. Jaké stadium je nejlepší k transferu? Morula, blastocysta, osmibuněčené, šestibuněčné...??? Vůbec se v tom nevyznám a abych se přiznala, ani moc nevím co které znamená 😅

blana12
6. lis 2012

@soniela mě dávali 5ti denní embryjka ve stadiu blastocysty 😉 A těch bacilů nachytej co nejvíc 😉 🙂

luciasek1982
6. lis 2012

@blana12 Já mám taky 5ti denní blastocysty 🙂 Snad i ten konec bude stejný, jako ten tvůj 😉

luciasek1982
6. lis 2012

@blana12 A ty sis nechávala zavést jedno nebo dvě embryjka? 😉

blana12
6. lis 2012

@luciasek1982 Nechávala jsem si zavést taky dvě protože to byl můj druhý ket, při Et a 1ketu jsme dávali po jednom tak jsme zkusili do třetice dvě a ono to vyšlo 🙂 Doufám a přeji ti aby jsi to k miminku(ům) taky dotáhla 😉 🙂

luciasek1982
6. lis 2012

@blana12 Mě v Ostravě zaváděli pak dokonce i tři embrya a nikdy se u mě nezabydlely! Tak moc doufám, že změna přinese i nové výsledky! 🙂

aidule
6. lis 2012

@blana12 No úžasný zázrak tam stvořili, jen co je pravda 🙂 !!! Moje sestra jede do Prenatalu zítra,takže podobnou fotečku uvidím taky 😀 . Opatruj sebe a miminko! 🙂

evickav
6. lis 2012

@luciasek1982 tak sa zase zhodujeme v dátumoch,,, ja si mám ísť 20.11. pre papiere na materskú a ukončiť PN 🙂 ja som testovala na 13 deň,,, skôr sa mi nechcelo, ale občas som si odmerala ráno bazálku a neklesala, ale naopak stúpla,,, a hlavne som to cítila, že sa to podarilo,,,
teraz len pekne odpočívaj 🙂 a nechaj sa obskakovať 😉

luciasek1982
6. lis 2012

@evickav Tak ty už nastupuješ mateřskou jo? Teda ty se máš, už se ti to blíží 😉 Na kdy máš termín porodu?
To víš, že si to budu užívat 🙂 Mám nemocenskou, a tak budu pěkně doma v klidu a pohodičce 😉

evickav
6. lis 2012

@luciasek1982 strašne rýchlo to utieklo 🙂 termín mám podľa IVF 8.1.2013, ale podľa sona sme tak trochu väčší a vyzerá to na 1.1.2013 😀
na materskú nastupujem 25.11.

luciasek1982
6. lis 2012

@evickav Jééé to bude novoroční miminko 😀 Malý od bráchy se narodil loni na Silvestra 🙂 To bude mít fajn, s příchodem nového roku, bude slavit i příchod na svět 😀
To ti věřím, že ti to rychle uteklo!!! Člověku příjde nekonečné to čekání než se mu podaří otěhotnět, a pak šup rup a najednou rodíš 🙂
Tak hlavně aby vám to všechno dobře dopadlo a byli jste zdraví 😉 Tatínek půjde k porodu?

evickav
6. lis 2012

@luciasek1982 ano cheli by sme, aby bol pri pôrode,,,
môj mm je muzikant a ako každý rok aj tento ho volali zase hrať na silvestra zábavu,,, no on to len okomentoval, že ale my budeme vtedy asi rodiť, tak asi až budúci rok 😀 a to sme ešte nevedeli, že sa nám to tak posunie 😉
takže ak to bude fakt na nový rok, tak to bude dupľovaná zábava 😀 😀 😀 a potom každý ďalší rok to pripíjanie po pol noci 😉 😀
tak tiež ste mali minulý rok spestrený 😵

luciasek1982
6. lis 2012

@evickav Jééé, tam to je pěkné 🙂 Pak aby manžel složil nějakou písničku prckovi 🙂

evickav
6. lis 2012

@luciasek1982 už som mu to hovorila, že mne už napísal, tak teraz by mal aj malinkému 😉

soniela
7. lis 2012

Holky, kolikátý DC jste byly na odběru vajíček?

aidule
7. lis 2012

@soniela Ahoj, to záleží na tom, jak reaguleš na hormony a jak to vypada s folíkama. Od toho ty kontrolní odběry krve+uzv 😉. Hezký den!

soniela
7. lis 2012

@aidule Díky za odpověď. Já se jen ptám, kdy tak přibližně s tím mám tak počítat. I když je to vlastně jedno. Hlavně že se urodí, ať je to kdy chce 🙂

terez80
7. lis 2012

@soniela Tak je dobře, že máš první aplikaci za sebou a zvládla jsi to. Manžela mi nabídli sami, ale kliďo si řekni, kdyby nenabídli. Jo a ještě nejlepší je blastocysta prý je to nejlépe vyvinuté.

terez80
7. lis 2012

@blana12 KRÁSNÝ MIMINKO

aidule
7. lis 2012

@blana12 Tak jsem dnes byla se sestrou v Prenatalu a viděla jsem fotečku s podobně úžasným zázrakem, jaký máš ty 😀 😀 🙂 !!! Termín jí posunuli na 19.5. a naštěstí je všechno v pořádku. Tak jsem ráda a jdu vymýšlet, jako ta nejhodnější tetička, jaký dárek miminku naložím - teda Ježíšek - pod stromeček 😀 😉 🙂 .

blana12
8. lis 2012

@aidule taky mám takovou hodnou sestru - tetičku 🙂 Mě termín posunuli na 16.5. jenom o jeden den, ale můj gynekolog mi vypočítal taky toho19, tak uvidíme, kdy se bude chtít prckovi ven 😀

aidule
8. lis 2012

@blana12 Hodné tetičky jsou prostě k nezaplacení 😀 😀 😀 !!! Dívám se na tvůj věk a další shoda, sestra je stejně stará jako ty 😉 🙂 .

blana12
8. lis 2012

@aidule to jo, už se těším až nám bude prcka rozmazlovat 😀 😀 To moje sestra je o chlup starší a na toho našeho prcka se těší snad ještě víc než mi 😀 😀 😀