Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

soniela
30. lis 2012

@dendinka Tak to je super, že se ti od pondělí zase trochu pohne, ne? 😉
@terez80 Takže příští týden nejpozději budeš mít miminko u sebe?! To je krása! To budou aspoň Vánoce 😵 Tak ti přeju ať je to co nejdřív a co nejrychleji!!! 🙂

cechulda
30. lis 2012

@soniela neboj, určitě to nevzdal a vše dobře dopadne, vždyť budou Vánoce a to je čas zázraků 🙂 🙂 🙂 Moc na Tebe budu myslet a držet palečky 🙂 Já napslala že jdeme na srdíčko v úterý, ale to jsem se přepsala, jdem až ve středu ráno, v úterý jdu ještě na kontrolu na infekční, kdysi jsem prodělala toxoplasmosu a musím si to teď pohlídat, prý kdyby se to znovu nějak zaktivovalo, tak to může způsobovat potraty nebo Downův syndrom, tak to chci mít pod palcem 😉 🙂 Tak se opatruj a pěkně odpočívej, udělej si výzdobičku a určitě mysli pozitivně, bude to dobrý 🙂 🙂

cechulda
30. lis 2012

@aidule neboj určitě mezi Vás často zavítám, ikdyž jsem trošku "mimo mísu" 🙂 🙂 🙂 A když bude co ukázat tak určitě fotečku přidám. Taky Ti přeju krásný adventní čas a ať se všichni brzo uzdravíte 🙂

soniela
30. lis 2012

@cechulda Tak hlavně ať vám to jak v úterý, tak ve středu dobře dopadne!!! 😉 A moc moc moc děkuji za podporu 🙂

cechulda
30. lis 2012

@dendinka tak Ti držím palečky ať se to brzo rozhýbá a abyste brzo měli taky to svoje štěstíčko u sebe 😉 🙂

dendinka
30. lis 2012

@soniela jj osmitýdenní čekání je pomale za mnou, jen tam půjdu sama, přítel bude v práci, ale to zvládnu 😉

aidule
30. lis 2012

@terez80 Jo,jo, úklid prý pomáhá 😀 😀 😀 . Ty se s miminkem taky držte a pak, jak to půjde nás informuj§ Budeš mít ten nejkrásnější vstup do adventní doby, jaký si může ženská jen přát, tak si to náležitě užij 😀 😀 😉 🙂!!!

luciasek1982
30. lis 2012

@soniela Ahojky 😉 Ale jo, vede se docela dobře! Byteček se vyřizuje a až budeme mít klíče, tak alou na věc!!!! Takže práce bude, jako na kostele 🙂
A co ty? Jak se máš, a jak se cítíš? 😉

luciasek1982
30. lis 2012

@terez80 Děkuji ti moc 😉 Tobě taky hodně štěstíčka 😉 A děkuji za info, asi ten Profertil koupím, za pokus nic nedám 😉

soniela
30. lis 2012

@dendinka No vidíš, to nejdelší čekání máš za sebou 🙂 Já jezdila taky většinou bez přítele. To zvládneš, uvidíš 😉
@luciasek1982 Tak to je paráda, aspoň se prací v bytečku zabavíš, čas bude utíkat rychleji a za chvilku budeš mít v bříšku kulíška/ky 😀
Cítím se pořád stejně. Bolesti prsou, píchání v podbřišku, jinak ani nic. Testovat zatím nechci, uvidím do kdy vydržím 😀 Dnes jsem 6. den po ET, tak možná někdy příští týden 🙂
Ten Profertil určitě zkus. Sice to neznám, ale určitě bych taky zkusila vše možné i nemožné 🙂

aidule
1. pro 2012

@luciasek1982 Taky jsem pro, zkusit Profertil....má se vyzkoušet vše, co může pomoci 😀 😉 . Jinak přeji příjemné zařizování bytečku, to tě určo zabaví na dost dlouhou dobu 😉 😀 😀 !

soniela
2. pro 2012

Holky pomoct!!! Včera ráno a dnes ráno jsem zašpinila. Ale jen trošku. Pak celý den nic. Co to je? Je už vše ztraceno??? ☹

blana12
2. pro 2012

@soniela Ahoj, já jsem špinila od 7dne asi 4 dny a vyšlo to, tak se zbytečně nestresuj, mimís si to určitě vybojuje 😉. Držím moooc palce 😵

aidule
2. pro 2012

@soniela Hlavně klid, to se bojovníček zahnízďuje, tak to nemusí věstit hned vše špatné, nepanikař 😉 😉 😉 !!!! Držím pěsti! 🙂

soniela
3. pro 2012

@blana12 Tak snad to tak bude 😅 A měla jsi nějaké příznaky? Nebo cítila jsi že je něco jinak?
@aidule Děkuji za podporu, ale moc už tomu nevěřím. Zítra nebo ve středu asi zkusím test. I když se strašně bojím, že tam uvidím to, co už tolikrát ☹

dendinka
3. pro 2012

Tak dneska si pojedu pro výsledky, su objednaná až na odpoledne po třetí hodině, už teď su celá nervózní ☹
@soniela to se určitě snaží brouček pořádně zavrtat, aby měl hlubokej pelíšek, kde mu bude pěkně teploučko, špinění není na závadu, věř dál, že se to povedlo, ještě není nic ztraceno, držím ti moooooc pěsti

soniela
3. pro 2012

@dendinka Moc děkuji za podporu. Kéž by to tak bylo. Odpoledne na tebe budu myslet a moc držet pěsti ať jsou výsledky v pořádku a můžete se vrhnout do boje o miminko 😉

cechulda
3. pro 2012

@soniela Ahojky neboj, určitě to nic není, já jsem teď špinila 2x a jednou jsem dokonce krvácela, už jsem myslela že jsem to dostala, ještě jsem nevěděla že jsem těhotná a nic 😉 Mimi se jen hnízdilo, břicho mě taky pobolívalo a hlavně teda prsa, to teda do teď 😝 Asi ze mě bude Dolly Buster 😠 Neboj, určitě to bude v pořádku a ještě se netestuj, vydrž fakt až na termín 😉 🙂 Bude určitě // 😵 Držím pěstičky 🙂 🙂

cechulda
3. pro 2012

@dendinka Ahoj držím pěsti ať Ti to dobře dopadne 🙂 🙂

mamba555
3. pro 2012

ZDRAVIIM VŠETKYCH

blana12
3. pro 2012

@soniela právě že jsem se cítila až moc dobře, žádné příznaky, nic. Já jsem kromě toho že se mi hodně zvětšila prsa do dnes žádné příznaky neměla, kdybych nebyla na umělém, tak ani nevím že jsem těhu 🙂 takže žádný stres určitě to dopadne dobře 🙂 Testovala jsem už 8den, protože mě to špinění taky rozhodilo a byl tam mini dušík 😉 Takže určitě to bude krásná Mikulášská nadílka 🙂

soniela
3. pro 2012

@cechulda
@blana12 Holky moc děkuji za útěchu!!! Je to pro mě hrozně důležité, protože už jsem úplně přestala věřit a vy jste mi opět dali naději!!! 🙂

aidule
3. pro 2012

@soniela Neblázni, jaké přestala věřit!!! Kdybys tekla jako vodovod, tak neřeknu, ale špinění je naprosto fyziologické. Jestli ti pomůže ke zklidnění testík, tak si udělej jeden Mikulášský, ale pak se snaž ještě vytrvat a být hlavně optimistka 😉 🙂 !!!

soniela
3. pro 2012

@aidule To víš, rozhodilo mě to, protože nevím co to znamená 😒 S testíkem ještě nevím, uvidím jestli se odvážím 😉

soniela
3. pro 2012

@dendinka Tak co? Jak jste dopadli? Co výsledky?

dendinka
3. pro 2012

@soniela no nám špatný, to co se předpokládalo, vysokou hladinu mužských hormonů atd., nabídli mi půl roku konzervativní léčby s tím že za jejich péči a sledování zaplatíme 4500 nebo rovnou umělý oplodnění, musím se domluvit s přítelem, když sem tam byla sama a na genetice všechno dobrý, jen jsem přenašeč cystický fibrozy, ale to prej nic není

soniela
4. pro 2012

Ahoj holky! Tak jsem zkusila testovat a přesně jak jsem čekala. Nic. Bílo. Jako vždy. 😢 Jsem 10. den po ET, začíná mě bolet břicho jako na MS a já přestala věřit.

cechulda
4. pro 2012

@soniela Neházej flintu do žita, ještě je brzo, když jsem čekala prvního syna tak 3x mi vyšel test negativní protože bylo prostě moc brzo a břicho mě hrozně bolelo jako při MS a stejně i teď, nevzdávej se naděje, moc držím palečky aby to dobře dopadlo 🙂 🙂 🙂 Posílám Ti moc a moc pozitivní energie 😉

soniela
4. pro 2012

@cechulda Moc děkuji za podporu, ale už je to bohužel definitivní. Před chvilkou jsem začala krvácet ☹

cechulda
5. pro 2012

@soniela Ahoj to mě je strašně moc líto a myslíš že je to fakt MS? Určitě si ale počkej na výsledky z krve. Drž se moc na Tebe budu myslet 🙂