Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

zazy
7. říj 2013

Ahojky děvčata,tak já dneska začla stimulovat ve středu jdu na kontrolu a krev,tak doufám,že už se nějaké vajíčka vyklubou.A co nějaká bojovnice semnou?Není,necháte mě v tom děvčata samotnou?? 🙂 🙂 🙂 🙂

akashka
7. říj 2013

@zazy tak držím pěsti, a neboj sama v tom nejsi,my tě tady rády podpoříme, i když zrovna nestimulujem ;) já to mám ještě vše v čerstvé paměti ;)

aidule
8. říj 2013

@zazy Tak, tak, podpora určitě bude. A nejen pro Tebe, ale i pro ostatní, které zavítají 😉 .

zazy
11. říj 2013

Ahojky tak vajíček nic moc,mám jen 3 a pravděpodobně ve středu odběr,tak snad budou dobré všechny

aidule
12. říj 2013

@zazy Neva, dobré něco...my uspěli s ještě menším počtem 😉 . Tak hurá do toho!!!

terez80
12. říj 2013

@akashka Díky za odpověď, tak to je dobře, že se ti zadařilo, slyšela jsem, že se KETem snižuje šance, ale asi jak u koho. Tak krásné těhotenství
@evickav Ahoj moc bych ti to přála, aby ti to vyšlo. Já jsem taky šťástná, že máme malého je to nádherné oživení života a je pravda, že s druhým stále váhám. Mám strach ze dvojčat dala bych si tam asi jen jedno.

akashka
13. říj 2013

@terez80 to že se KETem snižuje šance pravda byla dřív, dnes už jsou technologie mražení tak dokonalé, že je úspěšnost stejná, někde dokonce vyšší než u čerstvého ET.. jediné riziko je, že embryo nepřežije rozmražení, ale to se jedná pravděpodobně o slabé embryo, které by stejně nemělo moc šancí... Třeba v Heliosu, uvadí úspěšnost KET po PGD (u 5 denních embryí) až 70% ;)

akashka
13. říj 2013

@zazy důležitá je kvalita ;)

aidule
13. říj 2013

@zazy Tady je spousta maminek, které měly 1 kvalitní !!! vajíčko a to bylo to pravé a jedinečné 😀 😉 🙂

evickav
13. říj 2013

@terez80 asi aj by som davala po jednom, zalezi po kolko su mrazene, ci sa da dat iba jedno rozmrazit,,,
Ja som bola teraz uz treti krat na OPU,,, zial zo 4 folikulov ani jedno vajko nebolo :( minule sa nam prestalo jedine embryjko vyvijat, takze ani ET nebol,,,
Dohodli sme sa s dr, ze to este jeden krat vyskusame a ked nic, tak uz dalej nejdeme,,, s mojou rezervou vajok uz asi koncim, takze by to bolo zbytocne,,, uz ani neviem, ci mam dufat v zazrak

aidule
14. říj 2013

@evickav Doufat MUSÍŠ, to snad ani jinak nejde!!! Ale to, zda to vyjde....to už je jiná stránka života.... 😉. Zdravíme Filípka 🙂.

evickav
14. říj 2013

@aidule ja viem, ze musim, inak by som do toho nesla znova,,, nerada sa vzdavam a uz vobec nie bez boja 🙂
A co babulky ako sa maju?

zazy
14. říj 2013

Tak ve středu ráno mě čeká opu,tak na mě holky myslete,pak podám hlášení,jak jsem dopadla 🙂 🙂

aidule
14. říj 2013

@zazy Dík za info, budu držet palce 😉 !

aidule
14. říj 2013

@evickav Jasně, dokud je možnost, je třeba zkusit vše! Stejně by sis to pak vyčítala, že jsi do toho nešla... 😉 🙂

zazy
16. říj 2013

Tak mám po opu,měla jsem 3 vajíčka,ale pouze dvě byly použitelné k oplodnění,tak doufám,že obě vydrží,zítra budu volat,jak se vyvíjí

akashka
17. říj 2013

@zazy držím pěsti ať zabojují ;)

zazy
17. říj 2013

tak se zatím vyvíjejí jak mají,volat budu v sobotu ještě a v pondělí ET

aidule
17. říj 2013

@zazy ...tfuj, tfuj, tfuj 😀 😀 😀 🙂

aidule
17. říj 2013

Jinak jsem se dnes v práci od kolegyně, která taktéž zavítala pro pomoc s miminkem do Repromedy, dověděla, že teď spouští nějakou akci pro prvních 100 párů -pokud se jim nepodaří otěhotnět v jednom cyklu IVF, tak jim prý snad vrátí 10 000 na další cyklus...doufám, že jsem to pochopila správně 😉...no, zní to přinejmenším lákavě!!! 🙂

zazy
19. říj 2013

Tak embryjka se pořád drží,v pondělí v 10.30 máme ET,tak doufám,že se budou mít u mě jako v peřince,pak budu průběžně informovat,to zase bude dlouhých 14 dní

aidule
19. říj 2013

@zazy No vidíš, dobré znamení....že by se vám chystal předčasný vánoční dáreček??? No, mooooc bych vám to přála 🙂 !!!

akashka
21. říj 2013

@zazy myslím na tebe a držím pěsti, teď už je máš určitě u sebe a už se tam pěkně zavrtávají ;)

zazy
21. říj 2013

Ahojky holky,tak nakonec mám jen jedno embryjko,protože jedno to se dneska zastavilo v e vývinu,transférovali mi kompaktní moruly,což moc dobré není,je jakobby o den později ve vývinu,ale četla jsem,že dost holek otěhotnělo i z morulky,tak uvidíme,ale moc optimismu mi to nedodalo.Tak děj se vůle boží 🙂

aidule
21. říj 2013

...ta poslední věta je stěžejní!!! 😉 🙂

akashka
22. říj 2013

@zazy že je trošku pomalejší neřeš, málokdo z nás se vejde do tabulky 😉 držím pěsti ať se chytí 😉

luciasek1982
22. říj 2013

Ahojky holky snažilky, těhulky a maminky 😉 Jak se tady máte a copak je nového. Trochu jsem to tady přelouskala za tu dobu co jsem tady nebyla!!! Moc gratuluji k úspěchům a ostatním držím palečky 😉
My jsme se o moc neposunuli, nebo lépe řečeno o nic! Zatím se vzpamatováváme z rekonstrukce a totální finanční podlimitní vyčerpanosti 😖 Do konce roku ještě musíme vrátit nějaké peníze a po Novém roce bychom chtěli absolvolat 3 IVF. Jinak už jsme doma začali řešit i možnost adopce.... přišel s tím první přítel, což jsem ráda. Já jsem na tuhle možnost zatím nechtěla moc myslet.... nějak si zatím nechci moc připustit, že bychom neměli "vlastní" děti.
Takže už jsme si trochu pozjišťovali co všechno bude potřeba a čím si budeme muset projít, kdybychom se nakonec k adopci přiklonili.
Užívejte si zbytku pěkných dní, je to fajn když svítí sluníčko 🙂

kiskamca
22. říj 2013

Ahoj holky, ja byla vcera na OPU v Repromede, oplodnili nam 7 vajicek a v sobotu 26.10. jdeme na ET, pokud teda se embryjka budou vyvijet v pohode. Chtela bych si nechat zavest 2 embrya.

aidule
22. říj 2013

@luciasek1982 Jééé, zdravím milou sestřičku ze severu 😀 😀 😀 !!! To jsi hodná, že jsi se ozvala, je prima vědět, že jsi relativně v poho...rekonstrukce apod. záležitosti jsou vyčerpávající nejen fyzicky, ale hlavně finančně, to je pravda. Ale za nějaký čas už se na vše budete dívat jinak a hlavně ze svého 😉 ! A nechceš vyzkoušet teď tu novou akci v Repromedě? Jinak je moc prima, že ta adopce napadla i přítele a že o ní vůbec začal i mluvit. Však uvidíte, co pro vás osud připravil. A jak se daří synovečkovi? To už musí být chlapák fešácký, jedna radost 😀 🙂 ! Moc zdravíme z jihu a přejeme taktéž krásné podzimní dny!!! 🙂

aidule
22. říj 2013

@kiskamca Vítej, hezká úrodička 🙂 ! Já bych osobně šla asi taky do dvou, ale tohle už máme za sebou, teď už "jen" vychováváme a staráme se a užíváme si 😀 🙂 😉 . Tak hodně štěstí, ať jsou emryjka zdravá, jak je zapotřebí!!! 🙂 Není pochyb, že jsi ve skvělých rukách, tak ostatní už nechejte na osudu.... 😉