Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

terka82
17. bře 2014

@lucie2010 jupíííí. Krásná zpráva, tak jen tak dál. 🙂 HCG stouplo opravdu krásně. Tak tu tvoji bublinku pěkně hýčkej a dej vědět, jak se vám vede. 🙂

@nelatorka nikoho konkrétního neznám, ale také jsem slyšela, že se to stává. Dokud nemáš výsledky z krve, tak není nic jisté. Raději bych se k tomu ale moc neupínala. Je lepší se smířit s tím horším a pak být příjemně překvapená, než naopak. 🙂

aidule
17. bře 2014

Tak teď už velká a hlasitá gratulace k malinkému zázraku!!! Opatrujte se a užívejte si to celá rodinka, neboť jsou to neopakovatelné a naprosto jedinečné okamžiky 😉 🙂 !!!

aidule
17. bře 2014

@nelatorka Zdravím! Pamatuji si Vás, když jsem tady byla s naší malou (taky nyní 2,5 roku 😉 ). Test může být opravdu falešně negativní, naproti tomu pak výsledek z krve jednoznačně pozotivní a tím potvrzující těhotenství. Stalo se to mé kolegyni z práce. Takže neházejte flinktu do žita, dokud to nebude černé na bílém z laborky 😉 . Na konec nadějí je vždy času dost....ikdyby to náhodou nyní nevyšlo 😉 🙂 .

nelatorka
17. bře 2014

Holky díky jj já vím , ale stejně spíše myslím, že nic..... budeme muset bojovat dále 😉 🙂

@aidule děkuji taky si vás pamatuji 🙂 necháme to osudu jak to dopadne 🙂

terez80
18. bře 2014

@lucie2010 Ahoj jsi hodná, je dobře, že je HCG vysoké určitě to bude dobré tak držím pěsti i nadále
@aidule díky za info poptám se na očkování, jak budeme na kontrole, jsi moc hodná
@nelatorka ahoj uvidíš na kontrole moc bych ti to přála, ale vím že kamarádka, to měla stejné a prý nedostala měsíčky kvůli těm náplastem, ale u každého je to jiné a já nejsem doktor a kdy jdeš na kontrolu?

aidule
26. bře 2014

@nelatorka Tak jak se daří? Myslela jsem na Vás 😉 ...

nelatorka
27. bře 2014

Děkuji tak nakonec to nedopadlo 🙂 a zase vše od znova chjo 😒 🙂

aidule
27. bře 2014

@nelatorka S tím člověk moc nenadělá, i když to moc mrzí a bolí, znám to....budu držet palce, ať to klapne následně 🙂

terez80
28. bře 2014

@nelatorka Ahoj tak to je mi moc líto, myslela jsem na tebe, neboj slyšela jsem, že v repro mají super úspěšnost. Vím, že člověk raději zamražené taky mě to připadá jako menší zlo. Budu držet pěsti.

nelatorka
29. bře 2014

Holky moc díky za podporu 🙂

aidule
1. dub 2014

Tety, posíláme jarní pozdrav z Brna se spoustou těhu bacílkůůůůů pro všechny chtivé a snaživé... 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

terez80
1. dub 2014

@aidule no tak páni to je fešanda, bacily se hodí budeme chytat mockrát díky

evickav
1. dub 2014

@aidule krasne slniecko 😵 uz je z nej velka slecna 😵
tie tehu bacilky su aj osobneeee? 😉

aidule
1. dub 2014

@evickav Nééééé, já už mám "vyrobeno" a odfajfknuto 😀 😀 😀 ...Já jen, že je jaro, budou se líhnout mláďátka, tak prostě všem přejeme taky nějaká ta lidská mláďátka 🙂 😉 . A jak Filípek, nebyla by fotečka? Moc zdravíme na Slovač! 😉

evickav
1. dub 2014

@aidule uz som chcela blahozelat 😀
konecne mame doma po roku notebook, tak ho musim nechat zpojazdnit a potom pridam aj foto,,, teraz mozem len z mobilu, tak skusim,,,
inak 11.4. ideme na scrining do Brna a uz sa neviem dockat 😵 dufam ze nam potvrdia dievcatko 😀 zatial je vsetko v poriadku,,,
zdravime dievcata 😉

evickav
1. dub 2014

@aidule aktualne z dvorka 🙂
akurat zajtra ideme na poradnu, tak sa tesim na vysku a vahu 🙂 vsetky starsie deticky su od nas mensie 🙂

aidule
2. dub 2014

@evickav Jejda, to je úžasný smíšek 😀 😀 😀 ! Je opravdu moc roztomilý a zřejmě dost velký pohodář 😉 . To bude bráška k pohledání 😀 🙂 . Buď ráda, že malý roste a je zdravý. Neteřinka má opačný problém, bude mít za měsíc rok a nemá ani 7 kg a je dost nemocná atd. Tak snad bude líp! U vás ať je v pořádku i preventivka i screening, opatrujte se a užívejte krásného jara 🙂!

gabccca
2. dub 2014

Ahoj všem, omlouvám se, že vám vstupuju do konverzace, jen jsem právě zjistila, že v Repromedě už není doktor Koukal. Je to pro mě docela šok... Jsem na něj zvyklá.... Nevíte co se stalo?

evickav
2. dub 2014

@gabccca tak to kukam ako puk 😕 v januari sme tam chodili a to tam este ordinoval

zazy
4. dub 2014

Ahojky děvčata,tak hlásím,že máme 930g,malá je v pořádku,placenta se trochu povytáhla,tak to vyapdá snad na spontální porod.Neuveřitelně rychle to utíká.Holky máte oc krásné dětičky.Všem snažilkám hodně štěstíčka a posíám miliardu těhu bacilků,tak chytejte

evickav
4. dub 2014

@zazy tak to teda fakt rychle uteka 😉 ta placenta sa urcite upravi, uvidis 🙂

terez80
6. dub 2014

@evickav Ahoj no tak to je úžasný andílek, jsi moc hodná, že jsi poslala foečky. Já jsem tady v tomto antitalent jsi šikulka. Paráda, držím pěsti ať vše dobře dopadne a máte holčičku.
@zazy No to teda utíká za chvíli budeš rodit měj se

evickav
7. dub 2014

@terez80 joj moja, to som cez mobil pridala 😒 co mame teraz novy notebook, tak este stale nie je nastaveny, ja som na to antitalent,,, musim to dat krstnatam - 18 a 19 rokov - to su uz ini machri 😀 😀
Filipko je take nase slniecko 😵 😵 kazdemu da pusku alebo mu je posle, nikoho sa neboji, okrem môjho bradatého svokra 😝
uz v piatok by som mohla vediet, co sa mi skryva v brusku,,, potom napisem 🙂
a vy ako pokracujete?

evickav
13. dub 2014

@terez80
@aidule ahojte dievcata 🙂
takze sono dopadlo dobre, aj ked NT uz mi nemohli merat, lebo babo je vacsie, ale nastastie mi to robil moj dr. a bolo to v poriadku,,, a vraj budeme mat dievcatko, ale ze este nemame slavit, ze je to zatial bez zaruky,,, v 20 tt nam to potvrdia 😵

aidule
13. dub 2014

@evickav Jééé, to je teda pajáda,moc gratulujeme, ikdyž zatím jen tak polehounku, abychom malou princeznu nevystrašili 😀 😀 😉 ! Tak to bude Filda velký bráška a ochránce, co 😉 ? Tak se moje milé opatrujte a hýčkejte, pak už bude dlooooouho jen kalup a honička.... 😀 🙂

aidule
16. dub 2014

Přejeme všem krásné a požehnané Velikonoce 🙂 !!!

dadinkag
16. dub 2014

Děvčátka....mám jeden poukaz do Repromedy na 10000 Kč. Já se na snažení vyprdla a ejhle...//, tak bych ráda podarovala dál 🙂....

terez80
16. dub 2014

@evickav Jee holčička taky bych si ji přála. My jsme teď v běhu na KET, zatím vypadá vše dobře tak bych to nechtěla zakřiknout, moc zdravím

evickav
16. dub 2014

@terez80 tak to ti moc prajem, aby sa to podarilo 😵 sliznica sa uz umudrila? kedy idete na vklad?
tfuj tfuj tfuj specialny tehu virus pre teba posielam 😵 😉

terez80
25. dub 2014

@evickav Ahoj jsi hodná sliznice vypadá ok a půjdu příští týden. Pořád zvažujeme kolik asi dáme jedno. Co myslíš?