Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

evickav
3. kvě 2014

@terez80 drzim moc palce 😵 😵 uz si asi bola na vklade, ze? kolko ste si nechali vlozit?
nech sa len bublinke/kam u maminky moc paci a za par dni budes mat na teste // 😵 😵 😵

aidule
12. kvě 2014

@terez80 Zdravíme! Tak jak se daří, je to za váma??? Držím pěsti 🙂 ! Kamarádce se teď podařilo s Reprmedou otěhotnět po 8 letech snažení a zklamávání 😉 , tak snad to vyjde i vám! Jsou to profíci a kámoška má asi nervy ze železa, nebo jinak nechápu 😀 🙂 !!!

aidule
15. kvě 2014

Moje milé, musím se s váma dnes podělit o jednu rodinnou radostnou událost, kterou jsem se právě dnes dověděla!!! Sestřenice, která se léčila zde v Repromedě si včera dělala testík a byly tam // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už to mají i potvrzené z krvi a na UZV už byla vidět i malá fazolka 😉 . Je to úžasné! První ani druhý pokus jim nevyšel, ale řekli si-do třetice všeho dobrého a je to tam!!! "Vítězné" embryjko zaváděla paní doktorka Hromadová. Sestřenka si přístup, jednání i prostředí moc pochvalovala a já bych tímto chtěla nejen paní doktorce, ale i celému kolektivu prima lidiček moc poděkovat za to, že se postarali o další nádherné rozšíření naší rozvětvené rodinky. Jste báječní, smekám před vaším uměním a ještě jednou velké DÍKY!!! 🙂 🙂 😉

terez80
20. kvě 2014

Ahoj holky, moc se omluvám, že jsem se tak dlouho neozvala, máme nějaké potíže s internetem.
Nechali jsme si zavést jedno, tak držte pěsti.

evickav
22. kvě 2014

@aidule
@terez80
same dobre spravicky 🙂 verim tomu, ze aj do tretice tu bude taka dobra spravicka 😉

@terez80 kedy testujes?

zazy
30. kvě 2014

Ahojky holky @terez80 tak co jáká,potřebuji pokračovatelku,už se mi to holky krátí

evickav
31. kvě 2014

@aidule
@terez80
@zazy vcera sme boli v Brne na 4D + kardiol. sone, vsetko je v poriadku a dr. Vlasin videl pipinu 😀 😀 😀 tak sa snad uz nic nezmeni a bude to nasa vysnivana princeznicka 😵 😵 😵

aidule
31. kvě 2014

Tak to jsou krásné zprávičky, tak to má být 🙂 !!! Ta moje sestřenice bude mít taky holčičku, doma mají už staršího klučinu, tak budou mít ségry snad ochránce 😀 😉 . Optarujte se holky a zdravíme Fildu!

evickav
2. čer 2014

@terez80 moja, som ako na ihlach,,, ako sa mas? co testik? myslim na vas 😉

terez80
10. čer 2014

@evickav Ahoj, bohužel to nevyšlo, trochu jsem se s tím musela popasovat. Teď musím nabrát sílu a uvidíme jestli vsadíme na větší jistotu a uděláme nové IVF čerstvé embrya a ne ty zamražené.
Jsem moc ráda, že ti vše dopadlo dobře

@aidule Ahoj jsi hodná, ale zmrzloň neklapl

Holky přeji všem krásné léto a všem snažilkám úspěšné těhotnění. A již těhotným krásné těhotenství.

terez80
14. čer 2014

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat nezačíná někdo IVF v repromedě pro nové info, jak to probíhá a co je new. díky

evickav
20. čer 2014

@terez80 to ma mrzi 😢 mna kazdy jeden neuspech posuval dalej, lebo som verila, ze sa to podari,,, dufam, ze aj vas tento neuspech posunie do uspesneho kola ci uz KET alebo ET,,,
aj ste sa uz rozhodli ci pojdete na nove IVF?
uzijete si leto a potom sup tehulkovat 😵

nelatorka
21. čer 2014

Ahoj holky tak se vracím po menší pauzičce... a.nabrání sil do dalšího pokusu po neúspěšném KETU.
Dnes jsem byla na první aplikaci a tím také začínáme nové IVF 🙂 a tímto také prosím o radu..... nevím zda se rozhodnout i pro ICSI 😒 máte někdo zkušenosti? je to dost peněz navíc tak nevím jestli to máme risknout nebo zvolit jistotu 🙂 díky moc za rady

terez80
21. čer 2014

@evickav Ahoj jsi moc hodná, díky za podporu. Já musí nabrat trochu sil a potom se rozhodneme, možná zvolíme jistotu IVF, nevím zda bych další neúspěch překousla, sráží mě to ke dnu.

@nelatorka Ahoj my jsme si nechali v repro u prvního mimina poradit a poradili nám PICSI nevím jestli myslíš klasiku, ICSI či PICSI, já bych raději dala na jistotu už tak do toho člověk dáva svou energii, sílu, těšení a finance. Moc držím pěsti, zeptej se v repro. My chodili k dr. Hromadové a vždy nám dobře poradila.

nelatorka
21. čer 2014

@terez80 děkuji taky chodíme k dr. Hromadové taky už máme první z IVF 🙂 jen to zvažuji kvůli financím..... samozřejmě, že nám bylo doporučeno ICSI 🙂 měli jsme ještě mražáčky, ale to nevyšlo takže začínáme od znova 😉

zazy
22. čer 2014

Ahojky @nelatorka pamatuji si tě,když jsi čekala první,no my tentokrát měli i PICSIi ICSI,my jsme měli štěsí páč jsme měli jen jedno vajíčko ještě opožděné a chytlo se.No a ve čtvrtek už mě to čeká,jdu na vyvolání,strašně rychle to uteklo a samozřejmě se bojím,páč nevím,do čeho jdu,malou jsem měla plánovaným císařem.Jinak všem držím pěstičky at mají takové štěstíčko jako my

nelatorka
22. čer 2014

@zazy já si tě taky pamatuji 🙂 a moc gratuluji určitě vše dobře dopadne a neboj!!!! ta odměna za to stojí 😵 😉

gabulenka
24. čer 2014

Jee ahoj holky taky si vas pamatuji 🙂 my mame z 1.IVF holcicku a pred tydnem jsme byli na Ketu v Repromede. Pani doktorka Hromadova je uzasna a mila🙂

evickav
24. čer 2014

@nelatorka my sme mali obidva x ICSI a minimalnu stimulaciu, takze to bolo v cene,,, urcite je to vyssia uspesnost a aj vam to asi z nejakeho dovodu dr doporucila,,, ak nemate problem s vajckami a ani zly spg, tak by som pri vacsom pocte odobratych embryi volila asi cas oplodnit klasicky a cast ICSI,,, budete si davat aj predlzenu kultivaciu?

@zazy to teda poriadne rychlo ubehlo 😵 my sme mali dve oneskorene embrya a chytili sa obe, ale jedno to vzdalo,,, mozem sa spytat, ci nebudete mat dievcatko? pri chlapcoch sa delia embrya rychlejsie a u dievcatiek pomasie,,, no a nam uz 3 dr povedali, ze dievcatko to bude,,, mozes po cisaraku rodit prirodzene? vraj sa vtedy nesmie vyvolavat porod,,, neplasim ta, len ma to zaujima,,, hlavne nech je to rychly a lahky porod a ste cim skor doma s rodinou

@terez80 ved uvidis, rozhodnutie je na vas,,, ak ta netlaci cas, tak si dajte pauzicku a oddychnite si pekne v lete

nelatorka
25. čer 2014

@evickav děkuji 🙂 ano prodlouženou kultivaci budeme mít 🙂 uvidíme jaký bude výsledek ještě 🙂
holky a dnes mi ještě dr. říkala, že kvůli tomu hyperstimulačnímu syndromu se dělá přenos embryjek až v dalším cyklu ne hned z čerstvých 😕 tak nevím já poprvé měla vše v jednom cyklu jak jste to měli vy?
ale pak říkala, že ještě uvidíme a domluvíme se tak jsem z toho jelen 😀

nelatorka
25. čer 2014

@gabulenka ahoj taky si pamatuji a držím tedy moc palečky 😉 nám to z KETU nevyšlo takže jedeme od znova 🙂

evickav
25. čer 2014

@nelatorka tak aj to zalezi od poctu vajicok a velkosti vajecnikov, lebo stimulaciou sa zvacsuju a mohli by aj nadalej produkovat folikuly aj po odbere,,, ale to vsetko dr vidi na sone a pri OPU, podla toho sa rozhodne,,, a aka je potom cena? ja som bola rada, ze bolo nejake vajko, takze u nas ziadne mrazenie a ani predlzena kultivacia neboli

gabulenka
29. čer 2014

Ahoj holky. Dnes jsem zkousela test a nic ☹ Jedenacty den po ketu. Kdyz nebudu pocitat den ketu. ☹☹☹

zazy
30. čer 2014

Ahojky děvčata,tak mám za sebou první neúspěšný pokus vyvolávání,vůbec jsem se neotevřela,takže v pátek jsem jela domů.Ve středu druhý pokus o vyvolání,tak snad už to bude,už chci mít vše za sebou,to čekání je hrůza

missym
30. čer 2014

Ahoj holky, tak už to je víc jak rok, co chodíme do Repromedy. Poctivě tu čtu vaše zážitky, rady a doufám, že i na nás se usměje štěstíčko. Zatím jsme absolvovali veškerá vyšetření - manžel má horší SPG a mně před rokem řekli, že jsem hormonálně v pořádku, ale já přesto byla bez MS. V prosinci mi našli dermoidní cystu, kterou teď začátkem června úspěšně vyoperovali a já dnes dostala konečně první MS bez všech hormonů. Chtěla jsem se zeptat, když by mi teď cyklus fungoval úplně bez problémů (doufám, že veškerou příčinou byla ta cysta), jaký by byl se špatným SPG (mršek je dost, ale jsou to potvory líný a ještě mají - jak mi řekla paní doktorka, abych to pochopila - šišatý hlavičky) asi postup? Před rokem nám nabízeli IVF a mluvili o PICSI, myslíte, že je to konečné řešení? Díky za odpovědi a všem moc štěstí při snažení 🙂

aidule
1. črc 2014

@zazy Zdravím a koukám, jak to těhotenství rychle uteklo!!! Zítra budu držet, co se dá, ať už je po všem a vysněný andílek ať už vykoukne ven 😉 🙂. Hodně sil a štěstíčko 🙂!!! Tfuj, tfuj, tfuj...

zazy
1. črc 2014

To mi povídej,daleko rychleji než u Verunky.No mám termín v neděli,tak doufám,že už jsem se aspon malinko otevřela,a nebude to zítra nějak násilím a nebo doufám,že se po těch tyčinkách otevřu.Už jsem říkala,že jim snad řeknu,že pokud se nebude nic dít,at mi udělají císař a je.To čekání je nekonečné,hlavně pořádně nevím,do čeho jdu,malou jsem měla plánovaným císařem,no tak uvidíme.Ale jinak děkuji za povzbuzení.Budu mít sebou tablet,tak pokud bude trochu času budu informovat a dám pak sem fotečku

aidule
1. črc 2014

@gabulenka Jééé, moc zdravím známou tvář! Tak vidím, že malá odrůstá, tak zaděláváte na sourozence?? 😀 😀 😀 To je prima, držím palečky, ať to i tentokrát s Repromedou klapne 😉 🙂 !

zazy
3. črc 2014

Ahojky takže nakonec zítra císař,pak dam vědět či a jak

gabulenka
3. črc 2014

@zazy drzim pesticky at jde vse jak ma 😉 taky jsem mela cisar 🙂
@aidule ahojky 🙂 tak prvni ket nam nevysel ☹ ted cekam na menses. Dame asi cyklus pauzu, protoze jedeme koncem mesice na dovcu a nevim jak by to vyslo. V srpnu to zkusime znovu 😉