Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
21. říj 2014

@evickav No to je nádhera!!!!!!!!!!!!!!! Velká, převelká gratulace a Viktorce do života jen to NEJ 🙂 🙂 🙂 !!! Filda je už teda velkým bráškou, jo??? No to je pajáda 😉 ! Tak se opatrujte a ať se daří! 😉

nelatorka
23. říj 2014

@evickav Viktorka je nádherná gratuluji 🙂

nelatorka
23. říj 2014

Ahoj holky po menší pauzičce se zase hlásím. Vše se zdá se upravilo a doufám nejhorší 3 měsíce máme za sebou. Jsem 16tý týden a screening i krev jsou vpořádku tak jsme moc šťastní! noa zdá se že Michálek bude mít sestřičku 🙂

cechulda
23. říj 2014

@aidule jj, utíká to šílenou rychlostí 😀 vůbec nevím kam se podělo to moje malé miminko, místo něj máme doma lvici se vším co k tomu patří 😀 😀 😀 s Adámkem se milují a to je úžasný, Anetka je z bráchy celá vedle a on zase z ní, ikdyž teď začíná trošku žárlit 😀 jak se přijde brácha pomazlit, šup už je u mě a začne ho odstrkovat 😀 😀 ale vzápětí už za ním zase spěchá pro pusinku, takže je to naše malá divadelnice 😀 😀 Zoo bylo super, hlavně v noci jsme byli všichni unešení 🙂

aidule
23. říj 2014

@nelatorka Pajáda, tak se nakonec zadařil páreček? Tak hlavně ať je vše v pořádku, hezky si to užívej a opatruj sebe i malou repromeďačku 🙂 😉 !!!

evickav
25. říj 2014

@nelatorka to je super, ze je vsetko v poriadku 🙂

missym
30. říj 2014

Ahoj, mohla bych se přidat mezi vás Repromeďačky? Jsem po prvním neúspěšném ET a teď čekám na verdikt, jestli je vše v pohodě a můžeme jít do KETu. Máme tři mrazáčky, tak snad se mezi nimi najde bojovníček. Chtěla bych se vás zkušenějších zeptat, jak probíhá v Repromedě příprava na KET? Hledám už několik dní a pořád se nemůžu nikde dopátrat. Tak moc děkuju za případnou odpověď a moc gratuluji všem maminkám, i těm nastávajícím, k miminkům z Repromedy. Doufám, že i nám se podaří ukousnout si od nich kousek toho štěstíčka.

netanel
11. lis 2014

Ahoj holky. Čeká nás IVF v Repromedě - muž tam byl na spermiu a bylo nám řečeno, že jinak to nepůjde. Můžu se zeptat, na kolik zhruba výjde jeden pokus?

akashka
14. lis 2014

@missym držím pěsti na KET, určitě to tentokrát dobře dopadne 😉
tady je jak to bylo u mě (více v mém fotoalbu)
8.5.2013 - 1DC a začínáme lepit estrahexal na růst sliznice
17.5.2013 - 10 DC kontrola, vše ok, sliznice 7,3 mm, přidána další náplast
20.5.2013 - opět kontrola, sliznice 8,7 mm
21.5.2013 - nasazen utrogestan 2-2-2
24.5.2013 - konečně KET a mám mrňouska u sebe, jsem šťastná a nervózní a zůstavám pro jistotu doma na PN
....8.2.2014 - Elenka je na světě 😉

@netanel ono tohle je hodně individuální, záleží co máte za problém, jaké procedury budou potřeba.. u nás to vyšlo na cca 50000,- ale my si vyžrali skoro vše co šlo 😀

missym
14. lis 2014

@akashka Ahojky, díky moc za odpověď, nějak mě uklidnila, tak snad to bude dobré. Verdikt se dozvím v úterý a moc doufám, že už je konečně všechno v pořádku.
Album jsem zkoukla, moc gratuluji ke krásné princezně 🙂 Tak hodně zdravíčka a štěstíčka oběma 🙂

netanel
14. lis 2014

@akashka tak to je slušná suma, ještě že to vyšlo🙂

aidule
19. lis 2014

@netanel Zdravím! U nás to bylo cca 38 000, a to jsem měla max. dávky hormonů! Záleží, co budete vše potřebovat a jak budete reagovat. 😉 Tak hodně štěstí a trpělivosti! 🙂

mischako
26. lis 2014

Tak ja se k van pridavam jelikoz se snazime s prestavkami nekolik let, rozhodli jsme se sizauci nejak lehce resit..... zaciname manzelem..... spermio v repromede - mame ji nejbliz.... prosim potebujeme doporuceni nebo se staci objednat???

missym
27. lis 2014

@mischako Ahoj, my jsme měli doporučení od mého gynekologa. Tím jsme za spermio neplatili.

mischako
27. lis 2014

@missym diky za info.... mimochodem mela jsem na svatbe stejny uces i barvicku.... az jsem se divila co je to za fotku 😀

netanel
27. lis 2014

Ahoj, tak hlásím dojmy z první návštěvy Repromedy. Byli jsme u pana primáře. Vysvětlil nám znovu výsledky spermia (minule tam byl jen manžel a navíc v šoku). Byl dost optimistický, dokonce říkal, že dítě mít budem, že mladé páry jako my od nich odcházejí s děťátkem. Manžel byl nedávno u urologa, chtěli jsme znát příčinu špatného spermia, a urolog mu zjistil varikokélu třetího stupně. Ještě před Vánoci půjde na operaci. Doktor Veselý se netvářil moc nadšeně, že jsme byli i ,,jinde" a říkal, ať se moc nespolíháme na to, že operace pomůže k miminku, nicméně že ze zdravotního hlediska je to dobře. Já půjdu druhý den příští MS na odběr krve. Až budou výsledky, tak půjdeme oba na genetiku, ta prý v tomhle období může trvat i 6 týdnů. Mám z celé návštěvy dobrý pocit a hlavně mám radost, že už se začalo něco dít.

aidule
29. lis 2014

@netanel Tajk jest, tohle "rozhýbání se" je moc důležité!!! Ono to období, než budou kompletní všechny výsledky dost rychle utěče. Zvláště nyní, když do toho spadnou Vánoce...a pak po začátku nového roku pěkně začnete s mimískem. A třeba už příští Vánoce vás bude o nějakého človíčka víc 🙂 ! Tak přeji vše dobré a hlavně neztrácet důvěru a optimismus, ty jsou moc důležité 🙂 😉 !!! 🙂

kelinkanatalka
20. pro 2014

Zdravím všechny účastněné,v Repromedě nám bylo zděleno,že můj můž má velice špatné sperma 10% dobrých ,ale že nám k miminku pomůžou. Stal se zázrak a já jsem nyní v 6+4 přirozenou cestou. Máme krásnej dárek k vánocům. 😉

aidule
7. led 2015

@kelinkanatalka Velká gratulace, ať je vše v pořádku!!! 🙂 😉

nelatorka
9. led 2015

Tak holky už se mi to krátí už jen 96 dní 🙂

aidule
20. led 2015

Tak milé snažilky, těhulky i maminky....dovoluji si oznámit narození další z řady Repromeďátek 🙂 🙂 🙂 ....sestřence, která se taktéž úspěšně léčila v Repromedě, se dnes odpoledne narodila dcerka Sofie (49 cm, 3 kg). Sofinka i maminka jsou zdravé a v naprostém pořádku 🙂 😉 . Celému týmu z Repromedy velký, převelký DÍK za ten úžasný zázrak a zhmotněný uzlíček štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

terka82
20. led 2015

@aidule gratuluji a přeji Sofince hlavně zdravíčko. 🙂

aidule
21. led 2015

@terka82 Zdravím a vyřídím! Jak se daří, co je u vás nového? 🙂 😉

terka82
21. led 2015

@aidule děkuju za zeptání. Daří se nám dobře. Malé budou v květnu 3 a tak jsem se nakonec rozhodli to ještě jednou zkusit. V prosinci jsme byli na první konzultaci, teď obíháme různá vyšetření, čekáme na výsledky. Snad si k nám ještě jedno repromeďátko najde cestu. 🙂
Co vy? Co holky?

aidule
21. led 2015

Tak to moc držím palečky!!! Malé už budou vážně 3????????? 😀 😀 😕 😕 😕 To tak hrozně utíká! Naše holky fajn, starší bude mít zítra už 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😀 😀 😀 , Naty v srpnu 4. Starší ve škole v poho, mladší školku taky zvládá překvapivě skvěle. Chodí sice jen na dopolko, ale i tak super 🙂 . Budu na vás myslet a těším se na pozitivní testík 🙂 😉 ...tfuj, tfuj, tfuj 😉 😉 😉 😔 😔 😔

terka82
21. led 2015

@aidule moc děkuju. 🙂 Utíká to hrozně. 10 let?? Tak to je mazec. To už je slečna. Přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví. To bude určitě super oslava, užijte si to. 🙂 Naty je taky šikulka. Malá chodí zatím do miniškoličky na dvě dopoledne v týdnu a taky se jí tam moc líbí.

lucinecka28
27. led 2015

@aquila Ahoj mužu se tě zeptat jak dlouho jste chodili do Repromedy ?

lucinecka28
27. led 2015

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat na Repromedu ...my jsme s manželem začali chodit k paní doktorce Hromadové ..má tu někdo s ní zkušenosti ?

lucinecka28
29. led 2015

@nelatorka chtěla jsem se zeptat kolik se platí za první IVF a dálší

terka82
29. led 2015

@lucinecka28 byli jsme u paní doktorky Hromadové při prvním IVF i teď a nemůžu říct slovo špatně. 🙂 Celkově musím za sebe repromedu doporučit. Mám porovnání i s jiným centrem a i když Repromedu máme přes 300km, tak nelituju. 🙂
Otázka ohledně cen sice nepatřila mně, ale kompletní ceník najdeš na jejich stránkách - http://www.repromeda.cz/poskytovana-pece/cenik-...