Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
10. led 2018

@linusha Tak to jsem moc ráda i za kamarádku🙂!!! Oni so taky dlouho procházeli pokusy a neúspěchy a už to, i vzhledem k věku kamarádky, chtěli vzdát....naštěstí jim ještě zůstal energie a důvěra na svěření se do péče týmu Repromedy a ukázalo se, že to byla správná volba. Taky nevyšlo všechno hned napoprvé, ale tak to prostě je. Jinak tady byli spokojeni i s celkovým přístupem a prostředím, tak snad budete i vy s partnerem a hlavně vám přeji, aby i ve vašem případě bylo vše zakončeno tím nejkrásnější úspěchem a tím je očekávání a narození miminka🙂😉👍!!! Přeji opravdu hodně trpělivosti a důvěry....budu ráda, když dáte vědět, jak se vám na cestě za miminkem daří 🙂.

linusha
10. led 2018

@aidule my tam jsme spokojeni moc. A doufám že i ket a následně těhotenství a porod bude v pořádku a vše dopadne na výbornou

aidule
10. led 2018

@linusha To je prima, spokojenost a důvěra v personál jsou moc důležité! Ony ty metody a možnosti jak pomoci jsou víceméně dány a jsou všude stejné....ani ty ceníky se nijak výrazně neliší....ale co je dost odlišné a podstatné, je přístup personálu, ochota, emaptie atd.,atd. .....však to znáte..🙂
Tak hodně štěstí !!! 🙂😉

agnes6
14. led 2018

Ahooj holky, představuji Vám naší repromedackou princeznu😍 Janičku, narodila se 6.1. 2018 v 17:21 po opravdu rychlém porodu... Vážila 4180 g a měřila 53 cm. Jsme z ní nadšení a Všem mooc přejeme to stejné štěstí ☺ 🍀 je to nádhera!

aidule
14. led 2018

@agnes6 Janička je opravdu roztomilá holčička a já k ní ještě jednou moc gratuluji a přeji všem jen to nejkrásnější, co může život s dětma nabídnout...🙂🙂😉!!!
Myslím, že personálu Repromedy se pohled na takové fotečky nikdy neomrzí😍😘😉 !!! A určitě nejen jim....jste inspirací a nadějí i pro ostatní maminky, které svou cestu za miminkem mají teprve před sebou...🙂👍!

eviknufik
15. led 2018

@agnes6 ahoj, to je nádherná princezna, přeji vám vše nejlepší, hlavně zdravíčko a ať princezna roste jako z vody🙂

aidule
27. led 2018

@linusha Zdravím! Tak jak se daří? Už máte transfer za sebou? 😉

linusha
27. led 2018

@aidule ahoj, transfer nás teprve čeká teď ve středu a jsem moc nervozní a panují i obavy přeci jen je to už 3.IVF protože předchozí v min. centru nedopadla. 🙂 A jak se daří tobě? 🙂

aidule
29. led 2018

@linusha Zdravím! Tak obavy jsou určitě na místě, to jsme zažívaly všechny 😉! Na druhou stranu člověk není u začátečníků a když se spojí ještě i kapka štěstí a nakloní se osud na vaši stranu...to by bylo, aby to nebylo 🙂😉🙂!!! Budu na tebe ve středu myslet a držet palce!
U mě jinak dobrý...starší dcera už minulý týden oslavila 13,.narozeniny a naše malá velká 6-ti letá"repromeďačka"se těší ve středu na své první pololetní vysvědčení🙂👍! Jsem tak ráda, že ji máme a že naše kroky vedly právě sem...věřím, že budete taky!
Tak se zatím snaž rozptylovat a nebýt moc nervózní a budu se těšit na další info 😉...

mirda79
29. led 2018

@linusha Taky se připojím a držím pěstičky🤗 ve středu. My teď musíme měsíc počkat až nám udělají genetiku 6 embryí v Heliosu. Chápu jaký máš nervy a to říkají,být v klidu 😆. Tak pevné nervy a dej vědět,jak to dopadlo. Přeji hodně štěstí🍀

linusha
29. led 2018

@aidule
@mirda79 ahoj holky děkuji moc 😃

mirda79
30. led 2018

@linusha Ještě se chci zeptat,po transferu budeš doma (dovca nebo neschopenka) nebo budeš chodit do práce?

linusha
30. led 2018

@mirda79 já půjdu na pn, doporučili mi ji Dr v repromede z důvodu toho že pracují v rizikovém pracovišti (feťáci, bezdomovci, různé nemocní) a taky že je tam i dost stresu. Takže zatím na 14 dní a pak se uvidí

aidule
6. únor 2018

@linusha Tak jak se daří? Proběhlo vše v pořádku? A jak se cítíš? Myslím na tebe a držím, co se dá...😉🙂

linusha
6. únor 2018

@aidule ahoj, moc děkuji 🙂 Vše proběhlo bez problému, prvních pár dní mě tahalo břicho ale to přestalo jen občas zatáhne, ale nyní trošku špiním nebo jak to nazvat. Tak doufám že opravdu je maličké takový bojovník jak říkali v Repromedě a nic špatného z toho nebude 🙂

aidule
6. únor 2018

@linusha To špinění se může objevit při "zahnizďování vajíčka"...tak snad se bojovníček zavrtává na celých 9 měsíců 😉!!! A kdy budeš testovat?

linusha
7. únor 2018

@aidule vím a doufám že je to ono. Chci testovat až v den krve a na ni jdu za týden, ať jsem tak nějak v obraze. Nechci se navíc stresovat lovením duchů a porovnáváním svého testu s ostatními z mk😀

aidule
7. únor 2018

@linusha Jo,jo, to tak nějak chápu...to porovnávání taky nijak nesdílím...teda spíš nesdílela jsem. tyhle záležitosti jsou prostě individuální, na ně není všeobecná šablona😉.
Ale že vydržíš až do krve----to teda smekám, jsem nevydržela nikdy😝😀!!! Ale je fakt, že pak už je ten výsledek nezpochybnitelný😉🙂! Tak se opatruj a ať to rychle utíká....

mirda79
11. únor 2018

@linusha Ahoj. Tak jak,už víš,jak ti to dopadlo? Nebo jsi vydržela netestovat? A jinak je vše v pořádku?

linusha
11. únor 2018

@mirda79 ahoj netestuji takže zatím nevím. Cítím se fajn a vše je ok tak snad bude i nadále🙂
A co ty už máš po odběru? A jak to vypadá? 🙂 🙂

mirda79
11. únor 2018

Tak to ti přeji,ať je vše v pořádku a vyjde to. Mám po odběru a teď čekáme,6 embryí je na vyšetření genetiky,tak snad se koncem února už ozvou. Transfer by mohl být v březnu

aidule
11. únor 2018

@linusha Hezký nedělní večer! Jsem ráda, že si čtu, že se cítíš dobře...to je hezké znamení😉! Držím pěsti a těším se na info o výsledku z krve ...🙂😉👍!!!

mirda79
14. únor 2018

@linusha Tak jak dopadl testík?

linusha
14. únor 2018

@mirda79 test nic 😭 negativní 😭😭😭

mirda79
14. únor 2018

@linusha Tak to mě mrzí 😞. Nechápu, proč se u nás ty embryjka nechytnou,když jsou v takové kvalitě

mirda79
14. únor 2018

@linusha A ještě radši počkat na krev

linusha
14. únor 2018

@mirda79 na krev čekám ale moc šancí prý není když test je negativní. Ještě musím hodinu a půl vydržet.. taky tomu nerozumim proč tomu tak je

aidule
14. únor 2018

@linusha Zdravím! Tak jsem na tebe dnes v práci myslela.....jaké jsou výsledky???🙂😉

linusha
14. únor 2018

@aidule @mirda79 tak holky výsledky jsou bohužel špatné. Embryjko se neudrželo, takže nyní mám počkat na MS 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

mirda79
14. únor 2018

@linusha Tak to je blbý,kdyby se aspoň věděla ta příčina. To mě mrzí 😞. Tak do 4 IVF nebo teď zatím ne?