Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

linusha
14. únor 2018

@mirda79 pan dr. doporučuje jít do 4. ivf nejýl pul roku po tomto ale manžel mi už před 3.IVF rekl že do 4. jit nechce a když by se přeci jen rozhodl jit tak nejdříve za několik let. Takže uvidíme.

aidule
14. únor 2018

@linusha To mě moc mrzí, ale je to tak prostě v osudu, s tím se vždycky jen my musíme srovnat....Přeji hlavně moc trpělivosti a spoustu klidu do hlavy i srdíčka....ono to jednou vyjde, neboj😉!!! Budete pokračovat po MS v dalším pokusu?

linusha
14. únor 2018

@aidule děkuji moc 🙂 Spíše ne, osobně nyní ani nevím zda chci ještě v tom to vůbec pokračovat. Ale asi si chci od všeho odpočinout.

aidule
14. únor 2018

@linusha Tomu rozumím, taky jsme se potřebovali z neúspěchu otřepat a nabrat sílu....každopádně ať je co nejdříve zase líp!!! Myslím na tebe!!! 🍀🌞

aidule
6. bře 2018

Zdravím snažilky i čekatelky! Tak co je nového....

be_ruska
7. bře 2018

Ahoj holky. Ja jsem ted po diagnosticke laparoskopii a hysteroskopii. Nic mi nenašli takže jsem zvědavá na další postup....jinak my uz do Repeomedy nechodime.

aidule
15. bře 2018

@be_ruska Tak ať budete kdekoliv, přeji brzké naplnění vašeho miminkovského snu 😉🙂!!!

aidule
15. bře 2018

Jinak mám na bývalém pracovišti 3 těhotné jolegyně a 2 z nich jsou "repromeďačky"...jedna na 2.pokus IVF, druhá až na 3.pokus....ale šťastné jako blešky a naštěstí všichni i v pořádku a zdravě se vyvíjející 🙂😉👍👍👍!!!

linusha
15. bře 2018

Holky nevíte náhodou jestli v Repromedě dělají i hysteroskopie? díky

aidule
17. bře 2018

@linusha Ano, určitě dělají 🙂.

aidule
20. bře 2018

@linusha V Repromedě ji dělají v rámci pátrání po příčinách neplodnosti. Nijak se na ten výkon nečeká, doktorka si pacientku naplánuje po dohodě se samotnou pacientkou a je to. Vše pod jednou střechou 🙂😉!

aidule
20. bře 2018

@agnes6 Zdravím holky repromeďačky! Jak se daří mamce i malé Janičce? Roste jako z vody a hrozně ten čas utíká, co? Moc zdravím a mějte se krásně a snad už brzy i jarně 🙂🌞🌞🌞👍

eviknufik
20. bře 2018

Ahoj holky, moc nepřispívám, vlastně vůbec,ale čtu🙂 přeji vám všem hodně štěstíčka, co se teprve chystají a všem zdravíčka, co už mimca mají. My roštem pomalu, je nám 4 a půl měsíce a váží 6560g a 63 cm. Je droboučký, ale za to moc hodnoucky🙂 posílám pár fotek našich repromeda, jeden tři roky - děsnej ďábel🙂 a druhý andílek.

eviknufik
20. bře 2018
eviknufik
20. bře 2018
aidule
20. bře 2018

@eviknufik Zdravím! Teda klučíci jako ze žurnálu😉...ani se mi nechce věřit, že ten starší už má 3 roky!!! To tak utíká...malý cipísek je fakt krásný spokojený smíšek....tak hlavně ať jste zdraví a je vám všem spolu fajn 🙂🌞🍀!!!

eviknufik
20. bře 2018

@aidule díky, jsou zlatí oba dva, Ada mi říká, že by chtěl, abych měla ještě miminko v bříšku, no tak jestli se zadaři ještě ta holčička, ráda mu to splním, i když ten věk:(
Martu miluje, už by si sním i hrál, jenže Marťa je zatím ležák a má jiné věci na starosti jako zuzlani ručiček, bouchání do hraček na hrazdicce🙂

aidule
22. bře 2018

@eviknufik Hele...věk je jen číslo a pokud se na mimi ještě cítíš,tak proč ne🙂. Já jsem u nás na sídlišti potkala minulý týden jednu známou a naposledy jsem ji viděla, když čekala 2.dítko...to se narodil opět chlapeček...ten už teď byl dvouletý a paní opět už hoooodně těhotná...prý neplánovaně, ale je vše v pořádku, tak jsou rádi. Tak se jí ptám, jestli už to bude konečně ta holčička...no, rozzářila se jako žárovka...prý ano, už konečně holčička😀😅🙂👧👍👍👍!!! Takže třeba to vyjde i u vás!
Opatrujte se a krásné dny, snad už jarní🌞🙂!

aidule
19. dub 2018

Tak jak se daří malým repromeďátkům a jejich maminkám? Doufám, že jsou všichni v pořádku a užívají si svého štěstíčka a krásných, téměř letních, dní!!! 🙂😉🌞🌞

eviknufik
19. dub 2018

@aidulezdravim, my se máme skvěle. Kluci jsou zdraví. Martínek má už 5 a půl měsíce, od 10.4. se otočil párkrát na bříško. Měří asi 65 cm a váží něco málo přes 7 kg. Příští měsíc nás čeká 2. Dávka hexy, tak snad to bude ok. Posílám foto Adámka (0-12 měsíců) a Martinka v 5 měsících🙂

aidule
19. dub 2018

No super fotky! Kluci jsou opravdu nádherní fešáci 🙂😉!
A co ta myšlenka pořídit jim ještě sestřičku? Pořád s tím koketuješ?
Ty mé známé a sousedky, které jsou těhotné díky Repromedě čekají všechny holčičky, tak třeba by to vyšlo i u vás🙂😝👧....Každopádně tobě i tvým chlapům přeji krásné jarně-letní dny a užívej si dítka, rychle ten čas letí a rychle odrůstají😢😕....

eviknufik
19. dub 2018

@aidule diky, jsem na ně pyšná, ostatně jako každá jiná mamina;) třetí dítě určitě zkusíme, bylo by mi líto, toho nevyužít, když je zdravá. Bud to vyjde nebo ne🙂 já už mám splněno, mám nádherné kluky, doufám že oba zdravé. Pravdou je, že holčičku by si přál spíše tatínek. Já tím, že jsem vyrůstala cely zivot mezi klukama, jsou mi tito prostě bližší. Uvidíme.

aidule
21. dub 2018

@eviknufik A opět zavítáte do Repromedy??? 😉

aidule
21. dub 2018

@eviknufik JInak samozřejmě mateřská pýcha je naprosto pochopitelná a jako ta jedna jediná i omluvitelná 🙂!!!
Tatínkové to s těma holčičkama tak mívají...teda většinou...tak hlavně ať jste všichni v pořádku a jestli se k vám má ještě přidat i malá princezna, tak to určo klapne😇👧🙂!!!

aidule
Autor odpověď smazal
Zobraz
ljenkad
21. dub 2018

@sany79
Ahoj, můžu se zeptat, proč přecházíš z Unicy jinam? My zvažujeme právě unicu, ale nevíme. Máš nějakou negativní zkušenost?

eviknufik
22. dub 2018

@aidule ahoj určitě repromeda zase a Dr. Tokareva🙂 princeznu máme tam, tak transfer nebudu nechávat dělat jinde, ten to už stejně neovlivní, zda to vyjde či nikoliv,ale to tak nejdřív za dva roky. Teda záleží na tom, jak dlouho budu kojit🙂 a to doufám, že taky těch 22 měsíců jako prvního🙂

mirda79
23. kvě 2018

@eviknufik Ahojky. Nevím, jestli si na mě ještě vzpomeneš,ale podstupovala sem transfery taky v Repromede, celkem jich bylo šest. A tak sem tu taky přidávala příspěvky. Po neúspěších sem tu psala,že změníme kliniku. Psala sem,že dám určitě vedet. Tak se i stalo a vybrali jsme " pro nás " tu nejlepší,HELIOS. Hned první transfer v Heliosu se povedl. Dneska jsem 9+6 a mimi má 31 mm. Věřím a zároveň si přeji, ať je vše v pořádku. Prilozim i foto. Ty máš nádherné kluky a moc vám přeji hodně zdravíčka a štěstíčka.

eviknufik
27. kvě 2018

@mirda79 ahojky děkuji za zprávičku. To víš že si pamatuji🙂 gratuluji a preji bezproblémové těhotenství a co nejméně nevolností🙂 já u obou trpěla jako kůň🙂

eviknufik
27. kvě 2018

@mirda79 co to vlastně čekáte? Holčičku nebo kluka?