Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mirda79
27. kvě 2018

@eviknufik Já vím,moc dobře si pamatuji,že ti bylo zlé. Taky mi bylo blbě,že jsem pořád jen polehávala,ale jako tobě né. Kolikrát sem si na tebe vzpomela,že jsi trpěla mnohem víc. Zatím nevíme,co to bude. Snad se to dozvíme 14.6. Já si myslím,že tam dal pan primář holku😊.

mirda79
27. kvě 2018

@eviknufik Jinak děkuju. Taky ti přeju, ať se vám moc moc daří 😉

safulina
10. črc 2018

Dobrý den,předem se omlouvám ale nečetla jsem diskusi od začátku to bych dočetla nejdříve za měsíc nebo i déle,ale abych napsala něco o sobě a ohledně Repromedy,co se týče přistupu za nás super,snažíme se o miminko 5 rokem začínali jsme u mýho gynekologa na clostilbegytu nezabral a pan doktor nás poslal do Sanusu Pardubice tam mě dělali různé testy partnerovi SPG máme tam za sebou x IUI bez úspěchu jedno dokončené IVF taky bez úspěchu a jedno IVF nedokončené došlo pouze na odsátí vajíček s tím že bylo jen jedno a nebylo prý dosti kvalitní,to vše béhem 3 let.V repromedě jsme od letošního března máme za sebou všechna potřebná vyšetření,stimulaci na IVF odsátí a dva mrazáčči na nás čekají a já v nejbližších dnech půjdu nejspíš na zavedení,tak doufám že tady nám to konečně vyjde,jinak co se týče placení,nepřijde mi to extra drahé je to tak postejné jako v tomSanusu jen snad jiné léky.Na starosti nás má paní doktorka Tokareva která je moc fajn 🙂

linusha
10. črc 2018

Ahoj nechci vyvolat nějakou paniku. Ale náhodou jsem koukala na stránky Repromedy a nenašla jsem tam pana dr. Kafky. Nevíte někdo jestli v Repromedě skončil příp. kde je? My s ním byli moc spokojeni a chtěla jsem další pokus absolvovat opět pod jeho vedením.

safulina
10. črc 2018

@linusha Dobrý večer myslím že pan doktor Kafka tam není alespoň sem tam tohle jméno vůbec nezaslechla ani nezaregistrovala a na těch stránkách kde mají představený celý tým taky není

linusha
10. črc 2018

@safulina no na stránkach pravě není, byl tam. My k němu chodili byl a je super. Na podzim mi dělal odběr, na můj transfer byl sice pryč ale moc mě v únoru pomohl a povzbuzoval, když transfer nedopadl dle našich představ. Tak by mě zajímalo kde je teď.

safulina
10. črc 2018

@linusha To netuším my jsme tam od letošního března

eviknufik
10. črc 2018

Holky Kafka byl fajn, ale my chodili k Tokareve. Bezva ženská, díky ní máme dva repromedaky🙂

linusha
10. črc 2018

@eviknufik mě Tokareva dělala transfer a byla dobrá, kamoška s ní nebyla spokojena. Já do budoucna vaham mezi pani Tokarevou a Hromadovou 🙂

haninka712
11. črc 2018

Cetla jsem uz i na jejich fb strankach, ze doktor Kafka odesel, kam, to nevim. Taky jsme u nej parkrat byli a byl fajn 🙂 ja teda v repromede nenarazila na nikoho nesympatickeho 🙂

silwin
11. črc 2018

Atracila jsem tam cca tri a pul roku. Moje hodnoceni - 5* z peti🙂
Tokareva je uzasna a lidska, trpeliva, a to jsem desnej nervak a hysterka. Mam k ni po te dobe obrovskou duveru a uz bych nesla nikam. Hromadova je taky moc hodna, ty dve doporucuji.
Naopak doktor Kafka byl arogantni hlupak, u vseho, co jsem mela psano v nasi slozce v pocitaci mi do oci tvrdil, ze nevi, ze to nema u sebe a ze to ani nezjisti.
Pritom vim, ze to tam napsane vsechno mel, protoze na dalsi navsteve mi to pani doktorka potvrdila.
Vysetreni od nej neprijemne a bolestive, chova se k pacientkam jak kdyby byly nesvepravny. Takze za me je dobre ze uz tam neni.
Vyzadala jsem si vyslovne na recepci, aby me k nemu uz nikdy neobjednavali, no jednou jim to ujelo, meli novou recepcni, ktera si toho nevsimla.
Takze budte rady, ze uz tam neni. Vyjde s nim asi jen zenska, ktera ma prorizlou pusu a vyhada si to co chce.🙂

Jeste mi zezacatku trosku vadilo, ze si clovek nemuze vybrat doktorku, ke ktere pak chce celou dobu chodit, stridaji se a zalezi akorat na tom, kdo ma zrovna volno nebo sluzbu, takze jsem nakonec vystridala vsechny doktory co tam maji.

Ale jak jsem jiz psala, nesla bych uz jinam. Zvlast pote, co jsem prvne sla na doporuceni do Heliosu, jsem strasne rada, ze jsem z tama utekla do Repromedy.

linusha
11. črc 2018

@silwin Také jsem chodila do Heliosu a jsem nesmírně ráda že jsem z tama odešla právě do Repromedy. My teda u první konzultace byli přímo u primáře ale ten mi moc nesedl (moc připomínal primáře z Heliosu). A pak jsem si řekla o pana dr. Kafky - ten mi sedl hodně vším. Vždy jsem si na kontroly, utz, OPU žádala jeho a krom transferu jsem jej fakt vždy i měla, vždy mi vše zodpověděl do detailu i ta jeho ochota byla jiná než v Heliosu 🙂 Ale je fakt že se k nám pěkně chovali všichni možná to trošku bylo i tím že když jsme k nim přišli tak jsme měli po 3 nepovedených IUI a 2 IVF.

verunousek
27. srp 2018

Ahojky holky, zvažuji dojíždět do Brna do Repromedy na základě doporučení, mám to teda okolo dvou hodin cesty vlakem, vůbec nevím, podle jakých kritérii se mám rozhodnout, jaky CAR vybrat. Chodila jsem tady u nás a nejsem spokojena s přístupem k člověku. Chci abych z nich měla pocit,že chtějí člověku pomoc a ne jen další čárka v počítači. Jste tam spokojené s přístupem? Již 8 let se snažíme o miminko. 2x neúspěšné IVF

linusha
27. srp 2018

@verunousek já byla a moc až se opět rozhodneme jít do ivf tak zase tam

ruzicka06
27. srp 2018

@verunousek Za nás teda v Repromědě v Brně 100% spokojenost. Byli jsme tam po roce a půl snažení na spermio. Pak po necelých 3 letech po druhým spontánním potratu na genetických testech s manželem. Vždy perfektní přístup personálu - recepce, sestry i pí. dr. z genetiky při těch genetických testech (jen nevím její jméno už).

bambulka247
4. črc 2019

Ahoj. Chcela by som sa spytat, skusali ste niektora biorezonanci Bicom, ktoru ponukaju? A pomohlo vam to v niecom?

omajda88
9. črc 2021

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s MUDr Felsingerovou?

luu25
23. črc 2021

@omajda88 Já jsem na ni slyšela od rodinných známých samou chválu.. jsou sice takový pomalejší jakože berou všechno z rozvahou ale ona prý byla uplně super jak to všechno brala pozitivně, že to dobře dopadne atd 🙂