Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paneska
22. črc 2009

..ukecat jsem myslela s tím OPU, :o)....

raaad
22. črc 2009

ahooooj, kdepak dneska všichni jsou???? Asi je zmohlo horko...
Pany- v Repro se úřaduje pouze v sobotu,v něděli mají volno (jenom na akut-telefonu). A co se týká té velké bolesti,určitě jim to zítra řekni a taky o tom Paralenu,jestli by nebyl lepší ten Algifen... A hlavně Leni strašně moc musíš pít.Ale vážně moc,protože když je takové počasí,tak musíš pít jednou tolik.A hodně bílkovin!!! To už se mi moc nezdá! Já se toho hypertimuláku bála moc,protože holky tady tím zrovna procházeli...Tak já vypila denně 5-6 litrů denně a jedla samé jogurty,vajíčka a šumku.... Já totiž píchala 450 UI ,tak jsem to snad zvládla bez úhony a už mě to nepotká... Takže se drž a vydrž!!!! Kdo z Doky tam zítra bude nevím, možná i prim. Ale Hrom. má dovolenou ještě první týden v srpnu(říkala mi to setřička na recepci,když mě objednávala na 30. a rovnou k prim.) Tak se přeptej...
Jinak já jsem dnes celý den zaryglovaná doma v chládku a čtu si zamilovaný román....tak mi to uteklo,ani nevím jak... Manža se dnes rozhodl zajet si na volejbal,tak to bude večer zase umírat 😉 Tak budu dělat ošetřovatelku...a namasíruju mu zádíčka 😉
Takže holčičky,pěkně se všechny držte...a ozvěte se,jak jste na tom a co nového.....
A LUCIII....ps,ps ozvi se..........................Pany zítra budu držet palec-ať je tam bubušáků tak akorát a hlavně kvalitních a aspoň s číslem 20.... a naplánují už termínek OPU. Kolikátý-že den jsi? Já píchala 9 dní.....
Takže Májenko: horká vana a tulení s manžou (nejlépe spolu)..ať už ta prokletá prokletka už dorazí....

Tak pěkný večer..............Rad.

paneska
22. črc 2009

Rady, díky za podporu, tak 6 litrů denně teda nedám, ale ty 3-4 jo, bílkoviny se taky snažím jíst, ale víc jím teda zeleniny :o)

Mně nebolí bříško, jako na hyperstimulák, ale vaječník víš, já si myslím, že už je to na jeden moc, dvě stimulky takhle rychl po sobě, protože při první to bylo sice citlivý, ale pár dnů před OPU, teď mě to fakt bolí. Zítra jsem 10dc, kéž by mi už v pátek chtěli udělat OPU, ale vidím to až po víkendu. No, uvidím, kdo tam zítra bude a jak bude UZ vypadat, třeba mi aspoň sníží dávky...

Víš, jak pro mimi, vydržíš cokoli, jen mám strach, aby tam nebylo něco špatně, třeba se neudělala i cysta, i když to prej není nic tragického, oni by jí při OPU propíchli, tak jen doufám, že je to opravdu kvalitními folíky ty bolesti a na paralen se taky poptám..., bojím, bojím, ale snad bude vše v pořádku a budu muset do OPU prostě vydržet....Rady 20 bobášků z jednoho vajucha mít určo nebudu, holka zlatá, pochybuju, že jich bude 10, uvidíme....

Holenky asi zmohlo vedro a Lucík by se už mohl ozvat, že, už jsem taky z ní na trní, jak na tom jsou

raaad
22. črc 2009

nemyslela jsem dvacet vajuch....psala jsem velikost 🙂 Mně Fisch.říkal pořád "jenom pět,to je málo" (ale už byli 22-24mm),tak mě taky rozladil,že je to tak málo....nakonec jich bylo folíků11 a z toho oocytů 9.....Takže nebooooj a třeba to sobota jistí 🙂 Pokud budou už velké,tak to nebudou prodlužovat,aby nepopraskaly....
Držím palečky..............
Já si v pátek skáknu na krev,abych měla jistotu,že si hcg stoupá...jinak dle repro mám mít odběry až ve čtvrtek:307...i s UZV...ale to je za dlooouho...tak pátek to jistí. Nic mi není...ani mě nebolí břicho,ani mi není špatně...tak potřebuju vidět aspoň hácégéčko....

paneska
22. črc 2009

Aha, já su ale trdýlko, že hi,hi,hi

Dneska byla u Fišera kámoška, která taky utekla z Obilňáku, ani jí tam 1IVF nevyšlo, stimulovala se mnou a byla z něho "hotová" 😒 , doufám, že ho nevyfasuju na OPU nebo ET, on prý je sice ochotnej, ale hrozně zmatejnej, nevím, neměla jsem s ním tu čest....a taky nesmí otevřít pusu, jinak, jakej je dr, netuším, no každopádně nejsem moc nadčená, že má Hromadová zrovna dovču....
To doufám, že OPU nebudou prodlužovat....a že folíci rostou, proto to bolí..., už ať mám po OPU, ET už je pak brnkačka, za odměnu....

To máš super, zajít si na krev, kdy potřebuješ, že, to je parádička, určitě HCG stoupá a na příštím UZ budeš mít už i fotéčku princezny, já už chci takýýýýýýý 😉 I na rodince je teď těhuvlna, tak snad se s ní ještě svezu, páč případný třetí pokus by byl až příští rok, to už bych letos nedala ani zdravotně, psychicky a i finančně.
Držím ti mooooc palečky, ať je HCG zase vyšší 😉 a opatrujte se holky 😉

paneska
22. črc 2009

Rady, já ti tak závidím, žes i ty mega dávky zvládla v pohodě a nic ti není, to je prostě ukázkové, začínajcí těhu. Mě při 1IVF prakticky taky nic nebylo, trochu jsem přibrala sice, to jo, vaječník lehce pobolíval při OPU, a druhý den po OPU teda hodně bolel, pak to přešlo, ale začala jsem špinit, přesto mi ET udělali a prakticky jsem špinila až do mrchy, když to nevyšlo, tak nevím, já bych raději brala, kdyby mi nebylo vůbec nic...., ale tak to hold asi nejde.

Tady je ale slejvák, páne jo, mladej jel do s taťkou do kina, bude tam i spát a zůstane na oběd u babičky, když já budu zítra lítat do R.

Ale mám jednu pozitivní zprávičku, pipka mě už nesvědí, co jsem začala dělat výplachy :o)

mimka29
22. črc 2009

Ahojte zlatíčka,
ja som prišla z roboty úplne mokrá, naložila som pračku a išli sme na kofolu. Teraz sme sa vrátili, tak som povešala, ešte ma čaká sprcha (raduš dnes to nebude horúci kúpeľ, lebo by som tam zaspala) a šup do postielky.

paneska vaječník bolí pretože pracuje o 100-200 a keby sa aj náhodou urobila cysta, tak to vôbec nevadí, oni ju pri OPU vysajú. Mne sa pri 1. IVF-ku urobila a nebol to žiadny problém. Tak na zajtra budem moc, moc držať palce 😉

raaad
22. črc 2009

No,ohledně toho Fisch....jak je na tom profesně moc nevím, mně jenom trochu zarazilo,když před pacientkou strašně váhá...a já když byla na poslední kontrole před OPU,tak to bylo právě ono: "No,je to teprve 9 dní,a folíků je teda málo...no ale vzhledem k vašemu věku,že...no kolikátka jste ročník,no 70,tak to se nemůžeme divit, no, ale zase už jsou velké ty folíky,tak aby zase nepraskli, no tak já moc nevím, víte já jsem tady teprve 2 měsíce a ještě nemám takové zkušenosti...ale tak to teda zkusíme a pozítřku OPU, no ale vy už nějaké děti kdyžtak máte,že???" No já byla z té kontroly úplně v pr.. Vypochodovala jsem z ambulance jak z mimoně...a ještě doma na to pořád myslela.... To víš,že mě napadalo: jak si to vůbec dovolil mi říkat takové věci,člověk si to platí a všichni ostatní spíš k tomu mít mimi povzbuzují..a taky jsem se bála,že nerozhodl dobře,když se sám přizná,že si není moc jistý... Takže jsem měla ten poslední víkend fakt nervy...Ale před OPU jsem při rozhovoru s Hrom.všechno na něj "napráskala" a ona mi pak při ET sama řekla,že Fisch. domluvila,že tohle říkat vážně neměl....Tak třeba se tím poučil... Jinak při vyšetření byl v pohodě,jenom nic neříká a to mě spíš znervozňovalo....Ale naučit se to musí.... (jenom ne na mě 🙂
Takže od té doby k němu nemám moc důvěru)a kontrolu si domluvila u prim,když tam není Hrom.)...ale je to jenom můj pocit...Holky si na něj nestěžovali,myslím zrovinka Léni dělal taky OPU i ET a byla spokojená a vidíš jak byl úspěšný 🙂 Tak tě nechci zbytečně stresovat.Uvidíš,že to bude všechno v poho....

raaad
22. črc 2009

takže v Brně je slejvák? tady je šííílené horko a dusno....takže asi taky něco přijde-už aby to bylo a trochu to schladilo vzduch....nedá se ani dýchat....phůůůů
Takže berušky, všechny se mějte krásně a přeju nádhernou klidnou noc a příjemné sny

paneska
22. črc 2009

Teda, to je ale expert, se ti ani nedivím, že jsi z ordinace vyšla hotová, to je ťuňta. No já jdu ráno na krev, a poptám se, kdo má před oběděm ambulanci a kdyžtak tam raději zajdu klidně odpoledne, raději bych přimáře, nebo Veselou, aby se Fišer taky nemusel rozhodovat co se mnou, vzhledem k věku, já su ročník 73 a neříkal mi, že kdyžtak už děti mám :o), to je fakt vůl 😨 Jak píšeš naučit se to musí, ale ne na mě, přesně tak, navíc, já už platím 2IVF, přemýšlím, že zkusím poprosit na OPU právě Veselou, nebo jejího manžu, uvidíme....
Leník o Fišerovi hezky napsala, že je to ještě neotesaný kámen a se časem uvidí, co z něho pacientky udělají :o)

Mimuš, ahojky, no jo, je to dřína, chudák ten můj jeden vajuch, furt mu říkám, ať to se mnou ještě teď vydrží, že pak už bude mít pokoj, buď těhulinkováním, nebo klídkems antikoncepcí, páč bych ji zase musela nasadit kvůli cystám, mluvím k němu, jak k mimískum, už mi ty hormony lezou i na mozek
🙂

paneska
22. črc 2009

jj, v Brně je bouřka, jak sviňa 😉 , náš pesan, ten nejmenší se hrozně bojí, vždycky mám strach, aby nedostala z toho infarkt...

Krásnou noc všem, zítra písnu, jak jsem dopadla a Mimuš, čekám stále na tebe, kdy mi začneš šlapat na paty, holka, naše slovenská 😉

lentilah
23. črc 2009

Ahoj Berušky,
teda vám povím,je to to počasí vubec normální?Tak je léto..ale nejsme přece někde u moře,aby tady byly taková horka!

Baruško to je nádhera,k chlapečkum a všemu Ti,Vám přeji moc krásný a spokojený a hlavně hodně dlouhý život,plný štěstí,zdraví a užasných zážitku a taky lááásky.

Mimuško,já měla krámuše tak po 26 dnech a po hormonech z Repro. jsme je dostala až po 31 dnech...tak uvidíš co bude...

Fischer mi dělal OPU a Et mi dělala paní doky Hromadová...Lenuško jeho se bát nemusíš,je to takový trdlo,i po té hruze co řekl Radušce a po tom zdrbu,si myslím,že teď si dá majzla.Kdyby náhodou nevyšel nikdo jiný než on...Budu Ti moc držet pěsti ať je všechno ok...jinak ten vaječník,to musí být teda síla,když si dáváš takto léky,mě vajucha taky bolely ale né teda tak moc....Jak říkáš,dostává pěkně naprdel.Rozhodně se na všechno poptej.

V uterý bylo v poho počasí a šlo to i se vším ale včera...to mě i bolelo břicho ale fest....Příští týden ve středu idu do poradny...jsem z toho dost nervozní,vlastně skoro po 3 týdnech jdu na UZV a kdo ví co všechno...Dlouhá odmlka.

Pavlínka..teda ona jde do poradny dřív,že?No určitě,tak snad bude mít pro nás dobré zprávy...

Žany,si se dlouho neozvala ale koukám,že se Vám to taky blíží 😉

Moni kde jsi se zprávama?Jak dopadla děloška?Myslím sliznice?

Anni,ještě,že Tě kamarádka má,takových jako Ty je málo...drž se i Tvá kamarádka.

A kdepak máme Jannýska?

Moc se opatrujte.všechny..pokud jsem na některou zapoměla tak se moc moc omlouvám..papa

paneska
23. črc 2009

Ahojky holenky,

já jsu dneska úpně vyřízená. Tak vám tady musím písnout velké informace:

Ráno jsem vstala a bylo mi zle, jak sviňa, na zvracení. Dobelhala jsem se na autobus, ale dojela jsem jen do Židenic a musela vystoupit, zvracela jsem do keříka u☹ Skoromanža byl bohužel už na cestě do Prahy, takže jsem to musela zvládnut sama. Jak jsem se vyzvracela, se mi udělalo líp, ale zase bolesti. Dobelhala jsem se asi po 7.30 do Repromedy, kde holky na recepci byly hrozně ochotné a vzaly mi jak krev, tak jsem počkala na dr. na ultrazvuk, už tam nemusím kolem oběda jezdit. Řekla jsem jim, že stimulku už snáším špatně, že mám i velké bolesti a dneska mi je teda i šoufl, hned říkali, ať si počkám na dr.

Přišel teda Fišer, ale zaplať pánbůh za něj. Ani nedali poradu, kterou měli ráno v plánu a hned mi udělal UZ. Sliznici mám krásnou, přes 10, takže ta je v pohodě, ono prý u těch, co už rodily se sliznicí problém nebývá a si představte folíků je kolem 10, což i sestřička říkala, že je jich tam hodně, proto mám ty bolesti. Fišer tem teda viděl i malou cystu, že by to mohla být, ale říkal že si s tím starosti dělat nemám, to zřejmě odsaje při OPU, pokud se ukáže, že to cysta je. Pak pročítal kartu a zvažoval, kdy OPU udělat. Říkal, že by mě nechal do pondělí, ale jestli mám opravdu tak velké bolesti, že to OPU uděláme už v sobotu, ať se netrápím, folící jsou velcí zhruba mezi 17-20 a do soboty ještě dozrají, možná jich bude i víc, než 10, tak uvidíme.
Fišer, je teda trošku zmatkař, to je pravda, ale zase na druhou stranu mi všechno vysvětlit, bude mi v sobotu OPU dělat on, tak snad to spolu zvládneme. Mě už je to holky jedno, kdo mi to udělá, hlavně, ať už to mám za sebou. Kdybych věděla, že druhou stimulku zvládnu tak blbě, tak to asi o nějaký měsíc odložím, fakt....Kočenka na recepci říkala, že Fišer je tam krátce, tak je takovej ještě nezaběhlej, ale že vůbec nemusím mít strach, ba naopak, že on je hodně pečlivěj, tak snad mi folíky moc nerozpíchá a odebere dost vajíček....:o)
Jenom,nevím, jak to bude s ETEM, protože mi našli v pochvě nález a dali mi léky na přeléčení, to bylo to svědění. Fišer říkal, že kdybych nepodstupovala IVF, že by se to ani řešit nemuselo, že to není nic vážného, ale takhle to chce přeléčit. Recept nevystavoval on, už byl nachystanej v kartě. Ještě se mě chudák ptal, jestli to zvládnu polykat, asi v souvislosti s ranním zvracením. Četla jsem si informace a moc tomu teda nerozmím, protože jsou to antibiotika k léčbě infekcí močových cest :o), v lékárně mi řekli, že to mám brát 10 dní, tak jsem zvědavá, jestli se ET kvůli tomu nebude muset odložit, snad ne, v sobotu se na to poptám...
Ale měl pro i mě i pozitivní zprávičku, voda v bříšku není, takže se mě hypestimulák zatím vyhýbá a doufám, že i bude. V podstatě kromě toho nálezu měl všechny zprávičky pozitivní, folíků na jeden vaječník hodně, jsou už i velcí, sliznice krásná, takže vlastně dobrý, na co já si stěžuju, že 😉 No a s těmi antibiotiky uvidíme, jak to bude dál, jestli ET udělají, nebo mi budou mimísky muset zamrazit, snad ne, jsem se nějak neptala, jak mi bylo ze všeho už blbě, že jsem neměla ani tužku !!! ET bude počítám tak úterý, středa, když bude, co zavádě, to už by to mohlo být přeléčené, navíc, mě už to nesvědí, co si dělám výplachy, tak mi držte holky moje zlatý palečky , ať sobotu s Fišerem zvládneme 😉

Blbě mi už není, koupila jsem si šunku s rohlíkem, vodičky, nemám teď pít bublinky, ani jusíky.
Jo a dal mi ještě algifen, říkal, že při bolestech se může i paralen, že ibalginy, nurofeny atd, moc nedoporučuje, ale taky to není nějaká velká tragédie do ET vzít, přesně, jak jsi Rady říkala.

Takže holky tak, už se těším, ať to mám za sebou, fakt, dalo mi to tentokrát zabrat, uf...

A co vy všechny, jak se máte, kde jste???

lentilah
23. črc 2009

No Lenuš,to mě podrž!!!!!!!Chudino,takto trpět!Hlavně se opatruj holka jedna naše!

lentilah
23. črc 2009

Jinak musím uznat,že vaječník nám všem vytřel zrak 😀 ,je to šikulka,kolik se z něj vyždímalo 😀 ..a jak říkáš,muže to být i lepší...no kdo ví..já ze dvou měla 13..uvidíš u odběru....ale to se ním bát nemusíš,byl strašně hodnej a milej,aspoň na mě...k tomu se jen pozdravíte,on se zeptá jak se cítíš a pak už si Tě sestřičky nachystají...pak po odběru a po odpočinku si tě pan doktor vezme a pormluví si o výsledku,zase moc pěkně..srozumitelně...Takže hlavně klid 😉 ...A to přeléčení...je to lepší mít to tam všechno v cajku kvuli maličkým...každopádně uvodíš co bude dál...

mimka29
23. črc 2009

Ahojte zlatíčka,

paneska to mi je ľúto že tak trpíš (už si trénuješ ranné nevoľnosti), ale dobre to dopadne, neboj. Hlavne, že je dosť folikov a v sobotu už budeš pekne odpočívať. Tie atibiotika možno budeš brať iba 5 dní, tak by si to do OPU v pohode stihla. Neviem či si pamätáš, ale mne našli tiež nejakú baktóriu v pošve a tak sme tiež museli brať aj s mužom antibiotika, ale iba 5 dní. Drž sa zlatino.

Ja krámy ešte nič z ☹ ajtra budem volať

pavka111
23. črc 2009

Ahojky holenky.

No paneško holka naše ty máš teda trápení,ale 10 to je krásný číslo a veřím,že to s Fišerem zvládnete.No a hyperstimulák není tak to je taky super.On Fišer moc nemluví,ale myslím si že to dělá dobře jinak by tam nemohl pracovat.No chudinko tak ti ta stimulka dělá zlet ☹ ☹ to bylo asi moc brzo po sobě jak jsi psala.No věřím,že za takovou bolest musí být mimi jak vyšitý a ještě s mrazáčkama moc moc ti to přeju. 🙂 🙂 A je dobře že tě vzali hned a už jsi pěkně doma aji s hotovým ultrazvukem a teď se pěkně natáhni do postýlky a odpočívej.Ono možná to dělá aji to teplo,protože mě je dneska taky pěkně zle a potím se jako prasátko.Paneško tak odpočívej a v sobotu jestli bude OPU tak samozřejmě budeme držet a mačkat všechny palečky.....

Leničko máš pravdu já jdu v pondělí na kontrolu a taky se trošku bojím,dlouho už jsem tam nebyla.Tak pak podám info a doufám,že už dostanu snímeček a pak si ho dám do albumu aby jste se mohli mrknout.Jinak mě je dneska fakt nějak zle asi půjdu taky odpočívat,ale musím do obchodu a něco uvařit tak pak půjdu dělat hajíííí.Leni a jak je tobě?

Rady co se týče toho Fišera tak takový blbý pindy ať si schová pro někoho jinýho to kdyby mě řekl tak nevím asi bych se neudržela 😀 😀 No a jinak mě řekl,že zdravé dítě z umělka je pouze tehdy když udělá zkoušky na vysokou 😝 😝 Blb taky taková blbá věta.No ale k tobě Rady ani nikam nechoď HCG určitě roste vždyť už jsi naše těhulinka......

Baruško taky moc moc gratuluji k chlapečkům je to moc krásný,když se narodí další človíčci.Přeji hlavně hodně zdravíčka ať ti dělají jen samou radost......

Holky dneska to je fakt hnus ani se nedá dýchat fuj takový teplo......

lentilah
23. črc 2009

Mimuško,mrcha je prostě mrcha....třeba zítra přijde,jak si zavoláš do Repro.tak budeš zas o něco moudřejší...jedna kolegiňka z práce druhým měsícem po umělku(které se nepovedlo)mrchu nedostala.Třeba se zítra víc dozvím,čím to bylo..taky mi to přijde divný...ale víš co...hormony jsou jak alchimie....

Pavlínko,včera mi ve sprše píchalo strašně v podbříšku,musela jsem si zavolat manžu jak mě to vyděsilo...je pravda,že jsem si docela mákla...věšení prádla mi nedělá vubec dobře a když pereš tři pračky...tak to Ti dá pěkně zabrat.No a taky jsem si vysála..jelikož jsou plovoučky tak po tom vysavač litá sám....tak to bylo dobrý..ale v tom děsným vedru...no hruza..den před tím jsem od rána byla s kámoškou ve městě na nákupech...musela jsem se jít zavčas najíst...holka..byly jsme v restauračce a daly jsme si já vrabce se zelím a bram.knedlikem!MŇAM!Kamoška pizzu...požitek z jídla mi udělá největší radost...ale když jsem vytrávila,tím věčným lítání se mi ozvalo bříško,začalo selé pálet!Hustý,že?Ještě,že nebylo takový vedro..každopádně hlavně aby bylo všechno dobrý...

Papa a opatrpvat se je prioritou dne

lentilah
23. črc 2009

Pavli nevíš prosím Tě jak je na tom Lucinečka?Je to docela mazec...víš co,je už čtvrtek,včera měla vyšetření a tak jí určitě řekli na jak dlouho to tam ještě vidí..

paneska
23. črc 2009

Holky, díky moc za podporu, jste zlaté 😉 , ještě, že se máme, opravdu....

OPU v sobotu bude určo, dneska už píchám ovitrelle a v sobotu ráno nastupuju se skoromanžou a šampióny v kelímku 🙂 na lačno, na 8 hod do R. Je to teda fakt boj, protože první stimulka byla v pohodě, ale už to holky dobojujeme, to je jasné, klíďo i s Fišerem, já už su z těch hormonů tak dojatá, že mám i kolikrát slzy na krajíčku, že snad za chvíli budu mít mimísky zase u sebe a doufám, že se mě teď už nepustí, pocholíci jedni. A možná to vyjde i na mrazáčky, pokud se jich víc oplodní, to by bylo super...

Asi nám tam dneska vlítla do ambulance Veselá, páč se ptala, jestli už F. ordinuje, něco mu chtěla. Já no to, že se moc omlouvám, že už stimulku snáším blbě, tak mě protekčně Fišer vzal (oni měli mít asi tu poradu :o) a ona, že to je v naprostém pořádku, že mě vzal hned na UZ, že se v žádném případě nemám omlouvat a že mi přeje, ať mi vše dobře dopadne 😉 Je to taková, no prostě kus ženské, ne sílná, ale dovedu si jí představit, jako ráznou šéfovou, ale je milá 😉

Mimuško, díky moc za podporu ohledně infekce, nebo co to mám. Tak to by bylo super, kdyby se to bralo jen 5 dní, to by se ET odkládat nemusel....a dělali ti potom kontrolní stěry, nebo jak postupovali? Mně totiž v lékárně řekli, že se to užívá 10 dní....

Do R si už určitě brnkni, ať s mrchou něco udělají, to už není možné, že tě takhle trápí, když jí člověk potřebuje, tak ne a ne přijít a když jí nechceš, tak je tady bez vyzvání !

Pavlí, mě teda ráno bylo taky šoufl a to dost mizerně, opravu, už jsem měla i stavy, že je mi snad jedno, jak to dopadne, hlavně, ať už jsem v pohodě, ale samo, jak se mi ulevilo, mě to hned přešlo, tyhle myšlenky. Já si včera dala zeleninový salátek s dresingem, tak možná ten dresing mi nesedl a bylo mi z něj ráno zle. Už je mi dobře, jen jsem hodně unavená, tak polehávám.

Leníku, ty to taky s prací raději nepřeháněj, neblbni, ať vysává manža, ať je miminku u tebe dobře, jinak bašti, na co máš chuť, v tom bych problém u těhulinek neviděla 😉

pavka111
23. črc 2009

Leničko jak je na tom Lucinka tak to nevím a dost mě to trápí,protože se mi taky neozvala.No doufám,že písne dneska.Máš pravdu včera měla kontrolu a ani nevíme jak dopadla.

Lucinko prosím napiš nám my jsme tady všechny jak na trníííí.............

Paneško tak to je super OPU v sobotu a ET si myslím,že bude st-čt.No ale uvidíš.Moc moc moc ti to přeju a teď se mimi musí pořádně zahryznout a nepustit až za 9m. 🙂 🙂

Holčičky jdu vařit pak vám písnu.A hodně bumbejte a odpočívejte.....

paneska
23. črc 2009

... o Lucinku - Soklinku mám už taky obavy, přece jen se pár dní neozvala, tak snad je všechno v pořádku a jen nemá u sebe noťas....

mimka29
23. črc 2009

paneska, nie nerobili mi žiadne kontrolne stery nič 😒
Ja som ešte Dr. Veselú nevidela 😕

soklinečka naša daj o sebe vedieť.
To sa už dnes musí ozvať, keď ju takto voláme, určite to vycíti 😉

paneska
23. črc 2009

Mimuš, aha, to je divné, že a to jsi brala před OPU nebo před ET a jak pak věděli, že už je to přeléčené :o) ?

paneska
23. črc 2009

dr. Veselá je moc hezká ženská s delšími světlímy hustými vlasy, aspoň podle kámošky, co je taky v Repromedě, to prý byla asi, ona, když jsem jí dneska popisovala. Martinka konzultuje s Veselou 2IVF, už jsme jí na nás sem dala stránky, tak snad za námi taky mrkne, že Marti 😉

Holeky, bolesti zatím nic, od rána, tak snad to nezakřiknu.....

raaad
23. črc 2009

ahoojky berušky,
posílám hodně chladného vánku na to horko..................... 🙂

Pany, tak to je super zpráva....v sobotu bude den D a pak nějaké nervíčky z bubušákama v inkubátoru...ale to už Ti bude dobře...a pak ET.máte taky zaplacenou PK? tak to by bylo asi ve čt?nebo se pletu?
Co se týká těch ATB,tak si myslím,že to není problém,i kdyby jsi to dobírala celých 10 dnů...Ale Doky rozhodnou....
Jinak Veselá je opravdu moc hezká,má dlouhé-skoro kudrnaté blonďaté vlasy...a je moc milá. My u ní byli při plánování protokolu...a taky jsem s ní v kontaktu e-mailem,když jsem se na spoustu věcí ptala.... A taky mi včera osobně volala,ohledně pojišťovny....Takže bez problému.
Takže se opatruj a bříško ať vydrží.....
Jinak babule ostatní ,všechny se pěkně opatrujte a buďtě v chládečku doma...a nikam netrajdat! To je rozkaz...a Leni!!!!to uklízení opravdu nechej manžovi..a taky netahej ten koš s prádlem....já to prádlo dám jen do pračky...až je hotovo,tak si to nechám zanést na terasu a pověsím to-ale máme rozkládací sušák ,tak to není vysoko...až je sucho,tak si to poskládám do koše a zase si to nechám zanést do pokoje.....Možná se hlídám až moc, ale jistota je kulomet...a nerada bych si pak něco vyčítala....A když by byl náhodou problém,tak bych si ho rozhodně nezavinila sama.... Takže odpočívat-to je rozkaz!!!
Jinak co je s Lucinkou vážně netuším...snad jen nemá přístup na net.....
Máji,ohledně mrchy...volej a dej nám vědět,co páni doktoři vymysleli.............
Já celé dopoledne plkala s kámou s mimi,tak to bylo super.maličké se u nás strašně dobře spinká-teplota nepřesáhne 25 a je tu celkem příjemně....Je to můj takový krásný vzor....je nádherná a hodňunká...už začíná krásně reagovat na okolí(má 3měs).......no taky takovou bych si moc přála...tak snad to dobojuji k vysněnému cíli....

Takže pa-pa.............................za chvilinku budu mít další návštěvu(holky z práce),tak si nachystám ledové kafíčko....
ještě pak mrknu

😉

jannysek
23. črc 2009

Ahojenky holčiny, dlouho jsem se neozývala, včerá jsem byla (doufám) naposledy v Repromedě, a za týden už ke svému gynekologovi. Tak čekáme 1 mimíska, a i srdíčko šlo vidět, byla jsem z toho dojatá jak malá holka.
Jo, jo to vedro je děsný, potím se jak kráva před kopcem, tak snad bude zítra líp. Přeju všem hodně štěstí a i když nic nepíšu, tak si vaše vzkazíky čtu, abych byla v obraze. Mějte se sluníčkově

paneska
23. črc 2009

Hola, hola,

Rady, my jsme se o ničem zatím s Fišerem nebavili, akorát budu doplácet v sobotu 17.700 a je v tom prý už vše, PK, ICSI i AH pro 10 embrijek, jestli jsem to správně pochopila od sestřičky, říkala, že vše, kromě mrazáčků, kdyby byly, tak to budeme ještě doplácet. Spíš mi to přišlo, že to dělají automaticky. Nebo,jak jste to holky měly vy s těmi nadstandartními zákroky ?

Holenky, já to teda nechápu, ale asi na mě Fišer "dýchl" pozitivní flujdum, nebo co, páč já vzala ráno prášek proti opět děsným bolestem a od té doby nic. Sice vaječník cítím, to zase né, že ne, ale ty bolesti už nejsou, tak snad to nezakřiknu a nezačnou v noci 😒

janýsku, ahojky, jsme rádi, že srdíčko bylo vidět a je vše v pořádku, jen tak dál, těhulinko 🙂

lentilah
23. črc 2009

Ahojky všem,
tak jsem se naprala pizzy a k tomu jsem si dala tenký párek 😀 ...jo to jsou ty prasátka...ale děcka fakt,ty chutě jsou neuvěřitelnýýýýýýýý.A nedaj pokoj!

Raduš fakt už se tak namáhat nebudu.
No Janíííí,konečně,paráda..tak popřemýšlela jsi nad tou tabulkou 😉 😀 ,jsi těhulka a patříš přece k nám 😉 .
Lenuško já měla to samé...pokud budeš mít víc vajíček,tak Ti je oplodní tím ICSI taky a to dělá za každé vajíčko tisícovka...my to tak měli.Taky jsme si řekli,že chceme všechny oplodnit tou metodou...

paneska
23. črc 2009

Leníku, my ICSI dát i musíme, páč nemáme dobré spermio, ale zajímalo by mě, jestli teda i automaticky dávají PK a AH, páč oni to berou jako péči o emrijko za těch 17.700 (nevím, jestli v tom není ještě i ta 1000 za lůžko a myslím i 1000-ždost na pojišťovnu?).

V předešlém CAR jsme si řekli sami, jestli chceme PK a AH jsem řešila těsně před ET s embriologem a podle toho jsme dopláceli, tak tomu v Repromedě moc nerozumím :o)