Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mimka29
25. črc 2009

Ahojte zlatíčka, len teraz sme dorazili domov a nevládzem vás ani dočítať, len som musela pozrieť aká je paneska nosnica.
paneska super úrodička, pekne sa pochlapil ten tvoj vaječník, teraz pekne odpočívaj, veľa tekutín, bielkovín ... ale veď vieš zlatko, len som to musela napísať 🙂

Dnes bol hrozný deň, najprv všetko na kar navoziť, nachystať. Potom sme si ako najbližšia rodina odstáli asi dve hodiny pri rakve v dome smútku (a nemala som sa maľovať, lebo som bola celá rozmazaná). Na kare som stále počúvala, že kedy už budete mať s Jurkom bábo, veď ste už dlho spolu a také veci, no des. Ale ja som si v duchu vždy pomyslela, že už čoskoro a hneď mi bolo lepšie. Potom upratať sálu po kare, znova všetko navoziť ku svokre a proste nevládzem 😝 Strašne veľa ľudí nám teraz v rodine zomrelo, tak verím, že už príde aj nejaké bábo (jasné, že u nás 😉 )

Zajtra si vás dočítam a prídem s lepšou náladou, ale paneska ma potešila, dobrú nocku.

pavka111
26. črc 2009

Ahojky holčičky.

Jen jsem vás přišla pozdravit....

Paneško výplachy jsem dělala do OPU pak už ne.No a na tu rodinku mi to připojit včera nešlo a nejde mi to ani dneska,tak je to zase nějaký divný.

Tak pa pa holčičky opatrujte se já za vama večer juknu...

annina
26. črc 2009

Krásné nedělní dopoledne děvušky. Panesko 7 vajušek je pěkné,tak moc přeji minimálně 2 nádherné bojovníčky, ale 7 by byla supééér 😉 Držím pěsti!!!!! Mimuško,upřímnou soustrast!! Mě letos v lednu,hned začátkem roku zemřela babička a díky tomu,že jsem prosinec strávila v nemocnici a mezi svátky mi ještě nebylo dobře,tak už sem ji ani neviděla a nemohla se rozloučit! Tak sem si moc přála,aby k nám přišel nový človíček - za babičku! Aby ten koloběh života zůstal spravedlivý!
Četla jsem,že už tady řešíte jména pro mimísky 🙂 Já to beru opravdu zodpovědně a svůj výběr jmen sem konzultovala s numeroložkou a moc mě její rozbor jmen zajímal a pomohl při výběru a pro Radušku- absolutně nedoporučuje dávat jména po rodičích-v mém případě po otci,i když by si to moc přál! Takže asolutně potvrzuje co si psala! Já bych po sobě děťátko nepojmenovala,i když sem se svým jménem spokojená a jmenuji se po své babičce,kterou miluji. Navíc už máme doma Haničku a Hana a Anna.... už takhle ji stejně říkají Aničko,ti kdo znají mě-třeba učitel ve škole 🙂 Koho z vás by ten rozbor jmen zajímal blíž,písněte do IP a pošlu vám email na Helenku a odkaz na její stránky. Mě dělala už vše,můj a partnerův rozbor jmen a čísel podle data narození,naši partnerskou shodu a teď nově i jména pro mimínko-vše co nás napadlo a byla jsem moc spokojená. Pěkně a srozumitelně napsané. Určitě veřím,že náš osud si částečně přinášíme na svět společně se svým jménem a pro své mimi chci jen to nejlepší,takže i jméno,které si ponese celý život. Trochu nechápu rodiče,kteří své děti pojmenují jako nějaký módní výstřelek a neuvědomují si,že ty chudinky malé tím budou trpět po celý život a ty kombinace exotického jména a tradičně českého příjmení,jsou vážně někdy šílené 😅 Další věc jsou různá,velmi oblíbená jména! Pak bude ve třídě 8 Kubíčků,7 Adámků a 5 Samuelů 😖 a zbytek Natálky,Terezky a Kristýnky. No holky je to zodpovědnost 🙂 A ve finále se pak dětem jejich jméno nelíbí 😀 Jako třeba moje sestra...ta to našim nemůže odpustit a dokonce se chtěla nechat přejmenovat,ale nestihla to do svatby,tak to zatím vzdala. No a naše to samozřejmě mrzí. Tak doufám,že jsem vás moc neotrávila!! To bych fakt nechtěla!! Je to jenom můj názor a každý má právo na ten svůj a děťátko si pojmenovat jak se mu líbí! 😎

ob.soklina
26. črc 2009

Ahojte berušky tak se Vám opět hlásím z nemocničního prostžedí a v očekávání na oběd 🙂

Paneško super zprávičky moc moc gratuluji k takové úrodě. Hlavně ted na sebe dávej pozor odpočívej a chystej hnízdečko 😉 Na kdy ti vychází transfér???? Moc moc na tebe myslím. Je mazec jak to strašně utíká, zachvilku budeme čekat na tvůj těhu test a pak budeš čekat až ti poroste bříško atd........ 🙂 Hurá do toho. Jsem i ráda, že Fišer to zvládnul. Opravdu je dobrej jen se musí naučit mluvit se ženskejma, to mu asi nikdone neporadil, ale on na to přijde.

Leni prosím tě v kolikátém týdnu ty jsi dneska????? Já nevím proč ale mě tady v nemocnici podle něčeho usoudili že jsem dneska 9plus 1 ( nemůžu najít znaménko plus) 🙂 Zdá se mi to nějak moc, asi tím že jsem nebyla na poslední kontrole v Repromedě tak nic nevím, mám to prostě vše opožděné a pěkně mě to sejří.
Na to Veveří taky nevím jestli se objednávat nebo ne, no to bude frkot až budu doma a budu obíhat ty doktory. to bude prdel 😉

No jinak u mě relativně žádná změna, krk mi ted poslední dva dny natíká takže to i trochu bolí. Vaječník pobolívá taky, ale dneska byla na vizitě strašně fajn Dr. je rovnou i porodní asistentka a tak ta mi řekla, že ten vaječník může zůstat velký i do konce těhotenstí a ten krk bude dělat potíže už asi pořád, takže si musím zvyknout.

No jdu se ted najíst a pak zase pisnu pusku

paneska
26. črc 2009

Hola, hola.....,

Rady, mně se skoromanža líbí, proto mu tak říkám 😉 , určo to není, že by si mě nechtěl vzít, to já se nechci vdávat, znova :o), přítel a můj můž - to mi přijde takové neosobní, to je každej, ale skoromanža, hi,hi,hi

O IVF jsme mladýmu neříkali, ale asi něco tuší, stálé kontroly u dr, to víš, že se ptal, co mi je, tak jsem to vždycky nějak zakamuflážovala, ať nemá strach. Několikrát mi říkal, že sourozence nechce, to jsou ti jedináčci, i když je v tomhle duchu vychovávat nechceš, stejně se tomu neubráníš. Mají svůj klid, pokojík pro sebe, vše se prakticky točí kolem nich, kupují se věci jen jim. Řekl mi, že jestli budeme mít mimi, že se odstěhuje k taťkovi , pacholek jeden :o). Jsem mu vysvětlila, že Luboš-skoromanža ještě děti nemá, že i když jeho má rád, chce vlastní, že on je taky jednou bude chtít, tak to pochopil, ale dál jsme se o tom nebavili. Pokud se mimi chytne a přežije 9 měsíců, určitě to pak bude brát jinak, i když to už jsou vlastně jedináčci dva. Nemohla bych mu ho nastěhovat do pokojíku, 15 letému 2-3 letého souroznece, to nejde, bydlíme v 3+1 a věřím, že to pak bude: "Mami, můžu jít s kočárem ven", balit holky, to je jasné 🙂 Mladej má malé děti rád, když přijdou kámošky s prckama, hned si s nimi hraje, ale z vlastního sourozence má strach, že přijde o svůj klídek, pohodu, tabáček, takže tak. IVF jsme mu zatím nezatěžovali hlavu, když to vyjde, řeknu mu to a věřím, že i on mi pak bude říkat ty hezké, potěšující věci ohledně miminka, jako tvůj syn, jestli ne, tak ho k tomu taťkovi odstěhuju sama, hi,hi,hi ....., navíc ty máš tuším staršího klučinu, synovi je teprve 11 :o)

Tarezka - vím, že se dává často, ale už syn měl být Terezka a v podstatě mi je jedno, jestli ji má i sousedka a kolik se jich sejde ve školce a ve škole 😉 Kámoška s tou cukrovkou má knížku o jménech, taky rozhodovala Verunku podle nějaké karmy, nebo co to je, já tomu moc nerozumím a Terezka ji má hezkou. Navíc, já si tím asi vynahrazuji jméno syna. Samozřejmě je po tatínkovi Vladimír, já se tomu bránila zuby nehty, jednak jsem nechtěla po rodičích, jednak jsem říkala, že teda rozhodně Vláďu mít doma nebudu. Celá rodina do mě hustila, že pokud se narodí syn, měl by se jmenovat po tátovi, i děda byl Vladimír. Porod byl nakonec císařem a museli mě uspat, jsem to cítila, au. Exmanža mladýho viděl první, říkali mu, ať mu dá jméno, on že nemůže, že chce, aby byl po něm a já si to nepřeju, že nejsme domluvení. Chudáček malej, den byl bez jména a když za mnou přišel asi 4-tý člověk s personálu, co byl u porodu, že jak se teda bude jmenovat, že exmanža byl dojatej, že má syna, že by chtěl Vladimíra, tak jsem jim řekla, ať to tam teda napíšou, ale pod pusu mi to dlouho nešlo, dokonce jsem z toho jména byla nešťastná. Exmanža druhej den za mnou přišel, že musíme malýho pojmenovat. Holky, neumíte si představit, co to s ním udělalo, když jsem mu řekla, že už ho má po něm. Normálně se mi tam rozbrečel, hodl chlapi, to byl doják 😉 A Terezka se líbí i Lubošovi, klučíka, to zatím nevím, tam je víc jmen, co se líbí, ale hlavně je to ještě mooooooc předčasné, zatím mi bojovníci bojují ve zkumavkách a to ještě ani nevím kolik 😕

paneska
26. črc 2009

Soklinko ahojek,

děkuji moc za povzbuzení, uvidíme, jak budeme bojovat dál, snad aspoň dva mrňousci do transféru přežijí. Si myslím, že tak středa, čtvrtek bych si pro ně mohla jít, volat mám zítra, jak to vypadá, kolik se jich oplodnilo a kolik bojuje, mám hrozný nervíky, ale vy to všechny znáte ...

To ti dr. řekla, že vaječník může zůstat zvětšenej do porodu, no to teda moc povzbudivý není, já ho mám taky citlivej, bříško mě ale nebolí. No, co už, hold to budeme muset zvládnout. No a co ten krk, já tomu nerozumím, jakto, že ti není líp, léky nezabírají, co s tím budou dělat dál ??? A kdy bys mohla jít domů, už ti to tam musí být pořádně dlouhý, že

ob.soklina
26. črc 2009

Paneško jo jo Dr. mi dneska řekla že může zůstat zvětšenej a citlivej až do porodu, že to jde strašně po´malu dolů to zvětšení a tím že se produkují další hormony tak to stimuluje i ten vaječník a proto to tak je. No at to klidně pobolívá, hlavně že mimuško bude ok. Já to nějak zvládnu. Je pravda, že jeden den je to ok a druhý se nemůžu ani otočit jak je citlivej. A s tím krkem, no z toho jsem víc zdrbla. Injekce už mi zase začaly snižovat. Tak uvidíme. je to tam pořád ucpané, ale dle cévaře si krev už našla jinou cestičku na protékání krve, ještě že máme tolik žilek, protože jinak nevím. No a že mě to bude trápt. říkám si taky at mě to klidně trápí, ale nerada bych aby mě to ohrožovalo z toho se přiznám mám strach. No takže co jediné vím, že si 100% budu do konce života ředit krev a chodit co měsíc na odběry krve. Jinak domů nevím kdy se dostanu, zítra kontrolní odběry, ultrazvku, výsledky budou tak v úterý, pak se musí domluvit s hematologi co se mnou - to jim bude asi taky den trvat. tak podle výsledků jestli budou dobré bych šla moooooožná ve středu nebo ve čtvrtek domů., Doufám, už to budou skoro 3 týdny.
No ale ty se prosím drž, už se těším na zprávičky ze zítřka. Já bych měla jít zítra zase na kontrolní ultrazvku s mimiškem se srdíčkem, jestli je vše ok. Mám při každé kontrole bobky.

Mimuško super, že ta potvora už přišla. Jak si ted budeš dlouho lepit náplasti, nebo kdy máš kontrolu v repromedě??? Dědečka mi je moc líto, upřímnou soustrast. Ale ted nevím kdo to psal, asi Pavluška jeden člověk umře a další se narodí. Moc na tebe myslím a co manža jak mu je, že už se to začíná zase blížit???

sluníčka no nic půjdu si asi zdrímnout a pak půjdu do sprchy sundat zimní kožich 😠 to je jediné co mi tady vadí, v koupelně není elektrika a já se ničím jiným neoholím než elektrických strojkem, po žiletce mám okamžitě šílené boláky. tak musím natahovat prodlužku až z pokoje do koupelny no jsou to hokusy pokusy.

Takže Vám berušky všem přeji krásnou neděli, sluníčko venku svítí a je celkem fajn tak šup na procházku - projděte se i za mě jo??!!!!! A zítra se budu snažit připojit informovat co a jak a přečíst si zprávičky jak pokračujete. papa

paneska
26. črc 2009

Sokli, to píchání ve vajčnících znám, nemůžeš večer ani najít polohu na hají, ale máš pravdu, ženská vydrží hodně, vlastně vše, jen ať jsou s mimi v pořádku, moc ti držím palečky a aby i krk přestal dělat tolik problémů.
Snad tě brzy pustí domů, myslíme na tebe..

Zítra nám dej vědět, jak dopadl ultrazvuk miminka, věřím, že vše bude v pořádku, tak jak má, že se miminko drží a dobře roste 😉 , držím palečky...

annina
26. črc 2009

Panesko,jéjda ta Terezka byla napsána náhodou 🙂 já osobně znám jen dvě,vím že se tu mihla,ale nevěděla jsem u koho a nebylo to myšleno,že zrovna Terezka ne! Je to moc hezké jméno a mně se ještě více líbí ve tvaru Terezie,fakt pěkné!! A někdo má ve jménech jasno už několik let dopředu,bez ohledu na módní trend což je zrovna tvůj případ! Takže vám ji moc moc přeji!
Můj první manžel byl u obou porodů a obě děti taky pojmenoval a já jsem neměla sílu se hádat tak sem dvakrát ustoupila. On prostě chtěl jména po nás a Hana byla kompromis,protože Anně sem se zuby nehty bránila a vyhrožovala sem,že to změním jakmile vytáhne paty z porodnice 😕 Kluk se mi tenkrát líbil Kubík nebo Filípek a holka Dominika,ale dnes už se mi zase líbí jiná jména. Sranda byla,že se mi třeba líbilo jméno Sára a ten můj mi řekl,že je to jak na psa a dnes ji po 15 letech má s novou partnerkou,která nebyla blbá jako já a dala si co se jí líbí 😀 Jinak se vůbec nedivím,že si vyměkla a dala jméno po tatínkovi,podlehla bych taky,kdybych viděla chlapa dojmutého! 😀
Soklinko ty týdny můžou odpovídat! Ultrazvuk bývá přesný tak jim věř 😉 Hlavně ať jste s mimískem vpořádku!

paneska
26. črc 2009

Aníku, však s Terezkou, to nebylo myšleno na tebe - jako sebeobrana, hi,hi,hi.... Já u holčičiky mám opravdu jasno už spousty let a dokonce jsem i přemýšlela, jestli Terezie, nebo Tereza, ale Terezie je matka Terezie, to je takové divné, že 😀

Sáru mají labradorku od skoromanži rodiče, ale jak spárvně píšeš, každý dá jméno podle svého gusta, teda někdy my ženy se podřídíme tatínkům, to je fakt.... 😉

raaad
26. črc 2009

ahojky berušky............no vy jste toho napovídali.....
ANNI.......všechno nejlepší k dnešním jmeninám:hodně štěstí,zdraví a hlavně zdravé,krásné a hodné miminko!!!!!!!!!

Pany, co se týká Terezky,taky jsem to nemyslela ve zlém.jen jsem si najela na nejčastěji používaná jména v čr a bylo tam tohle jméno spolu s Kateřinou. Ale teď jsem si hledala ve vyhledávači znovu a jinou stránku a vyšla první Kateřina...takže nechápu,podle čeho to píšou(že-by podle Blesku??? 😉
Luciii,máš to holka vážně těžké ☹ ....ten špitál Ti teda vážně nezávidím. Ale jsi holka šikovná a určitě to zvládneš. S tím trombem to je vážně zlé,ale při dobré kontrole se to dá zvládnout...Nejdůležitější je teď mimi a až bude na světě,pak si můžeš trombisko nechat vytnout.....

Takže Pany,když Ti to vyjde na čtvrtek,tak se možná v Repro potkáme... Já mám kontrolu. Myslela jsem,že to zvládnem zase až na uzv.Ale primář mi napsal,jaké ještě výsledky mimo Hcg chce a ty se v Břeclavi nedělají...takže před osmou jsem tam na odběr a pak až na uzv. Mám to až na 14hod k prim,ale pokusím se zítra to posunout na dřív. Ale jenom v případě,že tam bude prim. Fisch vážně ne-ne. kdyžtak půjdem do kina 😀 Tak ani nevím,kolikátou návštěvu mi ještě naplánují...Myslím propouští až v 8 tt,že? Já bych měla být teď 5tt,tak uvidíme. Ale vnitřně stejně pořád bojim-bojim.Dokud neuvidím obrázek, neuvěřím a těhulinkou do seznamu se nenapíšu.....
Máji,tu poslední mrchu si pěkně užívej...bo to máš pak až za 10měsíců 😉
Holčičky, mějte se krásně, přeju krásné nedělní odpoledne..............my máme odpolední siestu-manža pochrupkává na pohovce......synátoři oba odjeli do kina. Dopoledne jsme byli na stadionu-mladej hrál zápas s Dubňanama...vyhráli 7:2...takže pohoda. A nevařila jsem, bo jsme dnes poprvé využili rady kámošky: a vzali si bandasky a sjeli jsme do nádražní restaurace pro oběd. ona to tak dělá často.Restauračka teda na posezení děs,ale jídlo prý výborné a oběd za 59kč. My vzali svíčkovou- byla vážně výborná a všichni jsme se v klídku najedli do 200kč. Takže tak...........to bylo super.... brzo si to určo zvopáknu 🙂
Pa-pa 😝

paneska
26. črc 2009

Rady, jestli mi to vyjde na čtvrtek, tak to bysme se vidět mohly 😉 , ETY se myslím dělají od 11 hodin, že, nejdřív mají OPU. V Repromedě se dlouho po ET neleží, že ne, na Obilňáku jsem musela ležet 2 hodiny a to tu první hoďku s pokrčenými nohami a pod zadkem jakýsi polštářek :o), však jsem už myslím psala... Martina-spolubojovnice z Obilňáku má taky ve čtvrtek odpledne kontrolu po HP a gentice s Veselou, tak to by bylo fajn, kdybysme se tam všechny sešly....

Mimuško, to smutné všichni zvládnětě a věř, že starý člověk v rodině umře, mimi se narodí, za pár dní už budeš mít mímisky u sebe, tak se šetři a chystej peřinku 😉 , kdy plánuješ jít na neschopenku?

paneska
26. črc 2009

...no a Anny samo taky všechno nej, nej, nej k svátku, hlavně zdravé mimi 😉

annina
26. črc 2009

Děvušky moc vám děkuji! My sme si včera zajeli do Brna na večeři-spokojenost,akorát sem musela řídit,protože chlopek se zapomněl na brigadě a dal tam nějaké pivko 🙂 ,ale s jeho pomocí sem to zvládla i přes město 😉 Pany,ET může být i před 11,čas ti řeknou den předem a domů odcházíš po 20 minutách. Sem si říkala,že na těch 15 minut bylo škoda zválet postel 😀
Rady ano,minimálně jednu návštěvu ti ještě naplánují. Teď bude bublinka a pak ještě počkáte na srdíčko. Teprve potom budeš převelena k vlastnímu Mudr. 🙂 Tak už aby to bylo,že 😉
Já jsem měla transfér 4.3. a v Repro.se s námi rozloučili 3.4. V čase ET jste už vpodstatě ve 2 týdnu těhotenství !,proto se to Soklince zdálo moc 😅
Holky držím všechno co se dá,ať je to vpořádku-u nás všech!!!! 😵

mimka29
26. črc 2009

Ahojte slniečka,
ja som stále unavená a len čo som navarila a upiekla, tak som poobede zase zaspala.

paneska naša darkyňa mala tiež 7 vajíčok, tak určite je to šťastné číslo. Na transfer pôjdeš určite vo štvrtok, to bude 5 deň. Zajtra sa teším na počet bojovníkov.

soklinka už ti určite lepšie, dva príspevky za deň 😀 si dobrá zlatinko. Bodaj by ťa už pustili tento týždeň domov. Manžel sa už teší, len musím ukecať v Repromede Dr. aby mohol byť pri transfere, lebo on to berie ako hotovú vec, že tam pri mne bude.

Baby náš starký mal už 87 rokov a už dlho potreboval svokrinu každedonnú starostlivosť, ale aj tak to bolí, aj keď sme s tým už rátali, ale bolo to pre neho vykúpenie.

Čo sa týka mena pre naše mimi, tak u nás je to jasné iba pre chlapca, bude to Marko. Ak budú dvaja, tak to budú Marko a Alex. Ja mám to meno vymyslené od kedy sa snažíme o malé a manžel sa už s tým zmieril. Horšie to bude s dievčaťom, my sme hrozne veľká rodina a nájsť dievčenské meno, ktoré ešte v rodine nie je bude dosť ťažké. Do úvahy pripadá Ela alebo Lea, také krátke, lebo ja mám dlhé priezvisko, tak nech to aj dobre znie. Čo sa týka dávania mena po otcovi, tak to som úplne proti aj keď môj muž by si to želal u nich sa to tak v rodine robí, ale v tomto asi neustúpim.

annina
26. črc 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:mimi-6cm,SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna, 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA
1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 20.7.kontrola OK-Hcg:1960UI, 30.7.kontrola UZV
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:začátek stimulace 7/09, předpokl.OPU 25.7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 03.08.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..

mimka29
26. črc 2009

Ozaj a KET mi bude robiť asi Dr. Fišer, lebo keď som volala do Repromedy, tak mi povedali, že Dr. Veselý má do 17.08. dovolenku ale že tam bude Dr. Fišer.

annina
26. črc 2009

Mimuško pěkná jména!!! Mě by moc zajímalo,proč ti chlapi trvají na jménech po sobě 😕 😕 Ješitnost??? Zachování rodového jména nebo co v tom je??? 😨

paneska
26. črc 2009

Tož na Obilňáku ležíš jen na lůžku, co se vozí pacientky na sál :o), do žádné postýlky tě nedají. Po ET se jen opatrně přesuneš na pojízdnou postel, hodinu jsem byla na chodbě před sálem, potom mě převezli na sál, kde mi zapli telku a nakonec mě převezli na druhej, menší sálek, tak tak se mnou furt pochodovali. Tam ležíš v postýlce jen po OPU :o)

20 minut to je v poho, to tam se mnou "můj muž" (Rady 😀) počká, třeba je taky ukecám, jestli může jít se mnou k ETU, když už tam bude 😉 , stejně si bude muset vzít volno, aby si nás odvezl domů...Jen se asi časově s Ráďou a Marťou minu ☹

Holky, tak to já asi fakt vyplodila dost vajuch z jednoho vaječníku, že ??? No hlavně, aby byla kvalitní. Mimuš a kolik se jich vám od dárkyně oplodnilo? Vím, že na tebe čekají dva mrazáčci ??? Dědeček měl požehnanej věk, ti řeknu, to naše generace se už nemá šanci dožít ....., víš, oni ti staří lidi už pak na světě být ani nechtějí, svoje se prožilii a když jsou ještě třeba nemocní, tak se modlí za to, aby si je už pánbůh vzal.

Rady, mladej jede na tábor na tři týdny ? Ty jo, nebude ti smutno, náš byl 14 dní a už jsem si říkala, ať se vrátí, v týdnu jede ještě s taťkou na dovču, tak tu budu zase sama, vlastně ne, s miminkami 😉

paneska
26. črc 2009

Ani, asi obojí a pýchá na to, že mají syny pojmenované po nich, to jsou prostě ješitní chlapííííí 😉 , ale zase si myslím, že k holčičkám mají úplně jinech vztah, z těch jsou víc "pokakaní" a každá princezna si svýho tátu omotá kolem prstu... 😉

paneska
26. črc 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:mimi-6cm,SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna, 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA
1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 20.7.kontrola OK-Hcg:1960UI, 30.7.kontrola UZV
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7-získáno 7 oocytů, na další info čekáme 😉
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 03.08.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..

mimka29
26. črc 2009

paneska oplodnila sa 4 a po PK boli schopné iba dve na zmrazenie 😒 Ale ty budeš mať ET z čerstvých a ešte budú aj zmrzlinky, neboj. Teraz im bude posielať energiu, aby to zvládli aj všetci.

anninka ja neviem prečo na tom chlapy tak trvajú, však už nosia priezvisko z generácie na generáciu, tak prečo ešte aj meno. Veď v kalendári je veľa mien a každé treby osláviť 😀

raaad
26. črc 2009

čauky............... 🙂
Máji,no krááásné jména máte 🙂 Marek...no ten je nejkrásnější 😀 (sama jsem ho dala už před 13lety a do teď se mi líbí). A Ella je taky nádherná(jenom u nás neprošla u manži,já bych ji dala hned)....Takže máš můj souhlas(i když pro vás vůbec nic neznamená...) .No a dle všeho máš taky doma Jirku(jako Léňa?) ale rozdílem toho,že můj po sobě nikdy nechtěl(syna má Tomáše).
A co se týká toho, že bude mít na tvůj KET prim dovolenou-ale bude tam už i Hrom.-tak třeba vyfásnete ji.
S tím pobytem manžela na sálku bych teda já asi moc nepočítala...Ale nechci Vám kazit radost. Musel by být převlečený v operačním(to zelené)a taky je tam dost málo místa...tak když to beru s profesního hlediska,tak bych to neviděla optimisticky...Ale třeba se dají ukecat a mají nějaké operační hadry na jedno použití....
My došli teďkom z procházky...bylo to super.Vždycky tady obejdeme satelit a díváme se, jak ostatní začínají stavět a my už si lebedíme ve svém.Tak mi je jich vždycky trošku líto...ale utíká to-jako všechno 🙂
Pany,tak se pěkně opatruj a hlavně zítra informuj,jak na tom Ti vaši bubušáci jsou (nám oplodnili taky 7 😉,tak třeba je to vážně v repro šťastné číslo....Jo a celkově ten ET vyjde trošku dýl,než 20min. Nás tam byli celkem 4,tak jsem šla až předposlední a pustili nás spolu do čekárny a teprve pak jsme měli ještě pokec s Hrom.,tak se to trošku protáhlo.Ale manža čekal chvilku v autě a pak v recepci. My byli obědnaní na 8.45 a odjížděli tak kolem 11hod...protože pak jsme se stavili rovnou v Ikei na oběd...
Takže berušky.........mějte se krásně...a přeju krásný a pohodový nedělní večer

raaad
26. črc 2009

jooo a babule všimli jste si v mém albíčku ,jaký mám krásný "těhotenský ticker"...moc se mě to líbilo 🙂 ...a je to přehledné...tak když si na to ťuknete,tak si to můžete taky uložit.Ať máme přehled,jak ti vaši mimísci na tom jsou 🙂

paneska
26. črc 2009

To já na ET určo vyfásnu zase Fišera :o), ale mě fakt nevadí, tak taky mi neřekl, to co tobě Rady, že, to bych taky na něj byla vysazená, takhe zatím nemám důvod, ba naopak při OPU byl v poho a jak jsem říkala, jsme si i "pokecali" :o). On se asi opravdu musí jen naučit mluvit, s námi bojovnicemi za andílky a hlavně se zkusit do naší situace vžít 😠

Na Obilňáku může bý celou dobu partner při ETU, dokonce jeden pár byl spolu v pokojíku ty dvě hodiny, nevím, jestli si to platili, ale když to pomůže psychice, proč ne a hlavně, ať chlapi taky ví, o čem je řeč, ne? Ne jen šplíchnout šampiony do zkumavky 😉 My je v sobotu teda vezli z domu, páč, když je dovezeš do hodiny, nemusíš je dávat přímo v CAR, ale s holkama, co se mnou byly na OPU jsme řešily, jakej je to pro chlapy problém. Já chápu, že to asi není nic příjemného, když se mají tzv. "udělat" sami, v cizý kabince, ale procedůra IVF pro ženu je mnohem náročnejší, než kelímek :o)

Zítra podám hlášení a o našich bobášcích, to je jasné 😉 , už aby bylo zítra 11 hodin :o)

mimka29
26. črc 2009

To ma mrzí, že nebude môcť byť so mnou pri transfere. U nás v BA vždy pri tom chlap môže byť, len my sme sa k tomu nikdy nedopracovali, to už je taká čerešnička na torte po tej celej stimulke. Môjmu nevadí, že si to tam musí "urobiť" vždy mal z toho práveže srandu. Akurát mu v Repromede vadilo, že sa tá miestnosť nedá zamknuť.

Babulky idem na kofču a vyvenčiť psíka, potom ešte kuknem.

paneska
26. črc 2009

Mimuš, třeba je ukecáš, když jim vysvětlíš Váš dlouhej boj a jak je to pro vás důležité 😉

lentilah
26. črc 2009

Ahojky Berušenky,
musím Vás nejprve dočíst...co jsem tak stihla jen mrknout tak Ani určitě mě to zajímá a na IP Ti napíšu.
Lucinečko ve středu budu 11tt.Takže teď jsem 10tt+4d...Takže letí to pořádně,hlavně ať už máme za sebou ty nebezpečné týdny...což mužou být všechny...

Berušky jsem dneska uplně vyřízená,mám taky obavy jak to bude až se přestanou brát všechny léky...abych to moje srdíčko udržela..No jsem prdlá,ale ten strach prostě mám..

Krásný dobrý večer..

raaad
26. črc 2009

Máji, já netvrdím,že to určo nepůjde...jen jsem chtěla napsat,jak to vidím já.... Já bych taky chtěla manžu třeba při UZV,ale nějak mi to tady na vyšetřovně nepřipadá zrovna vhodné. Nějak nevím,kde by stál...není tam žádné místo...
a ten sálek jsem brala čistě profesně.Ale může to být i jinak-protože je to za peníze....
A jak psala Pany...tak já osobně bych teda nějakého cizího chlapa na pokoji nechtěla,když tam leží další 3 dámy.To bych nesouhlasila-i kdyby si to oni platili....A pokoj je tam jenom jeden,tak nevím,jak by to v Repro šlo....
Takže sama jsem zvědavá,jestli to Májence povolí. Moc bych Ti to Máji přála...nechci,aby to vypadalo,že je to naopak.....
A co se týká "kelímku" na spermošky...tak u nás taky prý žádný problém 😝

Tak papušky...budou "chalupáři",tak s manžou kukáme.....a připomínáme si "krásnou komunistickou éru"...bléééé

mimka29
26. črc 2009

Baby tak som to s mužom teraz preberala a až tak strašne pri tom KETe nechce byť, tak to iba spomeniem ale nebudem ich v Repromede na to prehovárať.

Za chvíľu mi bude volať cez skype sesterka z Ameriky a to bude tak na hoďku, lebo prídu všetci 5. augusta tu na Slovensko a budú tu mať svadbu 22.08, tak mi chce dať asi nejaké pokyny, čo treba ešte vybaviť. Oni vôbec nevedia, že chodíme do Brna a ja by som potrebovala asi aj trošku viac kľudu, lebo to bude tak okolo nášho KETu, tak sa jej teraz budem musieť priznať, aby s nami nerátali.