Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paneska
4. srp 2009

Bystrouška s Nelafilip mě lanaří, ať dojdu, nechtělo by se ti Pavlí taky na koktejlík? Lucinka, nevím, když byla v nemocnici, jak na tom bude?

Ten sraz je pro všechny holenky, ne jen pro rodinku 😉

Veroniku bude mít moje kamarádky Eva, co je v 7-dém měsíci... Veronika Hrdličková, mě to tak hrozně nezní

pavka111
4. srp 2009

Mě se to taky líbí Veronika Hrdličková....Já taky uvažuju na Verčou.... 🙂

No já nevím paneško možná jo,ale nevím přesně kde to je.....

pavka111
4. srp 2009

Leníku já jdu až 12.8 a to je středa,ty jdeš předemnou v úterý že jo?

paneska
4. srp 2009

Pavli, na Hlinkách, mezi Mendlákem a výstavištěm...., tak se ještě do pátku domluvíme, klidně bysme se mohly spolu sejít na nádru 😉

pavka111
4. srp 2009

No paneško to by bylo dobrý,já jsem se dívala na cestu a mohla by jsem jet aji autem,ale asi to vyhraje šalina,já po tom Brně nerada jezdím a kort teď jak je to rozkopaný...No uvidíme ještě se domluvíme..Třeba by šla Luci aji s nama.Počkáme až za nama příjde a třeba by šla,stejně když půjdu tak nachvilku.....

lentilah
4. srp 2009

No jooo,máš pravdu Pavlí,teda já su popleta. 😅

Holky ste mě fakt dostaly....že by ta Verunka 😉 😀 ....nooo,uvidíme.Manža říkal,že i Jana je fajn a nebo Bára.

Holčinky hlavně se z toho nealka nezhulákejte a dobře se bavte.

paneska
4. srp 2009

To já taky, na chvilku, dneska se mi nějak motá hlava, asi je jinej tlak a Mimuš, co ty, ty budeš na kontrole v Brně, že, budete spěchat zpátky na Slovensko? Nešla bys s námi taky na koktejlík ???

ob.soklina
4. srp 2009

Krásný dobrý večer holky, tak já už jsem přihlášená asi půl hodky ale čtu a čtu 🙂

Tak moje dnešní kontrola na hematologii dopadla celkem dobře, léky mi zůstaly stejné a tromboza byla z OHSS, dnes mi to potvrdili. No jinak nic a zítra mě čeká kontrola na gyndě, už se těším ale mám strach.

Já taky přemýšlím nad Verčou je to hrozně pěkné jméno, ale k mému příjmení, no asi mě nebude mít ráda jestli to vyjde a pro kluka máme vybraného Davida a Michala. Ted jen nevím jestli nám to do toho porodu vydrží - strašně moc času na změny 🙂
S tím spánkem jsem na tom stejně, chodím pořád čůrat a když ne tak jsem od 4 někdy i od 3 vzhůru, pak ještě usnu, ale moc tvrdý spánek to není.
Tak ted jsem snědla zase dva rohlíky, papriku pistácie a jak se znám za hodinu mám zase hlad, raději se nevážím 😒

annaka
4. srp 2009

Ahoj holky tak jsem tu.Mám dobré správičky,ale i horší.
Tk maminka má zavedena 2embryjka 🙂 .Dala jsem na paní dr.Hromadovou 🙂 ,zaváděla mi tam ty naše prdelky 😀 .No a ta horší je, že nám nezbylo ani jedno do mrazáčku ☹ .Ale jsem šťastná za ty dvě co se vyklubali.1embryjko je expandovaná blastocysta a 2embryjko je blastocysta tak jsme rádi.
Zbytek embryek nebyl vhodný k zamražení.No co se dá dělat... ☹
Manžel byl se mnou na sále a držel mě za ruku,pak šel i se mnou na pokojíček,protože jsem tam dneska byla sama. ☹ ale zase na jednu stranu to bylo fajn. 😅
Jdu odpočívat dneska jsem si ještě neleh la,museli jsme nakoupit a pak ještě očipovat tu naši fenečku Jorkšírka,chceme jet na dovolenou do Itálie a musí být očipovaná tak toho bylo dost.
Dokonce mi tu dovolenou Hromadová doporučila ,tak mám dobrý pocit.Jinak tak jdu hajat ,co jsem slíbila tak píšu a zase se tu ukážu nebojte.

ob.soklina
4. srp 2009

Annako super zprávička a nebud smutná že mrazáčci nejsou určitě je nebudete potřebovat 🙂 protože jak píšeš prdelky se zakousnou obě a bude to 🙂 budu moc držet pěstičky. Tak ted šup odpočívat a kdy jedete do Itálie??? Jé taky bych někam jela, ale..... někdy příště 😒

pavka111
4. srp 2009

Aninko2 tak to je paráda,že už máš mimísky u sebe 🙂 🙂 🙂

ob.soklina
4. srp 2009

Ahoj Pavli 🙂 tak co jak je dnes těhulko??? To počasí je super že??? Jen jsem poslouchala jaké počasí nás čeká no a máme se na co těšít 😒

pavka111
4. srp 2009

Lucíku ahojky....

To je záhada ta tromboza byla fakt z toho OHSS????To bych neřekla.No a co se týče tý kontoly na gyndě tak se neboj,uvidíš prďolinka a všechno bude v pořádku uvidíš.......A do R jdeš kdy naposledy????Určitě ti dr.dá doporučení na ten screening,aby jsi se tam objednala a napíše ti aji datum odkdy do kdy by jsi se tam měla objednat,většinou to je kontrola mezi 12-14tt,no a určitě ti aji vypočítá termínek.Tak si ho pak vlož tady k ikonce ať víme,kdy se ti mmiminečko narodí 🙂 😉 😉 😉

pavka111
4. srp 2009

No Lucinko počasí je fakt super,dneska mě je tak fajn 🙂 tak dlouho už mi nebylo.No a až příjdou další pařáky tak to bude hrůza 😠 😠 no ale zase si to teď odbydem,když nemáme ještě pupíky a pak až budem mít pupíky tak už teplo nebude......To počasí je fakt super...

ob.soklina
4. srp 2009

Pavli mám si pro papíry zajít během pátku, tak tam zaskočím asi dopoledne. S Hromadovou jsem už o tom screeningu mluvila, sama mi řekla, že to dělají i v Bohunicích tak at se tam zítra rovnou domluvím, tak snad mi tam vyjdou vstříc. Pokud ne, tak se objednám k Dr. Vlašínovi a bude to snad to teda stihnu v tom termínu 😠
Jinak co se týká termínu tak podle ultrazvuku to zatím je 25 únor, ale co vím bude se to měnit a měnit. tak uvidíme. Ty máš kdy termínek???

mimka29
4. srp 2009

Teda vy ale kecáte,
paneska asi sa budeme v piatok ponáhľať, lebo zajtra k nám priletí sesterka z Ameriky, tak sa im budeme venovať, takže zo stretka nebude nič 😒
annaka parádička, to sú už silácke embryjka takže mrazáčikov nebudete potrebovať 😉 Teraz pekne oddychovať.

pavka, soklinka, lenti ahojte

mimka29
4. srp 2009

soklinka takže keď úplne zmizne OHSS, tak zmizne aj tromboza, dobre som to pochopila?

ob.soklina
4. srp 2009

Ahoj mimuška, tak jak se ti lenoší???? V kolik jdeš v pátek na kontrolu???

mimka29
4. srp 2009

V piatok ideme už na 8.20 hod, takže vstávam asi o 5.00 hod. Noc som neleňošila, som nejaká nervózna, tak som musela stále niečo robiť. Takže som ožehlila, navarila a upiekla 🙂

ob.soklina
4. srp 2009

Ne ne tromboza už zůstane ☹ nevím jestli se ten tromon rozpustí, Dr. říkal že může ale že je větší pravděpodobnost že ne. No jo co naděláme, šla jsem do toho rizika. Důležité je že s drobkem bojujeme dál a ta hnusná tromboza nam to nepřekazila

mimka29
4. srp 2009

Jaj a ja som sa potešila, že potom zmizne ☹ ale čo ty vieš, zázraky sa dejú.

pavka111
4. srp 2009

Aha Luci tak to jsem nevěděla,že je to aji v Bohunicích.No já jsem tam objednaná na 12.8 a Leník je 11.8.Tak se s nima domluv a můžou ti to taky udělat.Nám to stejně Vlašín dělat nebude,protože má dovču a zaskakuje ho nějaká doktorka a prej je taky dobrá.No tak to máš termínek po mě já mám 22.2 a to má akorát švica narozky a bude jí 40let.No ale stejně to bude jinak,ale bylo by to fajn kdyby to vyšlo... 🙂 🙂

Mimuško ahojky.....to je dobře,že už máš neschopenku,potřebuješ taky teď hodně odpočívat...... 🙂

ob.soklina
4. srp 2009

Mimuška uvidíme, jak se říka naděje umírá poslední ne!!!!!!!!

Sluníčka jdeme s manželem píchat - injekci a pak už do postýlky. takže Vám přeji krásný večer a zítra se na Vás zase těším 🙂 teda doufám, že Vás stihnu. Matýsek má zítra narozeniny tak se mu budu věnovat, ale určitě aspon pisnu co a jak na gyndě jo a jdu tam až na 15 hod tak až na večer. papa a všechny na sebe dávejte pozor

mimka29
4. srp 2009

hej pavka, veď ja som si uvedomila, že som ešte tento rok nemala deň dovolenky. A ja že čo som taká unavená 😀 Ale teraz ma tak skoro do roboty nedostanú. Plánujem byť doma peeeekne dlho 😉

mimka29
4. srp 2009

soklinka dobrú nocku a čokoládkove sníčky 😉

pavka111
4. srp 2009

No mimuško to už byl nejvyšší čas 😉 😉 😉 musíš se teď připravovat na miminko....

Lucinečko hezky se vyhajejte s miminečkem a manžovi přeji vše nejlepší...zítra určitě písni jak jsi dopadla....dobrou noc 🙂 🙂 🙂 🙂

mimka29
4. srp 2009

pavka to mi hovor. Dnes som telefonovala s mojou maminou a tá mi hovorí, že "a ty si sa už dala vypísať a nie je to ešte skoro a čo budeš doma robiť" Tak som je povedala, že budem oddychovať. Zajtra ma vraj príde pozrieť, že ako oddychujem 😀

soniela
4. srp 2009

Annako, tak to ti gratuluji! Pořádně odpočívej ať se drobečci pěkně zakousnou a už nepustí - až za devět měsíců 😉
Mimuško, ty už se taky šetři! A nebuď nervózní, všechno dobře dopadne. Musí!!!
Soklinko, krásné sníky!

mimka29
4. srp 2009

soniel ja ani že nie som nervózna, len neobsedím, stále musím niečo robiť, musím mať naplánované čo budem robiť zajtra a pozajtra, aby som sa náhodou nenudila a veľmi nad tým všetkým nepremýšlala 🙂

pavka111
4. srp 2009

Mimuško tak jak zítra dorazí tak se pěkně válej a odpočívej........

Holenky jdu taky koukat na telku a hajat.Tak pěkně se vyhajejte a přeji pěkné sníky...