Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

olafka
25. čer 2011

Valkat zlato strašně moc ti gratuluji,není to zázrak,že se nám skoro všem letos zadařilo?Jsem ráda,že nebudu mezi dvojčatkama letos jediná!!!Moc se opatruj,nic nedělej,nezvedej těžké,polehávej,odpočívej,nenechávej nic náhodě...Už totiž bylo načase,aby se i na nás usmálo štěstíčko...Jinak u nás vše v pořádku.Minulý týden jsme byli v Ostravě na genetické konzultaci ohledně té plodovky,ale velice milý pan doktor Všetička nás uklidnil,že není třeba ji podstupovat,riziko na Downuv syndrom je u mimisku 1:9400případu.Moc mě uklidnil a partner byl taky rád,protože jsem se moc bála,že ji budeme muset absolvovat a přece jen ty rizika při odběrech jsou.Momentálně jsme 17.týden v poradně vše o.k. ,absolvovala jsem tripl testy-v pořádku a 18.7.mě čeká genetický ultrazvuk ve 20.tt,dělají ho tady v Třinci na Sosně,tak to budu mít blízko.Všechny vás moc pozdravujeme,opatrujte se,užívejte prvních letních dnů,těm které se chystají na dovču,tak si ji užíjte a z dovolenky si v bříškách dovezte něco pěkného....Papapa Olafka.

valkat
25. čer 2011

@olafka ahojky,moc děkuju,budu si za tebou chodit pro rady,už budeš vědět co a jak......necháte si říct,co to bude,aby jste měli lehčí nákupy?Už doberu jen pár dní dovči a už jsem na neschopence,nechci nic riskovat tak budu s mimčama doma a bude nám nejlíp........ 😉

olafka
25. čer 2011

@valkat Jojo,pro rady si můžeš klidně chodit,jen jestli ti budu moct ve všem radit?Já mám výhodfu,že sestřenka od chlopka bude rodit za +-2 týdny a bude to jejich třetí dítko,tak pro rady chodím k ní....To víš,že si necháme povědět co to bude,to první se naposledy obrátilo dobře,takže už víme a to druhé leželo na břišku,tak to nešlo vidět.Až budeme vědět oba,tak vám to všem prozradíme-slibuji.Já už dovču dobírat nemusím vybrala jsem ji na stimulce,a na zbytek asi nebudu mít nárok,nebo mi ji šéfka proplatí-uvidíme.Mám od zavedení embryjek nemocenskou a od zjištění těhu nepovoleno pracovat-prý rizikové těhu.Tak u tebe to bude určitě taky tak.Proboha-jen nic neriskuj a raději seď doma,už jsme vytrpěly dost-nemyslíš?A pro ty naše vymodlence uděláme cokoli!!!!!!Opatruj se a zase se ozvi.Papa Ola.

valkat
25. čer 2011

@olafka já měla vybráno asi 11 dní a zybtek jsem myslela,že si musím nechat že na ni nemám nárok když končím v půlce roku a šefka že nee že to musím dobrat.Takže mám teď 9 dní volno a pak až neschopenku.Máš uplnou pravdu,čekali jsme na ně tolik let,jsou fakt vymodlený,takže neuděláme nic,co by jim mohlo ublížit.Mě to jako rizikové nedali,že záleží na ně jak se budu cítít,myslela jsem že budu ještě chvilku chodit,ale tolerance mých kolegyň nebyla nejlepší a taky už mě to tam nebavilo,protože myšlenky jsem měla jen na miminko.....takže jsem to zabalila a hotovo.....Už máš vybraný kočárek? Tak pěkně odpočívejte a zase brzo páááá..... 😉 😉

mufinka0
28. čer 2011

Ahojte holky 🙂

Taky se tak nějak hlásím po delší odmlce,..nějak nebylo co psát. Každopádně se cítím fajn 🙂 Už nějaký ten měsíc se "čistím" bylinkama, nosní mandle mrška už je pryč a je to mnooohem lepší bez ní 😀 😀 I krev se mi krásně upravila a řekla bych, že jsem celkem připravená i fyzicky do dalšího boje 🙂 Miminka na nás čekají. Ještě chceme v červenci do Chorvatska a v srpnu odlétáme do Irska na týden. Takže pak, pěkně odpočatí se do toho vrhneme 🙂 A pevně věřím, že se k vám všem těhulkám přidám. 😉

Holky čerstvé těhulky MOC vám všem gratuluju !!! Je to tak krásný vidět, že nějaká spravedlnost existuje 🙂 Ať jsou v bříšku 1 či 2 miminka, hlavní je aby byly zdravé a těhotenství probíhalo bez problémů. Moc vám to všem přeju. Koukám, že se to tady pěkně rozrůstá 🙂 🙂 🙂 Mám z vás radost !!!!!

janca72
28. čer 2011

Naděnko, a já mám velkou radost z Tebe 😵 . Držím pěsti..však Ty to víš...

aidule
28. čer 2011

Ahoj všem snažilkám i těhulkám. Přidám taky trošku své radosti do "mlýna".Tak už jsem u paní doktorky ukončila PN a od 1.7. nastupuji na MD. Uteklo to jako voda a pomalu chystám tašku do porodnice. Chci trávit prázdniny u rodičů, tak ať mě nic nepřekvapí 😀. Podle pondělního UZV je malá v pořádku, má asi 1,6 kg, takže do porodu by měla mít něco málo ke 3 kg 🙂. Tak snad bez úhony přežijeme i ty tropické dny, které se mají během léta objevit a už to ve zdraví dotáhneme až k tomu velkému okamžiku zrození 😉. Všem přeji krásné a pohodové léto a hlavně odpočinek a načerpání sil do dalšího snažení či těhulkování. Velký dík i s pozdravem a přáním krásného léta patří i všem v Repromedě za svůj velký podíl na mém současném stavu 🙂 😉 😀!!!

agatice
29. čer 2011

aidule- moc krásně si to napsala 🙂 🙂 .

Mufinko- jééé odlétáte do Irska, tam bych se chtěla taky jednou podívat. To máte jako dovolenou??? Já odjíždím v pátek na týden do Francice, den budu v Paříži a pak směr Bretaň a Normandie, už se moc těším.

mufinka0
29. čer 2011

@janca72 Jaňulko, ano já vím.. Jsi zlato 🙂 I já na Tebe často myslím a přeji ať se daří na všech frontách 😉 Víš jak... 😉

@agatice Ahoj, 🙂 My letíme do Irska za účelem... 😉 Bratr se mi tam ožení 😀 Táákže na svatbu 🙂 Ale budeme tam týden, takže to určitě pojmeme jako takovou druhou dovolenou 🙂 Vidíš,..já bych se zase ráda podívala do Francie 🙂 Máme to stejně 😀 Ale užiju si to jak v Chorvatsku, tak v Irsku 🙂 Už se nemůžu dočkat!! A pak se zase budu celá natěšená vracet pro naše mimísky 🙂 A co vy plánujete dál??

mufinka0
29. čer 2011

@aidule 🙂 Přeji zdravíčko a pohodové dny do porodu 😉 😉 A miminko ať vám dělá jen radost 🙂

mufinka0
29. čer 2011

Holky a co Lolinka??? Naposled jsem četla, že se jí zadařilo ale delší dobu tady nebyla,..nevíte někdo něco?? Měla to být moje spolubojovnice,..ale nějak jsme to nakonec zároveň nedaly 😝

lola33
29. čer 2011

@mufinka0 jéé ahojky beruško,dlouho jsem tu nebyla,měla jsem strašné těhu nevolnosti,už končíme 13týden,tak to pomalu ustává 😝 ,konečně!!!Jinak máme za sebou NTplus UTZ,který byl naprosto v pořádku,ještě čekáme na krevní výsledky testů,tak snad budou také v pořádku a nebudeme muset na plodovku....
Užij si krásně dovolenku a pak hurá do boje a věř,že se zadaří jako nám,budu sem chodit a moc držet palečky a pošlu kupu těhu bacilků!!!!!papa L.

gabulenka
30. čer 2011

ahojky, holky teda vy budete pěkně cestovat 😉 Francie je nádherná, byla jsem tam 3x a Irsko, to je zase sen mého manžela, tak třeba se tam někdy podíváme 🙂 to je super, pěkně si odpočnete a vyčistíte hlavu od všech starostí 😉 U mě nervozita stoupá, zítra jdeme na 11h na UTZ, jestli mi zabrala poslední možná dávka clostilbegytu. Vlastně se "bojím" obou variant. Když tam folíky nebudou tak nám zbývá IVF a když budou tak několik možností, tak jsem zvědavá. Bude to zas velká spousta informací a budou po nás chtít hned nějaké rozhodnutí. Nemluvě o financích, které vzhledem k hypotéce nepřehrabujeme vidlemi 😀 Tak nám držte pěstičky 😉

mufinka0
30. čer 2011

@lola33 To jsem ráda, že je Ti líp,..ikdyž Ti ty nevolnosti tak trošku závidím 😀 😀 Klidně bych je měla i celý těhu, jen aby nějaký bylo 😝 Ale joo,..cítím se fajn. Bylinky myslím zabraly a i tělíčko se mi dostává do formy. Na KET se vážně těším 😅 😅 Si říkám, ať už je září,..ale chci si užít i dovolených, takže všechno pěkně pomalu. 😉
Uvidíš, že i krev bude v pořádku !!!! Musí 😉 😉 Váš malinký brouček už vás neopustí. Přeju hodně zdravíčka a sil 😉 Pro ty těhu bacile si přijdu, to si piš!! Šetři s nima, budu jich potřebovat hooodně 😀

mufinka0
30. čer 2011

@gabulenka Ahooj 🙂 Moc Ti přeji jen ty nejlepší zprávičky. Buď ráda když budeš mít folíky,..pak s manžou hupsnete do postýlky a uděláte si krásný miminko 🙂 😉 😉 A když ne,..v Repromedě vám k miminku určitě pomůžou. Věřím tomu, že i nám,..ikdybychom měli jít na 3 pokus, půjdeme už jedině tam ! Paní doktorka Hromadová je skvělá a má lidský přístup !!! Hlavně je to odbronice na svém místě 😉 Já zatím byla jen u ní a u dr. Fischera,..ale ten je taky v pohodě. Vlastně si tak vzpomínám že OPU mi dělala dr. Prokopová a to je taky super ženská,..hlavně taková miloučká,..v Repromedě se prostě cítím dobře. 🙂

agatice
1. črc 2011

´Mufinko- já půjdu nejspíš v září na minimálku,ale popravdě tomu šanci nedávám co jsem četla. Chtěla jsem jít na 4.IVF ,ale musím na to nejdřív našetřit ty hrozný peníze 😒 .Já taky na Repromedu nemůžu nic říct, jsem s jejich přístupem naprosto spokojená, vůbec se to nedá srovnat se Sanusem.

Musím už jít konečně balit, odpoledne už vyrážíme směr Francie, jen se modlím ,aby nebyli nějaký dlouhý kolony.
Týýjo tak svatba v Irsku , to může být zajímavý. Já děsně ráda cestuju a poznávám cizí lidi. A navíc mít Irskou švagrovou to není zas tak obvyklý. 🙂 🙂

gabulenka
1. črc 2011

@mufinka0 ahoj beruško, tak dobré zprávy se nekonají ☹ žádný dominantní folikul. Takže jsme zařazení do programu IVF. Od 25.7. začínám ultrazvukem a injekcemi a koncem srpna by mělo být po všem a dělali bysme těh.test. Paní doktorka Hromadová byla velice milá. Vše nám vysvětlila. Jen jsem se tam už neudržela a rozplakala se. Slzy mě od té doby tak průběžně doprovází. Vím, že to není tragédie a jsou horší věci. Jen to byla taková poslední "lehčí" možnost. Nemluvě o financích, kterých nazbyt fakt nemáme. Ale nějak se to musí udělat. Manžel je moje zlato, pořád mě povzbuzuje, ale i tak se obávám. Navíc výsledek IVF zjistím v době, kdy mám nastoupit po prázdninách do práce, takže to bude moc čerstvé. Ale nějak to dopadne 😉 Aspoň si na dovču můžeme vzít kola a pořádně si ji užít a pak se do toho pustíme 😉

valkat
1. črc 2011

@gabulenka nebooooj,dobře to dopadne a už to vyjde...při ivf máš 50% šanci na miminko..... 😉 podívej se na mě,čekali jsme šest let a teď budeme mít rovnou dvě....... 😉

aidule
1. črc 2011

@gabulenka Budu moc držet palce i pěsti, aby se na vás usmálo štěstí 🙂 ! Valkat má pravdu, některá miminka si hold rodiče hledají delší dobu, ale pak to opravdu stojí za to 😉 . Tak hodně trpělivosti a fíííííííííííí, posílám několik těhu bacílků, tak ať zapůsobí! 😉

gabulenka
2. črc 2011

@valkat
@aidule holky moc děkuji, jste zlatíčka. Vím, že máte pravdu. Jen občas to na člověk trošku padne a chvilku trvá, že se s tím "srovná". Děkuji za těhu bacilky 😀 😀 😀 A co u vás holky, doufám, že je vše ok 😉

aidule
2. črc 2011

@gabulenka U nás vše v poho, už jsem od včerejška na MD a pomalu chystám tašku do porodnice. Minulý týden jsem prala a třídila věci pro naše mimi, no máme toho jako pro trojčata 😀 😀 😀 . Tedˇsi ještě užívám prázdniny na venkově, ale v srpnu už se raději budu držet v Brně, kdyby něco... 😉 Tobě přeji pokud možno pohodové dny do IVF a pak jen samá pozitiva a těhotenské jistoty 🙂! Určo to vyjde!!!!!!!!!!!!! 😉

valkat
4. črc 2011

Ahoj holky,já si teda moc neužívám ,je mi celý den špatně,nejsem schopná nic sníst,všechno chutná stejně a po všem je mi blbě....ale kvůli miminkům to jíst musím.....aspoň jedno pozitivum,že ve čtvrtek ty srdíčka..... 😉

gabulenka
5. črc 2011

@aidule moc děkuju 😉 už se ti to pomaličku krátí viď? a kam půjdeš do porodnice?
@valkat taky moc děkuju a držím pěsti, aby tě ti nevolnosti brzo pustily 😉
Holky prosím Vás, která máte za sebou IVF v Repromedě, mohly byste mi aspon stručně napsat, jak to vše probíhalo? Paní doktorka Hromadová nám vše vysvětlila, ale asi jsem nebyla moc při smyslech 😒 V pátek jsem dostala jakousi injekci, která má utlumit vaječníky nebo co. Prý budu jakoby v přechodu. A 25.7.začínám brát prášky, jdu na ultrazvuk a dostanu injekce... Díky moc

venika86
5. črc 2011

Ahoj holky, nevím moc, jestli se s některýma znám, ale musím se podělit o radostnou zprávu. V únoru 2010 jsem otěhotněla díky Repromedě a narodil se nám Adámek. Tomu už teď bude 9 měsíců a je to naše láska největší. O víkendu jsem si dělala testík, protože jsem měla nějaké nevolnosti a tak a vyšel pozitivní 😵 Povedlo se nám přirozeně a to na první pokus. Zkusili jsme to na ovulku, která se dostavovala pravidelně (jen díky porodu se vše upravilo) a fakt to vyšlo 😵 😵 😵 Nikde není napsáno, že se to nemůže stát i Vám. My měli taky mizernou šanci a podívejte teď!!! Držím všem palečky!

zazy
5. črc 2011

Ahojky Veni.A jak se má Adámek,nechceš dát foto.A k pozitivnímu testu ti moc moc gratuluji a strašně ti závidím,že se Vám to podařilo přirozeně,bohužel u nás to už normálně nejde.Moje malá už bude mít 7 měsíců,strašně to utíká.A jak se jinak vede??

aidule
5. črc 2011

@gabulenka Ahojky, mám v plánu opět rodit v Bohunicích, ale jelikož trávím prázdniny u rodičů, tak je možné, že nejblíž to budu mít do Kyjova 😀. Uvidíme, v srpnu už chci pobývat spíše doma v Brně, tak snad vyjdou ty Bohunice. V Repromedě mám za sebou jedno IVF, vloni v létě. Sice nedopadlo, ale byla jsem tam moc spokojená. Taky jsem spoustu věcí nechápala, ale neboj se ptát i několikrát, vždyť jde o Tvé zdraví a Tvé mimi! Oni jsou na to určitě zvyklí, tak se neboj. Já jsem začla aplikovat hormon.injekce, každý 2.-3.den jsem chodila na krev+UZV, pak až narostly folikuly do vhodného počtu, tak mi doktorka stanovila termín odběru vajíček, před tím jsem si aplikovala injekci k dozrání a uvolnění vajíček. Opravdu se neboj ptát, oni Ti navíc všechny krabičky s injekcema popíší, kdy a kolik aplikovat. Tak hodně štěstí, ať si po našem příjezdu z porodnice můžu přečíst tu krásně pozitivní zprávičku o // na těhu testíku 🙂 😉!!!





venika86
6. črc 2011

@zazy Adámek se má fajn, jen stále cvičíme Vojtovku, tak je to někdy náročný. Ještě nesedí, neleze, tak snad to brzy doženeme. Teď je příšerně protivnej, tak snad je to jen k zubům 😒 Foteček mám hodně v albu v profilu, tak se mrkni 😉 jj, hrozně to letí, jsem ráda za druhé miminko, jen mám strach, abych to všechno zvládla. S malým je to někdy náročný a do toho další malé mimčo. Ale bereme to jako dar a musíme se k tomu i takto postavit. Hlavně, aby bylo všechno v pořádku, další komplikace bych asi nedala.

zazy
6. črc 2011

Malej je šikulka určo to všechno zvládne a věřím,že to druhé mimi bude v pořádku.My asi na druhé mimi půjdeme asi tak příší rok v srpnu,samo,že Repromedy,tak snad to výjde

bublenudle
6. črc 2011

@venika86 Moc gratuluji,a díky za pozitivní zpravičky....Ty vždy pomužou..opatruj se a miminka 😉

bublenudle
6. črc 2011

@zazy Ahoj beruško,tak jak se vede???, ja budu mit všechny vysledky testiku,co jsem si nechala dodělavat a snad bude vše ok a hned začnu stimulovat....už se nemužu dočkat,tentokrat to už musí vyjít 😵 😵 😵