Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
17. srp 2011

@gabulenka Tak jak je, už se cítíš líp? Doufám, že bude vše v pořádku a miminka se u tebe krásně zabydlí....minimálně tak na 9 měsíců 😀 😀 😀 . A pak už na pořád 😉 ! Hodně štěstí!!!

gabulenka
17. srp 2011

Ahojky, všem moc děkuji a všechny moc zdravím. Je mi daleko líp. Jen mě chvílemi pobolívá podbřišek a jsem celá nafouklá. To břicho no hrůza. Mám trošku i zácpu. Jím málo a častěji, pak mi začíná být trochu špatně. Jinak relativně odpočívám. Jste všechny zlatíčka, díky moc 😉

mamba555
18. srp 2011

@gabulenka huhu no ahoj lem sa drž opdočivaj zácpu som mala aj ja dlho dlho al etaku zácpu že to bolo katastrofa aj ja som mala velmi nafuknuté bruško al eja som dostala ten hyperstymulačny syndrom joj bola som ako balon tak sa drž a ozvi sa pa pa

mamba555
18. srp 2011

tak zdravim všetky dievčata boli sme včera u doktora a konečne nám oznámili že to bude chlapček juj my sme štatsny a videli sme mu pipika hahhahah no a zatial má 2kg takže tak ahojte zatial a držim palce každej

gabulenka
18. srp 2011

@mamba555 děkuji 😉 Jéé chlapeček, to je krásný, jen tak dál v tom přibírání na váze 🙂

aidule
18. srp 2011

@gabulenka Tak to je bezva, že je ti líp. Ty ostatní pocity k tomu všemu prostě patří, určo to bude v poho 😉 🙂 !!!

aidule
18. srp 2011

@mamba555 Dobrých zpráviček není nikdy dost!!! To je bezva, v našem okolí se teď rodí spíš holčičky, tak je fajn, že se to aspoň někde bude vyvažovat 😀 😀 😀 . Ať dál krásně přibírá a je vše v pořádku 🙂 !!!

mamba555
18. srp 2011

@aidule ahojik dakujem ti velmi pekne no manžel je stoho hotovy že bude mat syna hahha zatial je všetko ok snád už to i bude ok má zatial 2kg hehe

mamba555
18. srp 2011

@gabulenka ahojik no to je krásne heh tak dakujem aty sa drž s miminkama a ozvi sa pa pa držim palce

nelatorka
20. srp 2011

@mamba555 jééé ahojky taky chlapečka tak gratuluji!!! konečně ti to řekli a to je teda macíček mi měli na této kontrole 1607g to je super že se mu dobře daří 🙂 😉 tak se drž. .. a už máš kočárek atd..? a už víte jméno?

mamba555
20. srp 2011

@nelatorka ahoj nelatorka dakujeme pekne tak má zatial 2kg hihi joj taká som štastná sebe dutná i když som v duchu sebe dufala že by to mohla byt holčička haha ale aj tak som štastná a manžel no ten je hotovy no ja ešte práve že nemám nič kupene ale už sa chystáme nakupovat a vy sa máte ako?miminečko roste?kedy ty máš termin?

nelatorka
20. srp 2011

@mamba555 chlapeček je fajn 🙂) jinak se máme dobře a termín mám 1.10. tak už se nemůžu dočkat je to už náročné 🙂)

mamba555
20. srp 2011

@nelatorka ahojik juj tak to ti verim už ani ja nevládzem sem tam heh my máme termin 8.10 tak uvidime juj sa aj bojim od porodu hm snád bude všetko ok a meno už máte vybrane?

nelatorka
21. srp 2011

tak to jsi jen o týden méně 🙂 😉 náš bude Michálek a vy? taky už jsem nervózní z porodu nejrači už bych to měla fakt za sebou a hlavně ty vedra teť uf!!!! už mi natíkají nožky 😒

mamba555
22. srp 2011

@nelatorka ahiojik joj ani mi nehovor taky mi otikaji nohy i ruce už is prsten jsem si musela sundat my sa furt nemožeme dohodnut na mene ja by som chcela po manželovi dát jméno Marco a on že ne joj ja neviem hehe a ja ešte nemám nic koupenyho no hrozny a jakpišeš ty vedra no to je hroznyy

mamba555
22. srp 2011

@gabulenka ahoj gabika tak ako ?mislim na teba ešte si si nerobila testik?tak sa ozvi držime palce papa

nelatorka
22. srp 2011

@mamba555 joj já bych asi zbláznila kdybych ještě nic neměla, ale je jasné že když jste nevěděli co to bude.....
už bych ty nákupy teť fakt nedávala a zvlášť v tom vedru :( tak to nějak přežij 😀 😉 to jméno Marco je hezké takové neobvyklé 🙂),ale taky jsme nedali po manželovi já na to moc nejsem 🙂 🙂

mamba555
22. srp 2011

@nelatorka ahoijik joj musim už kočik kupit a šatičky ahha ja nemám nic jenom jendy maly ponožky aj to červene hahahhah

nelatorka
22. srp 2011

@mamba555 no tak to máš co dohánět 😀 🙂

mamba555
22. srp 2011

@nelatorka haha no ani nemluv zajtra sa ideme s mamkou popozerat tak už sa tešim a co ty jak se citiš?

nelatorka
23. srp 2011

@mamba555 dobře, ale nemůžu spát, pořád se točím na levou pak na pravou stranu a pořád dokola ☹ no vlastně už mě bolí úplně všechno 😀 hlavně nohy!!! no ale co ti budu povídat... však víš 😉 , ale už jen 5 týdnů. Musíme ten závěr nějak přežít 🙂)

mamba555
23. srp 2011

@nelatorka no ahoj joj presne tak ani ja neviem už poriadne spat je to tažke ale ja to vydržim ehhe a dneska bolo také vedro už po treti krát som sa sprchovala no hrozné byla sem dneska na kontrole tak už som na materkej dovolenke a ty si natom ako?teraz už budem chodit každé dva tydny k doktorovi

nelatorka
23. srp 2011

@mamba555 já jsem se taky dnes sprchovala 3x fakt hrozné horko 😒 já už jsem na mateřské od 13.8. konečně 😀 už se těším až se zase trochu ochladí 🙂

mamba555
24. srp 2011

@nelatorka ahojik no a dneska to je taky hrozny fuj no a teraz chodiš do poradny jak,já každy druhy tyden a budem tam sediet a oni budu posluchat miminku srdičko taky pás aj ty to máš?

nelatorka
24. srp 2011

@mamba555 ať už se trochu ochladí nebo zdechnu 😀 vůbec jsem v noci skoro nespala 😢 😝 já ještě zatím normálně byla jsem 4.8. to mi brali ještě krev na ty poslední testy a teť jdu 6.9. tak uvidím, ale asi už taky budu chodit častěji.

mamba555
24. srp 2011

@nelatorka ahojik no už to je hrozné stym teplom ja som hotovy človek hahah ale musime vydržat a miminko kope hodně?a na čo ti brali krev?jaké testy?

nelatorka
24. srp 2011

@mamba555 no ten poslední screening nebo jak se tomu nadává 😀 ,ale o víkendu se má zase ochladit 😀 tak se možná i vyspím 🙂 jinak malej kope docela dost 🙂 a tebe? a máš ho už hlavičkou dolů? mám vždycky úplně boule na břichu 😀

valkat
25. srp 2011

@gabulenka beruško,tak co,kolikátý si den a kdy bude testík,co????jinak to teplo mě zabíjí,jsem jak lemra ležím a ani se nehnu,chudáčci miminka v bříšku,musí se tam vařit...... 🙂

mamba555
25. srp 2011

@nelatorka no ahojik ahha ano mám ho dole a mne sa taky vybouli joj ja som vtedy taká štatsná hahah s manželom ho vždy pozorujeme heheh a mne niekedy tlači i na močovy mechur joj je to neprijemne heheh ale nevadi

nelatorka
25. srp 2011

@valkat jj je to fakt hrozný to teplo!!!