Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

versuska
1. pro 2011

@bardotka1 TAk to mame nastejno. Ja to mam take 60km.Budu zacinat na 150 jednotkach. Uvidim kolikrat tam budu muset jet.No snad bude stacit 2x. To by nebyla takova hruza. NE ze bych nemohla byt cely den z prace, ale jaksi nechci nikomu nic vysvetlovat. S klidovym rezimem potom po Et nemusim mit starosti. To budu od Et az nejmin do 8.1 doma.

bardotka1
1. pro 2011

@antoa zvláštní já prednison dostala už minule, o placení tohoto mi neříkali nic. A kolik toho Gonalu máš? A kolik si ho pícháš ?? Já 3 dny 300 j., pak 3 dny 225.....pak se uvidí -)

antoa
1. pro 2011

Dali mi 2x900j
Do úterka včetně. 262,5j
a potom se bude snižovat na 187,5j

kolikáté je to tvé ivf?

bardotka1
1. pro 2011

@antoa no, mě je 38 let -), tak proto asi tolik jednotek... Moje ivf? První -) Já už mám 16 letou holku -), chtěli jsme další, ale 2x sice vše proběhlo ok, ale vždy na utz to nedopadlo - špatné NT..

marci
1. pro 2011

Já byla dneska taky na první kontrole při stimulaci - byla jsem sedmý den🙂 Ráno se tak udělal docela nával. Já jsem asi jediná komu ten model ráno krev, odpo utz vyhovuje (dobře se mi to kloubí s prací a nemusím nikomu nic říkat). Píchám 112,5 j. a stejné množství mi nechali až do pondělí. Pak už je prý možné, že s gonalem skončím. Tak uvidím jak se to vyvine.

antoa
1. pro 2011

@bardotka1 to je mi líto a genetiku máte jakou?a jdete do PDG?
Já musela po minulém IVF taky dát mímo pryč po NT+, neuzavřená hlavička. Genetika ok, prý náhoda. Obdivuji Tě, že jsi to zvládla 2x, ale já vím musíme to vše vydržet a tentokrát to bude to pravé!!!Moc Ti držím pěsti a ostatně i Vám ostatním co už máte po ET bobiše u sebe. Prostě jednou to holky musí vyjít!!!

antoa
1. pro 2011

@marci tý jo 112,5 j. TIŠE ZÁVIDÍM 🙂

terka82
1. pro 2011

holky všem moc děkuju za podporu. 🙂 Snad se konečně dočkáme zdravého miminka. Zatím z toho mám dobrý pocit. 🙂

@lucie2010 držím palce, brouček už se určitě zabydluje a za pár dní o sobě dá vědět. Jak to máš s testováním? Já to celých 14 určitě nevydržim. 😀

@versuska koukam, že taky dojíždíš. S těma kontrolama je to na prd. Vždy jsme jeli večer před, někde přespali, ráno na krev, pak do Olympie, jenže krámky otvíraj až v deset hodin. Takže jsme jak trubky seděli na lavičce nebo v KFC, pak proběhli pár krámků a honem zpět do Repromedy.

@bardotka1 ty jo, to se pěkně prohnete s takovou výší jednotek. Můžu být ráda za svých 112,5. 😲

lucie2010
1. pro 2011

@terka82 Taky to asi14 dní nevydržím...ale...vůbec nemám odvahu udělat si ho dřív. Tak raději o tom nebudu přemýšlet a buď vyčkám na ten 14.den a nebo se prostě jeden den rozhodnu a udělám. Abych se nemusela zbytečně stresovat. 🙂

terka82
1. pro 2011

@lucie2010 kdybych věděla, že tam něco najdu, tak si ho udělám už dnes 😀 ale to je blbost. Takže vydržím max ten týden. 😅

aidule
1. pro 2011

@antoa
Zdravím, celé těhu jsem si jej aplik. do bříška, ale kámoška si jej aplik. do stehen, tak to asi záleží na každé, jakou cestu zvolí. V 9 hod. jsem dnes byla v repromedě i s malou (přijela jsem s kočárkem), nebyla jsi zrovna na odchodu (vracela jsi se, aby ti otevřeli dveře)??? 😉. Jinak co vím, tak pojišťovna hradí u gonalu 2250 kč. 😉

aidule
1. pro 2011

@versuska Jak píše valkat, já jsem měla kontroly asi za 3-4 dny, to záleží na výsledcích krve a uzv. Tak jsem tam byla asi 4 krát. Vždy ráno do půl osmé a pak kolem poledne na uzv 😖 Mákj tu výhodu, že jsem místní, tak mě to moc nevadilo. Teď ten čas snad lze využít k předvánočním nákupům. Ale obchody otevírají až po 9.h a je fakt, že toho tam má člověk po chvilce plné zuby, jak lidi začínají šílet a valit. Hold se to nějak musí vydržet 😉 !

aidule
1. pro 2011

@terka82 Jen vydrž, beruško! Dřív jak 10.den to fakt nemá cenu, nic tam nebude a zbytečně tě to bude stresovat a znervózňovat 😉 ☹ . Já jsem tenkrát po ivf ani nemusela testovat, neboť jsem dostala menzes, takže bylo vcelku jasno 😢 😠 . Ale naštěstí to pak vyšlo, takže teď už to vše patří jen ke vzpomínkám....všechno mělo a má svůj smysl a důvod 😉 🙂 !!! Tak se snaž být trpělivá, ikdyž vím, že to jde vcelku nesnadno 😀 😀 😵 .

versuska
1. pro 2011

@aidule to mas pravdu.pokud tam budu muset jako ty 4x tak tam asi zesilim. Ja mam nastesti uz vsechny darecky doma, takze po obcodech chodit bude tak maximalne utrpeni :( a zbytecne utratim zase plno penez

versuska
1. pro 2011

@terka82 vydrz Terko, vesrim, ze vse dobre dopadne 🙂

antoa
1. pro 2011

@aidule jo to jsem byla já 🙂)))

antoa
1. pro 2011

@aidule šla jsi se pochlubit, nebo domlouvat dalšího mimíse? 🙂)))))))

terka82
1. pro 2011

@aidule nene, neukecáš mě. 😀 😀 😀 Mam svoji hlavu a svoje zkušenosti. 😅 Při prvním IVF jsem prvně testovala už 7. den po transferu, u dalších Ketů jsem testila od 7. - 9. dne po transferu. Vždy, když jsem byla těhotná, tak se čárka objevila už takhle brzo. Sice slaboulinká, ale byla. A pak jsem postupně sledovala jak sílí.
V tomhle to mám asi trochu jinak. Mě spíš uklidní to, že testnu a vím na čem v tu chvíli jsem. Jsem asi jiná, ale nevědomí je pro mě horší než sebehorší vědomí... 😅 😀

@versuska díky 😉

aidule
1. pro 2011

@antoa Jéééééééééééééé, no to je pajáda, že jsem tě takhle tipla 😀 🙂 , jsi moc sympatická!!! Byla jsem tam jen na skok za známou něco domluvit, ale oficiální chlubení udělám, až bude Naty sedět, někdy na jaře. My když teď vyjedeme, tak ona hned v kočárku usíná, to bychom se moc nepochlubili 😔 😀 😵 . A domlouvat mimi už nemáme v plánu. Myslím, že na dnešní dobu jsou 2 děti tak akorát!!! 😉 🙂

aidule
1. pro 2011

@terka82 Ty jsi teda číslo!!! Ale je fakt, že bych to asi taky nevydržela a testovala bych dřív. Jenže já tenkrát dostala menzes, tak už nebyl důvod ☹ 😢 . Drž se a vydrž to aspoň ten týden, osobo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😉

antoa
2. pro 2011

@aidule 🙂 😉

terka82
2. pro 2011

@aidule týden určitě vydržím, to by opravdu nemělo smysl. To jsi dostala MS tak brzo? Já se na MS cítim už několik dní. Už jsem 30DC, ale od začátku stimulky 22DC. Doktorka i sestřička říkaly, že to nevadí, že jsem byla utlumená tím Dipherelinem, tak snad se MS nepřihasí dřív, než stihnu testit.

vaculik
2. pro 2011

Tak hlásím negativní výsledek, potvrzeno i z krve ☹(( Jsem zklamaná, sice jsem to tak nějak cítila že nic, ale pořád jsem doufala, co kdyby náhodou ☹ Půjdeme hned na KET.

bublenudle
2. pro 2011

@vaculik Ahoj zlatíčko,moooc mě to mrzí,znám moc dobře jak to bolí....posílám pohlazení a vzhuru do dalšiho boje....musíme bojovat,ten výsledek za to určitě stojí 😵 😵 😵 drž se...

vaculik
2. pro 2011

bublenudle@moc děkuju za povzbuzení, dělala jsem si test 9.den a nic tam nebylo, tak jsem se tak nějak připravovala, že to nedopadne dobře. Nu což, nevzdám se 🙂 Musím tu přírodu pokořit 🙂

bublenudle
2. pro 2011

@vaculik No to jsou aspon slova 😉 ,jasně musime bojovat....koukni já,v lednu jdu zase na další pokus č 6 😠 tak snad se už konečně povede a přiští Vánoce jsme ve 3 😵 😵 😵 už sem si to objednala u Ježiška 😉

vaculik
2. pro 2011

Bublenudle @poslala jsi mu dopis ? 🙂) moje neteřinka si přála kuchyňku, namalovala ji ježíškovi do dopisu a já dnes lítala a sháněla kuchyň 😀 Hroutit se nebudu, byl to první pokus, ale zamrzí to. To jo. Aspoň můžeme vyrazit na svařáka 🙂

bublenudle
2. pro 2011

@vaculik Jasný,dopis napsanej... 😉 doufám,že si to pořadně zapiše do notesu 😉 ...Jasný,svařak to jistí na Svobodáku 🙂 😀

zazy
2. pro 2011

Ahojky
Bubli-,dlouho jsi tu nebyla,jak se máš??Za chvíli vyrazíš do dalšího boje,Budu na tebe moc myslet a držet pěstičky.
Teri a Lucie-Vám hoolky ted budu moc držet pstičky,at za 14 dní najdete krásnou dálnici //.
Barodtka-i já jsem měla jsem měla tak velké dávky,nejdříve 3 dny 300j,pak 2 dny 225j a pak jsem je měla zvýšené na 275j.Ono taky záleží na diagnoze,jakou máš ty jednotky.Nás první pokus vyšel na 33 000 včetně ICSI a PK,druhý na 30 000,při těchto dávkách.Při druhé pokusu se nám teda zadařilo,moc šancí jsme neměli páč mám endometriozu 4 stupně a vidíte,umí tu zázraky.
Máme v plánu ještě jedno mimi asi příští rok na podzim,budu mít ted brigádu,tak musím našetřit nejprve korunky.

bublenudle
2. pro 2011

@zazy Ahoooj zlati,zdravim tě...já jsem z Repromedy přešla do Reprofitu....dělaji tam i minimálky,která mi bohužel v řijnu taky nevyšla,ale leden další pokus....tak snad už se i na mě usměje štěsti....měj se krásně 🙂