Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
4. bře 2012

@valkat Moc zdravím tebe i andílky! O zápřahu jistě není třeba pochybovat, ale jsi holka šikovná 😉 🙂 ! Tak se opatrujte a užívej svých ratolestí 🙂 ...

versuska
5. bře 2012

@terez80 drzim palce pri konzultaci, jaky mate problem,jestli se muzu zeptat? My jsme meli na oba pokusy. PICSI, PK (5dni) a PGD. Chteli jsme mit jistotu, ze budeme mit zdrave embryjka, kdyz uz jsme do toho sli. A vzhledem k tomu, ze se v obou rodinach vyskytuji nejake nemoci, tak si myslim, ze to bylo lepsi. Sice ti to vyradi ( nebo aspon u nas to tak bylo) spoustu embryjek, ale neda s enic delat. Tesime se na informace po vasi prvni konzultaci. Kdy jdete?

versuska
5. bře 2012

@valkat zdravim tebe i ty tvoje broucky. je hrozny, jak ten cas leti. Kolik tydnu, ze uz maji? A jak to zvladas ty?

zazy
5. bře 2012

Valkat:ahojky zlato,moc tě zdravím i ty tvoje drobečky.Užívej si jich,dokud jsou tak malé,protože z naší princezny už je pěkná dračice,kde bylo to mimi hodné.Jsi šikulka a všechno zvládneš,obdivuju všechny,co mají dvojčátka

valkat
7. bře 2012

Ahoj holky,docela to zvládáme,měla jsem z toho větší strach,mám čas se s něma i mazlit i když je u nás někdy řev když mají hlad třeba oba zaráz,ale co nadělám,už jsem si na to zvykla,ze začátku jsem brečela s něma,bylo mi jich líto,ale jinak to prostě nejde,mám jen dvě ruce......ale jinak jsou to zlatinka,jak je obleču do kočárku,jsou hned tuháči a spinkají celou dobu co jsme venku,ale pak dojdeme domů a je velkýýýýýý hlad.....jsou to naši vlčáci..... 😀 😀 😀

versuska
7. bře 2012

Ahoj holky tak dnes uz nám bije srdíčko. Nakonec bude miminko jen jedno. Jsem moc šťastná, ze se hezky vyvíjí. Jen tak dále. Hlavně ať se nám drží.

aidule
7. bře 2012

@versuska Moc gratuluji ke zdravému srdíčku a přeji, ať je i nadále vše v pořádku, mimi krásně a zdravě roste a ty si pěkně užívej těhulkování!!!! Hrozně rychle to všechno utíká, tak vychutnávej každý den 🙂 😉 !!!

marci
8. bře 2012

@versuska já taky moc gratuluji. Ať se miminku dobře daří!!
Já jsem teď pořád v jednom kole, že nějak zapomínám, že jsem asi těhotná🙂 Dneska jsem dobíhala šalinu a až v ní jsem si uvědomila, že to asi není nejlepší nápad. Na další informace z Repromedy si počkám až na příští týden ve čtvrtek. Měla jsem jít už v úterý, ale musím na služebku do Prahy (dr. si o mě sice asi myslel, že jsem nějaká ujetá kariéristka, ale nakonec řekl, že je to vlastně jedno kdy🙂

aidule
8. bře 2012

@marci Jééé, jako bych četla o sobě, byla jsem stejná a vše bylo v poho. Tělo by vyslalo signál, kdyby něco 😉 🙂 . Lepší než být ufňukaná a přeopatrná. Sestřina kamarádka zásadně chodila na obyč.nákupy s někým, nenosila ani sáček s rohlíkama 😀 😀 😀 .

versuska
8. bře 2012

Holky moc vám všem děkuju za podporu. Myslím, ze jsem taky tak trochu silena. Zatím porad v práci makam na 150% a jsem taky porad na sluzebkach, ze mám strach, abych tomu drobeckovi nějak neublížila.
@ marci držím ti u doktora palce.dej nám pak zprávu , která doufám,ze bude taky pozitivni 🙂

terez80
9. bře 2012

@versuska Ahoj děkuji moc za odpověď a zároveň moc gratuluji k úspěchu je super, že ti to taky vyšlo. Je to nádhera číst, jak se vám to všem daří. Moc mi to pomáhá. Jinak konzultaci máme za sebou a už jdeme do toho. U nás naštěstí není problém genetický, ale u manžela. Určitě budeme mít taky PICSI, prý s tím mají výbornou úspěšnost. Paní doktorka Hromadová nám pečlivě vše vysvětlila, obdivuji její trpělivost pokud to říká celý den všem, musí to být náročné. Vše nám popsala a vysvětlila, to PGD si můžeme ještě rozmyslet tak uvidíme, jak se vše bude vyvíjet, je fajn, že to člověk nemusí říct hned a má možnost si v klidu o tom přečíst a zpracovat všechny informace.

aidule
9. bře 2012

@terez80 Moc zdravím a jsem ráda, že jste dalším krokem blíž k vytouženému miminku 😉 🙂 ! Je prima, že zjistili podstatu vašich problémů 😉 . S paní doktorkou máš naprostou pravdu, taky pracuji s lidma a vím, jak je těžké jen pořád dokola opakovat téměř jedno a to samé. A když se u toho má ještě člověk tvářit přirozeně mile, jde někdy o téměř nadlidský výkon. U paní doktorky to tak na nás působilo a jak čtu, nebyli jsme zcela jediní 😉 . Budu na vás myslet, ať dál zdárně pokračujete a brzy se dočkáte mimíska 🙂 🙂 😉 !!!

terez80
11. bře 2012

@aidule Ahoj díky moc za podporu. Na jednu stranu jsem ráda, že jdeme do toho a na druhou mám obavy z léčby, jak to zvládnu, ale to asi všechny.
Holky prosím, jak jste si zvládaly píchat injekce?

pavcahola
11. bře 2012

@terez80 Ahoj tak u mě bylo nejhorší první píchnutí,chtěla jsem i od menžela aby to udělal,ale na konec jsem to zvládla sama a po první injekci to šlo samo,tak neboj bude to v pohodě. 🙂

maja89
12. bře 2012

Ahojky holky, dlouho jsem nic nenapsala, ale to neznamená že nesleduji jak se daří Vám 🙂
Dnes jsme byli na UZ a máme srdeční akci u obou mimísků, takže se nám zadařila dvojčátka 🙂 Mám hroznou radost, manžel byl na UZ se mnou a oba dva jsme naprosto nadšení. 28.3 jdu do první poradny, kde mi už vystaví i těhu průkazku 😵

valkat
12. bře 2012

Ahoj holky,takže po dnešní kontrole v 5-ti týdnech má Jakub 4,5 kg a Terezka 4kg.......prý jsme v limitu,ale i tak jsou to moji otesánci,určitě máme nejvíc ze všech dětí tady,to je mi jasné......

valkat
12. bře 2012

@maja89 gratuluju k dvojčátkům....jedny mám doma a máš se na co těšit...dva usměvy,dva pláče,dvě radosti i starosti....... 😉 😉

aidule
12. bře 2012

@valkat No supééér bambulky!!! Hlavně, že jsou v pořádku a chutná jim 😀 😉 🙂 To je síla, že už jste se přehoupli za 1. měsíc 😕 😕 😕. Ikdyž co se divím, Natálka už bude mít měsíců 7!!! 😀 Tak se opatrujte a rostěte do krásy a pohůdky! Zas někdy pa... 🙂

aidule
12. bře 2012

@maja89 Krásné zprávičky, že jsou další 2 andílci na cestě na rozjasnit tento svět 😉 🙂 . Tak to se mooooooooc opatruj a nechej se pořádně hýčkat, užívej klidu a nerušeného spánku. Pak už to dlooooooooooouho nezažiješ 😀 😉 .

terez80
13. bře 2012

@pavcahola Ahoj děkuji moc za odpověď jsi strašně moc hodná, uvidím jak to budu zvládat. Vím, že vás to muselo zvládnout víc. Určitě pak dám vědět, jak vše bude probíhat, už se těším až to bude za mnou.

terez80
13. bře 2012

@maja89 tak taky přidávám moc velkou gratulaci budeš mít pak obě dvě ruce plné práce, když jsou tam dvojčátka, ale kdo by raději nebral dvojčátka než nic. Tak ať vše probíhá v pořádku a máš takové krásné miminka a plno radostí jako valkat

agatice
13. bře 2012

ahojda všem, myslím, že skoro většina mne asi nezná,ale nevadí.Chvíli jsem tu byla ,když jsem jezdila do Repromedy. Chci hlavně pozdravit Valkat kterou jsem osobně poznala 🙂 🙂

Valkat - moc gratuluju k miminkům a moc ti to přeju.Přeji vám moc štěstíčka, zdravíčka a rodinné pohody 🙂 🙂

Chtěla jsem vám to sem taky napsat, je to neuvěřitelný ,ale po 6 letech , 3.IVF , deseti transferech a šesti inseminacích se na nás konečně usmálo zasloužené štěstí ,protože jinak to nejde ani napsat. Jsem těhotnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .V lednu se zadařilo doma , vůbec jsme to nechápali,já úplně vypla, zapomněla snad i na děti, užívala si života a teď jsem 10 týdnů těhotná. Pokud to vše půjde a mimi bude v pořádku tak máme 11.října termín porodu.
Tím chci všechny co se dlouhodobě snaží podpořit, že zázraky se dějí a osobně si myslím, že psychika je největší protivník v neplodnosti. Holky moc vám přeju ať vaše cesta k miminku je co nejkratší a hlavně věřit a neztrácet naději. Já jsem toho zdárným příkladem, nám řekli všude v Caru, že jedině umělý oplodnění nám pomůže k miminku,ale zmýlili se. Příroda je mocná................................................. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aidule
13. bře 2012

@agatice Moc krásně jsi to napsala a ještě krásněji sis to uměla "zařídit" a vyzrát nad všemi 😀 😀 😀 😉 🙂 !!! Tak moc blahopřeji a hlavně se opatruj a miminko ať je taky v pořádku a celé těhu si krásně užívej. Občas dej vědět, jak se vám daří a jak už jste daleko 🙂 .

agatice
13. bře 2012

aidule- moc díky, je to naprosto nemožný a hlavně se ukázalo, že příroda si to dělá stejně po svým a i kdyby se člověk rozkrájel tak to nezmění pokud to nemá v hlavě srovnaný. Tím chci říct, že to snažení mi samozřejmě nabouralo psychiku po tolika letech a já našla svého (léčitele) to není léčitel, nevím jak ho nazvat,ale člověk který ti dodá víru a hlavně klid v duši. Já k němu jezdila a nikdy po mě nic nechtěl až jsem se zlobila, manžela léčil na dálku a řekl mi, že do půl roku otěhotním. A jeho přání bylo ,že až otěhotním a budu mít miminko tak by si přál jít mu za kmotra. Já mu to právem umožním. Pomohl mé kamarádce které je 39 let k malé Lilien, známé pomohl od rakoviny. Nikdo ještě nevěděl,že jsem těhotná jen manžel a od tohodle člověka mi přišla sms plná smajlíku- poznal na dálku ,že jeho úkol se zřejmě naplňuje. Je to neskutečné, ale chtěla jsem ti to napsat. Jsou opravdu lidi kteří dokážou věcí o kterých mi ostatní nemáme ani tucha.................................................... 🙂 🙂 🙂 🙂

krásnou dobrou noc všem 😵

venika86
14. bře 2012

@agatice Holka, obrovská gratulace!!!! Musím říct, že je ten dnešní den hned hezčí 🙂 taková krásná zprávička. Moc moc ti to přeju, taky jsi si užila svoje. Jinak já už jsem s Aleškem doma 🙂 Teď si zvykáme na nový režim. Zatím je doma i tatínek, tak to jde. Zdravím taky všechny, co do této diskuze chodí. Nám se druhé taky povedlo přirozeně

aidule
14. bře 2012

@agatice Děkuji za nádherná slova o člověku a naději a víře!!! Doufám, že si je přečtou hlavně snažilky, kterým se hned nedaří otěhotnět a že je posílí 😉 . Je ale určo i pro všechny ostatní......je moc hezké, že, obzvlášť v dnešní době, pořád ještě existují lidé ochotni nezištně pomáhat jiným od jejich trápení a nemocí! Věci mezi nebem a zemí by měly sloužit ku prospěchu lidem a měly být zůstat tam, kde jsou....zaplať pán Bůh za ně 🙂!!! Krásné dny tobě i ostatním!!!

aidule
14. bře 2012

@venika86 Velká gratulace k Aleškovi 🙂 !!!! Ať se daří a jste brzy fit 😉 !

valkat
15. bře 2012

@agatice ahojky,taková skvělá zpráva,mám z tebe obrovskouuuuuu radost,moc mě to potěšilo,tak ti přeju jen to nej nej a už se budu těšit až nám ukážeš fotečky tvého miminka.....
jinak mi rosteme jak z vody,už je to s něma veselejší,už docela drží hlavičku a začínají je zajímat hračky,už nejsem ani tak unavená jak na začátku,mám radost když se jim něco povede a to mě nabíjí energií..... 😉

valkat
15. bře 2012

@venika86 gratuluju k miminku....jj začátky jsou těžký,ale brzo si najdete režim a pak už to jde,já to zvládla se dvěma a přežila jsem to.... 😀

terez80
15. bře 2012

Ahoj holky ty jo to jsou super zprávy a hlavně taky zázraky. Je super, že se takové zázraky ději.
Agati- jsi moc hodná, že jsi to napsala, mám právě před IVF a je to taková naděje, že kdyby náhodou se nezadařilo, není vyloučeno, že se nezadaří samo. Moc ti gratuluju.
Chtěla jsem se zeptat, když jste holky byly na léčbě, nechavály jste si neschopenku, pořád nevím jestli mám zůstat doma. Nevíte jestli mě ji v Repromedě můžou vystavit kdykoliv, kdybych náhodou potřebovala?