Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

cechulda
5. pro 2012

Jinak my už máme výsledky z infekčního, toxoplasmoza je pod kontrolou, jsou jen staré protilátky a dnes nám potvrdili jedno krásně bijící srdíčko 🙂 🙂 🙂 Tak doufám, že i ostatní testy vyjdou v pořádku, na odběry jdeme 27.12. na vývojové vady. Moc Vás všechny zdravím a přeju krásný předvánoční čas 🙂

dendinka
5. pro 2012

@cechulda to sou krásný zprávy, tak už můžem gratulovat?

dendinka
5. pro 2012

@soniela to je škoda, ale třeba se to i přes to zadaří, někdy je to divný

soniela
5. pro 2012

@cechulda Moc moc moc gratuluji! Konečně dobré zprávičky! 😵
Dnes jsem volala do Repromedy, mluvila jsem přímo s dr. Koukalem. Taky už to nevidí optimisticky. Říkal že mám vydržet do zítřka, a ještě zkusit test. Ale zázraky už nečekám. MS dorazila s plnou parádou. Takže zítra po testu můžu vysadit všechny léky. A na krev už ani nemusím. Tak teď si v rámci možností budu snažit užít vánoce a po Novým roku se do toho nejspíš zase vrhnem. Pokud nám to teda finanční situace dovolí ☹
@dendinka Moc děkuji za stálou podporu, ale tady už se opravdu zázraky dít nebudou. Snad se zadaří na třetí pokus.

luciasek1982
5. pro 2012

@soniela Ahojky.... teď jsem byla poslední dny v práci a nebyl čas sem zajít..... Moc a moc mě mrzí, že vám to nevyšlo!!!!!! Ani nevíš, jak moc s tebou soucítím, a jak moc dobře vím, jak se teď cítíš!!!!! Ale hlavu vzhůru a hurá do dalšího boje!!!! Každý člověk má právo na to si pobrečet a chvíli si postýskat, ale nesmíš se v tom utápět!!!! Bojuj a buď silná, protože jen tak si udržíš zdravý rozum a o to větší budeš mít sílu dále bojovat a jít si za svým snem!!!!! 😉
Užijte si přípravy na Vánoce, peč cukroví, nakupuj a bal dárečky, užívej si předvánoční atmosféru a vyčisti si hlavu 😉 A v neposledí řadě věř, že ten příští rok bude ten pravý na to, aby nám přinesl to, po čem tolik toužíme 😉

luciasek1982
5. pro 2012

@cechulda Jéééééé moc a moc gratuluji!!!!! Budete mít ty nejkrásnější Vánoce na celičkém světě 🙂 Opatruj se a užívej si tu radost ze štěstíčka, které roste pod tvým srdíčkem 😉

luciasek1982
5. pro 2012

@dendinka No není to žádná sláva, ale alespoň víte na čem jste!!!!!! Teď už jen dát vše dopořádku a pak hurá na tvoření toho maličkého štěstíčka 😉
A jak jste se rozhodli? Půjdete hned do IVF nebo to prozatím budete řešit konzervativně? 😉
Držím palečky, aby to dobře dopadlo, ať už se rozhodnete jít jakoukoli cestou 😉

luciasek1982
5. pro 2012

@aidule Profertil už je doma!!!!! Nakonec jsem si ho koupila z příspěvku, který dostáváme od zaměstnavatele a můžeme ho využívat na dovolenou, masáže, sport a nebo právě na vitamíny 😉 Takže mám doma Profertil kůru na 3 měsíce a ze zbytku jsem si nakoupila Femibion 🙂 Ať žijou Vánoce 😀

dendinka
5. pro 2012

@luciasek1982 no to je super, tak to určitě zabere, když je ještě jakoby darovanej. My se rozhodli, že zatím zkusíme všechno co se dá a IVF až na konci, myslím, že je to celkem rozumný řešení, když přítel má spermio úplně v pořádku a abych nemusela pořád jezdit do brna, tak sem si domluvila, že tu konzervativní léčbu absolvuju u svý dr., mám s ní domluvený, že k ní taky budu chodit na utz každý cyklus, jestli a jak to zabírá a pokud se to nepovede, tak se vrátíme zase zpět do Repromedy.

luciasek1982
5. pro 2012

@dendinka Myslím si, že je to rozumný přístup!!!! IVF si šetřete až pokud to bude nevyhnutelné!!!!! 😉 Budu moc a moc držet palečky, aby léčba zabrala a vy jste brzy čekali prcka 😉

dendinka
5. pro 2012

@luciasek1982 moc děkuju, já ti taky držím palečky, aby vám to příště vyšlo a dočkali ste se mimíska, nebo mimísků 😉

aidule
5. pro 2012

@cechulda Úžasné zprávičky!!! Moc gratuluji a ať je i nadále vše v pořádku a miminko krásně a hlavně zdravě roste 😉 !
Tobě i tvým blízkým také přeji pohodový adventní čas 🙂 !

aidule
5. pro 2012

@luciasek1982 No super, vzala jsi to za správný konec 😀 ! Už z tebe znovu sálá odhodlanost a síla do nového boje a to je moc dobře 😉 ! Já jsem dnes po delší době vyrazila do města a už jsem ráda, pokud tam nebudu muset. Šílenství vypuklo naplno, no hrůza a děs 😠 ! Naštěstí zítra odjíždíme k sestře a rodičům, tak snad bude pohodový rodinný víkend. Máme v plánu společné pečení perníčků a mamka bude slavit 60-tiny, takže velké akce 😀 . Přeji ti pohodový advent a mám velkou radost, že už jsi zase zpět (však víš, jak to myslím). 🙂 🙂 😉

luciasek1982
5. pro 2012

@aidule Děkuji ti za pochvalu 😉 Moc si toho cením 🙂 No jo no, stalo se co se stalo, s tím už nic nenadělám!!! Musím jít zase dál s hlavou vztyčenou a bojovat jako býk 🙂
No to se ti ani nedivím, že jsi toho dnes měla dost! My jsme byli v neděli odpoledne v nákupním centru mrknout na nábytek, kuchyně atd., pro inspiraci a pomalu nebylo kde zaparkovat! Všude mraky lidí!!!! Já tyhle návaly zrovna moc nemusím, takže jsem byla krapet na mrtvici 😀
Jé, tak to ti budu ten víkend závidět!!! Já mám celý víkend noční, takže si ho moc neužiju ☹ Tak si při oslavách dej i za mě a ať se vám to všechno pěkně povede 😉

aidule
6. pro 2012

@luciasek1982 Dík, budu se snažit 😀 . Tobě klidné noční, mě čekají příští týden 😉 . Ten býk je psán obrazně nebo jsi taky ve znamení býka 🙂 😨 😵 ???

luciasek1982
6. pro 2012

@aidule Jen obrazně 😀 Já jsem váhavá váha 😀

cechulda
7. pro 2012

@dendinka Ahoj díky, ale jen velmi opatrně 😀 😀 Taky Ti přeji aby konzervativní léčba brzo zabrala a dočkali jste se brzo malinkého uzlíčku 😉 🙂

cechulda
7. pro 2012

@soniela Ahoj děkuji za gratulaci. Moc mě mrzí, že to nedopadlo, ale určitě hlavu vzhůru a není všem dnům konec, však ono to štěstíčko na Vás taky sedne 😉 🙂 🙂 Přeju Ti moc abyses z toho brzo oklepala a užila si krásné Vánoce a jen co to půjde znovu do boje 🙂

cechulda
7. pro 2012

@luciasek1982 Děkuji moc za podporu, určitě si to teď užíváme, spadl mi teď takový menší balvan ze srdíčka, tak věřím, že budeme i nadále zdravě růst 🙂 🙂 Taky přeji krásné Vánoce a hodně sil do dalšího boje za Vaším vysněným drobečkem 🙂 🙂

cechulda
7. pro 2012

@aidule Díky moc, budeme se snažit 😉 🙂 Taky přeji Tobě i celé rodině krásný adventní čas 🙂 🙂

blana12
7. pro 2012

@soniela Moc mě mrzí, že to nevyšlo, ale do třetice to určitě bude se šťastným koncem 🙂

evikmi
10. pro 2012

ahoj holky, začali jsme chodit taky na repromedu k paní doktorce Veselé. přístup tam mají pěkný, je vidět, že je všechno placené. chodili jsme i na Obilňák a jezdili i do Olomouce na Fertimed.... momentálně jsme na začátku IVF, teda spíš podali jsme žádost o příspěvek na pojišťovnu a další papíry máme doma. po novém roce se to rozjede.... paní doktorka to vidí na únor/březen ...... moc jsme to nechtěli, protože problém otěhotnět nemám, problém je, těhotenství udržet. ale uvidíme jak to všechno bude... jsme z toho ted nějací mimo, protože to bylo po druhé návštěvě a šup na IVF...... mno tak uvidíme...
manžel je z toho víc mimo, protože paní doktorka mluví v odborných termínech, já vím, o čem mluví,ale manžel se v tom moc neorientuje a je mu prý blbé se paní doktorky ptát 🙂

soniela
11. pro 2012

@luciasek1982
@aidule
@cechulda
@dendinka Ahoj holky! Ještě jednou vám chci moc poděkovat za podporu a povzbuzení. Trvalo mi sice déle, než jsem se z toho jakž takž oklepala, ale s vaší podporou a obrovskou podporou přítele a mojí rodinky jsem se rozhodla boj nevzdávat a jít do dalšího boje 🙂 Minulý týden byl teda hodně náročný. Jak se s prominutím říká, když se sere, tak se sere. Ne jenom, že test vyšel negativní, pak nám začaly problémy s bydlením ☹ Pak jsem celou noc prozvracela a doslata 39 horečky. Teprve dnes se z toho všeho začínám pomalu oklepávat a myslet čistou hlavou.
Taky přemýšlím, jestli jet na konzultaci co bude dál, ještě letos, nebo až po Novým roku. Jaksi jsme se tam ještě nedostali. Ale snad to do Vánoc stihneme, ať víme, na čem jsme.
@evikmi Vítej 🙂 V Repromedě je opravdu skvělý přístup. Paní doktorku Veselou teda neznám, ale co jsem poznala, veškerý personál se chová profesionálně a mile. Mrzí mě, že máš problém těhotenství udržet. Nám se zatím po 2.IVF ještě nepodařilo ani otěhotnět. Ale stále to nevzdáváme a pokud nám pan dr. dovolí, po Novém roce na to vletíme do třetice.
Manželovi ať vůbec není blbé se na cokoliv ptát. Jsou tam od toho, aby vám dali veškeré informace a vše vysvětlili. Jedná se přece o vás! A je důležité aby jste oba věděli co se bude dít. Každopádně držím pěsti, ať vám to vyjde!!!

cechulda
11. pro 2012

@soniela Ahojky, berunko to mě moc mrzí, že jsi měla ještě takové trápení, ale určitě ten nový rok bude šťastnější pro nás všechny 😉 🙂 🙂 Myslím, že 13 je šťasné číslo aspoň pro mě rozhodně, můj syn se narodil 13.7. a naše miminko má podle termínu přijít na svět 13.7.2013 😀 😀 Je to dost neuvěřitelné 😀 Tak moc budu držet palečky aby ten rok 2013 byl pro Vás taky tak šťasný a úspěšný, abyste se dočkali vysněného miminka 🙂 🙂 Užijte si s přítelem krásné Vánoce a potom znovu hurá znovu do boje 🙂

cechulda
11. pro 2012

@evikmi Ahojky vítej mezi nás 🙂 Určitě držíme pěsti aby se Vám to co nejdřív povedlo a miminko jsi v pořádku donosila až do konce 🙂 A tak nenabídla Vám paní doktorka PGD? Škoda,že to nestihnete do konce roku, mají na to v Repromedě akci, že je to úplně bez doplatku, my jsme na to dostali slevový kupon, ale už jsme ho nevyužili, protože jsem už otěhotněla 🙂 Ale i tak bych se zkusila zeptat, většinou to doporučují, když je špatná genetika nebo opakované potraty 😒 Z toho, že Vás hned doporučili na IVF si nic nedělejte, to vůbec neznamená, že by jste nemohli i přirozeně, nám nedávali skoro žádnou šanci a taky nás hned doporučili na IVF a než se něco stačilo udát, tak jsem otěhotněla. Oni to myslí dobře a určitě Vám chtějí pomoct ke zdravému miminku🙂 Tak přeji hodně sil do boje, určitě bude úspěšný 🙂 🙂 🙂

dendinka
11. pro 2012

@soniela třeba zrovna do třetice to vyjde, budu vám držet pěsti, chce to čas, než se s tím člověk srovná, já taky byla úplně paf, když sem šla před dvěma roky k dr. že mi hoodně mešká ms, ale test je negativní a že se mi to ještě nikdy nestalo, aby meškala tak dlouho a on mi řekl, že na utz žádný náznak plodu není, ale že vidí něco jinýho, sdělil mi, že to vypadá, že mám PCO a že možná děti mít přirozeně s největší pravděpodobností nebudu, taky mi trvalo než sem se s tím srovnala
@cechulda no to je super zázrak u vás, taky se snažím věřit, že ten rok s 13 u nás bude konečně šťastný

cechulda
11. pro 2012

@dendinka určitě bude, moc Vám to přeju 🙂 😉 Jen věřit 🙂

evikmi
11. pro 2012

@soniela @cechulda ahojky, ano ano, doporučili nám PGD a podali jsme hned žádost o účast pojišťovny na tom..... manžela i mě děsí trochu ty částky za to..... jen tak co jsme nakoukli na jejich stránky na ceník, vyjde nás to tak na padesát tisíc jeden pokus( i s tím PGD)...je to možné, že by až tolik? jsme zvědaví, kolik to fakt bude, protože si na to budem muset asi půjčit a z toho má manžel velký strach....protože peníze si půjčíme, těhotná třeba nebudu, ale stejně budem muset splácet :-/
a jinak se snažíme nějakých deset let, sedm potratů mám za sebou, spousta vyšetření za mnou a stejně se pořád víceméně neví, proč nemůžu těhotenství udržet :-/ máme podanou žádost i o adopci, takže prcka snad budeme mít každopádně

aidule
11. pro 2012

@evikmi Vítej mezi náma! V Repromedě budete i s partnerem s přístupem určitě moc spokojeni. Ceny jsou, jaké jsou, je to soukromé zařízení, ale při prohlídce ostatních center člověk stejně zjistí, že je to všude dost podobné. Nakonec je to o přístupu lidí a o štěstí! O to první se v Repromedě nebojím, to poznáte sami. Toho štěstíčka vám přeji fůru, ať už se rozlouskne, co je příčinou tvých problémů. Držte se 😉 🙂!!!

soniela
14. pro 2012

Ahoj ženy 🙂 Tak 27.12. směr Repromeda. Já si prostě nedám pokoj ani mezi svátky 😀