Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

samaras
15. říj 2015

@lenejewel89 mě v Heliosu nedělali ani ten ultrazvuk 🙄 tak já to nechápu 🤐

aidule
15. říj 2015

@evickav No já moc zdravím a koukám, jak ty děti rostou, to je fakt síla 😀 🙂 !!! Ale roztomilé a smíškově pohodové jsou určitě obě 😉 . Moc zdravíme na Slovensko a přejeme pokud možno příjemný a bezvirózový podzim 😖 😀 😉 !

stritecek
15. říj 2015

@lenejewel89 ahojky, budem držať palce, nech sa dozvieš čo najlepšiu správu...ja tam mám tiež budúci týždeň namierené, až dostanem menzes, tak po hormóny na stimuláciu. Už som plná očakávania.

stritecek
15. říj 2015

@samaras ahoj, mne na prvej návšteve v REPROMEDE gyn. vyšetrenie nerobili. MUDr. Hromadová sa s nami porozprávala, zapísala si, čo ju zaujímalo a zobrali nám krv na genetické vyšetrenie. Dohodli sme si ďalšiu návštěvu kvôli ďalšej krvi a spermiogramu a to bolo vsio. A na druhej spoločnej návšteve, keď sme si prišli po výsledky nám už boli ponúknuté možnosti, ako by sme mohli pokračovať a urobený ultrazvuk. Či je to štandardný postup, teda neviem, ale neprišlo mi to nijak zvláštne.

evickav
16. říj 2015

@aidule dakujeme🙂 a vy sa mate ako? u nas je niekedy naozaj poriadne veselo 😀 😀 😀
citala som, ze teraz prebiehalo v Repromede fotenie, skoda ze sme nemohli ist,,, ale planujeme sa tam ist pozret, ved sme tam boli ako doma a normalne sa tam tesim 🙂 rada som tam chodila a rada sa tam vratim 🙂

lenejewel89
16. říj 2015

@stritecek Tak drzim moc palecky, at se vse dari jak ma a nakonec vse dopadne pozitivni testikem a naslednym rustem briska🙂) ja jsem se dnes dozvedela, ze mi manzel odjede na mesic a pul do zahranici, takze to bylo nase posledni snazeni ted, dalsi plodne obdobi u me nebude no...ale...asi nam vydela na IVF, coz nebude malo, ale jeste uvidime, co mi reknou v utery na konzultaci.

stritecek
19. říj 2015

@lenejewel89 ahojky. Ďakujem. Tak ja už som dnes prvýkrát pichala. Tak verim že to všetko dobre dopadne. Napíš,čo sa zajtra dozvieš. Ten mesiac a pol utečie ani sa nenazdáš,neboj 😉

lenejewel89
20. říj 2015

@stritecek Pekny den, a jake to bylo? Pichat si takhle sama? A kam si to pichas? A jak dlouho si to budes pichat? A co bude nasledovat potom? Pujdes do narkozy a vezmou ti vajicka? Ja jedu dnes do Brna s manzelem, tak pak napisu, co bylo ... a co nas ceka. 🙂

lenejewel89
20. říj 2015

Tak to mame zeny za sebou ... vysledky genetiky,imunologie,hormonalniho profilu - vse v poradku. Manzel ma nizkou pohyblivost, jen 2.5 a ja mam endometriozu + srusty v male panvy, jiz jeden cisarsky rez za mnou + laparoskopicka operace a hysteroskopie a vyriznuti endometriozniho loziska z podkozi v oblasi bricha ... shrnuto ... 42.889,-Kč za IVF ... ☹ ☹ Cekala jsem tak 30.000,-Kc - 35.000,-Kc, ale je to vic ... takze se uvidi, jak manzel prijede ze zahranici ... jestli do toho jdeme ci zatim ne ...

stritecek
20. říj 2015

@lenejewel89 ahoj. Injekcie mi nevadia, som si nacvičila, keď som si v minulosti pichala po operacii kvoli tromboze. A gonal ani nestípe 🙂 koncom tyzdna idem na kontrolu, ako to vyzera a koncom buduceho by mal byt odber vajičok, "skamošenie " so spermijkami a keď vsetko klapne tak transfer.

stritecek
20. říj 2015

@lenejewel89 koukam, že máš toho za sebou už dosť. Sumička je to teda pekná, čo Vám vyšla. Stále to však nieje úplná tragédia, skôr či neskôr našetríte. A možno dovtedy motyka vystrelí a podarí sa ešte aj bez ivf 😉 kedy Ti manžel odchádza?

lenejewel89
21. říj 2015

@stritecek Pristi tyden v pondeli, takze se toho uz moc nestihne. No snad do toho pujdeme, snad manzel udela takovy penizky, ze si to budeme moci dovolit. Verim mu 🙂

aidule
21. říj 2015

@lenejewel89 Zdravím! To ještě jde, u nás to bylo ještě o dost dražší ☹ 😖 😀 ! Tak ať se manželovi korunky zadaří a bude mega dáreček k Vánocům 😉 🙂 ! Držím pěsti!

aidule
21. říj 2015

@akashka 😉 😉 😉 ...držím palečky i pěstičky, aby dušík sílil a v pátek se v Repromedě potvrdilo další repromimi 😀 😉 🙂 !!!

akashka
21. říj 2015

@aidule Díky moc, moc v to doufám, v pátek podám zprávy 🙂

missym
21. říj 2015

Ahoj holky, párkrát jsem sem napsala, hodně tady toho přečetla a od včerejška konečně můžeme vykřičet do světa, že díky skvělému kolektivu Repromedy jsme se po 3 letech dočkali a čekáme miminko. Věříme, že to dotáhneme společně do šťastného konce 😵

lenejewel89
21. říj 2015

@missym Moc moc moc a jeste vic GRATULUJI. Muzu se zeptat, povedlo se napoprve?? Dekuji 🙂

missym
21. říj 2015

@lenejewel89 Moc děkuju 🙂 No bylo to 1.IVF, ale pokus až 4. První transfer skončil zamlklým těhotenstvím a následnou revizí, první ani druhý mrazáček se nechytnul a tohle byl poslední pokus, jinak by nás čekalo odznova celé kolečko IVF. A popravdě jsem s tím moc nepočítala, že to vyjde. Už jsem byla připravená, že teda jdeme do toho odznovu a on to náš kuliferda vybojoval.

lenejewel89
21. říj 2015

@missym Aha jasne, ale dobre to dopadlo a ted uz Vam brisko jen poroste 🙂 Preji hodne stesticka.

lenejewel89
21. říj 2015

Taky uz bych se rada pochlubila takovou krasnou foteckou! Snad se dockame ... 😢

aidule
21. říj 2015

@missym Velká gratulace všem zúčastněným 😀 😀 😀 🙂 !!! Ať je vše v pořádku a užíváte si všichni ty nádherné dny a měsíce, které vás čekají 😉 🙂 !

stritecek
21. říj 2015

@lenejewel89 budem držať palce, nech sa k manželovi peniažky hrnú a môžete sa vrhnúť na to 🙂 ja idem zajtra na kontrolu, tak som zvedavá,ako to vo mne postupuje a čo sa dozviem. Zatiaľ na sebe nič nepociťujem-tak snáď je to Ok.

stritecek
21. říj 2015

@missym gratulujem k bojovníkovi. 🙂

lenejewel89
21. říj 2015

@stritecek Dej zitra vedet, jak to vypada🙂 A jak dlouho sis pichala? Me rekli, ze to bude tak 8-10 dni...

stritecek
25. říj 2015

@lenejewel89 ahoj. Tak to vyzerá na odber v stredu. Na prvom utz videli asi 6-7 folikul vlavo a iba 1 vpravo-z nej vraj aj tak nič nebude,lebo bola malá. Doteraz som bola celkom v kľude, ale ako sa to blíži začínam byť nervózna.

lenejewel89
25. říj 2015

@stritecek Neboj, to bude dobry ... a budou ti vajicka zamrazovat nebo ne? No me to ceka v lednu snad vsechno ... a uz se tesim 🙂 Manzel uz slibil, ze bude pichat injekce mi 🙂

stritecek
25. říj 2015

Ak bude čo zmrazovať,tak si zmraziť necháme 🙂 ale nie vajíčka, embryjka. Pri tom počte čo zatiaľ vyzerá že bude by nám urobili aj PGD, tak sa nechám prekvapiť, koľko bojovníkov bude. Úplne mi bude stačiť ak to dobojuje jeden, keď sa potom chytí v brušku 😉 v lednu, no paráda. To je za chvíľku. Manžel je šikulka-a uvidíš, že tie injekcie nič nie sú,v dobe núdze to pichneš aj sama, ak by niekedy manžel nemohol. Ihla je tenučká, ani neucítiš 🙂

lenejewel89
25. říj 2015

@stritecek Jo jasne embryjka, ja se v tom orientuji tak jeste lehce, ale to dostuduji vsechno 🙂 Urcite bude, co zmrazovat ... uvidime, jak to s nami dopadne 🙂 Snad dobre.

missym
26. říj 2015

@aidule @stritecek
Moc děkujeme 🙂

akashka
27. říj 2015

Zdravím spolubojovnice 😉 tak já hlásím jak to u nás vypadá.. v pátek jsem byla v repromedě 14 dní po transferu, dr. Tokareva - hcg bylo jen 117, dr rekla ze to nevidi dobre, bud tehu odchazi nebo jde o mimodelozni, sance ze se jen pozde uchytilo prý minimální... dnes znovu kontrola, dr. Hromadová - v děloze gestační váček, hcg krásně narostlo, vše ok, pro jistotu kontrola opět v pondělí.. A k dojmu z doktorů - Tokareva empatická milá a snažila se mě uklidnit (ač si myslím, že mně možná zbytečně vystresovala..), Hromadová - o nějaké gratulaci, úsměvu nebo empatickém přístupu jsem si mohla nechat zdát.. sice zpravy dobré, ale dojem z kontroly divný.. máte podobnou zkušenost?