Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

raaad
27. srp 2009

Raad telefonuje tak jsem ještě chvilku váš, tak si užijte 😀

mimka29
27. srp 2009

zandy aj mne posledná mrcha poriadne meškala a reagovala som presne ako ty, že načo si budem robiť test, keď bude aj tak biely, ale nakoniec som si ho urobila a mrcha do dvoch dní prišla. U mňa to funguje ako vyvolávačka.

mimka29
27. srp 2009

Teda ja som už pristihla svojho muža, že si nás číta, ale ešte nikdy nepísal ... dúfam 😉

paneska
27. srp 2009

Hola, hola,

manžo Raaad, neboj neutrhne ti nic, ještě tě bude potřebovat celého 😉, že Rady. Jen ať si ti naší klucííííí počtou, aby viděli o co příchází, když jen dají svoje šampióny, no ne holkííííí 😀

Tak se pánové o svě těhulinky i netěhulinky podstupující IVf pěkně starejte a jako v bavlnce, správně, správně, hlavně, aby Vám všem bylo už konečně líp a uživali jste si těhu 😉

soniela
27. srp 2009

Ahoj kočky 🙂

Tak už jsem zase mezi váma. Dnes jsem byla na kontrole po laparce. Všechno je v pořádku, jizvy se hojí dobře, bříško je čisté. Dokonce mi bylo doporučeno "jenom" IUI. Prý by byla škoda jít zase rovnou do IVF, když mám vejcovody průchodné a dělohu čistou. Tak nevím, co myslíte? IUI nebo rovnou 2IVF???

Teda já tady plánuju, ale manža se nějak cuká. Moc se mu do toho všeho zase nechce ☹ Tak doufám, že až se vrátí z tenisu ho překecám, abych už zítra mohla zavolat do Repromedy a začít celý kolotoč.

Teď vás jdu zpětně dočíst, protože jste toho děsně moc napovídali 😉

mimka29
27. srp 2009

Babulky ide nejaký film tak idem pozerať, keby som sa už neukázala, tak pekné sníčky.

mimka29
27. srp 2009

A chlap 😀

raaad
27. srp 2009

ahooojky.....no,to jste měli teda návštěvu,že?
Jinak já už dotelefonovala...a jenom mrkla-a valím,bo začíná "naše" Růžovka....
Jinak Soni- v Repro ale IUI prý nedělají. Tak nevím,jestli ti hned nebudou nabízet IVF.....
Takže berunky...............krásný večer a klídek všem... 😉

soniela
27. srp 2009

No vidíš Rady, tak aspoň mám jasno. Půjdu rovnou do 2IVF, protože chci zůstav věrná Repromedě 😉 Díky za info!!!

annina
28. srp 2009

Ahoj babulky,já vás nemohla najít 🙂
Včera sme měli celý den rozježděný,diabetologie-výsledky hraniční i při dietě,mám kilo dole,přibylo denní kontrolování moči na cukr a aceton,další KO za 14 dní. Je to na půl dne 😠
Mezitím sme nakoupili dětěm do školy a mám dokonalý průvan v peněžence,takže na nemocenskou budu čekat jak na smilování boží 😒
Rychle jsem vás dočetla, Pavli držím pěsti na výsledky!! Za chvíli se musím píchnout a frčím za holkami do práce.
Pak na vás zase juknu co a jak a musela sem se smát jak tu nakoukl manža od Raduš 😀 no chvíli mi trvalo než mi došlo co dělo 😀 Mám ráda chlapy se smyslem pro humor 😉 ,a kteří se navíc nebojí více bab pohromadě 😎

Jó a včera dobrej zápich,naše mladá mi na parkovišti ve Znojmě zabouchla dva prsty do dveří auta,já je tam strčila abych si spravila botu no tak sem zařvala a pak sme tam obě bulely,já bolestí a šokem a ona strachem jestli se něco nestálo malému, chlap z nás byl na mrtvici. A lidi okolo,žéé... 😀 Pak se chudák pořád ptala,jestli malé kope,byla na tom hůř než já. Ona mně pořád obskakuje,pomáhá a pak tohle,nemohli sme ji rozveselit dokud neuviděla,že se mi třese břicho a prcek je vpořádku 😵 Prsty taky dobrý,naštěstí to nebylo přes nehty, ale přes klouby a i když ty dveře byly zavřené,prsty vydržely. Máme v rodině dobré kostry 😀

Tak zatím pa berušky a pěkný sluníčkový den 😵

soniela
28. srp 2009

Ahoooj!
Takže IUI v Repromedě asi dělají - teda aspoň to mají na internetu, ale píšou tam, že to není zrovna zaručený. Tak pořád nevím. Navíc manžel do toho pořád nechce jít. Naivně si myslí, že to půjde přirozeně (po těch letech? 😝 ) Za týden pojedeme na dovolenou, tak tomu dává pořád šanci, že třeba tam 😀 No uvidíme. Každopádně pro jeho klid v duši ho při tom nechám a hned jak se vrátíme, nás objednám a bude.

Tak co Žany? Dělala sis testík? No povídej, přeháněj! 😉

Rady, moc hezké fotečky! Jste krásná rodinka!

A co ostatní těhulinky? Jak je? Snad už je vám všem líp, vlásky snad už padají míň (no mě padají strašně a těhotná nejsem 😅 )

Opatrujte se sluníčka a přeji vám krásný pátek a celý víkend 😉

soniela
28. srp 2009

Ani, au au au 😢

pavka111
28. srp 2009

Ahojky berušky....

No Rady musíš mít super chlapa,když se tady tak pkně s nama rozepíše,je to paráda mít takovýho chlapa se smyslem pro humor 😀 😀 😀

Aninko no tak to musela být bolest au au,ale je to tak pěkný jak tě mladá opečovává 🙂 🙂 A s tou cukrovkou ti to teda nezávidím.Ani a vy máte v rodině cukrovku???

Soni já teda nevím,ale nám to IUI v repromedě nabízeli tak se na to poptej,ale my jsme se rozhodli na jistotu a šli jsme hned do IVF.No a vyšlo nám to na poprvé,je to teda o penězích,ale šance určitě větší,protože je strašně málo holek co teda já znám,kterým se to IUI povedlo.....

Jinak výsledky dneska na veveří-----no napíšu to stručně,genetička mi řekla,že na ten hormon co nám naměřili,ty prášky co já beru nemají vliv a že tam to riziko DS je i není,takže jsem z toho byla jelen,a tak jsme se s manžem domluvily jít na odběr plodové vody...No a trvalo to tak se vším všudy 5min a výsledky budou za 14 dní....chceme mít radši jistotu,že je všecno v pořádku..A jinak odběr vůbec nebolí,myslela jsem si že je to horší... 😠 😠 No a falší dr.nám řekla,že to pořád vypadá na holčičku,ale z tý plodovky to bude 100%

Jinak mám klidový režim tak jdu odpočívat,tak pa babulenky a přeji pěkný den pak sem zavama ještě mrknu....

raaad
28. srp 2009

Ahoj berunky............... 🙂
Teda Ani.........taky se doma s rodinkou nenudíte 😉 A to s tím diabetem se srovná-uvidíš.Určo Ti to nezávidím,ale musíš si říct, že to má spoustu těhulek....a taky to,že spousta těhu je na tom hůř- a třeba leží s nohama nahoře celou dobu.........A to s těma věcma do školy jsi mi akorád připomněla,že dnes pofrčíme taky ☹

Jinak holky, s tou chválou mého mužíka trochu brzděte: je to ješita, tak ať z toho nemá ještě víc "cm", než doposud 😝
Jo...Soni, tak to sorry za milnou info.Já na net nekukala, jenom jsem o tom četla v nějaké diskuzi... Já osobně bych možná to IUI zkusila.Když ti to doporučili po laparce a taky to není drahé, takže tím vlastně nic nepokazíš. Nevím přesně kolik to stojí, ale dle koček tady MK je to málo(proti ivf)...a taky to tolik nezatěžuje tělo.....Ale rozhodnutí je samo na Vás.

A Pavli, to byl teda fofr s tou amnio.......a proč budete čekat tak dlouho na výsledky? Nám nabídli výsledky za 2000kč hned druhý den. Tak jsme to samo dali.Protože mně osobně to čekání připadá děsné... A když člověk už za tohle všechno zaplatil takové hříšné peníze, tak 2tácy je už nic.....

Jinak se berunky pěkně opatrujte...........Žany-co testík?to by teda byla bomba 🙂
Já jsem právě opět sprášila čínské nudle...a opět je nevrátila...Tak to vážně nechápu. čím větší sajrajt, tím víc to maličké asi chutná.Veškeré ovoce i zelenina letí ven...a instantní blaf zůstává 😉

Tak hlavně všechny v klídečku a odpočívat!!!!!!!!!!!!! (tak jako já...už mám teda oležený zadek, ale musím to vydržet)

pavka111
28. srp 2009

Rady to slyším poprvé,že to jde hned druhý den za 2000kč.Nám to nikdo totiž nenabídl.No zkusím tam zavolat a zeptat se na to.Je pravda,že je to lepší než čekat 14 dní a peníze nějak neřeším...

zandanem
28. srp 2009

ahojky holky 🙂 tak test je bílí, jak jsem předpokládala... takže mám pěkně rozjeb... cyklus... to je pěkne na prd.. no co se dá dělat, asi mám pěkný nervíky... a ani o nich nevím...vnitřní skryté 😠 to se mi stalo jen jednou když mi umrela babička se kterou jsem žila... mrcha došla za 42 dni.. no a ted to bude asi to stejné... hmm blbé
maji ja su na tom asi stejně jako ty... čekám a čekám... je to mrcha...
teda aničko... au au au... chudato... ta cukrovka je mrška... 😠
soni... jak to tak čtu tak jsou všecí chlapy stejní... muj je uuplně stejný jako ten tvůj, čeká na zázrak ale čas běží a je neúprosný a oni to nechápou a nechtěji pochopit... teda muj to snad pochopil konečně minulý týden při navštěvě urologie 😉
pavli další čekání výsledků... to je mazec,,,, pořád dokola , vašetření a pak to čekání....
rady a tvůj manža je opravdu skvělej.... pohodovej chlap a hezkej 😵
dnes su sama doma a vůbec se mi nic nechce dělat, tak si asi rostáhnu lehátkou a lehnu k sousedovi k bazenu a budu si číst.. udělám si nealko mojito a prostě relax..

přeji krásný den... i když je vedro jak svíčka... tak se schovejme někde do chládku... opatrujte se...papa

paneska
28. srp 2009

Ahojky babulky,

dneska jsem musela valit znova na gyndu, šla jsem ke svému doky, to svědění se nedalo zvládnout, celou noc jsem nespala. Dal mi ještě na přeléčení čípky. Cysta tam je, podle něj 3,5 cm, není vodová, takže pravděpodobně endometrická, snad tam není ještě něco horšího ☹

Říkal, že to necháme teď po dvou stimulkách v klidu a uvidíme, co to udělá , za měsíc kontorola. Pak se domluvíme, jestli laparka, nebo endošku obejít případným 3IVF. Můj doky mi říkal, že endoška není příčinou toho, že se mimi nechytají, právě těhu z IVF endošku obchází.

Co mě teda ale nepotěšil, tak je, že pokud by se do toho sáhlo a vaječník nebyl cystou v pořádku, tak ho dát pryč, protože on není zastáncem, nechávat v břiše problém, říct jen, je tam endoška a zase to zašít. Což s ním souhlasím, takže by vyčistili, co se bude dát a jestli bych přišla i o poslední vaječník, nebo to nebude tak zlé a cysta půjde vyloupnout, toť otázka. Vaječník už mám jen jeden, takže , kdyby mě ho museli vzít, jsem v prčicích, protože na darovátka nebudeme mít prachy...., i když si myslím, že zase jen Repromeda to má tak drahé, mám pocit, že snad na Obilňáku jsem viděla cenu 10.000+ cena IVF, tak nevím...

Teda, kdybych věděla, že se nám dva pokusy nepovedou a ještě se takhle z toho zdravotně sesypu, tak se na to z prominutím fakt vysejřím...

I když jsem se musela omluvit z dnešní výuky, zjistila jsem info pro Ráďu. Potkala jsem naší mzdovou účetní z bývalé práce a ta mi řekla :

Myslím si, že by měla tu neschopenku ukončit a hned si dát novou na rizikové
těhotenství. Tím, že je to jiná diagnóza, tak by s tím neměl být problém a
ani by nemusela chodit do práce.

U Aňule přesně nevěděla, když jsi na OSVČ, tak broučku vydrž, já to příští týden zkusím zjistit, snad už budu školou schopná...

Pavlí, to ti plodovku vzali hned? Pochopila jsem to správně a teď čekáte na výsledky??? Tak tfu, tfuj, tfuj, to bude určitě v pořádku...

soniela
28. srp 2009

Ty jo Panes, tak to je fakt drsný ☹ Snad ti ho nevemou, to by bylo zlé. Úplně mi naskočila husina, tak se drž!!! Pořád musí být nějaké problémy. Ach jo. Ale uvidíš, že se to v dobré obrátí!!! MUSÍ!

Žany, jo, ti chlapi... 😒 Do něčeho je dokopat, to je umění. Opravdu věří snad na zázraky. Ale tu dovolenou mu nechám ještě se pořádně snažit 😀 a pak do toho půjdeme, když uvidí, že to opravdu nejde 😉
Jinak te testík mě mrzí. Škoda ☹

Pavli, tak ať je ta plodovka v pohodě! To taky zírám, že ti to vzali hned a tak rychle.

mimka29
28. srp 2009

Ahojte,
zandy tak teraz keď si si urobila test, tak určite dorazí.

paneska nemôžeš si vyčítať, že máš teraz komplikácie kvôli IVF. Vieš keby si to neskúsila, tak by si si zase vyčítala, že si pre mimi neurobila všetko čo sa dalo. Ja som sa dlho zmierovala s darovanými vajíčkami a ani neviem vpodstate prečo som si vybrala Repromedu, len som počula, že sú najlepší. Dr. Veselý mi hovoril, že oni robia aj s darkyňou IVF cez poisťovňu, tak potom, by to nebolo až také drahé. Len teraz sa treba dať do poriadku a dobre si rozmyslieť ako a kedy využiješ ten posledný hradený pokus. Aj keď ja si myslím, že sa to nedá nejak načasovať, tu ide aj o šťastie a my ho už musíme mať 😉

pavka to čakanie je hrozné 😒

anninka dúfam, že tie privreté prsty už budú to najhoršie čo sa stalo a už bude len dobre.

sonielka ak má muž dobrý spermiogram, tak by som IUI skúsila na tvojom mieste.

raduš to sa včera tvojmu mužovi podarilo. Som to hovorila tomu môjmu a on hneď, že to sú tí břeclaváci čo sme ich stretli?

Ostatné babulky ahojte.
Ja dnes organizujem ségre rozlúčku so slobodou, tak ku mne domov príde zopár báb a zabavíme sa, tak neviem či večer ešte nakuknem a teraz to idem všetko pripraviť. Tak vám všetkým prajem krásny víkend.

mimka29
28. srp 2009

A ešte som chcela k naším chlapom. Ja toho môjho tiež musím do všetkého dokopať, ale potom je spokojný 😀 On je taký optimista, že keď sa rozprávame o budúcnosti, tak on vždy povie, napríklad: "keď už budú chalani väčší...." a ja, že jakí chalani a on, že naši. Tak preto si nepripúšťam, že ostaneme bez detí. U nás keď nevíjde toto a dôjdu nám úplne peniažky a ďajšie pokusy, tak si kľudne aj tých chalanov adoptujeme 😉

lentilah
28. srp 2009

Ahoj holky,

Anni-kurňa to musela být morda...by mě asi švihlo.Prsty ve dveří od auta si dokážu představit a je to fakt síííla.Tak hlavně,že to nemáš zlomený,dceru máš zlatíčko a chápu,že z toho byla hotová..

Mimuško-pořádně si to tam užijte a ty taky páč až budeš mít u sebe mimi,tak takto náročné akce pujdou bokem...aspoň na začátku 😀 ..

Moničce se pomale blíží testík...tak snad bude všechno ok,Moni držím pěstiíííí!

Pavlínko-tak ale ultrazvuk jsi znova podstoupila,ne?Plodovka bude dobrá babulko neboj...pak tady máš další testík co dělají v tom 16-tém týdnu..tak to bude taky dobrý,to víš,pokud to bude holčička tak ty dělají pupínky 😉 😀 ,tak se uklidňuji.Když se trošek víc hýbu,tak se ozve podbříšek a já na to:" Jo jo holka,zvykej si,nemužeš se pořád jen válet". 😀 Ovšem vše s mírou.

Leňuš-kurva drát toto není možný!Vem si,že z jednoho vaječníku jsi měla tolik vajíček,bylo by to pěkně na hovňajs kdyby musel pryč..to se musí promyslet,aby to bylo nejlepší pro Tebe (zdravotně) a možnost mít mimi...

Žany-ani nevíš jak jsem doufala,štvali mě lidi,co říkali,:"Tobě je špatně,že?Tak to jsi v tom" a při tom vím,že s chlapem jsme spolu nespali a plodný dny jsou stejnak v háji...takže mě to přivádělo do varu.Tak Tě snad stejně neprudím ☹ ,to bych nechtěla..

Soni-IUI bych zkusila..u nás to bylo takový jako bezpředmětný,chlap měl odjet do Kábulu a tak jsme chtěli otěhotnět co nejdřív,tak jsme udělali co chtěla Repromeda..

Rady-tak jak je ženská?Nudle jsem milovala na intru,to byla dobrota...Mám pocit,že muj žaludek je časovaná bomba tak hodně přemýšlím co si dát aby mě to neskolilo.Jsem na žaludek srágora..Teda ale nudle bych si dala a přesně ty ostrý....to bych ale nesměla mít u sebe toho svojeho hlídacího psa mažu,dělá mu radost,když něco sním a on před tím řekne,že mi bude špatně a on ten dacan má pravdu,skoro vždycky,tak slavnostně pronese :"Já Ti to říkal".

pavka111
28. srp 2009

Ahojky holčičky...

Tak jsem trošku odpočívala a je mi fajn už se necítím tak slabá....

Rady nevolala jsem tam páč mi manža řekl,že to těch 14 dní vydržíme,že to zachvilku uteče...takže tak... 🙂 sice jsem na to děsně zvědavá,ale nic nám neuteče...

Paneško babulko,jen ať ti všechno hlavně dobře dopadne a i když to teď blbě třeba napíšu tak je vždy nejlepší udělat to co je potřeba i kdyby jsi třeba měla přijít o ten vaječník...pořád tady nějaká možnost je i když to vyjde na šílený peníze ☹ ☹ je mi z toho smutno,že ti to tak dopadlo a samozřejmě ti přeju jen to nejlepší a aby to bylo všechno ok a nemuseli ti ten vaječník vzít... 😉 😉

jinak co se týče tý genetiky tak na tom vevří to funguje tak,že se jde na genetiku a pokud se maminka rozhodne pro odběr tak ho postpupí hned,dneska tam semnou bylo ale 5 maminek a můžu říct,že to je tak lepší.Možná když bych se objednala tak bych taky na tu plodovku nešla,ale teď jsem ráda,že už to mám za sebou...

Leničko ultrazvuk jsem podstoupila dneska taky,ale mimuško se jim dneska nechtělo moc ukázat,jen nožičky,hlavičku a to bylo všechno,bylo nějak divně natočený,takže doky z něho byla hotová,ale obličejíček už má krásný a teď jsem v 15tt.Jo pak sem dám ještě fotečku,ale mám jen obličej a trošku tělíčka...dneska se nechtělo mimi fotit 😀 😀 Jinak Leni já na ten tripltest nepůjdu,když jsem byla na plodovce.Půjdu na utz až v 21tt už jsem objednaná...

Mimuško pěkně se dneska bavte ať má sestra pěkný vzpomínky na svobodu,ale moc to nepřežeňte... 😀 😀

Jinak holenky přeji krásný večer.....

moni34
29. srp 2009

Ahojky holky 🙂
Anni...ty prstíky to je mazec!snad s tím nebudeš nic mít...
Soni... asi bych šla rovnou do IVF,ti chlapi se tomu prostě chtějí vyhnout,no jo,oni mají času dost,ale to čekání je děs...
Pavka držím moc palce,ať je vše v pořádku a těch 14 dní uteče co nejrychleji 😉
zanda... ten testík mě mrzí...ty skrytý nervíky jsou nejhorší,vždycky se projeví nějak blbě...
Panes...endometrioza nebrání uchycení,ale v těhu ty cysty docela pekelně bolí,teda pokud jsou větší...a s tím vaječníkem to nevzdávej,má strašně velikou schopnost regenerace,měla jsem cysty na obou,řekli mi že o ně přijdu,ale že se je pokusí zachránit,ořezali mě je oba tak,že byli úplně maličký a doky říkal,nebojte ty se vzpamatují a měl pravdu...při minulé IVF mě jeden odešel při stimulce,ale druhý to zvládl a teď mi fungují oba...a to mi je ořezávali a vypalovali na nich cysty 4x...určitě bych si ho teda nenechala vzít,na to je vždycky času dost,to bych radši měla problém v břiše... myslím na tebe a držím palečky 😉
mimka...doufám,že jste si to pořádně užily 🙂

já mám pěkný nervy z pondělního OPU,ale malej má narozeniny,tak dneska budeme slavit a zítra jedeme na výlet,tak to uteče 🙂

raaad
29. srp 2009

ahojky berušky 🙂
Tak si tak hovím s noťasem v pelechu...chlapi nejsou doma: mladej spal u kamaráda a ještě nedorazil a manža jel hrát nějaký fotbalový turnaj do Moravské. Takže pohodička. Na oběd přirazí můj nejstarší s pipenou, ale určo až kolem 2.hod. Vždycky jezdí pozdě-až se po čochu vyhajej. Včera přijel z Prahy.Objednala jsem mu super Nike-botky na netu a přišly po dohodě fakt druhý den. Tak jsem mu udělala radost a dokonce se mu i líbily(a trefit se do jeho vkusu je vážně umění). Tak ještě v pondělí přijde objednaný kopačák pro mlaďocha-a pak budu čekat, kdo mi taky něco koupí 😔 (Pro Leňulu-Pany: kopačák Arsenál-krásně červený-peřinkový.....dle fotek má tvůj mladý stejný klub 😉 U nás je Arsenál všude:několik dresů,trenky,povlečení, bunda,plakáty....) Už se těším, že budu mít s maličkou trošku jiné zájmy, než je fotbal 😝
Jo- a díky Leni, že jsi se přeptala, ale moc mi to nepomohlo, protože já mám původní neschopenku na rizikové těhu(byla jsem v listopadu těhotná a pak MA a neschopenka běžela dál na tuto Dg.) Takže zase nevím. Budu muset na OSSZ stejně-ať něco neprošvihnu a nakonec bych nedostala prašule žádné.....
Jinak co se týká tvého nezbedu vaječníku: já bych se asi snažila dostat z něho vajíčka (pak emryjka) na zamražení, pak dala do pořádku laparku (cystu i endometr.) a při nutnosti odběru vaječníku se tomu nebránila.No, pokud by tam bylo něco, co by tam být nemělo, tak s tím pryč. A potom do pěkně zahojeného a vyčištěného bříška si nechala zavést mražáčky... Darované bych nechala jako poslední možnost. Třeba to tak nějak půjde...a třeba mám taky bujnou fantazii.....Ale kdyby to tak šlo, tak mi to nepřijde jako moc blbý nápad....
😲
Jinak u nás začalo v noci pěkně pršet, ochladilo se a prší pořád. Tak je to fajn,po tom dusnu. Sice jsme měli jít večer na grilovačku...ale nějak se mi stejně nechtělo....tak to bude na jindy....
Já si jdu dát moje "nudličky"...pro Lenti: samo,že ty pálivé......A mohl by mít manža nějaké blbokecy! Hlavně že to nevybleee.Teda pevně doufám 😉
Tak se mějte.....PA-PA-PA

raaad
29. srp 2009

jo......pokud chcete těhulky vědět,jak na tom vaše mimi je, tak tady jsou pěkné stránky(já čučím pořád
😝):

http://www.ehd.org/movies.php?mov_id=224

bamsmudla
29. srp 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku pozitivní. Co ještě???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza),TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna(vše ok-vyfasovala jsem těhotenskou knížku), 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno (NEGATIVNÍ,odg.g.h.12+2,TP21.2.2010,
morfologické anomálie nezastiženy,NB+,ASP+,Linea nucheae 1,6 mm.Plod 55 mm). Ko- 19.8.09 14:00 poradna(mimi 7,80 cm,vše v pořádku,typ paní doky-holčička),další poradna 10.9. 8:10 hod-odběr krve 16-tý týden.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.Další Ko-24.8 poradna.Výsledek NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-NEGATIVNÍ na hranici,doporučená konzultace u genetičky+utz. 28.8 v 8.00hod.24.8 Ko na gyn.krev-št.žláza,žloutenka aids atd.-výsledky negativní.Podle dr.to vypadá na holčičku.Další ko-odběr krve-16tt-31.8.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza ,................
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let) TĚHULINKA TP:22.3.2010
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 30.7.: UZV nááádherná princezna:8tt+1,SA+,Poslední kontrola v Repro: 11.8.všechno v pořádku,na úporné zvracení: Torekan supp., Těhu poradna 17.8.-vše OK,další ko 7.9., NT+(screening):10.9.v9hod
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA ,1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ ) , UTZ 10 tt mimi 3 cm, odběry krve, vystavená těhu. průkazka, 2. 9. NT screening, 4. 9. poradna na gynekologii
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 07.08. - stopnutý KET, 24.8. príprava na KET, kontrola sliznice 3.9.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7. - stopnutý KET( nízká sliznice) ,kontrola 7.8. a uvidíme co dál, 21.8. KET - 2 bobečci - čekáme jak dopadne test za 14 dní
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let , 19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Soniela: Soňa - 24 let , 1. IVF 10/08, OPU - 6 oocytů, 2 oplodněné, žádní mrazáčci, ET, negativní TT; 27.8. 2009 kontrola po laparoskopii a pak hned hurá na 2. IVF
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7.09-7oocytů,ICSI 6embr., ET 30.7.09-2embr:BC+KM,HCG negat.,3IVF-rok 2010-snad,možná,asi ???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- moni34: Monika - 34 let, 1syn 9let
endometrioza,1.IVF(Obilní)07/05,1 vaj.,ET 1 embr.,hcg neg.,2.IVF Repromeda 09/08,6vaj.,po PGD 4 embr.,ET 2 embr.,2 mrazáčci,tt-//,hcg poz.,24tt dvojčátka předč.porod,zjištěna trombofílie,07/09 KET 2 embr.,tt-// biochem.těhu,08/09 3.IVF,9.den stimulky
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bamsmudla: Milka - 27 let,
1.IVF 28 vaj. oplod.13, po PGD ET 2 emb., TT - poziv., krev neg., 2.IVF 15.8.09 22 vaj., opl. 10, 5 emgr., 3 mrazačci, TT ?????

ob.soklina
29. srp 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku pozitivní. Co ještě???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza),TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna(vše ok-vyfasovala jsem těhotenskou knížku), 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno (NEGATIVNÍ,odg.g.h.12+2,TP21.2.2010,
morfologické anomálie nezastiženy,NB+,ASP+,Linea nucheae 1,6 mm.Plod 55 mm). Ko- 19.8.09 14:00 poradna(mimi 7,80 cm,vše v pořádku,typ paní doky-holčička),další poradna 10.9. 8:10 hod-odběr krve 16-tý týden.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.Další Ko-24.8 poradna.Výsledek NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-NEGATIVNÍ na hranici,doporučená konzultace u genetičky+utz. 28.8 v 8.00hod.24.8 Ko na gyn.krev-št.žláza,žloutenka aids atd.-výsledky negativní.Podle dr.to vypadá na holčičku.Další ko-odběr krve-16tt-31.8.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA TP: 26.2.2010
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza, 14.8 - vyšetření NT-plus bioch.screening v 1.trimestru - Negativní, poradna 26.8. vše v pořádku 14tt, další poradna 16.9. - odběry
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let) TĚHULINKA TP:22.3.2010
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 30.7.: UZV nááádherná princezna:8tt+1,SA+,Poslední kontrola v Repro: 11.8.všechno v pořádku,na úporné zvracení: Torekan supp., Těhu poradna 17.8.-vše OK,další ko 7.9., NT+(screening):10.9.v9hod
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA ,1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ ) , UTZ 10 tt mimi 3 cm, odběry krve, vystavená těhu. průkazka, 2. 9. NT screening, 4. 9. poradna na gynekologii
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 07.08. - stopnutý KET, 24.8. príprava na KET, kontrola sliznice 3.9.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7. - stopnutý KET( nízká sliznice) ,kontrola 7.8. a uvidíme co dál, 21.8. KET - 2 bobečci - čekáme jak dopadne test za 14 dní
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let , 19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Soniela: Soňa - 24 let , 1. IVF 10/08, OPU - 6 oocytů, 2 oplodněné, žádní mrazáčci, ET, negativní TT; 27.8. 2009 kontrola po laparoskopii a pak hned hurá na 2. IVF
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7.09-7oocytů,ICSI 6embr., ET 30.7.09-2embr:BC+KM,HCG negat.,3IVF-rok 2010-snad,možná,asi ???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- moni34: Monika - 34 let, 1syn 9let
endometrioza,1.IVF(Obilní)07/05,1 vaj.,ET 1 embr.,hcg neg.,2.IVF Repromeda 09/08,6vaj.,po PGD 4 embr.,ET 2 embr.,2 mrazáčci,tt-//,hcg poz.,24tt dvojčátka předč.porod,zjištěna trombofílie,07/09 KET 2 embr.,tt-// biochem.těhu,08/09 3.IVF,9.den stimulky

ob.soklina
29. srp 2009

Tak ještě jednou 😅

ob.soklina
29. srp 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku pozitivní. Co ještě???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza),TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna(vše ok-vyfasovala jsem těhotenskou knížku), 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno (NEGATIVNÍ,odg.g.h.12+2,TP21.2.2010,
morfologické anomálie nezastiženy,NB+,ASP+,Linea nucheae 1,6 mm.Plod 55 mm). Ko- 19.8.09 14:00 poradna(mimi 7,80 cm,vše v pořádku,typ paní doky-holčička),další poradna 10.9. 8:10 hod-odběr krve 16-tý týden.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.Další Ko-24.8 poradna.Výsledek NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-NEGATIVNÍ na hranici,doporučená konzultace u genetičky+utz. 28.8 v 8.00hod.24.8 Ko na gyn.krev-št.žláza,žloutenka aids atd.-výsledky negativní.Podle dr.to vypadá na holčičku.Další ko-odběr krve-16tt-31.8.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA TP: 26.2.2010
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza, 14.8 - vyšetření NT-plus bioch.screening v 1.trimestru - Negativní, poradna 26.8. vše v pořádku 14tt, další poradna 16.9. - odběry
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let) TĚHULINKA TP:22.3.2010
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 30.7.: UZV nááádherná princezna:8tt+1,SA+,Poslední kontrola v Repro: 11.8.všechno v pořádku,na úporné zvracení: Torekan supp., Těhu poradna 17.8.-vše OK,další ko 7.9., NT+(screening):10.9.v9hod
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA ,1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ ) , UTZ 10 tt mimi 3 cm, odběry krve, vystavená těhu. průkazka, 2. 9. NT screening, 4. 9. poradna na gynekologii
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 07.08. - stopnutý KET, 24.8. príprava na KET, kontrola sliznice 3.9.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7. - stopnutý KET( nízká sliznice) ,kontrola 7.8. a uvidíme co dál, 21.8. KET - 2 bobečci - čekáme jak dopadne test za 14 dní
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let , 19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Soniela: Soňa - 24 let , 1. IVF 10/08, OPU - 6 oocytů, 2 oplodněné, žádní mrazáčci, ET, negativní TT; 27.8. 2009 kontrola po laparoskopii a pak hned hurá na 2. IVF
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7.09-7oocytů,ICSI 6embr., ET 30.7.09-2embr:BC+KM,HCG negat.,3IVF-rok 2010-snad,možná,asi ???
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- moni34: Monika - 34 let, 1syn 9let
endometrioza,1.IVF(Obilní)07/05,1 vaj.,ET 1 embr.,hcg neg.,2.IVF Repromeda 09/08,6vaj.,po PGD 4 embr.,ET 2 embr.,2 mrazáčci,tt-//,hcg poz.,24tt dvojčátka předč.porod,zjištěna trombofílie,07/09 KET 2 embr.,tt-// biochem.těhu,08/09 3.IVF,9.den stimulky
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bamsmudla: Milka - 27 let,
1.IVF 28 vaj. oplod.13, po PGD ET 2 emb., TT - poziv., krev neg., 2.IVF 15.8.09 22 vaj., opl. 10, 5 emgr., 3 mrazačci, TT ?????

ob.soklina
29. srp 2009

Ahojte berušky opět Vás jdu jen pozdravit. U mě nic nového, jen je mi dnes moc příjemně jak se ochladilo. Včerejší dusno bylo příšerný.
Pavluško jak se dneska cítíš??? Já celé dopoledne lítala po Ikei. Musela jsem se tam smát, protože kdybych nebyla těhotná, tak mám snad depku. Připadalo mi,že každá druhá holka čeká mimi. 🙂 Ségra se musela smát.

Mimuško a jak u tebe to pokračuje????? Nějak jsem hledala, ale nemůžu se dočíst ☹

Už musím zase utíkat. Manžel udělal nějakou dobrotu a at prý nevystydne.

Přeji všem krásný víkend jo a k těm vlasům asi půjdu do hola ☹