Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

annina
4. dub 2009

Monajsku jak to vypadá s emrýsky??? Mimko to je opravdu pálka ☹ Ale člověk by to dal!! Jen kdyby věděl,že se to podaří,jenže to je právě to co ti nikdo neslíbí ani nezaručí 😔 Je to těžké rozhodnutí! V Brně bych ještě maximálně zkusila Reprofit na ten jsem taky slyšela chválu,jinam už bych asi nešla!! Držím pěsti!

monajs
4. dub 2009

Ahoj,
tak hlásím přivezení 2 embryjek 😀 Jen vydržet 14 dní a pak se uvidí.Už píchám odedneška Clexan-štípe jako potvora.

Na Reprofit jsem taky slyšela jen chválu

annina
4. dub 2009

Monajsku moc si nám toho nenapsala 😕 Máte mrazáčky? Já sem držela pěsti jako blázen,aby jich bylo zdravých co nejvíc a kolik to stálo tentokrát,jestli se můžu zeptat. Kvůli tomu Pgid? Teď nevím ,jestli jsem to napsala dobře 😅 Tak ať se prcínkům u tebe moc líbí!

monajs
5. dub 2009

Ahoj,
promiň,jsem nějaká mimo.
Tak z 10 embryjek co šli na PGD jich bylo 7 genet.dobrých.a z nich 5 co byly pěkné a nerozpadali se.Tak máme i 2 mrazáčky.Stálo to asi 66 tis. - pgd - 39,ICSI - 16(oplodňovali nám 16 embryjek);1000 pobyt na pokoji+7800 je asi ta kultivace a manipulace s embryjkama.tak nějak 😕

Anni ale mám problém - při prvním IVF jsem hned po ET dostala ten hyperstimulační syndrom.Týden jsem s tím chodila a pak skončila ve špitále na kapačkách.A teď mám ty samé bolesti a zase jen v noci.Přes den ani ťuk.Náráz se vzbudíš a máš šílené řezání v podbřišku - normálně brečím a nemůžu skoro ani bolestí chodit.Tak asi 5-10 min.Pak to ustupuje a pak nic jako by se nic nestalo.Mám hrozný strach aby to neovlivnilo uchytnutí mimisků.Minule se sice chytli,ale přece.Hned zítra volám do Repromedy.Snad poradí.Ale v nemocnici jsem vlastně měla jen kapačky na doplnění tekuti.Tak se pokusím moc moc pít.Aspoň 4 litry.Fuj 😖
Ještě dám vědět

asmeena
5. dub 2009

monajsku:drž se, určitě to bude všechno v pohodě.

annina
5. dub 2009

Monajsku ano!! Hodně pij a velký přísun bílkovin!!! Stejk,maso,mléčné výrobky atd. Začni hned!! Ty bolesti jsem po ET měla taky hodně!! Dělají to potvory vaječníky po stimulaci. Hodně odpočívej a jez ty bílkoviny! Věřím,že to bude dobré! Prosím napiš,jestli si to četla!!

monajs
5. dub 2009

Teda,říkáš steak 😀 hned to jdu říct manžovi ajdu si zase nalít vodu.Musíme jít teda na večeři. 🙂

Děkuju

mimka29
6. dub 2009

Ahojte,
annina - gratulujem k dvom srdiečkam. To musí byť úžasný pocit.

Baby rozhodli sme sa, že to skúsime v Repromede aj keď je to také drahé. Teraz tam pôjdeme najbližšie odovzdať spermie na rozbor a už len čakať na darkyňu.

Pekný týždeň, Pa

annina
6. dub 2009

Mimka děkuji a moc bych ti přála aby vám to v Repromedě vyšlo a veřím,že pro vás udělají co bude v jejich silách!!! Se mnou už se v pátek rozloučili a už máme jen dát vědět co se narodilo,pohlaví,míry 😵 Už se na to moc těším. Mimka drž se!!

annina
6. dub 2009

Monajsku,tak jak?? Co bříško? Tak pokračuj maso-mlíčko,nezapomeň 🙂 Ať jsou mimíšci vpohodě! Dnes sem si zpětně přečetla,ten náš konec roku 08. No síla 😕 Musí být líp! Pa 😉

monajs
6. dub 2009

Ahoj Anni,bolí bolí.Ale teď to nechci zakřiknout,ale ASI to bolelo v noci o malinko víc.Ale stejně bolelo 2xpotvora.čekám na telefon od mudr

mimka29
6. dub 2009

annina strašne tomu verím, že to už konečne po tých rokoch bude úspešné. Vôbec si ani nepripúšťam inú možnosť a najlepšie by boli hneď dve tešítka 😉

monajs
8. dub 2009

Ahoj holky,
anni,taky jsem to četla.To snad není ani možné,že ☹ No ale teď je tu nový rok,a s ním jaro,tak to přece musí vyjít.!!! 😀 Jinak bříško bolí pořád jako při MS.Ale už mě to nechytá v noci.Tak snad to bude dobré.Mám strach,aby to nevadilo uchycení mimísků 😒 😕

annina
9. dub 2009

Ahojky,včera jsem nestíhala. Zato mám krásnou hlavu 😉 Monajsku,pokud jsou embryjka OK tak bolení bríška jim nevadí!! Já si vždycky říkám,že kolikrát ženské ani neví,že jsou těhu a dělají psí kusy a děti mají jedna radost. To jen my sme tak uzkostlivé a vyděsí nás každé píchnutí 😕 My jediné co můžeme udělat,je být hlavně po psychické stránce ready a ostatní nechat na přírodě. Tak hodně odpočívej!!,papej co ti dělá dobře a budeme čekat jak to dopadne,ju. Musí být líp,prostě musí!!! 😵 😵 😵

monajs
9. dub 2009

Anni,díky.Ale papat všechno co mi dělá dobře- to je čokoláda,pak čokoláda a možná čokoláda 😀 a pak masíčko.....
Ale dnes mi je mnohem líp,i břicho se zmenšilo.Tak uvidíme za týden.Jdu si nalít džus a jdu se vykotit do křesla na zahradu a budu si číst,než usnu 🙂
Ta hlava musí ale být krásná 😉

baruska2
10. dub 2009

Ahoj holky 😀 , včera jsem byli v Brně v prenatalu na UTZ a srdíčka a vlastně všechno je v pořádku. Strašně se mi ulevilo, byla jsem moc nervózní, když jsme tam jeli. A novinka, budeme mít chlapečky 😀 😀 . Velmi v bříšku řádí, každý den je cítím víc a víc 🙂 . Taky jsem víc a víc unavená a většinu dne jen ležím 😅 .
Monajsku 🙂 , pořád na tebe myslím. Určitě se teď už uchytili, když je ti líp 🙂 . Pěkně odpočívej a buď v pohodě, určitě to vyjde 😀 .
Anni 🙂 , moc gratuluju k srdíčkům 😀 , je to paráda a rychle to utíka, uvidíš, aspoň mě se to tak zdá 🙂 .
Ahoj mimka 🙂, moc Vám přeju, aby Vám to vyšlo a Repromedu můžu jen doporučit.
Přeju Vám všem krásný den 🙂 😀
Pak Vám sem přihodím nové fotečky mimoušků a třeba i jejeich, teď už veeelkého domečku, ať víte, co vás čeká 😀.

monajs
10. dub 2009

Ahoj 😀
Baruško,tak strašně moc gratuluju ke chlapům. 😀 Musíte mít radost.Asi hlavně přítel,co?Musí se nadýmat jako páv 😉
Mě už je líp.Křeče v noci přestaly a břicho pobolívá opravdu jen občas.Tak uvidíme,jestli budou // 😕

annina
10. dub 2009

Baruško děkuji a gratuluji ke chlapečkům!! 😵 To je paráda,už bych chtěla být tak daleko jako ty 😉 Nechceš si doplnit pas?? Aby ti naskakovaly týdny. To je dobře,že odpočíváš!! Zase písni jak se vám daří.

annina
10. dub 2009

Monajsku tobě jen musíme držet pěsti,aby ty // byly a bylo všechno v pořádku! 😎 Mě je holky zle,blivno 😝 , jsem unavená,ale šťastná 😀 Dnes vypadám fakt uboze 😒 ,bledá,nenamalovaná ,tak snad se ten můj neodmiluje 😕 😀 Já ležím - on uklízí,ale usmívá se u toho,tak je to dobrý 😉 Pěkný sváteční víkend kočky 🙂

monajs
11. dub 2009

tak pěkné svátky a málo zmalované zadky holky 😀
anni,tak to máš dobrý.U nás je to taky tak 😉

baruska2
15. dub 2009

Ahoj holky 🙂 , jak se Vám daří, doufám, že je vše v pořádku a máte se dobře. Na Velikonoce jsme byli na výletě v Lednici. naši chlapečci byli poprvé na prohlídce zámku 😀 . a řešíme jména. Já bych chtěla Milánka a Matýska, co vy na to 😒 .Milánek po tatínkovi a Matýsek se mi líbí. Milan a Matěj, hodí se mi to k sobě. Ale spousta lidí mě odrází od Matěje, že se mu budou posmívat-ty jsi ale Matěj- i když já si myslím, že a každé jméno se dá něco najít.
Ještě něco mooc roztomilého 😀 - přítel mi od začátku těhu maže bříško a teď když začne, tak za chvilku si chlapečci přijdou pro pohlazeni. je to strašně krásné. Vždycky začnu cítit, že se bříšku něco děje a za chvilku už cítíme i vidíme vypoukliny na bříšku 🙂 😀 .
Tak se mějte krásně a přeju pěkný den 🙂 .

monajs
16. dub 2009

Ahoj Baruško,
tak to je nádherné 🙂 A jména se mi líbí.Matěj je taky můj favorit a jde ti to s Milánkem k sobě.Tak odpočívej a dej vědět.A opice jedna nedobrá,změň si tu ten profil,ať vidíme,jak ti ty týdny těhu skáčou. 😉 😀

annina
16. dub 2009

Ahoj holky, Baruš mě se ty jména taky líbí. A patřím tedy k těm,kdo říká : Ty jsi ale Matěj 😀 ,ale mě to příjde roztomilé!! Tak stejně se u nás říká: Ty jsi ale Jarda,.... Ty jsi ale Kuba... Takže to neřeš a dej co se ti líbí!!! Z toho důvodu já nikomu jména říkat nebudu,aby se nenašli takoví radílci a vševědi a kecali mi do toho 😉 Ani od chlapa bych se nenechala odradit! Už sem poslechla dvakrát a tentokrát nepovolím,kdyby čert na koze jezdil 😀 Teda za předpokladu,že ty prcínky v pořádku donosím,protože dneska zase trochu špiním ☹ tak mám velký strach 😔

monajs
17. dub 2009

Ahoj holky,tak dnes jsem dostala MS a test je / 😢 Už jsem to obrečela včera,když se mi MS začínala projevovat.Tak už mám jen poslední možnost naše 2 mrazáčky.Jestli ani to nevyjde,tak nevím.Ale musíme bojovat,že?

Ani,jak je?

annina
17. dub 2009

Monajsku to ne ☹ Já vůbec nevím co mám napsat,to je nespravedlivé!!!!!!! Tady žádné utěšování nepomáhá, jenom jít dál. Musí to vyjít z mrazáčky, nám se taky podařil Ketík tak ať panebože vyjde i tobě! Drž se beruško,máš skvěleho chlapa a prostě se vám to povede! U Ketu není riziko OHSS,tělíčko bude v klidu a odpočaté a prostě zabřezneš o něco později! A basta 😉 Já snad dobrý,doktor nakázal absolutní klid, ležet, napsal mi magnezium proti stahům dělohy a mám částečně vysadit anopyrin. Prohlížel mě a děloha OK,ale ultrazvuk nemá tak nevím ,jak na tom malí jsou,snad bojujou dál! Ale pořád se bojím. Říkal,že špinění je příznak hrozícího potratu. Četla jsem tady na koníkovi tohle téma a prošlo si tím hodně holek,tak snad to bylo opravdu jen varování,abych ubrala 😔 Ty teď opatruj hlavně sebe Monajsku a pokud budeš volat do Brna dej vědět co a jak. Budu na tebe moc myslet. Jsem z toho fakt smutná!

baruska2
17. dub 2009

Ahoj holky 🙂 ,
Monajsku, moc mě to mrzí, svět je strašně nespravedlivý. Teď se hlavně drž a neztrácej naději, kterou pořád máš. Budeme pořád držet palečky. Myslíme na tebe, jinak ti bohužel pomoct nemůžu.Bojuj dál, nevzdávej to 🙂 .
Anni, já jsem taky krvácela, asi třetí tt nebo tak nějak. začalo to na Štědrý den a trvalo to asi čtyři dny. Měla jsem taky nařízeny klid. Mimoušci to naštěstí vydrzeli a udrželi se. Určitě to bude v pořádku, hodně odpočívej.
Pěkný večer všem 🙂 .

jelinkova81
18. dub 2009

Ahoj holky, už týden si pročítám vaše příspěvky od začátku a musím říct, že mám z vás radost. Blahopřeji Barušce k dvojčátkům. Já bych byla ráda i za jedno.
Máme za s sebou první IVF v Repromedě. Jsme tam s přístupem maximálně spokojeni. Dojíždíme z Ostravy a nejhorší pro mne bylo dojet na transfer a odjet. Ta bolest byla hrozná, a to nejsem žádná fňukalka. 🙂
Ve středu mám 14 den na testík, ale už teď jsem dostala menší menstruaci. Jsem z toho blázen, ale hlavně psychicky hotová. Známá mi říkala, že měla normální ms až do 3 měsíce těhotenství. Mám takový pocit, jako by jedno embryjko ze dvou odešlo. Píchá už mne jen na jedné straně vaječníků. Tak už tomu nerozumím. V tom aby se čert vyznal. Mám pořád nutkání si test udělat už dnes, ale mám strach. Budu to muset vydržet do středy.
Jinak držím všem čekatelkám palečky.
Zatím se mějte. Ahoj Jana

mimka29
18. dub 2009

Ahojte baby,
píšem vám, aby ste na mňa nezabudli. 27. apríla ideme zase do Repremedy odovzdať manželove spermie, vybaviť potrebné papierovačky a zaplatiť poplatok. Potom by sa to už malo rozbehnúť. Chodíme k dr. Veselému a mám na neho ešte zopár otázok, ja si myslím, že je fajn a bude s nami trpezlivý, lebo ja mím stále veľa otázok. Čo myslíte? 😉

monajs - je mi to strašne ľúto 😢

Baby ako som si všimla, tak v Repromede robia samé dvojičky 🙂

jelinkova81
18. dub 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat některých zkušených snažilek, zda mi můžou napsat, co budeme muset s manželem podstupovat při druhém IVF? Embryjka máme zmražené ještě 3. Děkuji Jana 😕

annina
18. dub 2009

Čauky 🙂 Jani vítej mezi nás! Testík už si klidně udělej,třeba zítra nebo v pondělí,trošku zakrvácení nevadí ,to může být průvodní jev zahnizďování,hlavně ať se mrcha nerozjede!! Jinak já z Ostravy pocházím,odstěhovali jsme se když mi bylo 12,ale stále tam máme celou rodinu,takže minimálně 2x ročně jezdíme na pár dní tam a oni zase sem 😅 Na Gyncentrum v Ostravě jsem opravdu žádnou chválu neslyšela!!! Ale chválí Fakultku v Olomouci na léčení neplodnosti. Určitě dej vědět jak to dopadlo a jinak... přesně podle tvého hesla!!! 😉