Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mimka29
5. črc 2009

Ešte som vám chcela napísať, že mrcha mi "už" skončila. Ešte do včera som špinila, ale dnes je to už čisté. Keď sa to dozvedel manžel, tak si ma začal viac obchádzať, žeby niečo chcel 😀 😀

ob.soklina
5. črc 2009

ahojky zlatka, tak jsme se před chvilkou vrátili z grilovačky od ségry. Bylo to příjemný, nemusela jsem sedět opět v tom rozpařeném bytě. Ale přiznám se, že jsem utahaná jak kotě. Dneska mě začal trochu bolet levej vaječník - cítím ho nějak zvláštně, tak doufám, že bude vše ok. Ještě že je zítra pondělí a v úterý kontrola. Jssem z toho pěkně vybobkovaná. Jinak jsem taky zvědavá co mi řeknou, no jsem jak na trní a hned jak se dostanu k pc určitě dám vědět - jen pro info jdu tam Leni na 11.

Mimuška jsem moc ráda, že si tak odpočíváš. Ale jsem ráda, že jsi za náma přišla 🙂

Co máte holky zítra v plánu??? Já asi budu muset něco podělat doma, nebo manža si nebude mít co obléct.

Tak jdu dokoukat Kytici, tak Vám všem přeji krásnou dobrou noc. 😉 Zítra pisnu víc.

paneska
5. črc 2009

Leníku - jj, je to boj, ale já ho nevzdám, se ty nebo nic. Po prvé jsem měla krátkej protokol, teď mám dlouhej, ale vzhledem k tomu, že jdu bojovat brzy po prvním pokusu, tak mi to celkem utíká - zatím, ještě jsem se nevzpamatovala a jsem znova v akci 😉 Chtěla jsem se zeptat, braly jste anopyrin celou dobu, prý by se měl kolem OPU vysadit, aby nezpůsobil krvácení, se jen ptám, páč já anopyrin u 1IVF neměla :o) Já vím, že mi Hromadová všechno upřesní, jak půjdu na kontrolu, ale od vás to mám z první ruky, repromeďandy moje zlaté.
Do OPU se to zvládává v poho, ale máš Leni pravdu, že pak jsou to nervíky, čekat, kolik vajíček, kolik se jich oplodní, kolik přežije a po ET - to ani nemluvím. Já při 1IVF byla úplně v pohodě, jsem si tak nějak nic nepřipouštěla, říkala si, co se má stát, to se stane, ale teď mám nervíky, jak blázen, už vím, do čeho jdu, strach ze stimulky z OPU a z ET není, ale z toho, že to třeba zase nevyjde, ach jo, je to složitá prekérka... , ale mám to stejně, jak ty, když jsu v poho, něco se posere, když mám "katastrofické scénaře", většinou vše dopadá dopbře.
Leníku - jsem moc ráda, že už tě nemáš problémy, ale určo si na krev zajdi, jak píšeš, ať jsi v klidu,

Mimuš - super, že je mrcha pryč, jakej bude další postu u tebe? Počkáš na mě s KETEM, než já půjdu do ETU, nebo budeš mít náskok 🙂

mimka29
5. črc 2009

paneska - ak bude v utorok všetko OK, tak od ďalšej mrchy začíname znova prípravu na KET, ale vôbec neviem kedy dorazí, snáď tak o dva týždne, takže budeme buď spolu, alebo skôr ty budeš mať trošku náskok, ale hlavne že budeme všetky tehu 😉

lentilah
5. črc 2009

panes 🙂 - tak ten anopyrin beru pořád i s Prednisonem,sprej vysadíš mám dojem když si začneš myslím píchat..ale nechci kecat,teď fakt nevím.Leni já měla z toho Synarelu tak bolevý nos,že jsem měla vžycky jednu dírku uplně ucpanou..né,že by mě to bolelo,ale po tom delším užívání to bylo znát...snad to budeš mít v poho 🙂 ..To,že máš strach je naprosto normální..každá z nás má obavy,tak aspoň víme,že se něco děje 😉 😀 ...to zní blbě,že? 😅

Holky tak to budeme za pár dní komplet,to se vlastně přidá i Monička a je to v cajku 😀 ...to je bezva!

mimka29
5. črc 2009

Babule idem do postele, lebo som toho veľa cez víkend nenaspala a zajtra zajtra zase do práce 😝
Dobrú nocku a krásne sníčky

paneska
5. črc 2009

Mimuš, já mám dostat mrchu kolem 15.7 a pak začnu už s puregonem, ale možná se opozdí, páč teď neberu antikoncepci, takže zase tak velikej náskok mít nebudu a máš pravdu, nejdůležitější je, abysme byly všechny těhu a zvládly to s drobečkama do porodu.

Leni, já z toho synarelu mám celkem strach, páč jsem alergik - pyl, senná rýma, nějaké kytičky, stromy, když kvetou a tak. Jsem to Hromadové říkala, ona se ptala, jestli mám teď nějaké problémy s kýcháním, nemám, tak snad mi to nic dělat nebude, prý by nemělo, kdyby jo, mám volat 😉 A prej když se rozkýcháš, máš splíchnout ještě jednou :o)

Takže i ten anopyrin bereš v tahu, tak jo, některé holky jen psaly, že se z toho může po OPU začít krvácet, on je tuším na ředění krve, že ? Tož uvidíme, ona mi Hromadová pak na kontrolách řekne, co a jak 😉 , hlavně, abych se dopracovala OPU, oplodnili se mimíšci, přežili zkukovakové období a dospěla k ETU, i mrazáčci by mohli zůstat ...., bylo by to fajné.

Monísku, ty jdeš kdy do akce, co už to máš za sebou?

Holky krásnou dobrou noc, jsem z toho grilování jakási ještě rozvrkočená, jdu nachystat stimulkovou výbavu a jdu do hajan, tak páčko zase zítra a držte se, opatrujte, ty co máte mimísky u sebe, ať se jim hezky spinká a zdají se sladké sny a vám všem taky

mimka29
6. črc 2009

Dobré ránko,
dnes to zase vyzerá na sparno, tak vám prajem krásny deň

radpraj
6. črc 2009

ahojky berušky, tak jsem o5 tady...
včera odpo jsem tady zase měla Timušku,tak to krásně utíká....manža už začíná mít taky absťák,když nepřijdou....Tak se tady vždycky tak poflakuju na pohovce,mimčo vedle....je to super-a mamina je moje fakt dobrá kamoška(je to taky sestřička),tak s ní můžu probírat úplně všechny věci-zdravotní i nezdravotní...a taky ty novoty,co se všechno kolem miminek teď propaguje....ona je dokonce "laktační poradce"-dělá na novorozencích._Je fakt,že jsem se od ní dozvěděla strašnou spoustu věcí,co se týká miminek. i když jsem už 2 děti měla,spousta věcí je úplně jinak.... Tak pokud tady s Vámi zůstanu,tak Vám tady budu dávat celých devět měsíců osvědčené rady......jo? Večer jsme byli zase pro změnu u nich a malou hlídali,aby si mohla mamča "trošku zapařit".Tak jsem tam měla na hlídání oba bodygardy(manžu i synátora).Ale maličká spí celou noc,tak to byla taková dřina-válela jsem se pro změnu po jejich pohovce a chůvičku na stole.....tak jsem se ani nedívala,jak jste tady večer kecali.....
Jinak my dnes čekáme k obědu tchány..... manža bude grilovat....a obskakovat....Já jsem včera naložila maso a upekla rychovku-makovac....a zase ležím a piju ranní kafíčko. A manžu naviguju,jak zabalit ty porce do alobalu: s bramborama a zeleninkou,na to maso....a udělat každému "obědový balíček"...je to rychovka....a mňam
Jinak trochu mě píchá v boku.....měli jste to taky?
A Pan,ten Anopyrin mám po celou dobu a po OPU jsem nekrvácela vůbec....jenom jsem měla(ještě mám) dlouho modřiny po odběrech krve a nemohla mi napíchnout flexu(asi na pětkrát),takže jsem jak feťák. a to je z toho Anopyrinu,bo jinak mám žíly jak provazy.....
A syranel jsem nešplíchala,protože mám chronický zánět dutin a mám na to kapky do nosu,tak Dr.naznala,že by mi to ta nosní sliznice moc nevstřebávala.tak jsem ho neměla....
tak pa-pa................přeju krásný sváteční den

paneska
6. črc 2009

Krásné ránko holenky,

tak jsem prostudovala anopyrin a to jsem neměla dělat :o) Píše se tam:

V průběhu prvního a druhého trimestru těhotenství nesmí být přípravek podáván, pokud to není zcela nezbytné. Pokud je však ze závažných důvodů přípravek podán ženám, které chtějí otěhotnět nebo jsou v prním a druhém trimestru těhotenství, pak musí být podávaná dávka co nejnižší a doba léčbyy co nejkratší . V poslední třetině těhotenství se tablety nesmějí užívat - můžou nastat komplikace u matky a dítěte při porodu.

My jsme hold ten závážný případ, letáky radějí asi nečíst 😉 dr. vědí, co dělají, ale celkem mě to tam zarazilo, že to takhle píšou :o), já ho při prvním IVF neměla vůbec, tak snad to bude v pohodě, když to i vy berete celou dobu i jako těhulinky ještě asi, že ?

Rady budeš testit, nebo počkáš až na krev?

mimka29
6. črc 2009

paneska to máš pravdu, že my sme ten závažný dôvod. Mne predpísali anopyrinu viac, že ho budem potrebovať aj po ET a teraz KET. U nás na Slovensku nedávajú skoro v žiadnom centre ani anopyrin a ani prednyson, tak ho teraz ich teraz celkom rada užívam a mám taký pocit, že pre to robíme viac. Ja som až doteraz príbalové letáky nečítala, ale čo chodím Na IVF-ka, tak ich študujem o dušu 😀

paneska
6. črc 2009

mimka, je to čudné, páč holky na rodince mají s anopyrinem jiné zkušenosti, zkopírovala jsem co psala jedna kočenka:

...Jinak já anopyrin dostala až po OPU a předtím mi mudr říkala,že v žádném případě se nemá brát před,že by pak OPU anesteziolog nechtěl udělat...Já ho měla psaný z imunologie společně s prednisonem. Jinak mimochodem, tak holenka dostal MS - normálně odkrvácela a předevčírem si jen tak udělala test a má //, zítra jde na krev, protože jak MS dostala, řekla si, že je to jasné, že na krev ani nepůjde, tak jsem moooc zvědavá a držím palečky, aby byla jedna z vyjímek a bylo to těhu.

...tak se v tom pak vyznej, asi to má opravdu každej car jinej, protože další kočka psala, že to taky brala stále, jen se to před OPU píslo do papírů, aby dr. na sále věděli, asi s tím krvácení počítají, když se anopyrin bere stále.

Chtěla jsem se tě zeptat, kdo ti doporučil Repromedu, jen si tak říkám, proč nepodstupuješ IVF u vás na SLovensku? Tady tě to asi vyjde na pěkný ranec, je mi jasné, pro mimi všecno 😉 , na Slovensku nejsou dobré zkušenosti s IVF?

paneska
6. črc 2009

Jsem koukala, že toho anopyrinu beru jen 30mg denně, takže to jsou malé dávky, to by žádné krvácení po OPU vyvolávat nemělo, takže v pohodě....

lentilah
6. črc 2009

Ahojky frajerky,
Pany-no moje doktorka to ví a neřekla na to nic,tak kdyby se jí to nelíbilo,tak by se určitě ozve..No myslím,že máme všichni stejnou dávku,mám taky 30mg.Doktor od švagrový řekl,že si přibaláky nemá vubec číst,jinak se z toho zblázní..stručně řečeno..

Rady-ty čípky neberu,jelikož se mi to už samo zpravilo,tak jsem je jak se říká zahodila.To jen kdybych se náhodou zase tááák strašně dávila.Rady a Ty máš jít ještě před 14-tým dnem na krev?Taky Ti řekli,že 14-tý den si máš udělat testík,ne?U Luinky to bylo jiný kvuli jejímu probému..No a to pobolívání bříška...no mě pobolívalo,rýpalo,chytala jsem doslova svalové křeče v podbříšku i trošek vejš....jestli je to normální..někdo píše,že ano a já tomu věřila a věřím.Moje gynek. říkala,že když mi bolí bříško jak při menzesu,tak je to dobře,že se Ti prý rostahuje děloška,což je u Tebe myslím ještě malinko brzo 😉..ale to se dočkáš 😀

Sokli tak zítra v 11 a Mimuš pak po Tobě...to budou nervy.Ježda,uplně se dokážu vžit do Vaši kůže..Lucinko mě pobolívá levá strana,to mi na gyndě říkala paní doktorka,že ten levý mám pořád zvětšený..ten pravý ok 😀..

Mimuško-teda to je pech,že s náma nemáš volno..Moni je vlastně taky v práci,že?Tý jo,ani nevíte jak jse ráda,že jsem doma.Každopádně Mimuš přeju ať Ti to rychle uteče 🙂

Kočeny zatím papa

radpraj
6. črc 2009

ahoj babule...tak se hlásím.... tchánovci právě odfrčeli a přijede další návštěva, ať se to maso dogriluje.... Ale já fakr odpočívám, všichni kolem něco dělají...až je mi to trapné...ale držím se polehávat,abych si něco pak někdy nevyčetla. Manža se faaakt snaží a každou půlhoinku se mě prá,jestli mě nebolí břicho,nebo něco. A pokud si stoupám,tak hned:jestli se něco neděje...no je to sranda..
Jinak co se týká Anppyrinu,taky mám 30mg a taky jsem zjišťovala v práci........všechno v pohodě. Je to proti tromboze a sraženinám....plodu to nevadí, ke konci těhotenství je to špatné hlavně kvůli porodu,aby nedošlo k velkému krvácení....Takže jako zdravotník oprvdu radím:příbalové letáky se nečtou, nejdůležitější věci Vám řeknou v lékárně....
Další odpověď: testovat mám normálně dle plánu těhu-testem co jsem dostala v repro, jen já jsem Dr. Hromad. říkala,že si zajedu na odběr krve do práce dřív(protože v krvi je to o dost dřív,než v moči..) Takže asi v pátek nebo v sobotu ..... Ale pokud bude zatím negat.tak to může být brzo, a pokud bych to z krve dělala moc brzo,mohlo být hcg vysoké ještě jako doznívání té obrovské dávky před OPU (já měla cca 10tis.j-2ampule)....
Takže tohle si budu dělat jen na svou pěst....No do 14 dne bych to rozhodně nevydržela..a taky si myslím,že ten test,co jsem dostala v repro není moc citlivý(je od 2Oj...a to je dost), jsou mama-testy od 10j. V krevním hcg se hladina ví od 5j)...Takže tak,,, já vím,že pokud to má být,tak to nijak neurychlím a pokud by to být nemělo,tak to neoddálím...ale uvidíme. Teď jsem po ET 3den a připadá mi to nekonečné......ach-jo. Holky já Vám tak tu větší jistotu závidím...vím,že ještě nemá vyhráno žádná z nás, ale máte odběhnuto aspoň 2kola navíc...

Takže babulenky,těhulenky i netěhulenky....přeju krááásný zbytek svátečního dne a zítra držím dopoledne palečky pro Všechny,kdo to budou potřebovat (Májenka, Lucinka i Leninka...)

Ahooooj

mimka29
6. črc 2009

paneska ale ja som nemala tentokrát OPU, lebo my máme darkyňu, takže ja som kľudne mohla užívať anopyrin.

mimka29
6. črc 2009

Tak vy nie len, že ste doma a ja pracujem, vy ešte k tomu dnes máte aj sviatok 😀

annina
6. črc 2009

Ahóóój holky,hlásím návrat z dovolené. Všechno super-byli sme sami bez dětí a i ty to doma za mírného dohledu dědy a babičky zvládly na výbornou a ten pořádek,no koukali sme 😀 Jinak já jsem se za ten týden mírně zakulatila,ale co mně trápí,že prcínek nám stávkuje s pohyby 😒 Když šťouchne 2x za den tak jsem šťastná! To je opravdu jen jeden pohyb a dost! V pondělí před odjezdem jsem byla neplánovaně na ultazvuku a paní doktorka naznala,že máme malého lenocha-tak doufám,že je to opravdu jenom tím 😉 Ve čtvrtek uvidíme!!

Jinak z vás mám radost!!!!!!!!! 😅 Celý týden jsem na vás urputně myslela! zvlášť na Ráďu-tak ať bůh dá a je to ta vytoužená princezna!!!!!!!! A vám všem držím strašně moc pěsti a vítám nové tvářičky. Já vás dočtu podrobněji,teď jsem to fakt přeletěla abych věděla,že jste vpořádku! Mimko,Lentil,Soklinko,Monajsku,Baruško,Raduš....moc jste mi chyběly! Držte se koblížci 😵 PA

radpraj
6. črc 2009

nazdááárek koblížku...vítáme tě z dov...nevěděla jsem,že jste nechali mláďata doma....tak to potom jo...to byla určo pohoda.....
tak mimi si odpočinulo,tak teďkom už začne zase fotbálek....až budeš marně vzpomínat na to,kdy bylo v klídečku.... tak ahoj doma...a pak písni,jak bylo...............pa

annina
6. črc 2009

Čau Rady,moc si přeju aby si měla pravdu 😉 Pro mně za mně ať do mně buší jak do kovadliny,aspoň budu vědět,že je vpořádku! Kluk mě teda zrovna nešetřil-to byly opravdu bolestivé bodyčeky a holku si nějak nepamatuji,ale určitě byla klidnější. Já se bojím,že budeme mít nějaké úzkostlivé mimi,s tím jak se o něho furt bojím ☹ ,ale nemůžu si pomoct a věřím,že nejsem sama vystrašená matka 😝 každá z nás se bojí o to nejcennější co máme-naše děti. O ty narozené i očekáváné 😉
Byli jsme v Chlumu u Třeboně v penzionu a každý den jsme jeli někam na výlet. Třeboň,Jindřichův Hradec, Červená Lhota,aquapark atd. No buchli sme tak celkem 15.000,- ,ale stálo to zato!!! Doufám,že příští rok už pojedeme minimálně 3 🙂 A nejenom my.... ale i vy!!!!!!!!!! 😉 😉 😀

mimka29
6. črc 2009

anninka ahojček, vitaj doma, ale nám tá doba uletela a ešte tebe, že 😉 Nečuduj sa, že drobček nekopal, veď bol na dobolenke, tak oddychoval. Hoď nejaké fotky nech vidíme ako sa guľatíš.

paneska
6. črc 2009

Ahojky,

vítáme dovolenkáře 😉 , ani v kolikátem jsi týdnu? Se neboj nic, prcek o sobě teprve začné dát vědět, že se nebudeš stači divit. Držím palečky ať je vše v pořádku. Máš pravdu, každá máme se bojí o své děti, ať už jsou narozené, nebo v bříšku a mám pocit, že čím je mladej starší, má 11, tak se o něj bojím víc, protože ho mám míň pod dohledem a taky asi proto, že je zatím jedináček. Od soboty je na táboře a já každej den sleduju zprávy a net, aby neplavali...

Raduško, jj, s tím anopyrinem je to v pohodě, díky za potvrzení

Holky ten synarel jste šplíchali a zároveň zapili prášek (prednison nebo anopyrin), nemají být u toho pauzy, já to vzala ráno zaráz :o), to bude asi jedno, že ..., jinak po něm cítím takový divný v puse - jako hořko, nebo co, tak uvidíme, co se mnou bude dělat dál...

ob.soklina
6. črc 2009

Ahojte zlata moje,

tak dneska byl den na ....... No ale zítra je nový den tak to bude lepší.

Anninko vítáme tě zase mezi náma 🙂 Jsme moc ráda, že jste si dovolenou užili. Určitě poreferuj jak jste se měli atd. Z mimuška neměj strach - jen tě ted ještě nechává odpočívat aby ti pak ukázalo za co stojí 😉 a opět bude trénovat fotbálek.

Paneško s tím Anopyrinem já ti moc neporadím, ale neměj strach. Já beru od 19 let Warfarin na ředění krve. 5 dnů před OPU jsem si začala píchat Fraxiparin - což je taky na ředění krve jako Anopyrin a zatím to vypadá všechno dobře. Jak psala Raduška - teda doufám, že to psala ona. Je to kvůli tromboze, přece jen to je zátěž na tělo. Tak kvůli tomu to je. Neboj se, Dr. obzvlášt Hromadová je hrozně opatrná.

Rady je dobře že odpočíváš a taky že si užíváš. Deniska určitě cítí, že jsi vpohodě a zakusuje se víc a víc. Takže ty si nepočkáš jo na 14 den????? 😉 No jo to jsem asi jen já takovej magor, kterej to nechal až to přijde tak to přijde. Rady ty moje náhradní paní Dr. mám prosbu. Teda jestli tě to nebude obtěžovat. ??!!!! Dneska ráno jsem se vzbudila a šíleně mě bolí deltový sval nad klíční kostí ( aspon tak mi to radí manža, že se to tak jmenuje 😉 ) a přes den to přešlo až do přední části krku. Vůbec netuším co s tím??? Nevíš co bych si na to mohla dát???? Mám strach si to nahřát teplou vodou, aby kdyby, tak se mi to nerozlezlo dál. No prostě nevím. Jen se tak ptám. No uvidíme jetli to nepřejde do středy zajdu za nějakým masérem at mi na to kukne.

Jdu už dneska asi spát, fakt to nebyl den nic moc. Přeji všem krásný večer a zítra poreferuji co a jak papa

raaad
7. črc 2009

ahoj Luciii, no s tím krkem...dle mého názoru ses v noci "přeležela", já bych nedávala nic,jenom bych si protáhla trošku několika cviky hlavu s krkem: takové základní: pomaličku protáhnout krk vpravo, vlevo, pomalu otáčet hlavou(ale nezaklánět,jenom vepředu). Mělo by to přejít....Pokud ne, tak teprve bych šla za Doky.
Jinak je nejlepší oropedický polštář...my máme s manžou oba a na jiném už nemůžu zaspat(a to já spím jak dřevo,kdykoliv a kdekoliv...) Nebo je výborný takový polštářek vyplněný bylinkama či pohankou(nebo něčím podobným).Spala jsem na tom u sestřenky(mmj.Doky) a bylo to bezva....Nebyl zrovna levný,ale já si ho nechávám v záloze jako dárek pro mě..... Ale holky neberte to jako nějakou propagaci...to je jen můj názor
🙂
Jinak jsem si změnila nick (bo se sem koukl mladej-a byl šíleně dotčený,že Vy máte mnohem lepší a já to mám teda faaakt hrozné 😖 Tak mi tohle vymyslel..ale jsem to pořád jááááá 😀

A babule-těhule i netěhule...... ještě jsem Vám chtěla na dnešek : phuj,phuj,phuj...a čekáme na zprávičky

Jinak já jsem v pohodě....až se nějak divím,že mi vůůůbec nic není. Ale asi se moc pozoruju-no ale co jiného v té hnusné čekací době dělat,že???? Manža opatrovatel je v rachotě a mlaďoch ještě spí... Pořád čekám,že budu mít nějaké příznaky...a nic, žádné napnuté prsa,žádné křeče v podbřišku...prostě nic, tak jsem z toho nějaká nerves-že se nic neděje...no a pak mě napadají šílené scénáře ☹ ..... No-to asi začínám cvoknout???
Tak mi honem napiště,jak jste to měli Vy...těhuliny....
Tak zatím PA-PA...budu na příjmu(ležím teda v pelechu, kafíčko s buchtičkou na stolečku...noťas v klíně......jenom ten náš hafanisko je pořád pod oknem-na dvoře- a asi chce taky snídani....tak jí jdu dát granulky........

raaad
7. črc 2009

............."na vedoucího to ještě není...ale ještě footečkuuuuu"...........

lentilah
7. črc 2009

AAAAAAAAAAhoj kočky,
Rady,dóst dobrý,žekni madýmu 😉 ,že se mu to povedlo.Jinak jak jsem to měla já?Řešila jsem převážně to,že se mi při každým vstanutí zamotala děsně hlava..prsiska mi začaly bolet až po nějakým čase po transféru..už ani nevím kdy..začalo to citlivostí bradavek,jinak než při krámech,pak celý.Křeče sem tam mám taky a i bolest pod příšku..beruško řekla bych,že čtvrtek pátek to přijde 😀 ..Něktrerým se vubec nic takového neprojevuje..ale neboj neboj 😀 určitě to na Tebe přijde se vším všudy 😀 .

lentilah
7. črc 2009

Byla jsem u doky na odběru,z počátku na mě sestřička rázně,že si musím počkat,že i jiní jdou na krev..ale po chvilce rozrazila dveře a hned mě vzala(byla jsem zas děsně zelená 😀 )...tak jsem jí ve stručnosti řekla co mě trápí(všechno sestřičce),když se dozvěděla o IVF-ku bylo ji hned všechno jasný a snad milejší setřičku jsem nezažila 😀 ..byla super,krev mi vzala,a řekla,že si mám přijít určitě ve čtvrtek ve 2,že tam bude málo lidí a že si mě paní doktorka vezmě napaškál 😀 ..tak doufám,že bude všechno v pořádku.Začalo mě bolet v krku,tak musím nějaké vitamínky v ovoci...

V 11 Soklinka a pak Mimuška....tak držímě pěstičky 😀
Tobě Rady samozřejmě taky 😉 ať je babulenka v pořádku

lentilah
7. črc 2009

Nevíte prosím Vás někdo na kdy to má Monička?Nějak se na ni zapomíná 😉 ..to bude asi tím,že tady není tak často..teda skoro vubec 😒 ..Tááák zlatíčka mějte krásný den

annina
7. črc 2009

Hojte ve spolek děvušky 🙂 Díky všem za slavnostní přivítání! 😀 Panesko jsem v 21tt a je to třetí dítě-kukni na můj pas 😉 Rady u mně tak tři dny po transféru doznívající bolesti po OPU a cca od 5tého dne nastoupily prsa- přesně jak píše Lentil,nejdříve bradavky a mmj.trvá to fest do teď a pak takové bolesti v podbříšku jako na MS. poprvé jsem testila až ten 14tý den a teď po KET byly 8mý den // a 9tý den Hcg 134,7 aby si měla pro srovnání,když půjdeš na tu krvičku 😉
Soklinko já mám na krk vyzkoušenou Alpu. Nejdříve dám kolem krku nějakou folii-igelit(sáček) pak štědře poliju plínku nebo velký kapesník Alpou omotám přes igelit a přes to ještě suchou plenu nebo ručník. Buď když se bloknu v noci nebo mi v autě nafouká za krk a druhý den by mi Dr. Rudolf Hrušínský st.řekl... A celá se otáčet můžete?? 😅 Tak mi to pomůže,ale jinak jak píše Ráďa,kdyby bylo zle-mažu k doktorovi! Mimuško nevím jestli mám hodit nějaké foto,protože se sama za sebe stydím! Normálně se cítím dobře i se svými kily,ale teprve fotky mě vždycky hodí do tvrdé reality a těhotenství to rozhodně neomlouvá,protože jako kombajn sem vypadala i před ním. Teď už mi jen roste břicho-no něco málo i prsa aby se neřeklo,nemám doma váhu-z osobních důvodů! tak ještě nevím následky dovolené 😝 Jinak moje ratolesti ještě vyspávají a já sem zatím zapla aspoň pračku. Obědy už máme doma-vozí je o půl 9 ,tak jdu pokračovat ve vybalování. Zatím pa berušky a krásný den!

ob.soklina
7. črc 2009

Ahojte zlatka,

tak hlásím návrat z Repromedy 🙂 Tak je potvrzen jeden bojovníček a se srdíčkem. Dr. Fišer hledal hledal ale toho druhého nenašel. No důležité je, že je aspon jeden. Příští týden v úterý mě čeká podlední kontrola v Repro. a pak už jen u svého gyndaře. Mám totiž stále zvětšené vaječníky - tak jen kvůli tomu. Jinak by mě Dr. propustil už dnes z jejich péče.
Jo a jen pro pobavení jak jsem včera psala, že den byl na ...... tak kolem půl 12 jsem se vzbudila a málem jsem nedoběhla na wc - ale zadařilo se a zvracela a zvracela a zvracela. Nechápu jak to, že to na mě přišlo během spánku - mám nějaké divné příznaky ne???? 🙂

Rady moc děkuji děkuji nechci se nikam hnát, jen kdyby to fakt nepřešlo. No uvidíme snad to přejde. Zkusím co píše Anninka - alpa je všelék 😉 A pak vyměníme polštáře - je pravda že já spím hrozně. Pořád se převracím, polštář má zvláštní tvary jak si ho mačkám atd. No jo. Tak ty si tak lebedíš jo???? A copak máte dneska dobrého na oběd???? Jinak co se týká u mě a nějakých příznaků -já tím že jsem měla ten hnusenej OHSS tak nemůžu říct. Prsa třeba necítím do teď. Jen jsou taková nalitější těžší, jinak trochu vaječníky, ale ty jsou prý pořád zvětšený, takže nemůžu poradit. Ale však víš, co jsem sem psala. Já jsem takovej stěžovatel. 😉

Lenuli a jak to je u tebe???? Ty ještě chodíš do Repromedy??? NEbo už jsi jen u gyndaře???

Anninko nedělej si problémy s váhou, to se vyřeší potom. A i kdyby ne, tak co. Ženský mají být krev a mlýko. Ne???

Mimuška moc na tebe myslím a těším se na zprávičku.

TAk holky zatím přeji krásný den, utíkám ted něco udělat, sedím opět v práci a pak zase domů schovat se před sluníčkem. Nějak mi ted nedělá dobře. Tak pá a dobrou chut k obědu