Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

annina
29. črc 2009

Čauky,no těhule se sice nesluní 🙂 ale děvušky,vy jste tu tak rozjetý,že těžko do toho zasahovat 😀 ale sleduji vás poctivě! Před chvíli mi PPL dovezlo další věci na mrňouska-no krásné,ty co mám v albumu a jinak ležím,páč sem umyla jedno okno a vysála a hotovo 😒 Dostala sem stahy,tak zas zpytuji svědomí atak pořád dokola. Nejdřív blbnu-pak si nadávám 😠
Lentíku tak držíme pěsti ať je všechno vpořádku a těšíme se na fotečku 😵
Vám všem krásný den babulky! 😎

radpraj
29. črc 2009

No Pany, já vím že crinone nedělá krvácení...asi jsem to špatně napsala.... A ten ascorutin nevadí spolu s anopyrinem.....ten máš pro to,aby se pěkně prokrvila děložka a ten ascorutin ti jenom pozastaví to zakrvácení po vpichu po OPU..... Takže pěkně poslechni Fisch....je to přece jenom borec-nebooooj 🙂
Večer vypláchni a crinone zaveď brzo ráno...a už nic nedělat....jenom se pěkně na mimísky ustrojit a uklidnit,ať se Tě neleknou.....nějaké vyjančené babizny 😀 😀 😝
Takže se hoď do klidu.............tak jako jáááááá 😝
Jinak Leniiiii-držíme v poradně palečky....a jsme jedno ucho(spíš oko) na nové zprávičky......
Máji.......no protekci na katastru jsme teda nutně potřebovali,když jsme rozjížděli stavební povolení a potom stavbu........to bylo teda něco 😖 ...ale náhodně jsme zjistili,že naše nová souseda tam dělá a sama se nabídla a moooooc nám pomohla... takže v Blavě sice v životě stavět nebudeme...ale člověk nikdy neví-kdy se mu to bude hodit 😀
Takže babulky.......ještě pořád jsem si neumyla ten škopek.....no já vážně nemám na nic čaaaas 🙂
tak papa....ještě určo mrknu

radpraj
29. črc 2009

Ty joooo Aňule, ty babo jedna...ty nevíš,že těhule nesmí umývat okna????? Nesmí se nic,kde zvedáš ruce nad hlavu..bo se ti tím může omotat mimískovi pupečník kolem krčku....Ty-Ty-Ty!!! Nech ty okna klidně špinavé-vždyť zaprší a už to stejně nepůjde vidět....aby tady pořád člověk někoho hlídal 😀 😀
A nezapomeňte se pak taky starat o měěěě.........bo chci takyyyyyy

lentilah
29. črc 2009

Aničko,teda ty muro 😉 !Nebudu o nic lepší 😅 ....hlavně ať se to do porodu neopakuje..myslím ten úklid a neplánované stahy 😉 ..

A Lenuš,Raduš má pravdu..takže nic se k tomu už nedá dodat.

Moc holčinky děkuju za podporu,snad to všechno dobře dopadne 😀 😀 😀

radpraj
29. črc 2009

jo..a ty miminkovské věcičky jsou k sežrání........já chci taky nakupovat..........ale nesmím ☹ ☹ bo manža zakázal ☹

pavka111
29. črc 2009

No Leničko hurááá už jsem se o tebe bála těhulinko naše.No jsem ráda,že je vše v pořádku.A jak budeš mít fotečku mimíska s poradny tak šup sem s ní.... 🙂 🙂 🙂

Mimuško no to máš pravdu je to paráda mít tak velkou rodinu,no a vás je taky hodně.Počkej až všichni budete mít jednou děti tak to bude mazec,to bude rodinka.... 😉 😉 😉

Paneško no já bych dala na doktory a snad Fišer není tak blbej,aby ti radil něco špatnýho.No Hromadová mi říkala co se týče těch hnědých hrudek,že to je po tom OPU a může to trvat dlouho a aji vlastně po ETU.No ale v tom špinění,když to není na vložku tak si myslím,že nemusíš mít vůbec strach.......myslím,že to bude všechno v pořádku.To by jsi asi musela krvácet hodně,aby nedošlo k ETU.Aspoň si to teda myslím.....Já jsem teda nešpinila vůbec takže nevím,ale sama bych nic nevysazovala a poslouchala doktory....Paneško sluníčko určitě to dobře dopadne a zítra ti mimísky dají.

Raduško no crinom zavádím pořád a aji papám prednison+anopyrin to všechno budu zavádět a papat do 12tt takže napsala mi aji doky Hromadová dokdy do 10.8.Oni to všechno napíšou dokdy se to má brát až budeš v repromedě naposledy,ale většinou to je do toho 12tt,já teda beru ještě norporolac na snížení prolaktinu a ten budu brát dokonce až do 16tt.No a co se týče těch hrudek tak ty mám pořád,ale teda bílý,ale já už jsem delší dobu po ET tak si myslím,že jestli je máš nějaký zabarvený tak to nevadí,že je to ještě všechno brzo po tom zákroku......teda si myslím.... 🙂

Jinak teď jsem si dala mňamku.....těstovinový salátek to já můžu....... 🙂 Jo a co se týče těhotenských chutí tak zatím teda žádné nemám,chutná mi vše...no u mě to není nic nového........ 😀 😀 😀 akorát mi teda přestalo chutnat kafíčko.....

paneska
29. črc 2009

Zlatíčka, díky, díky, díky....

špinění vypadá, že je na útěku, zašpinilo to ještě ráno a pak už skoro nic, ale ascorutin jsem raději taky nasadila, ať si zítra mimi můžu vzít domů, tak...., jj, poslechnu Fišera, vezmu večer i anopyrin, ona je to malá dávka, když už mi hold není souzená Hromadová, tak mimi musíme vybojovat s Fišerem, ale stejně mám pocit, že ho poslední dobou nechávají v Repromedě moc samotného...Třeba tam dopoledne bude i Veselá, kdo ví, ale já su tak nějak nachystaná na Fišera...., snad bobíci budou i zítra v pořádku všechny a i vhodné na zmrzlíky, holenky, to jsou teda nervíky, ale poslouchám "starší" Rady 😀 a hážu se do klidku, pohody, tabáčku.

Leníku, tak co UZ, všechno v pohodě a toho pobolívání se neboj, to je opravdu od toho, jak začíná růst děloha, já to měla u synátora taky, říkala jsem doky, že je to jak při MS a ona, že to je normální, ale dala mi neschopenku, ať si v pohodě lebedím doma... 😉

Teda Aňule, ty si koleduješ, no je toto možné, lézt po oknech, to má Rady pravdu, ty, ty, ty...., to už opravdu nedělej těhulko.

jannysek
29. črc 2009

Ajojky Všici, docela dlouho jsem nic nepísala, nebylo nic novýho, ale poctivě Vás každej den dočítám. Dnes jsem bala na utz už u svého gyndaře a zatím vše o.k.. jak má být 8 tt, srdíčko prej krásně bije,tak snad bude vše dobré až do konce.

Panesce přeju mooooc štěstíčka a držíme mocinky palečky, a ostatním taky štěstíčko, ať se nám splní naše životní přání.

Tak všechny hezky odpočívejte a zapojte manžílky, však si zase domácnosti po 9 měsících pěkně užijeme. Náhodou se kolikrát nestačím divit, co chlap dokáže , když chce. Navíc si myslím, že je to krásný, když se chlap dokáže vcítit do ženské, která si to po tolika utrpení odpočinek určitě zaslouží.

Takže bych se teda na nějaký okna aninnko vy-------.

Mějte se sluníčkově 😅

lentilah
29. črc 2009

Ahojte kočenky,
tak fotoalbum doplněno,všechno taky ok...dostala jsem i těhotenskou knížku(to bylo jak dostat lejstro,že jsem vystudovala strašně těžkou školu,takou radost jsem z ní měla)..vážily mě tam a mám 57,7kg a krapet vyžší tlak..to prý z toho rozrušení,prý velikostně odpovídá naše mimátko 10tt+4d a v tabulce to dělá 11tt+0,tam to mám tak napsané a taky i předpokl. TP a to na 18.2.2010,to vše v těhotens.knížce...Manža byl nadšený!Hned jsme po tom zaběhli na obídek(zase muj brabec,zelí s bramb. knedlíkem..) 😀 ...doplním tabulku...
Mám Vás všechny moc moc ráda!!!!!!!!!

lentilah
29. črc 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:mimi-6cm,SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna(vše ok-vyfasovala jsem těhotenskou knížku), 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno. Ko- 19.8.09 14:00 poradna.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.Další Ko-24.8 poradna
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA
1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 20.7.kontrola OK-Hcg:1960UI, 30.7.kontrola UZV
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7.09-7oocytů,ICSI 6embr., předpokládaný ET 30.7.09
______________________________________________________________________________________

Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 03.08.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7. - stopnutý KET( nízká sliznice) ,kontrola 7.8. a uvidíme co dál
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..

lentilah
29. črc 2009

Jo a u nás se dělá i ten screening 16 a 20tt,takže nemusím do Brna,to že tam jdu teď,jsem dostala pochavlu 😀 ...jinak nám paní doky říkala,že na cestu na Slovensko doporučuje hodně zastávek a pokud po vysazení léku začnu špinit tak nikam!Což dá rozum 😉 .

pavka111
29. črc 2009

No Leničko to je pěkný miminko 🙂 🙂 🙂 🙂 A je dobře,že je všechno v pořádku.No a co se týče tvé váhy tak já mám 2krát tolik ☹ ☹ ☹ takže tak,no jo jsem cvalda po taťkovi.Ale jsem ráda,že je vše ok a miminko je fakt moc krásný a je super,že můžeš na to Slovensko,ale opatrně.....

lentilah
29. črc 2009

Pavlínko děkuju moc,každopádně čekáme miminko drobečka,prcka 😀 .Řekla nám,že je všechno krásně vidět,že je všechno v pořádku.Pokud jsem to dobře pochopila tak Ti paní Hromad. posledně řekla,že más miminečko pěkně velký,že? Miminko velikostně třeba o týden dál je normální,hodně jsem o tom slyšela a není to ovlivněno tím,že máš o pár kg víc,jsi krásná ženská a těhotenský kilečka i ty obyč jsou na tak hezký babě pěkný!

lentilah
29. črc 2009

A mám z tý cesty trošku obavy....prý na delší cesty jsou nejlepší od 16 a 20tt..No uvidíme co to semnou udělá jak vysadím pilule..třeba nic. 😀 V co strašně doufám.
Jinak na UZV nám ukazovala obličejíček,tam jak je šipka je zrovna očičko...myslím..no pohlo se s tím tak je trochu mázlí 😀 ,jinak miminečko nám spinkalo,tak nám pěkně pózovalo.

annina
29. črc 2009

Lentíku nádhera 😵 krásný albumek!!! Jsi kočka!
Děvušky já vím,že jsem blbka a slibuji se polepšit! Když manža stříkl masařku biolitem tak,že bylo potečné celé okno a ještě drbl do žaluzií,tak že jednu trochu ohl,tak sem dostala hysterický záchvát,že u nás musí být všechno zničené a že je jak hrom do police a že jsem jediná kdo to tu chce mít hezké...no hormony 😀 Tak chudák jenom koukal a netroufl si mně zastavit ,ani když mi zvenku začala nadávat ještě naše prodavačka,co šla z práce okolo,ať z toho okna okamžitě slezu,že mě něco mrzí a že nesmím zvedat ruce no to co psala Rady,ale já když se nas... tak sem jak splašenej bejk 😖 Už budu hodná 😀
Rady, já jsem začala objednávat minulý týden,dřív sem se taky bála,takže manžu chápu,ale na druhou stranu kde pak vzít tolik peněz a nakoupit vše najednou 😕 U nás by to teda problém byl. Navíc může člověk kdykoliv skončit v nemocnici a doma nic nachystaného! A hlavně... já tak zabíjím čas,že brouzdám po netu,hledám zboží a porovnávám ceny atd. Jinak sem zatím nakoupila ve dvou e-shopech pro miminka a maximální spokojenost kočenky! S cenou,rychlostí,jednáním=dávám 1* a doporučuji 😎
Janýsku gratulace k mimískovi a Panesko,zítra zaboduj a piškotci samozřejmě taky!!
Pěknýýý večer 😉

pavka111
29. črc 2009

Leniku ty jsi to tak krásně napsala a moc ti za to děkuji 🙂 🙂 🙂 🙂 no je pravda,že já se cítím skvěle a to je hlavní pro miminko a kila ty moc neřeším,manža mě má rád i s nima 😀 😀 😀 No já bych taky měla trošku obavy,ale myslím si,že bude všechno v pořádku.No Hromadová mě naposledy řekla,že je fakt miminko velký,ale na gyndě to počítá většinou podle toho jak mi Hromadová napsala termín tak nevím,je to jedno hlavně že máme krásný miminka,mě to taky trošku rozmázla,ale to nevadí hlavně že je tam máme 🙂 A co se týče velikosti tak minule v Repromedě jak jsem tam byla naposledy tam byla kočka,která jim šla ukázat mimuško,který se jí narodilo díky nim a povídá,že malá se narodila o 14 dní dřív a vážila 3,5kg a Hromadová jí povídá to není možný to vám museli splést termín a ta kočka jí povídá ne to nám vypočítali tady a tak se Hromadová šla podívat a povídá jí,no vy máte pravdu,no a kdyby se mimi narodilo v termínu tak jí Hrom.povídá tak by mělo 5 kg.Tak nevím je to různý.......ale jak říkám hlavní je,že je vše v pořádku a mimi nám pěkně rostou.....To je pěkný že už jsi viděla aji obličejíček,je pravda,že jak jsem viděla to naše miminko s ručičkama a nožičkama tak to bylo tak krásný,že se to nedá ani popsat,ale holenky vy to určitě víte jaký je to krásný pocit že????

Jinak Paneško na zítra ti moc moc držím palečky a myslíme na tebe......ať odejdete domů u s miminkama a ještě vám zůstanou i mrazáčci 😉 😉

paneska
29. črc 2009

Zlatíčka, mooooooc děkuju všem za podporu, já myslím, že to bude v pohodě, špinění přestává, prakticky už skoro nic, možná by to přešlo i bez ascorutinu, ale sychr je sychr, tak snad už nezačně a sliznice posledně byla přes 10mm, tak snad ještě poporostla a bobíci do zíta přežijí, když už se drží od soboty....

Pavli, kolik vy máte mrazáčků a mrazili je hned, nebo je ještě nechali nějakou dobu kultivovat, kolik jste platili: No my pro sychr zítra vezmeme nějakou kačku, nebo kreditku...., kdyby nám je už chtěli šoupnout do chládku 😉, jéééé to zní blbě, to je jak do kriminálu, to nééé 😀 Tak snad bude vše OK a klapne to...

Aníku, tak jsi měla poslat na okno manžu, když neumí stříkat na masařky 😀

Holenky, tak ju jdu do sprchy, oholit, udělat výplach, ať su zítra krásně na mimi nachystaná, aby se jim u mě líbilo a Fišer (pochybuju, že tam ráno bude Veselá) se mě nelekl 😉

paneska
29. črc 2009

Leníku, úplně bych zapomněla, veliká gratulace, mimi je krásné, jsem moc ráda, holenky, těhulinky, že vše u vás probíhá tak jak má, v pořádku.....a ještě doplní album Rady .... 😉

zandanem
29. črc 2009

slunicka moje......ahojkýýýýýý... 🙂
panesko..... moc držim...mooooc, moooc.... držim palečky..... 🙂

jinak holky moje .... lenulko, kresne svatebni foto a to mimi... ja musim za raduškou aby mi to vysvetlila, toto nas ve skole neucili a ja to proste nevidim, su trupka.... 😠 omlouvam se... ale urcite je to krasne... jak pisou holky... su fakt nemozna...

asi su divna ale porad se divam na ty vsechny vase albicka a pozoruju.... a já chci asi taky takove albicko..... ach jo..... jednou taky bude..... snad... teda doufam, verim, musim verit.... 🙂

vsechny slunicka se moc moc opatrujte, žadný úúúúklid.... na ten se vyprdnite (aninko), pekne odpocivejte
preju krasny vecer, krasnou noc, a krásné sníčky... pos pusky....papa 🙂

pavka111
29. črc 2009

Paneško my máme 3 mrazáčky a za to jsme platily 2500kč.No a zamrazily nám je hned teda si myslím,Hromadová mě jen řekla ty nejkrásnější jsme zavedli a zbylé 3 zamrazíme,ale myslím si že to bylo hned.Jo a neplatí se za počet mrazáčků,ale za tu pipetku co se do ní ti mrazáčci dávají a nám se tam vlezli 3 no a u tebe jestli budou všechny 4 tak si myslím,že by jste platily už za dvě pipetky a to by bylo 5000kč,no ale záleží na vás kolik si jich budete chtít nechat zamrazit.No pipetka to nazývám já,ale jmenuje se to jinak já jen aby jsi měla představu,že se to do něčeho dá a platíš vlastně tady za to.......doufám,že jsi mě trošku pochopila.....tak se pěkne nastroj,uprav pro mimísky a pěkně se vyhajej ať si na zítra fit 😉 😉 😉 budem na tebe myslet a všechny ti budem držet pěstičky...........

Jinak holenky pěkný sníčky vám přeju a těhulky pohlaďte bříška a netěhulky taky pohlaďte bříška,protože jednou tam ty miminka budete mít taky......... 😉 😉 😉 😉

paneska
29. črc 2009

Pavlí, jo, jo, pochopila, já jsem myslela, že do té pipetky se vejdou jen dvě, no tak uvidíme, jak to zítra dopadne, jestli budou na zmrazení 4, tak je určitě zamrazit nechám, přece je nespláchnu do záchodu, když tak dlouho bojovali, drobci...

Jsem uděla výplach, tak teda ze mě ještě vypadly tmavé hrudky, držely se ve vnitř potvory, protože to dneska opravdu už nešpinilo, ale už jen hrudky různých velikostí, tak snad to bude zítra v pořádku, prostě Fišer má smůlu, bez mimi neodejdu, tak, hotové, vyřízené...

dobrou, holčinky 😉

lentilah
29. črc 2009

Srdíčka moje krááásnou dobrou noc a zítřejší den ať je nádherný a nezapomenutelný 😉 😀

Lenuško hodně moc budu držet pěstíky ať jde vše pěkně jako po másle.

Pavlínko pěkně jsi to vysvětlila.Moc se opatrujte 😉

Žany,nebude dlouho trvat a budeš vědět na čem jste a pak se fotoalbum bude samo s Tvoji pomocí pěkně formovat 😉 😀 A až budeš na monitoru vidět svoje mimi uvidíš uplně všechno,tak jak to je,je to fakt zvláštní,já v době kdy těhu nebyla v tom viděla vždycky jen nějaký flíček a pak jsem jen hádala co je co...takže se nehaň,páč je to normální,že se v tom zatím nevyznáš 😉..

Pa Babulenky moje.

pavka111
29. črc 2009

No já jsem si taky myslela,že tam můžou dát dvě,ale nakonec nám řekli,že se tam vlezou dvě.No ale myslím,že kdyby jste je třeba nechtěli tak by jste je mohli darovat to by byla škoda je vyhodit.No ale asi bych je taky nechala zamrazit a kdyby se vám to povedlo,což veřím že se to povede a budeš naše těhulinka,tak by jste je mohli třeba pak darovat a nebo si je nechat na další mimi.No každý rok se k nim budeš muset hlásit a platit 2000kč a bez tvýho souhlasu s nima nemůžou nic dělat......Tak pa a moc na tebe myslím a držím a mačkám všechny palečky.No a ty hrudky jsou různé velikosti,někdy ze mě vypadne taková hromada až se leknu,no a to právě Lenička tady psala,že si je napřed vytáhne tu hrudky a pak zavede gel,ale mě to nějak nejde vytáhnu jen ty co jsou na kraji a dál mám strach makat....takže tak tak na zítřek tfuj tfuj tfuj......

mimka29
29. črc 2009

Ahojte krásky,
prišla som vám popriať dobrú nocku

lenti nádherné fotky 🙂

paneska zajtra sa pekne uprav a šup pre vaše pokladíky. Budem na teba (vás) myslieť

sladké sníčky 😉

paneska
30. črc 2009

Krásné ráno,

tož vám ještě píšu, páč nervíky mám teda na pochodu, jak snad nikdy. Večer ze mě výplachem vyšel ještě pěkně tmavej hrudkovej bordel a dneska ráno to zašpinilo, jak růžovo-hnědej výtok, tak vůbec netuším, co Fišer se mnou vyvede a jestli mi drobky dá. Četla jsem, že ascorutin zabírá do 3 dnů, tak holenky, fakt nevím, začínám propadat panice ☹ ☹ ☹ Já prostě bez nich odejít nechci, ale na druho stranu, kdyby tam měli mít fujtajbl prostředí a odejít s nějakým špiněním, to taky nejde.

Ach jo, proč já nemůžu mít nic jednoduše, nejdřív záda, že jsem lezla po zdi, teď zase tohle....

No, nic, idu se sprchnout a děj se vůle boží...

Pavli, jestli se k mimi dopracujeme, tak bude asi naše první a poslední, vzhledem k tomu, že vychováváme syna, i když skoromanža říkal, že by záleželo na mě, že by klidně ještě jedno dal, nooooo, to on jo, ale já a můj věk atd, myslím že neee, za jedno budu šťastná a kdyžby jsme měli zmrzlíky, asi bysme je darovali. I když je to takovej zvláštní pocit, že tvoje a partnerovo mimi odnosí a vychová někdo jinej. Ale já si myslím, že dětem z IVF je dáná do vínku láska, štěstí a usměvavá očka, protože jsou to vymodlené děti, těm přece nemůže někdo ubližovat, tak proč neudělat další lidi šťastnými 😉

annina
30. črc 2009

Panesko někde sem přeskočila čas,kdy máš zajet pro drobky,tak držím preventivně od rána 🙂 Jinak to o si napsala je moc pěkné 😉
Mě je dneska trochu šoufl,mžitky před očima a studený pot,tak sem přišla pozdravit a jdu zalehnout,ale myslím na vás!!! PA

mimka29
30. črc 2009

Dobré ránko

paneska to si pekne napísala o tých bábatkách z IVF. Dúfam, že už svoje pokladíky u seba a za chvíľu nám dáš vedieť samé dobré správičky.

mimka29
30. črc 2009

anninka tak šup do postieľky a ani nechoď von keď nemusíš, lebo dnes to bude peklo.

raaad
30. črc 2009

ahojky berušky.....
tak jsem vás dočetla-ukecandy jedny..a Lenti-tak tady manžovi popisuju,jakou jste měli radost (i s tvým) z té těhu knížky...a říkal,že to muselo být krásné..... Já už chci taaakyyyy ☹
My si tady sedíme v Olympii....popíjím si ledovou kávičku.....a chtěla jsem dát kino-ale oni darebáci hrají až od 12h (já myslela že od 10),takže kino nic....už jsem sprášila druhou snídani....a už mám zase na něco chuť...no já se neunesu...Protže jak nemám nic v žaludku,je mi pěkně blujno....no ráno jsem se dávila na vecku...bleee a v Repro při čekání na krev mi taky nebylo zrovna nejlíp...Sestřička mi nabízela dřívější uzv(s Fisch),tak raděj čekáme na prim...Jsem asi v tomhle pitomec,ale už to nebudu měnit. Chudák Fisch-až je mi ho líto,že k němu tak moc nechci 😉

Takže holčiny........všem krásný den 🙂
Pro Pany..zvlášť držím palečky a myslím na ně......
A Leničce posílám obdiv za mimčoooooo

Ozvu se, až dorazíme..........................papapa

mimka29
30. črc 2009

raduš prepáč, ja som na teba zabudla, že aj ty máš dnes ultrazvuk. Dám si asi na holú 😀 Potom písni 😉