Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mimka29
18. srp 2009

Ahojte,
vidím, že dnes píšu samé tehuľky 😉

Hlásim, že sa závrať už nevrátila a raduš má asi pravdu, lebo som si dala hneď ráno silné kafé a pijem až až.
Chystám sa práve do mesta, lebo v sobotu ideme na svadbu a potrebujem nakúpiť nejaké doplnky. Už som dosť zavretá doma, tak sa teším na vzduch a nebojte idú so mnou 2 sestry, tak na mňa dajú pozor. Lekárka mi dala vychádzky neobmedzené, tak sa kontroly nemusím báť.

anninka tak vy budete mať dievčatko, teda ja som to najprv z toho tvojho písania nepochopila. Paráda, tak už tu máme dve princezny.

soklinka aj ty si dávaj na seba pozor a veľmi to s tým upratovaním nepreháňaj 🙂

raduš 🙂

mimka29
18. srp 2009

Babule to tu nikto nebol 😕

Ja som nakúpila skoro všetko čo som potrebovala a podstivo som minula všetky peniaze čo som mala 😀 V peňaženke mi ostalo asi 1,- eur. Potom sme išli s mužom na večeru a až teraz sme dorazili domov. Som unavená, prejedená a schopná tak akurát do postele.

Dobrú nocku 😉

raaad
19. srp 2009

ahojky berunky...........
o5 ranní ptáče....Ale vidím, že i Lucka takto vstává....Já se někdy ráno "pomotám"po baráku, dám si snídani a Crinone 😉 ,chvilku si čtu noviny na netu, nebo knížku a pak zase tak na hodinku zaspím.... Tak pak nemám pocit,že jsem nedospaná....
No, včera byl zase den, dopoledne vypadalo pod mrakem- a odpoledne zase dusno-hnus... Káma s Tímou mě vytáhla na procházku s kočárkem,ať pořád "nehniju" doma. Ale přesto,že jsme nebyly ani tak daleko...nazpátek už jsem se modlila, aby jsme byly doma, protože už jsem hledala odpadkové koše po cestě, kam si ev. odbléé. No, nakonec jsem to ustála až domů (všechno až doma ☹ .. Tak se bojím i do města, protože si nedovedu představit, jak se v centru někde dávím nad odpaďákem či někde do pytlíku.....
Navečer mlaďoch poprosil o "honzovy"buchty s povidly....tak jsem mu udělala radost. Ale ta normálně krásná vůně při pečení mě stála půlhodinu na vecku.... Ale jinak jsou výborné- má jich plné dva plechy.....

Jinak Ani...s tím polštářem si to teda ještě rozmyslím. Vím,že to šustí, ale možná budu mít pak horší spaní. Teďkom by mi to nevadilo.... A kamoška si na to taky nestěžovala....Tak zase nemám jasno... A s tím kočárkem: ten Implast Bolder4 jsem už tady psala: vybrali bychom 4-kolku. Ten růžový je krásný(ale teda jenom obrázek, v reálu jsem ho neviděla)..a psala jsem info prodejci, jestli má odpružené všechny 4 kola...a oni mi odepsali, že jediný kočár podobného typu s odpružením na všechny 4 je Zeix. Je taky ve dvou typech růžový a hodně podobný. Jenom to odpružení mě na něm láká. A může se vybrat i typ a výplet koleček. není to taková známá značka jako X-lander apod.....a proto taky není ani tak drahý. Je to v kompletu i se skořepou(autosed.)....a při odběru celé sestavy dávali bonusem polohovací lehátko... Pěkně je to nafocené na :KočárkyDaniela.cz.
Ale my máme ještě spoustu času, tak třeba bude ještě něco novějšího... Ale taky si dělám trochu poznámky(ukládám si to do noťasu),aby byl trochu přehled. Stát se může cokoliv a můžu třeba skončit hospitalizací...tak ať má manža jasno, co ev. nakoupit... jedna kočka na jiné diskuzi psala, že měla při těhu už nachystané všechno, včetně vybaveného pokojíčku....a nakonec o mimi ve 24tt přišli...tak jak se vrátila z nemocnice,to bylo strašně deprimující a muselo to jítt všechno pryč...A teďkom čekají mimi znovu, je nějaký 22tt a nemá vůbec nic....všechno si našla na netu a všechny věci zvlášť má vytisklé....a manža bude celý týden podle toho nakupovat, co bude v porodnici..Je jí prý jedno, že to je někde třeba levnější, koupí to tam,kde to bude.... No-taky názor...........ale manžu by asi trefil šlak, kdyby měl něco takového stihnout.......
My to tady probíraly na "babské radě"(kámy na kafu)......a já se tomu koupit to dopředu nebráním...pokud by byl nedej-bože problém, musel by manža do mého příchodu všechno odstranit.... Takže jsem si to takhle zdůvodnila a kochám se vším tím nádherným miminkovským královstvím.............děj se vůle boží (a to jsem neznaboh)....
Máji.....tak se pochlub, co všechno jsi nakoupila a jaké budou šatičky...určo máš nějaké spešl(co tak fotečka?). Ať se pokocháme-s tvou postavičkou budeš určo jako modelka......

No, vidím, že spisovatelka radula má svůj den...........................takže holčiny...všechny se opatrujte a užívejte příjemný a pohodový čas................

soniela
19. srp 2009

Ahojky,
Žanda má dnes první konzultaci v Repromede, ne? Tak Žany, držím pěsti ať ti to dobře dopadne 😉

annina
19. srp 2009

Ahój berušky. Tak myslíme na Žanetku!
A kde se nám toulají Lentík a Pavluška,Soklinka vím,že píše méně a co Monajsek jak dopadl 😕 No nepořádek,nepořádek 😀
Rady já se podepisuji pod, co jsi napsala! Kočárek taky čtyřkolku,na Danielu chodím taky kukat 😉 ,Ten Bolder je růžový krásný,nám se s dcerou zase hrozně líbil černo-červený s bublinami a měli i celo červený s bublinami a nějaký světlejši růžový na prodejně už nevím přesně,mají je v Brně na Štefánikově-právě naproti Heliosu,kde sme byly na UTZ.

My máme odpružení myslím na zadních kolech,ale možná ani to ne,nevím to přesně-holt se bude prcek drncat 🙂 Když sem vzpomínala jak sem to s děckami brala přes práh (a naši se mnou přes koleje) 😀 aby usli,tak se přiznám,že pééérování jsem moc neřešila,jen sem chtěla nafukovací kola,kvůli měkččí jízdě a zase jsou holky co nedají dopustit na pryžáky,tak je super,že je takový výběr a profláknutá značka ještě nemusí znamenat kvalitu a bezporuchovost! Mně se ten X-lander prostě líbil-padl mi do oka i do ruky a mužskýmu taky-je mezi námi velký výškový rozdíl tak aby se u vození nehrbil a nekopal do koleček 😎

Co se týká nákupu předem... je trochu rozdíl u prvního mimi a pak u těch dalších! I když my i u prvního měli kočár v ložnici od 5.měsíce,byl od známých-"výhodná koupě" a teď už ho mám doma 2 roky,potřebovala jsem ho od sestry půjčit pro bratrancova prcka,když přijeli na návštěvu a už u nás zůstal-líbil se mi a pak když sem dvakrát čekala dvojčátka,tak sem si říkala...No nazdar,my budeme mít doma vozový park..a zas to nějak dopadlo! Stát se může cokoliv během kterékoliv fáze těhotenství i po porodu a nemyslím,že by na to nakoupené věci měly nějaký vliv! Co se má stát-to se stane. Je fakt,že pohled na ně může pak zvyšovat bolest,ale zase normální chlap nebo členové rodiny by měli všechno uklidit a schovat na další miminko(ve které bych nepřestala doufat!)než se mamina vrátí z nemocnice!

Za sebe jsem ráda,že můžu nakupovat přes internet!! Postupně,mám na to čas,mám možnost srovnání a velikánský výběr i cenově lepší a zatím jen ta nejlepší zkušenost! Já jsem v obchodě strašně nerozhodná 😒 a všechno co vám líbí na jednom místě taky nekoupíte a běhání po obchodech mně vůbec neláká! Jen zásadní věci jako kočárek a postýlku,chci vidět na vlastní oči.
Další věc je,že opravdu můžete skončit ve špitále na udržování a nebo dostanete zákaz pohybu(jako já) a nechat pak výběr na ostatních,když sme se na to tolik těšili??? Takže přesně jak píše Rady! Teď si to užívám a děj se vůle Boží !

Berušky mně to břicho tak bolí,že mám problém i chodit po baráku,včera sem poctivě ležela-koňské dávky magnezia a prd. Teda mám z něho průjem abych nekecala 😅,ale břicho tvrdé jako beton a bolí i v noci,potvora
tak nevím co bude další tři měsíce ☹ a zítra zase rajzovat 30km na diabetologii,ach jo...

Jinak to vypadá,že tu s Raduš soutěžím kdo napíše víc 😀 Tak už raději končím,všem přeji krásný den bez nepříjemností a papapa 😵

raaad
19. srp 2009

neboj....tak si tu budeme dopisovat my dvě 🙂 a holky si pak budou moct co číst.....
Já se právě objednala na NT+.....no to byl dlouhý hovor... Nakonec jsme to se sestřičkou domluvily na krev 24.8. a na UZV na 10.9.(prý aby to bylo líp vidět 😉 ...a tady do Bv a k panšéfovi(je nejlepší)....
Taky mi doporučila kamoška stránky:Batolátko.cz. prý je tam kočárek, který vyhrál kvalitou i cenou v MF. A Ani,kolik jste dali vy za ten x-lander...jestli to není tajné? Taky jsem se dívala na tu tvou rychlozavinku-a moc se mi líbí-ta s tím kanýrem.Měli i jinou barvu? ........No,to jsme se pěkně rozjeli v nakupování....ty to už máš aspoň za "pár"...Mně ten březen nejde ani z pusy-jak je to daleko.Vždycky, když je mi teda fest zle, tak mám pocit, že se toho datumu ani nedožiju....Ale mám domluveného v 39tt (13.-15.3.)"kaizra",tak snad to všechno klapne 😉
A Ani, když jsi ze znojma, kam až jedeš na tu diabetologii? Snad u vás ve špitále je,nebo ne? Dle info holek, co dělali školu ve Zn.tak je tam celkem dobrý špitál... Nemůžu posoudit, neznám. Ale pak infošky řekni, bo mám takové neblahé tušení, že tě budu následovat...Nevím sice proč si to myslím-ale asi jsem čarodějnice. A je fakt, že obě děti jsem měla už před lety víc jak 4 kg-a to už mi po porodu tyhle glukoz.testy dělali. Sice byli v poho...ale čím víc let-tím víc komplikací (ha-ha)
No...tak asi vylezu z pelechu...nejhorší blujno snad na chvilku přešlo (taky jsem vypila skoro litr ledového mléka- to je momentálně jediné, co mi trochu zabere).........a nachystám si br-kaši k obědu. Tchýňka mi poslala už upečenou celou kuřecí roládu-tak to je bezva 🙂 ...........
Jinak víkend my budeme hodovat (Hrušky-moje domovina a domovina tchánů)...Tak jsem zvědavá,jak to ustojím s tím mým bleee.
Tak seberunky mějte....určo na vás ještě juknu (v zápalu práce 😀

annina
19. srp 2009

Tak jó,aspoň si holky počtou 😀
Já to mám právě do toho ZN do špitálu skoro 30km,my bydlíme na vesnici tak napůl mezi Ivančicemi (rodiště Vladimíra Menšíka) a Znojmem,asi 8km od Moravského Krumlova (Epopej Alfonse Muchy)pro přiblížení. Kluka sem rodila ve Znojmě a holku v Ivančicích a to už je okr.Brno-Venkov myslím 😕

Jinak cena určitě tajná není 😀 Paní nám ho při platbě v hotovosti dala za jejich internetovou cenu 7290,- mělo by to být včetně nánožníku a pumpičky a zvlášť sme si přikoupili originál kabelu na rukojeť za 769,- a uschovají nám ho až do porodu,když budeme chtít. Což už nabízí hodně prodejců,když už sme se bavili o tom strachu z nakupování předem 😉
Tu zavinovačku s kanýrem mám z: Kojenecké-oblečení-eu. Ve skutečnosti je více modrá (ale to tam bylo psáno)
s čápy a růžovými srdíčky a miminky,s polštářkem-moc pěkná! Já fakt počítala s chlapečkem 😀 Pak sem nakupovala na Nejbaby.cz tu druhou zavinovajdu-je ve skutečnosti hezčí než na obrázku a tu zimní taky,pak další drobnosti a na Mimibazaru.cz tam nabízí taky nové věci a zavinovačky tam zrovna měli moc hezké a velký výběr vzorů látek i kojící polštáře to samé,jen musíš víc hledat,ale vyplatí se 😉 Opravdu všude sem byla s jednáním spokojena a platby provádím předem na účet přes internetbanku-neplatíš pak dobírku jen poštovné a i tak to vyjde levněji než obchodě co jsem zatím měla možnost porovnat. Dnes mi přišly polštář a peřinka do postýlky-rozměry 60x40 a 130x90. Bavlna,výplň polyester pratelné na 60°C za celkovou cenu s pošt. 368,-kč z Vesna.cz

O diabetu budu hlásit,neboj a prosím tě "kaizr" je císař?? Jsem lékařský negramota. Já rodila 2x normálně tak snad i tentokrát,ale samozřejmě cokoliv s ohledem na miminko! Obě moje děti vážily 3500g a měřily 50cm jak přes kopírák tak uvidíme tentokrát. Snad to nebude horší. No a telefonky na sebe máme tak budeš v obraze kdyby cokoliv a můžeš informovat holky 🙂

Jinak tě chápu Rady,pro mně je i listopad v nedohlednu,ale fakt to letí babulky až mně to děsí. Teď si přejeme aby to utíkalo a za chvíli sme staré 😔

Tak jestli sem zapomněla na něco odpovědět jen mně urguj a doufám,že se k nám někdo přidá 😀 Pááá

raaad
19. srp 2009

jj..."kaizr" je císař....já obě rodila taky normálně.Ale první byl hodně komplikovaný(rodila jsem 4dny), byla jsem strašně útlá přes boky(80cm),ale nikoho to jaksi nezajímalo..bylo mi měsíc 20let a nechali mě ještě přenášet 9dní(aby byl malý ještě větší). Měl celkem velkou hlavu,která samo neprošla pánví. Takže po tolika hodinách "bederních" bolestí nakonec zjistili,že to nepůjde-ale ouha na císaře bylo pozdě,protože mimi bylo zaseklé už v pánvi...No-bylo to fakt super.Jak jsem viděla,že po hod.apůl "zašlé"branky pořád nic...a pak ty jejich pohledy(znám to z práce,když se něco děje) a pak volali další lékařskou příslužbu....no všichni měli strach,že se to celé pos.... Nakonec mi porodní as. s mým dovolením vlezla oběma nohama v kleče na břicho a s tím vědomím,že mi asi poláme žebra-sunula kolena dolů po břichu a tudíž posouval prcka pánví... Nakonec chtěli tahat kleštěma,což já nechtěla(na praxi v kojeneckém ústavu jsem viděla mnoho poškozených dětí po kleštích) a na vex(takový sifon) bylo málo... Nakonec to teda prošlo,ale střihanec jsem měla na dvoje nůžky(25stehů)...A zarputile jsem pak tvrdila,že na porodní sál mě nikdo v životě nedostane! No a za 6 let jsem tam byla znova: a zase přenášela a ještě k tomu dostala celkovou sepsi (po zavlrčení infekce při odběru plodové vody při přenášení)...takže porod byl sice dost rychlý (ale 40teplota, ledové infuze v žíle a kyslíková maska na puse...)Další 3 týdny jsem v porodnici celkem bojovala o život,protože sepse(otrava organismu) se pěkně rozjela.Takže několikero antibiotik a já šla po 3 týdnech domů na reverz. Ještěže byl maličký úplně v pohodě....a dokonce chudáčkovi chutnalo i to moje převařené mléko(celou dobu jsem měla horečku)....Takže tak...proto teď ten plánovaný císař(pokud to samo vyjde). Kdybych začala rodit předčasně a rozjel se porod, musím jít do toho....Pak mi asi mé pánevní dno vypadne už nadobro 😢 ... No-to jsem se zase rozepsala......ale rozhodně nechci nokoho strašit.....U mě se to prý dalo předpokládat----jsem zdravotník a taky už to bylo před skoro 20lety.......... 🙂 🙂
No-jdu dát klukům (mlaďoch tu má kamarády) obídek a já si půjdu umýt šišku-bo jsem jako mastňák-puberťák(nikdy se mi vlasy nemastily).Takže tohle těhu mám totálně obrácené vzhůru nohama.........
tak papapa................R.

lentilah
19. srp 2009

Ahoj Holčeny kočeny 😀 ,
musím si vás zase dočíst,jsem lajdák...právě jsem došla od doky a mimi je na tom super a tipuje to na holčičku...mimi je 7,8 cm velký což je prý pěkný a rozhodně se nemám čeho bát(zatím....nikdy nevíš co se muže stát)..od minulého týdne se pořád dávím...takže mám o srandu postaráno.Mimi tentokrát nespinkalo,krááásně se protahovalo a doky říkala,že je to u mě radost mimi sledovat.Tak jsem si oddechla...idu poklidit,mamka s přítelem přijdou,tak ať tady na něco nešlápnou 😀 ...třeba na kocoura. 😀 ...zatím papa

zandanem
19. srp 2009

ahojky slunicka... 🙂 navsteva uro dopadla dobře... manža je zdravý.. krom teda toho sperma..
v repro byli moc mili.. vzali nam krev na genetiku... ja pak pujdu na HP jak dostanu mrchu... dalsi navsteva bude za mesic... datum jeste nevim, pač chceme jet na dovcu....tak asi všechno až po dovci.... potrebujeme si odpocinout...
hromadova byla mila a manža byl nadšený... odchazeli jsem oba s usmevem na tvari a ja si rikala ,, kež by nam ten usmev vydržel,,... tak snad ano....
děkuju že jste na mě mysleli..... 🙂 mam vas rada... 🙂 su nějak unavena z toho horka.....jdu si zdrimnout... papa

rady.... no ty si teda trpěla.... to je sila....

pavka111
19. srp 2009

Ahojky holenky babulenky 🙂 🙂

No taky se hlásím,dnes mám pracovní den,tak jsem neměla moc času sem za váma najuknout,ale vše jsem poctive dočetla... 😀 No a je tady pěkné téma řešení kočárků.....,ale já teda zatím jen nakukuju,ještě jsem se po kočárku nedívala...

Jinak se cítím moc dobře až se někdy bojím jestli tam mimi je....No ale po vysazení prášků mi bylo trošku špatně,ale teď už je to ok....

Leníku no vydíš to už máš pěknou babulku a velikou... 🙂 Já jdu na kontrolu příští týden v pondělí tak jsem zvědavá,ale krev a moč mi dopadla dobře tak jsem ráda...Brali mi krev na různé nemoci a na štítnou žlázu....

Aninko to mě mrzí,že máš takové trápení s bříškem a ještě takovou dalekou cestu musíš jet do špitálu.Moje švice obě rodily v Ivančicích a to moje dvojče měla porod podobný jak Raduška taky si hodně vytrpěla a malýho nakonec tahali kleštěma,oni to tam pořád používají a teď tam rodila kámoška a ji malou tahali zvonem....No já jsem zvědavá jakej porod budu mít já....

Raduško hodně jsi si zažila,když to tak čtu tak nevím jestli to zvládnu...no ale nic jinýho mi nezbyde,musím to zvládnout jsem kus ženské ne.. 😀 😀 Ale bojím se a to mám ještě dlouhou dobu před sebou...

Jinak holenky přeji krásný den,jdu si odpočnout,ať miminko je chvilku v klidu.........

pavka111
19. srp 2009

Zandi no to jsou super zprávičky,jen tak dál...... 😉 😉

lentilah
19. srp 2009

Anni2 no to je super zpráva!

Pavlínko jak se máš?Máš pořád ty křeče?Pokud jsou v podbříšku po stranách,tak je to normání..mi dneska doky říkala.Já je měla včera a i dneska když jsem kýchala...to bylo HROZNÝ.A sem tam mi pobolí ten podbřišek,ale dá se to vydržet a krom toho je to za chvilku dobrý...

mimka29
19. srp 2009

Ahojte kecálky, vy ste toho ale nakecali. Ja som dnes v jednom kole. žehlím, balím veci a zajtra ešte pred obedom vyrážame no a neviem, či sa do pondelka dostanem k PC. Ideme na východné Slovensko na tú svadbu.

Raduš potrebovala som si ešte dokúpiť samodržiace silonky, sťahovacie nohavičky (lebo to brucho mám hrozne nafučané a šaty úzke), no a kúpila som si vlasové trsy, tak si na svadbu predĺžim vlasy a ešte bižutku a na viac mi už nevyšlo 😀 teraz máme obmedzený rozpočet. Fotky hodím potom, keď sa vrátime, lebo teraz nestíham, ale šaty mám krásne žlté a budú mať premiéru, tak sa teším, keď si ich oblečiem.

Vy tu mate tušim tiež nakupnú horúčku 🙂 Už sa teším, keď budem aj ja nakupovať pre mimi a myslím, že to tiež budem riešiť cez internet.

zandy tak super, som ti písala, že budete z prvej návštevy unesení.

Mohla by sa nám už ozvať aj monika

Tehulky aj budúce tehulky majte sa tu krásne, keby som už neprišla, tak pekný víkend a hlavne veľa odpočívajte, nech vám netvrdnú brušká.

pavka111
19. srp 2009

Leničko je mi fajn a křeče už ustoupily,ale spíš jsem měla něco ze žaludkem asi jsem se přepapkala 😀 😀

Mimuško no ty budeš fešanda,pak dej fotečky ať se na tebe mrknem jaká jsi byla princeznička...

Jinak holenky přeji krásnou noc a hezké sníčky....... 🙂

paneska
19. srp 2009

Ahojky těhulinky,

tož já su teď vyfluslá ze školy, máme dopolední od 8-13 a odpolední od 13-18,30, každej pracovní den. Teda, řeknu Vám, že bych raději do sebe píchala pigára, ale tak zase se něco děje, aspoň mi ten čas snad rychle uteče, i když z učiva vím teda prdku, asi ty testy ani neudělám 😀

Rady, já rodila císařem, ale takhle dramaticky teda nee. Sice mě museli ve finále uspat, páč jsem cítila, jak mí řízli a rozdělávali od sebe stěny břiška, ale horečky jsem měla jen pár dní, co jsme přišla domů. Po císařu se hůř dáva na stav, než po normálním porodu a hůř se i rozkojuje. Já měla ve špitále zimnice, pak pocity horka, jak v přechodu, že si museli mladýho vzít na pár dní na poporodní - děcké, abych si vydechla. Těch 14 dní až 3 týdny byly docela drsné. Ale zase skoromanži švica měla císař při 4-tém dítěti a zvládla ho naprosto na pohodu, asi je to u každého jiné..., já teda byla chodící smrt, spíš i ležící, prsa mi hořela, nešlo to vůbec kojit, bolelo to jak čert a to jsem se na kojení taaaaak těšíla...., ale po těch 3 týdnech od porodu se to zklidnilo. Holky co rodí normálně jsou fit hned, nebo druhej den..., většina.

Mimuš, hezkou svatbu, Zandi, super, že máš dobré pocity z Repromedy a Hromadové, ať se brzy můžeš pustit do stimulky, těhulky, tak se s miminkami opatrujte, já se jdu šrotit, respektivě, pokusit se něco do hlavy nalít 😀 , hezkej večer...

mimka29
20. srp 2009

Ahojte zlatíčka,
prišla som sa s vami rozlúčiť a tak za hoďku vyrážame, tak sa tu majte krásne.

paneska pekne študuj 😉

Posielam vám veľkú pusu ako dvere autobusu 🙂

lentilah
20. srp 2009

Ahojky holčeny,
teda to je zas pařák,že?Hnus!

Já vubec nenakupovala přes net a tak mám z toho krapet strach.Pracovala jsem v Přerově v jedné malinkaté firmě s kojeneckým zbožím,tak tam bych mohla všechno nakoupit,ale je to moc daleko..tak s tím benálem tam a z5 by to vyšlo na stejno jako koupit něco i s DPHčkem.No a kdy začnu nakupovat..nemám páru...vubec netuším.Možná spíš až po tom 20-tým týdnu.

Já teď řeším problémy typu co vařit!Je to hruza!Vubec nevím co vařit,jako bych měla v hlavě vymetýno...ono by se něco sesmolilo,ale já na nic nemám chuť...otrava.

Mimuško moc krásně se bav a hezky si to uži...

zandanem
20. srp 2009

ahojkyyy.. 🙂
panesko mě taky čeká škola, teda jen týdení školení na doškolováku v brně od 21.-25.9. a rozvrh ještě nevím... snad to nebude jako u tebe, celý den.... mám to k oboru.. nutriční peče pro seniory... potřebuju rozšířit obzory tak snad mi to něco dá... ale popravdě se mi do toho moc nechce.... 😖
jojo hromadová udělala dojem, super... su ráda hlavně kvuli manžovi, ten byl v poslední době docala nerves..

majenko .. příjemnou a klidnou cestu, hezkou zabavu a štastný návrat domů 😉

lenuli.. z toho vaření si nic nedělej... já dělám jídelníčky a když mám doma vařit tak nevím co.. a šílím co vařit... pak vlezu do mražáku a zjištuju co se dá vytáhnout... jaké tam mám maso a tak a pak dám manžovy 3 návrhy.. su holka od jídla a mám skoro stejný problém jako ty...
no dnes je opět na padnutí...
v sobotu jedu za kámou do rájce a po cestě vyzvednu kaču v sokolnicách... tak snad nebude pršet..... budeme mít dámskou jízdu .. holky mají mimča... tak to bude asi mlíčková pařba 😀

rady a jak je??? pořád blujno?? já byla dnes u doky daniela.. tam to byla samá těhule... kéž by mě tak nakazili taky tím pupkem 😀.. jojo chce to čas a klid... to půjde.... musí... 😉

holky a stou výbavou... no kdyby jste věděli co všechno mám doma... no síla... mati je ve státech... a když se narodil synovec tak mamka pořád posílala něco... tak já mám po robčovi houpačku, kolíbku, oblečení ani nemluvím.. a zbytek je u ségry.... já to mamce nevymluvila, pořád něco posílá.. i ted, že se mi to jednou bude hodit... a tak to mám prostě na půdě.... tak ještě abych měla to mimi, když už mám doma celou výbavu... 😀 😀 takovou maniačku v nakupování jste fakt neviděli.... teda nevím po kom su... já nakupování nesnáším... vyhýbám se tomu jako čert kříže... 😀

všechny se opatrujte... posílám obrovské pusinky na líčka a plná bříška 🙂

monajs
20. srp 2009

Ahoj holčinky 🙂
okmlouvám se,že se ozývám až teď. 😅 Nemám přístup k internetu 😅
Snad jsem dočetla všechno,ale bylo toho tolik,že už si nic nepamatuju 😕 😅
Takže,všem novým těhulkám gratuluju a ostatním těhulkám posílám hubana na pupík 😀 Snažilkám a přeju móóc štěstíčka 😀 😀

Zítra jedu do Repromedy a v 10:00 bude můj den D !!! Jedeme si pro mimísky. 😀 Transfer by měl být v 10 hodin.Tak jsme se konečně dočkali. 😀 😵 😀
Snad se ty potvůrky zavrtají a nepustí se. 😀 KUŘÁTKA,MĚJTE SE MOC HEZKY A V PONDĚLÍ SE SNAD OZVU.pĚKNÝ VÍKEND. 😀

zandanem
20. srp 2009

moni... držím palce.... 🙂

soniela
20. srp 2009

Moni, přeju ti strašně moc štěstíčka, ať se drobečci pořádně zahryznou 😉 a budu zitra na tebe myslet a drzet ti pěsti!!!!!!!!!

ob.soklina
20. srp 2009

Ahojte berušky, jen jsem Vás přišla pozdravit. Mám tu tu kamarádku, tak spíš kecáme takže si Vás asi dočtu až o víkendu, ale i tak jsem Vás potřebovala pozdravit 🙂 chybíte mi.

Moni zítra tfuj tfuj a určitě dej pak nějak echo jak se cítíš atd.
Napíšu o víkendu přeji všem kráááásny večer a já si jdu dát zmrzlinu. papa

lentilah
20. srp 2009

Moničko naše no to je SUPER!!!!!!!!!!!!! Hlavně ať se pak ukáží // a co k tomu potřebuješ?Klid,válet se,lenošit,flákat..nic nedělat a hlavně zabavit se nějakýma krásnýma filmama,pohádkama...pozitivní myšlení!

Jo berunky asi jsem Vám nenapsala,ale přibrala jsem 1,5kg..hustý,že? 😀 Jsem spokojená 😀 ..ale to jídlo....kdo má co pořád vymýšlet...

Ták všem moc krásný večer a báječný zítřejší pařák 😠 ...já jdu k zubákovi na 9 hod,tak to bude ještě dobrý.

Papa a hubana všem 😉

Jo a Žany,taky bych si nechala říct,s takou výbavičkou 🙂

raaad
21. srp 2009

ahoooj berunky..... 🙂
Tak v prvé řadě: MONIIIIII!!!!!!!!!!super zpráva...a hlavně moc-moc-moc držím palečky(všech 8).
Už jsem si říkala,že se vůbec neozýváš....a co je s Tebou? A jak to, že nemáš najednou přístup na net? Vždyť před časem jsme si psali často...nebo se vám rozbil krám?...Takže Ty sis ty kontroly sliznice nechávala pěkně pro sebe...a pak najednou:zítra máme Ket..... Moc Ti to přeju 🙂 fakt. Tak snad se nám nějak ozveš...budeme na Tebe všechny moc myslet. Májenka je někde na dálném východě na svatbě,ale určo by měla z Tebe taky takovou radost-protože je vlastně na tom podobně...taky se ta její sliznice nechává ukecávat pěkně dlouho....
Tak v 10h si na Tebe určo vzpomenu 😉

Jinak Lenti....s tím vařením je to podobně...i když většinou volím ty jednodužší jídla, protože ty výpary při vaření mi fakt nedělají dobře(o cibuli nemluvě)..Ale většinou se ptám mladého,co by si dal a snažím se mu přizpůsobit...
Takže pokud můžu dát tip: já včera dělala jeho milovanou rajskou s kolínkama(ale z čerstvých rajčat a maso k tomu byl zbytek kuřecí rolády z předešlého dne) a dnes k tomu bude vajo na tvrdo(to synátor miluje)... Předtím jsme měli brkaši a v neděli zase nejoblíbenější jídlo mého nejstaršího- brambory na plechu pokladené kuřecím a zalité půllitrem šlehačky(někdy ještě nastrouhám sýr)....+ rajčátkový salátek. ak třeba se ti bude něco hodit. Jsou to většinou rychlá jídla....a bez polévky-v tom horku....
Jo- a přeju příjemné zubákování a neflirtuj s tím krasavcem až tak okatě 😀
Luci....vidím,že jsi fest zaneprázdněná návštěvami...tak ti to aspoň rychle utíká..........snad je všechno s tím tvým neposlušným tělíčkem v pohodě?
Žanetko.....to máš super, takhle si jenom pro výbavičku vylézt na půdu..aspoň máš o starost míň.....A co se týká maminy, nedivím se,že pořád něco posílá- tam ty hadříky(jak malé tak velké) vyjdou opravdu hodně dobře... Známá tam má ségru- a ta taky pořád něco posílá..a ještě se snaží to nakupovat ve slevách a vždycky neopomene dodat na všem ceny-a my jen zuříme, proč je to u nás tak šíleně předražené......
Jinak mně je opravdu pořád zle a zle.... Připadá mi, že už ani ty čípky nezabírají a je fakt, že večer je to vždycky úplně nejhorší...Ve středu večer jsem už seděla na zemi na vecku a brečela....Ale, snad se na to pak zapomene- ale příjemné to fakt není... Pořád zkouším něco jiného, co by zabralo...tak mi gyndoky doporučil cumlat led...Tak jsem si do sáčků na led dala šťávu a cumlám acumlám..až je mi vždycky zima....Ještěže netrpím na angíny....No a taky to zabere na nějaký čas-a pak zase budu muset vymyslet něco jiného......No-není to krásné "užívání" těhulkování.Ale snad to brzo přejde a bude líp.....
Takže berunky, přeju krásné dobré ránko a vlastně celý den...asi zase bude horko,tak si doma pozavírat okna a pustit klimu či větrák a ven vůbec nechodit(mně teda sluníčko nedělá vůbec dobře)....
mějte se pohodově a v klídku 🙂

raaad
21. srp 2009

Jo..........nedá mi ten těhu diabetes- tak jsem si pročítala.....a našla zprávičky..Tak hlavně pro Aninku:
http://www.rodina.cz/clanek4171.htm
pa-pa-pa

zandanem
21. srp 2009

ahojky... 🙂
raduško, na jednu stranu je to super... ale vždy když něco dojde v balíku tak je mi spíš smutno... přece jen po mimi toužím už nějaký rok.... asi 5 let.. a ty věcičky jsou opravdu za pusu... mamka taky kupuje jen ve slevách a to jsou třeba věci za dolar a podobně... nejdrežší kupuje za 5 dolcků.. no je to sila oproti našim cenám... jinak u ségry je celá výbava po dětech.. robčovi budou 3 .. takže snad to segra všechno nevyhodi.. ja to všechno ráda podědím... i s kočárama.. už ju vidím jak zase všechno ke mě stěhuje... 😀 a mě je do breku že pořád nic... 🙄 .. ale jednou určitě čáp zavítá i u nás.... 😉
ty nevolnosti to je sila... ☹ tak se drž, seš statečná ženská... 😉 snad to brzo přejde..

hezký den... 🙂

lentilah
21. srp 2009

Ahoj srdíčka,
Rady-zubař byl dnes jako vždy naprosto neodolatelný...Já jako super jebatá těhule nemám šanci tak mužu házet očka jak chci 😀 ,ví že těhule jsou jak atraktivní tak i neodbitné,neodolatelné,agresivní,nervní a tak je na ně moooc hodný. Holky je to pěknej kousek!Ovšem i přes jeho šikovné ruce a krásný kukuč v tom užasně dokonalým obličeji,málem jsem se mu tam pozvracela.Sice jsem se ani jednou nenadávila,ale hned co jsem vylezla...jelikož mi dělal zub uplně v zadu a při tom vysvětloval stážistce co a jak a to umrtvení do toho,měla jsem co dělat abych to rozdýchala...no hnulo to semnou brutálně.Jelikož jsem ho na vlnu dávení upozornila přede,tak na další dvě návtěvy mě pozval až říjnu.To už budou jen estetické upravy.
Každopádně s Tvým synem souhlasím,taky nedám dopustit na rajskou,ale tu zamraženou.Jinou neumím.Upravím si ji podle chuti a pak jsem schopná ji za celý den spořádat sama a to je fakt kotel.Pak už tak měsíc rajskou NE.Cibule...u toho brečím,jak smrdí!To jsou asi ty naše babulenky.A pokud všechno dobře dopadne a porodím zdravé děťátko a bude to ta typovaná holčička tak i přes dlouhé jméno a dvě R,jedno v méně a druhé v příjmení..tak to bude Verunka.Manža pronesl,že jméno Veronika předurčuje tomu dítěti rozmazlenost,namyšlenost a povrchnost...to ovšem nemluvil o naší Verunce 😀 ...

Babulky kočárky...včera se mi o nich zdálo.Možná to bylo tím,že jsme se o tom s manžou bavili.Ten mi do toho mluví až hruza.Že on bude vozit taky a že má do toho co muvit..No Třebíč je místo kde je samý kopec,samá díra,kostky,hrozný chodníky...chtěla bych kočárek pěkně pevný s pevnýma kolečkama,nafukovacíma s odpružením..FIRKON F 7....ten je hezký...no ale zatím je čas,pak jsme koukali na postýlky,myslíte,že s polohovaným lužkem a sdělávací (dá se nastavit nahoru a dolu...) jednou stranou je v pohodě?My ji měli jako děcka a byla super.Teď se vyrábí taky,jen plus kolečka k tomu.

Monička má už milášky u sebe 😀 ..jen se udržte!

Žany,5 let je je fakt dost dlouho,no co Ti budu povídat.Já čekala 4 a to už mi fakt kapalo na karbec.A mít u toho dětské věci...nooo hustý.Ale i Tobě to berunko vyjde!

Lucinko a Pavlínko,jak se Vám daří?

raaad
21. srp 2009

Lenti...tak mrkni na www.batolatko.cz
Tam jsou kočárky Firkony a mají tam jinak úplně všechno....Studovala jsem to celkem dlouho 🙂
A taky mají super věc, kočárek ti tam nechají až do porodu a v případě, že si po porodu chceš vyměnit barvu-tak není problém. Ohlas na ně je taky perfektní.... Mají tam všechny blbosti-od věcí pro těhu...oblečky...kojící polštáře...hračky......až po tvarovky bradavek 😝 .... A třeba u kočárků mají v akci nejen skořepu(vajíčko), ale taky velkou autosedačku. To mi přijde super.....Tak třeba se budeš divit taky jako já, co všechno je na mimi 😉
No- a s tím zubařem...No já bych teď nemohla ani omylem ☹ já při čištění zubů zásadně zvracím -a denně.Takže o vrtání by nemohlo být ani řeči.....snad později....
Žanetko, však už to máš za pár......nejhorší bylo začít.A to už máte za sebou..a teď už jste v rozjetém vlaku(spíš rychlíku).....Jenom Ti nechci brát iluze o tom poděděném kočárku. Takových už bylo 😀 ...a stejně si určitě vyberete kočárek svůj vlastní............ 😝

Tak papa- jdu uvařit ty vajíčka-ať můžeme poobědvat...

monajs
21. srp 2009

Ahoj berušky. 😀
tak už mám mrňata v bříšku.Snad tam dlouho vydrží,no tak těch 9 měsíců 😉

Uvidíme za 14 dní - ale jak se znám,tak budu testovat dřív. 😅
Musím si jít lehnout,jsemposlední 3 dny ůplně hotová,to asi po utroši.. 😝

Zatím papa a krásný víkend a všem moc děkuju.. 😀