Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lucie2010
14. pro 2011

@antoa Mě zaváděli jen jednu blastulku...tak doufám, že to toho jednoho zůstane. 😀 Tak držím pěstičky, ať je zítra odsáto co nejvíce vajíček.

antoa
14. pro 2011

@lucie2010 😀 😀 😀

aidule
14. pro 2011

@terka82 No to je naprosto úúúúúúúúúúžasnááááá vánoční zpávička 🙂 !!!! Ze srdíčka gratuluji a jsem ráda, že to byl jen omyl, i když jsi si musela prožít nervičky navíc 😉 . Tak teď už snad bude vše v poho, hlavně ať se mimísek pohodlně zakutá do tvého bříška a daří se mu tam co nejlépe 😀 😉 ! Mám z vás radost, opatrujte se! 🙂

aidule
14. pro 2011

@lucie2010, @terka82
Tý jo, to je mazec. To bude příští rok repromeďátek, jupíííííííííííííí 😀 😉 🙂 !!! Takové zprávičky patří k tomu nejkrásnějšímu vánočnímu poselství....vzpomínám na nás vloni, to jsme se dověděli taky tu přešťastnou novinu, že nás bude víc 😀 ...Tak si to užívejte, zasloužíte si to. Opatrujte sebe i mimi 🙂 .

zazy
14. pro 2011

teri a lucko gratuluji a antoa tobě na zítřek držím pěstičky

bardotka1
15. pro 2011

@lucie2010 ááá, tady je další krásný dáreček pod stromeček!! Blahopřeji 😉

terka82
15. pro 2011

Ahoj holky. Dnes ráno jsem byla v té mé "oblíbené" laborce na krvi, protože moje dr. dnes neordinuje a z Repromedy potřebují hodnotu estradionu a progesteronu. Sestřička mi kouká na rozpíchaný ruce a prý proč mě tak trápili. Tak jsem jí vysvětlila, že kvůli jejich chybě. Ona se koukla do PC a říká mi, že pondělní hodnota byla ale 549. Né 5,7 jak mi říkala moje Dr. Takže problém není v laborce, ale někde na cestě mezi laborkou a mojí dr. 😠 Chjo, takových nervů jsem si mohla ušetřit, kdybych kdyby spolu ty lidi uměli komunikovat. 😠

Navíc manžel mluvil včera s taťkou a ten mu řekl, že se zná z vedoucím té laborky. Vědět to v pondělí, tak by bylo po nervech, protože by tam zavolal a byl by klid.

terka82
15. pro 2011

@lucie2010 krásný hcg. Gratuluju. 😵 😵 😵

@antoa na dnešek držim palce, ať máte co nejvíce zdravých vajuch. 🙂 Podle hodnoty HCG už se teď asi moc tipovat nedá. Ale podle nárůstu u mě to vypadá na jednoho bobečka. Snad bude vše OK a katastrofické scénáře z minula se nebudou opakovat. 😕

@aidule děkuju. Pokud to bude dál OK, tak to budou opravdu krásné Vánoce. Pod stromečkem budeme mít akorát pár pozitivních testů a snad i foto z UTZ, na víc po návštěvě Brna nezbylo 😀 , ale to je jedno. To nejdůležitější mam u sebe. 🙂

@zazy 🙂

kykousek1
15. pro 2011

Ahojky holky minulej tyden jsem podstoupila druhe IVF ze zmrazenejch a mam strach ze nebudou tak kvalitni a neudrzi se?V nedeli jsi mam delat TT a docela mam strach?!Vcera to byl 9 den po ET tak jsem si jeden zkusila udelat a byl negativni myslite ze je to jeste brzy,ze by tam nebyl ani naznak druhe carky?Vsem tehu gratuluji treba se taky dockam?

terka82
15. pro 2011

@kykousek1 ahoj, já jsem otěhotněla ze dvou KETů, pak to sice nevyšlo, ale to už je jiný problém, takže šance určitě je i ze zmrzlíků. Zkus vydržet do neděle a nebo zkus test třeba zítra, to už by něco mohlo být vidět. Opravdu mohlo být brzo. 🙂 Držim pěsti.

antoa
15. pro 2011

ahojky tak se hlásím s OPU-22kousků a to jen s jednoho vaječníku!!! Druhý nebyl přístupný 😒

aidule
15. pro 2011

@antoa Holka zlatá, ty to teda vedeš 😀 😀 😀 !!! Myslím, že by to určo mohlo stačit na nějakého kvalitně se vyvíjejícího človíčka 😉 🙂 . Odpočívej a podávej průběžné info 😉 !

aidule
15. pro 2011

@kykousek1 Zdravím, určo ještě počkej, to je individ. záležitost, ale ještě je fakt brzy i na duchy 😀 😉 🙂 .

kykousek1
15. pro 2011

Ahojky tak jsem byla na krvi protoze svagrova je sestricka a krev jsem mela 0.1 takze to urcite nevyslo zkusime to po 3 protoze mame jeste mrazacky ale nevim kde s estala chyba a je mi hrozne snad to po trti vyjde

kykousek1
15. pro 2011

Chtela jsem se jeste zeptat ja jsem pri transferu byla hodne nachlazena a mela jsem i teplotu a doktor mi rekl ze to nicemu nevadi nemohlo se to pokazit tim?

terka82
15. pro 2011

@antoa teda to byla úrodička. takovou jsem měla u prvního IVF, na každé straně víc jak 20 folíků a bylo to docela peklo. Tak špatně jako tenkrát mi snad nikdy nebylo. Jak se cítíš? Hodně odpočívej a pij.

@kykousek1 mrzí mě to, že se nezadařilo... ☹ S tím nachlazením nevím, ale od nás z jiné diskuze, měla holčina před transferem i po taky bacila a i přes to má krásnou zdravou holčičku. Těžko říct, jestli to mohlo ovlivnit. Každá jsme jiná.

marci
15. pro 2011

@antoa tý jo, to je počet! A co to znamená, že byl druhý vaječník nedostupný?? Tam ti ty folíky nechai??

Já jsem dneska celá nějaká polámaná, bolí mě břicho, klouby, navíc mě prudí malý, se kterým jsem sama doma, manžel na služebce, už počítám minuty do chvíle než přijede (kdoví jestli vůbec před půlnocí 😝

vera_vila
15. pro 2011

@terka82 No, tak to stráááááááášně moc gratuluji... Vidíš to, takový nervy kvůli nějakému debilovi v laborce... No, tak krásně těhotni dál, ať je vše v pořádku a prďolka jen roste a roste...

vera_vila
15. pro 2011

@lucie2010 také obrovská gratulace... a jen a jen pohodové a ničím nekomplikované těhotenství

antoa
15. pro 2011

@marci jo nechali je tam, nešlo to jinak mezi vaječník a pochvu se dostali provazce cév a vzhledem k mému ředění krve by to prý bylo na letecký transport. Vajíčka tam zůstala, postupně sama prasknou, ale musím hodně iontů a proteinů a tekutin. Tak jsem nakoupila iontové a proteinové nápoje a nějaký Nutridrinky a budu se do úterka pulírovat 😉
Už tedka ten vaječník pěkně cítím a počítám, že bude hůř, bude to takovej pěknej hyperstimuláček. 😕 No udělám vše pro to, aby to bylo ok do úterního ET.
A ten počet 22 nic neznamená. Jako radost mám ale ono kvalitní tam může být taky jen jedno, ale to nám stačí 😀

aidule
15. pro 2011

@kykousek1 Mrzí mě to, ale moc dlouho nesmutni, ještě je nějaká zásoba a tudíž i naděje dost velká. Tak hlavu vzhůru a jde se dál bojovat za mimíska 😉 🙂 !!!

aidule
15. pro 2011

@kykousek1 Jinak co se nachlazení týká, myslím, že doktor ti to vysvětlil jasně....tohle nachlazení by s neudržením nemělo mít nic společného, prostě to teď nemělo vyjít....neboj, jednou to vyjde určo 😉 🙂 !!!

aidule
15. pro 2011

@antoa Zdravím, určo se opatruj a dodržuj předepsané rady lékařů, hyperst.syndrom může vypadat dost drasticky, tak to nijak nepodceňuj, známá neznámá 😉 !!! Ať tě zase někdy vidím v naší milé Repromedě živou, zdravou a s mimískem v náručí nebo kočárku 😀 😀 😀 😉 !

antoa
15. pro 2011

@aidule 😀 😀 😀 😝

antoa
16. pro 2011

tak hlásím 12 dobře se vyvíjejících embryí 🙂, uvidíme co přežije do ET 😲 , ET v úterý

zazy
16. pro 2011

Antoa:no vidíš to je krásný počet,bude jich dobrých určo dost a třeba bude i nějaký mrazáček

antoa
16. pro 2011

@zazy já doufám aspon v ty dvě na ET 😔

terka82
16. pro 2011

@vera_vila děkuju 🙂

@antoa to je super číslo, do úterý určitě minimálně dva bojovníčci vydrží. 🙂

Dnes jsem musela na UTZ. Paní doktorka chtěla vyloučit mimoně a je vyloučeno. 🙂 Jeden brouček je v děloze určitě, druhý možná, ale u něho si není paní doktorka jistá. Moc se ve mně nechtěla hrabat,prý to tam mam samou bouli... Jeden vaječník kolem 6mm druhej 10mm a trocha volný tekutiny. V ponděli mam zavolat, jak jsem dopadla v Brně a podle toho se domluvíme jak dál. 😵

antoa
16. pro 2011

@terka82 super!!!!!držím i nadále pěsti!!!

terka82
16. pro 2011

Holky, potřebuju radu. Nevíte, jestli jsou v Repromedě každý den všichni doktoři? Ve středu jsem mluvila s Dr. Fischerem a domluvili jsme se, že jakmile budu mít výsledky z krve, tak mu je pošlu a on mi dá vědět, jak upravit léčbu.
Dnes v půl desáté jsem teda odeslala email, ale zatím bez odpovědi. V pondělí mi dojdou náplasti, tak bych potřebovala vědět, co a jak. Teď nevím, jestli se k emailu třeba jen nedostal nebo dnes třeba nepracuje. Když jsem posílala dříve email paní doktorce Veselé, tak navíc skončil někde ve spamu a dohledali to, až když jsem se ozvala podruhé. Nechci být za prudičku a volat tam a uhánět je, ale zase nemam jistotu, že email opět neskončil ve spamu a nikdo o ničem neví... 😒