Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

zazy
7. črc 2010

Ahojky holky taky Vás po dlouhé době zdravím,ted jsem bez netu,stěhujeme se,takže se sem dostanu jen u našich.
Mufi,já jsem v repromedě antiko dostala,při pevním pokuse,a já šla na druhý pokus jen po jedné MS a zadařilo se.Tělo se stím vypořádá a kdybych se měla rozhodovat znovu tak jdu zase tak pokus.Ale samozřejmě to záleží na tobě.
Jinak jak se máte vy ostané těhulky?????Frozi Veni a vy další.My zatím v poho, dneska jsem byla na krvi ,tak jsem snad bude vše v poho

natulaaa
15. črc 2010

Ahojte holky,mužu na chvíli mezi vás? 😵 .Mám ted dilema,vybrali jsme si UNICU na ivf a včera jsem napsala s nějakým dotazem do repromedy a docela ted uvažuju,jestli tam nakonec nezajdem,My totiž musíme na ivf,jelikož já přišla kvuli velké cystě o vaječník a vejcovod a právě ta cysta mi utlačila i ten druhý vejcovod,tudíš je špatně pruchodný ,mi zjistili TSH zvýšené,tak beru euthyrox a FSH mám 8,4 ☹ ,takže nic moc,manžel má spermio vynikající,dokonce podle dr prý ukázkový,jaký už dlouho neviděl,tak díky bohu aspon zato.Já loni o tom čase otěhotně rychle,ale měla jsem MA v 8 týdnu a pak ta cysta,tak proto ivf,ale do te repromedy jsem psala z toho duvodu ohledně toho FSH a odepsala mi nějaká doktorka,že ta hodnota není považována za vysokou a že by mi udělali nějaké testy,které by předpověděli,jak bude muj vaječník reagovat na stimulaci a v unice mi nic takového nenabídli,tak ted nevím,holky je tady někdo se zvýšeným fsh a co to jsou za testy,které toto dovedou předpovědět? moc moc děkuji za odpověd 😉 🙂

pavcahola
15. črc 2010

@natulaaa ahoj já taky beru euthyrox ale mám ho na štítnou žlázu a pořád mi to kontrolují akorád nevím co to je to FSH to v papírech nemám.

mufinka0
21. črc 2010

🙂 Ahojte holky,..tak já kecám v Unice a tady to úplně vázne... Máme za sebou konzultaci s paní doktorkou Hromadovou a supééér!!! 😉 Měli jste pravdu! Pořád ještě váháme kam jít, jestli do Repormedy nebo do Unici... V Unice mi chtějí dát krátký protokol a v Repromedě dlouhý... Kdybych tomu tak rozuměla a sama si určila co je pro mě lepší.. 😒 Manža se z hlediska úspěšnosti přiklání spíš k Repromedě, ale já pořád váhám... Holky těhulky jak se máte?? Všechno v pořádku?? 🙂 Už se nemůžu dočkat až se k vám přidám!! 😀 😵

pavcahola
22. črc 2010

Ahoj holky opravdu to tady jaksi vázne jestli jste všechny někde na dovolený ozvěte se at víme jak se naše těhulkování dále vyvyjí. 🙂

venika86
22. črc 2010

ahojky, no ono v tom vedru se ani moc u toho počítače sedět nedá. Ten náš dokonce vyhořel 😅
Ale už je spravený. Já i nadále pořizuju vybavičku. Už máme postýlku, povlečení, vaničku, přebalovák. Začíná se to hezky rýsovat. Tak hlavně, aby byl bobíšek zdravý. Pavčo a co ty a vedra? Musíš to mít ještě 100x horší s dvojčátkama.

zazy
23. črc 2010

Ahojky děvčata,tak já se tu taky po dlouhé době ozývám.Stěhovali jsme se,takže jsem měla odpojený internet a dneska mi ho konečně nainstalovali.Dívám se,že se holčiny někam stratili.A ani nedají o sobě nic znát.Já zatím v pohodě,pupík už mi pěkně rostě.Co to bude nevíme,páč mimi se nechtělo ukázat.12.8 jdu na srdíčko,takže už to budeme vědět na 100% co to bude,chtěla bych holčičku.Jinak ty vedra jsou šílený,pěkně otékám.Takže mi ani nevadí,že ted bude chvíli trochu chladno.Na MOravě je dneska už zataženo.A jak se teda máte všechny ostatní.
Frozi kde jsi ty moje spolubojovnice???

pavcahola
23. črc 2010

@venika86 ahoj tak já těch veder mám už tak akorát dost,už mě to zmáhá ají obyčejné chození a z toho tepla my už natíkají i nohy,ale jinak to jde.Kluci kopou a dávají o sobě hodně vědět hlavně večera a na záchod už taky chodím každou noc takže se moc nevyspím.

frozinka
25. črc 2010

Ahoj holky, nikam jsem se neztratila, ale to co se stalo Nelatorce mně úplně dostalo, tak mi manžel říkal, že bude lepší, když si tyhle smutné příběhy nebudu číst a tak odolávám a vůbec na koníka nechodím. Moc vám všem držím pěsti ať s vámi všechno dobře dopadne. Beryk, i tobě, určitě to bude v pořádku!!!!!
Zazy, Pavčo, držte se, myslím na vás a držím pěstičky.
My jsme zatím v pořádku, jsme dnes 18+2. Měli bysme mít páreček. V půlce srpna nás čeká velký UZ, tak snad bude vše ok. Tak se mějte holky a já se zas někdy ukážu, papa... 😎

venika86
26. črc 2010

Ahojda, tak já byla dnes opět na kontrole. Komory si mrchy rostou jak chtějí. Už jsou na 16mm. Teď za poslední dva týdny vyrostly o 2mm což je dost. Pan doktor už mě připravuje na to, že malej bude muset na operaci. Zavedou mu hadičku z hlavičky do bříška a tam mu bude odtékat mozkomíšní mok. Jsem z toho zoufalá. Moc se o mrňouse bojím!
@frozinko manžela chápu, ale já bych to bez koníka nedala 🙂 Jinak držím palce, za chvíli máš půlku za sebou, letí to.
@pavcahola mě naštěstí nohy nějak neotíkají, ale kopance dostávám taky pěkný ....
@zazy tak pak dej vědět, co čekáte, třeba se ti holčička splní

zazy
26. črc 2010

Ahojky holky
Veni budu na V8s s mimískem myslet,třeba se to zlepší.Já dneska byla na utz,protože jsem včera trochu spadla ze schodů a chtěla jsem mít jistotu,že je mimi v pořádku,naštěstí je vše ok,ale pořád se nám neukázalo.Takže až za 14 dní.
Ahojky Frozi,jsem ráda,že jste v pořádku.
Jinak Vás všechny moc zdravím.

mufinka0
27. črc 2010

Ahojte holky,.. tak dnes jsem byla konečně na krev na genetiku. Chci se vás zeptat jak léčba v Repromedě probíhá,..jaké léky používají k zastavení funkce vaječníků, jaké injekce po OPU atd.. Já měla při prvním IVF jen Synarel, Gonal, a před OPU 1x Agolutin a Ovitrelle. Pak po ET jsem zaváděla Utrogestan.. Používají Diphereline, Agolutin ???? A zbyly vám nějaké embryjka??? Děkuji za odpověď.. Moc se těším 😉 Snad se k vám těhulky brzy přidám!!!

beryk
28. črc 2010

Ahojda holky,
na všechny moc na vás myslím.Já jsem ted byla na tripl testech a zas mi vyšla jedna hodnota špatná, zas HCG, řekli mi že to je vysoká hodnota 70075iu/L 2,39 MoM a že bych měla jít na plodovku. Já se plodovky bojím kvůli potratu,přece jenom se plno let snažíme o mimi, a až 5 umělko se zadařilo. Objednala jsem se na genetický UTZ a tam mi dr. řekla ,krásnou zprávu, že podle UTZ je vše v porádku, ale že jsem teprve v 16tt a že se ještě vady můžou objevit a že mi řekne svůj názor až poUTZ v 20tt.Tak čekám a modlím se ,abz bylo vše OK.

Nelatorko myslím na tebe

Veni at příští kontrola dopadne dobře, budu držet pěstičky.

Frozi, Zazy mám radost že u vás vše OK, jen tak dál
😉
Pavco at je ti líp😉

Mufli já měla synarel,gonal,před ORU Ovitrelle,pak jsem zaváděla crinon a baštila prednison, a anopyrin
přeji ti hodně štěstí, at to dopadne

Martinov-Marti jak ty ?

všem snažilkám peji at se co nejdříve zadaří, těhulkám bezproblémové těhotenství a maminám at jim děti dělají samé radosti

mufinka0
28. črc 2010

beryk - děkuji za odpověď. 🙂
Já ale Synarel přímo nesnášela,..nedělalo mi to dobře, jak to nosem pokračovalo až něka do krku.. 😝 😨 Myslíte že bych si mohla říct o nějaké injekce?? Jako stejného složení jako je Synarel,..a pak místo zavádění toho Crinone třeba o injekce Agolutinu?? 😖 Nechci jim do toho moc kecat, vědí rozhodně co dělají, ale když já Synarel sprej nesnášela a to zavádění bylo taky hrozný.. 😠

beryk
29. črc 2010

čusik kočky, všem pohodový den přeji 😎 😎 😎

@mufinka0 určitě se můžeš zeptat a probrat to s dr.

misulle2
29. črc 2010

Ahoj Mufi, občas to tady čtu....já měla místo Synarelu injekce Cetrotide, ale já bych zas bývala radši ten sprey. Jinak před OPU byly 2 injekce Ovitrelle. Ale Crinone jsem měla taky. A vím, že skoro každý ho dostane co vím od jiných.

nelatorka
29. črc 2010

Ahojky, Berik moc držím pěstičky ať je vše vpořádku!!! Taky na tebe myslým.

Já teť končím jakoby šestinedělí já jsem naštěstí vpořádku a hurá do práce, ale moc se mi nechce po tom všem. ☹ Ale dívám se zase dopředu a v lednu bychom mohli zase začít. Nevíte někdo jak to bude probíhat? budu si muset zase něco píchat a tak ? máme ještě mražáčky ale už si smím dát jen jedno em. mohly by se mi zase chytnout obě a už se bojím a i doky mi to řekla ty dvě jsou velká zátěž.

jinak všechny zdravím a držím palečky !!!!

martinov
29. črc 2010

@ Beryk: ahoj Bery, vždycky mě potěší, že si na mě vzpomeneš. 🙂 Nám to nevyšlo ani na podruhé, tak jsme se s manželem rozhodli, že další pokusy už necháme na přírodě, a smířili jsme se s tím, že naše Berenika bude pravděpodobně jedináček. Ale tím, že už máme aspoň ji, všechno to bereme s větším klidem...

Stejně jako Frozinku i mě hrozně dostalo to, co se stalo Nelatorce. Nebyla jsem dlouho schopná myslet na nic jiného, přestože jsem ji v životě neviděla, neslyšela, neznám ji.... Je zvláštní, jak tě příběh druhého člověka dokáže tak moc ovlivnit, bylo mi z toho tak smutno, že jsem nebyla schopna vůbec jít na tyto stránky. Vím, že se takové věci stávají, o to víc bych Nelatorce chtěla popřát, aby Vám to vyšlo hned, jak to bude možné. Věřím, že zlý osud se nemůže opakovat a že příští snažení bude úspěšné až do konce. 🙂

Mějte se tady všichni moc hezky a přeji všem, ať se Vám splní to nejdůležitjší...

beryk
30. črc 2010

Ahojda snažilky,těhulky,maiminy krásný den vám přeji 😉

@nelatorka před Ketem jsem si nic já nepíchala,jen kdo má problém se sliznicí tak baští před tím prášky nebo si lepí náplastě . Neli přeji ti hodně štěstí,at zase seš štastná........

@martinov Marti to je mi líto , ale třeba příroda přkvapí,budu na vás myslet a držet pěstičky 😉

zazy
30. črc 2010

Ahojky děvčata,
Marti,nesmutni,třeba se V8m to podaří přirozeně.V tomto Vám závidím,že máte ještě šanci otěhotnět přirozeně,já bohužel otěhotním pouze po úmělém oplodnění,tak jsem ráda,že se to podařilo.
A já byla z Nelina příběhu,nějakou chvíli docela hotová,ale chtěla jsem vědět,jak jste na tom vy ostatní a aspon na dálku na Vás myslet,aby se to zadařilo.
Neli i já si myslím,že tentokrát to výjde a na konec budete mít krásné miminko,moc moc moc ti to přeji.Stím návratem do práce ti to věřím,mě by se asi také nechtělo,ale aspon příjdeš na jiný myšlenky.Takže na tebe budu stále myslet.
Bery a jak je tobě???Už cítíš pohyby????

nelatorka
30. črc 2010

ahojky martinov , příroda je všemocná musíš věřit!!
holky úpně vás chápu asi bych taky z toho byla špatná kdyby se to stalo někomu jinému. Ale je to život a Martinov jak říkáš, stává se to no a stalo se to zrovna mě, ale takových i horších případů je spousta a nezbývá nic jiného než se s tím
nějak poprat ☹ a říkat si zase bude líp 🙂 Příště už to snad vyjde. 🙂

Beryk moc děkuji 🙂

nelatorka
30. črc 2010

Zazy i tobě děkuji, holky moc mě těší a dodává mi to sílu ,že na mě myslíte!! 🙂 😵

beryk
2. srp 2010

Ahojda holky,všem nádherný den 😎
Já jsem se vrátila z chajdy,bylo tam krásně ,našli jsme spoustu borůvek a hub.

@zazy pohyby zatím nic

zazy
5. srp 2010

Ahojky děvčata i já se hlásím po menší dovolence u příbuzných,no já jakoby náznak pohybů,no spíše takové žblunkání.

yes79
5. srp 2010

Ahoj holky, v úterý jsme se byli pochlubit v repromedě naší Martinkou, smála se tam na ně, asi taky měla radost, že nám ji tam "vytvořili"

zazy
5. srp 2010

Nádherná opravdu,doufám,že se budeme moct všechny takhle pochlubit.A všechno probíhalo v pohodě???

venika86
6. srp 2010

Ahoj Holky 🙂
@yes79 teda máte sladkou panenku. Ať vám dělá samou radost 🙂
jinak všechny moc zdravíme
Teda ten čas letí, zazay a beryk už v půlce těhu, krása 😵

beryk
6. srp 2010

Ahojda holky,
já pohyby zatím nic,ted mě dost bolel podbříšek, zítra odjíždím na chajdu 😎

@zazy GRATULKA KE ŽBLUŇKÁNÍ

@yes79 MARTINKA JÉÉÉÉ TO MUSÍ BÝT ZALTÍČKO, JE TO KRÁSNÁ ŽENSKÁ

@venika86 JAK TY, KDY JDETE NA KONTROLU?

natulaaa
7. srp 2010

Ahojte holky,mužu se k vám přidat?od včerejška patřím do repromedy 🙂 ,začala jsem puvodně v unice,ale repromeda mě přesvědčila teda vííc 🙂 🙂 ,za 14 dni budu mít výsledky z genetiky 😵 a vysadím HA a jak dostanu MS,tak začnu stimulovat puregonem na krátký protokol 😵 😵 ,takže to vidím s první injekci na 25 asi 😵 ,musím si vás přečíst tady,at vás víc poznám 😵 😵 a hned tu vidím těhulky,což mě těší 😵 😵 a dokonce i miminko 😵
@yes79 a dávali jste am fotečku prcka na repromedu? 😵 😵 😵

venika86
7. srp 2010

@beryk jdeme na kontrolu 17. srpna. S tím císařem jsem už smířená, spíš see bojím o malýho, aby to všechno zvládl...
@natulaaa vítej mezi námi, budeme moc držet palce, ať se brzo přidáš k těhulám. 🙂