Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

frozinka
15. zář 2010

@mufinka0: tak to vůbec neznám, zkus si zavolat, nebo napsat do Repromedy, třeba tě tou úpravou dávkování ten průjem přejde, ale jestli ne, tak bych to asi přestala brát, aby to nějak nekomplikovalo začátek těhu, nebo nezhoršilo prostředí pro mimča....

mufinka0
15. zář 2010

@frozinka děkuju,..no právě. měla jsem nějaké problémy, asi mírný ohss, tak mi to dali. 😒

beryk
15. zář 2010

@zazy supr, že nemáš cukrovku,bílkovina at co nejdřív odejde,na předporodní kurzy jsem koukala na net u nás jsou v nemocnici, ale nepíšou přesný termín , musím tam cinknout a optat se na to

@janca72 přeji hodně štěstí,at o klapne

@mufinka0 at ti je líp

Frozi ahoj, jak se máš?

Naty tak až budeš testit at tam jsou //

natulaaa
15. zář 2010

FROZI joo,mi pozitivní myšlení moc nejde 😖 😖 ,to jsem jáá a ted jdu z gyn a muj dr taky nebyl pozitivní 😖 ,takže mi to na náladě nepřidalo 😖 ,takže příští středu prý na krev a to i v případě poz. testu,neg. testu, ms 😕 😕 😕 ,jsem čuměla jak péro,jak to na mě vybalil a já mu říkám uuž ,příští středu 😕 😕 ,prý noo a na co chcete čekat? 😕 😕 no a domluvíme se co dál 😕 ,

janca72
15. zář 2010

@beryk děkuji moc 🙂

elisabet
16. zář 2010

Ahojte holky, děkuju za přání k dobrému spermio, no včera jsem byli v Repromedě, můj HP v pořádku, spermio máme teda nic moc, pomalé spermie a navíc 13% s kulatou hlavičkou což sice není moc ale zase to ubírá na %šanci přirozeně počít. Tak jsme taky souhlasili s IVF, a že do toh půjdem, vzali nám krev na karyotyp, ale výsledky budou až za 4týdny, takže ještě musíme jeden cyklus čekat, a s další ms pokud ty testy výjdou dobře začnem se stimulkou. to je na konci října. takže uvidíme jak dopadnem. Jinak já jsem taky trochu hubenější, 168cm a 45kg, a hned mě upozorňovala že by mi dala raději méně hormonu, raději méně vajíček ale kvalitnější a taky si máme rozmyslet kolik jich tam budeme chtít vložit, vzhledem mojí hubenosti, no tak se uvidí. Natuli,držím pěstičky, hlavně klid a nakonec nás tu převálcuješ se dvěma prďolkama 😀 😀 😀
Mufinka, už jsi byla na opu? jaksi jsem to asi nedočetla až k tomu jestli jsi už byla nebo ne, kolik jsi měla nakonec vajušek??? Holky držím nám všem pěstičky, papa

janca72
16. zář 2010

elisabet:ahoj a díky. Také držím pěsti 🙂 . Píšeš, že si máš rozmyslet, kolik vajíček budeš chtít vložit vzhledem k hubenosti...jsem také štíhlejší ...kolik vajíček Ti doporučili?

riki22
16. zář 2010

Ahoj holky, nevíte některá kolik stojí dárcovské spermie v Repromedě?

beryk
16. zář 2010

Ahojda holky,

@riki22 to nevím

@elisabet tak at to uteče a jde te do stimulky

@mufinka0 zítra voláš?

@natulaaa jak ti je, kdy budeš testit?

mufinka0
17. zář 2010

@beryk jj,dneska volám a zítra už si pro ně jedu... 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@elisabet ahoj 🙂 ano OPU jsem měla v pondělí a zítra jedu na transfer 🙂 Už se na miminka moc těším 🙂 Protože mi funguje jen jeden vaječník, tak jsem měla 16 vajíček,...ale jsou holky které mají třebas i 25 vajuch 🙂 Já si nechám vložit určitě 2, ale problém s tím nemám,..páč já hubeňounká určitě nejsem 😀 Spíš krev a mlíko... 😅

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 Budu držet moc pěsti 🙂 .

raduza2
17. zář 2010

@mufinka0 držím pěstičky pro dobré zprávičky 😉

bublenudle
17. zář 2010

@mufinka0 ahojky...tak u paní doktorky bylo vše ok..od dalších měsíčku začnu lepit nalepky na KET,ovšem jestli se nezadaři tak by bzlo dobré udělat PGD,a to je 40tis extra..tak mám radost..prej nechápe proč se to u mě nechytá když jsou ok...tak nevím nevím..ach jo...a co ty?? jak se cítíš?? vše ok?? paa měj se pěkně..

bublenudle
17. zář 2010

Ahoj holky...mám dotaz..cvičite někdo Mojžíšovu metodu?? dík..paa

frozinka
17. zář 2010

Ahojte holky 🙂
@elisabet: tak držím pěsti, ať všechno klapne, určitě se zadaří. A kolik si teda necháš dát embryjek? Asi jen jedno, že?
@mufinka0: mooooc ti držím pěstičky, ať se do tebe bobíšci pořádně zavrtají a už se nepustí, určitě to dobře dopadne. A co ti řekli v labině? Kolik embryjek zůstalo? Určitě hodně, budou i mražáčci 😉
@riki22: to taky nevím, ale zkus si do Repromedy zavolat...
@beryk: dobře se mám, ale mám pocit, že brzo prasknu, už aby byl aspoň listopad 🙂 a co ty?
@bublenudle: určitě se tentokrát zadaří, budem ti držet 😉 jinak Mojžíšovku jsem nikdy necvičila, ale prý je to zázrak...
@zazy: jak je, doufám, že se ti ten tlak uklidnil a že ti ty antibiotika zaberou!!! Jinak už víš, co čekáte? Nevím, jestli jsi mi to psala, je tu tolik přispěvků, že v tom mám už zmatek 🙂
@venika86: tobě se to už krátí, zááávidím, ale v dobrém :D už víš něco bližšího ohledně porodu?

mufinka0
17. zář 2010

ahojte holky tak jsem volala a jsem trochu zklamaná... ☹ Neřekli mi vůbec žádný počet,...prý se tomu nechává volný průběh a kolik jich zůstalo se dozvím až zítra, kdy se vyberou ty nejlepší na transfer a zbytek do mražáku. 😖 Naposled se to kontrolovalo ve středu a to se vyvíjeli všechny,...ale pochybuju že mi zůstane všech 11. 😒 No uvidíme zítra,...to bude doslova na poslední chvíli... 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@frozinka Frozi,...nic mi neřekli. Jen že ve středu byly všechny a hotovo... Konečný výsledek se teda dozvím až zítra při transferu. Trochu jsem doufala že mi řeknou víc.. 😒 Ale jiný CAR, jiný mrav... 😀

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 júú, děkuju. Jste všechny moc hodné....tolik reakcí... 🙂 Definitivní zprávu ale podám až zítra,...chjooo snad ani nedospím. 😀

mufinka0
17. zář 2010

@raduza2 Děkuju ti moc,..i za IP 🙂 Noo,.kdby ET vyšel na dnešek, jak jsi psala,..bylo by to teprve bomba! 😅 Ale zase nemůžu chtít všechno,..že... 😀 Doufám,..moc doufám že zítra budu šťastná z konečného počtu.. 😵 🤐 🤐 🤐

raduza2
17. zář 2010

@mufinka0 tak teda nevím co říct na to jejich chování dyť přece musí vědět jak je to pro tebe důležitý a oni prostě neřeknou víc než že byli ve středu OK ,to je děs .Mufi na zítra teda hodně štěstí a kdy jdeš na ET v kolik hodin ??Jinak já se ted vzdalim jsu s pesanem na vychajdu

mufinka0
17. zář 2010

@bublenudle ahojky,..no tak to je super teda... Já bych na to neměla,...hlavně ty peníze na PGD. 40 tisíc nahoru je hooodně. No, ale tak každý máme jiné možnosti, že.. 🙂 Některým holčinám vyjde IVF prostě až na 3 pokus, nebo 4...i bez PGD. Je mi líto, že musíš řešit takovéto věci,...kolik ti je let??
Já už se cítím dobře,..ale trochu jsem měla problémy po OPU,...už se ale těším na zítřek!!! 🙂 Už ať je mám u sebe,..ty svoje broučky.
Taky se měj moc hezky,..nevěš hlavu!! Na světě jsou mnohem horší věci, ikdyž to tak teď nevypadá.. ☹ Myslím na tebe!! 😉

frozinka
17. zář 2010

@mufinka0: mně myslím taky neřekli, kolik jich mám, až v den ET. Taky mi nějaký odpadlo, dvě mi zavedli, 4 jsme zamrazili a zbytek se bohužel vyhodilo...bylo mi to líto, ale za to zamražení chtějí celkem dost peněz...

mufinka0
17. zář 2010

@raduza2 No chování bylo pěkný,.....prostě to mají v Repromedě jinak než v Unice 😀 To jim nevyčítám,..jen jsem počítala s tím že na mě vychrlí počty buněk atd... 😀 Asi jsem zblblá z Unici,...🙂 Jak jsem psala, jiný CAR, jiný mrav. U nich se to hold dělá takto... 😒 Ikdyž samozřejmě bych ráda věděla jak na tom bobánci jsou...noo do zítřka už to vydržím. 😅 😅

mufinka0
17. zář 2010

@frozinka jj, myslím že 2500 za 2 embrya, ne??

frozinka
17. zář 2010

@mufinka0: jj, přesně, takže jsme zaplatili 5 tis. a nakonec se asi vyhodí i ty 4 zmražené :((((((

mufinka0
17. zář 2010

@frozinka proč proboha????????, ty zmražené jsou špatné????? 😨

frozinka
17. zář 2010

@mufinka0: nene, ale zmrazit ti je můžou nejdýl na 4 roky, každej rok to platíš a myslím, že s dvojčátkama si do čtyř let dalšího sviště nebudem pořizovat.... ☹

mufinka0
17. zář 2010

@frozinka jo táák,..jasně chápu. Taky mě to mohlo napadnout.. 🙂 Nějak jsem si neuvědomila, že máš v bříšku 2 miminka 🙂 To zmražení myslím ale stojí všude stejně.. To si nevybereš..

mufinka0
17. zář 2010

@frozinka Darovat je nemůžete??? Třebas by se vám ta částka vrátila zpátky. 🙂