Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
23. zář 2010

@frozinka No právě! Já taky ne,..aspoň ne ten čerstvý,vždycky se mi po něm navalovalo, tak jsem toho asi po 4 dnech nechala 😀 ..v lécích mi nevadí. Už jsem je taky brala, ty kapsle,...ale moc dlouho mi to nevydrželo. 😒 Na léky moc nejsem,..spíš bylinkové čajíky atd.. 😉 Manžel říká, že ze začátku mu to taky trochu vadilo, ale teď e si zvykl a tak trochu mu závidím,..protože já každou zimu chytnu od někoho chřipku a on?? Stará se o mě a nic,..pracuje v obchodě a nic...Je prostě tak nějak odolnější. 🙂 A o tom, že to má vliv i na plodnost jsme se dozvěděli jen náhodou. 🙂 Takový bonus navíc.. 😅

beryk
23. zář 2010

Ahojda holky , všem přeji nádherný den 😎 😎 😎

já jsem dnes volala na výsledky testů na cukrovku a mám to v pořádku,jsem moooooooooooooooc ráda
česnek- s chlapem ho máme moc rádi,dávám ho do spoustu jídel

@maudn vítám tě tu a přeji hooooooooooooooooodně štěstí

@inach ,@venika86, holky myslím na vás už se vám to krátí

kde pak se nám toulá zazy?

mufinka0
23. zář 2010

@janca72 Ahoj,..kdepak jsi dneska?? 🙂

bublenudle
23. zář 2010

@mufinka0 ahojky..tak jak se vede,mamko 🙂 já byla včera poprve v Repro cvičit a super,,už se ěšim na další..tak už odpočitávám at mi dojdou krámuše a já mužu začit stimulovat...jupíííí 😀 😀

zazy
23. zář 2010

Ahojky děvčata
TAk jak se všem daří.
Bery moc gratuluji,že Vám dopadli výsledky cukrovky dobře,to si člověk oddychne,vid.A jak je???
Já jdu příští týden na kontrolu ted chodí po 14 dnech,kolísá mi tlak a mám bílkovinu v moč,tak jsem víc kontrolovaná.Inach a Veni už se Vám to krátí.Za chvíli to tu bude už samá mamina a miminka.Dala jsem si fota utz do fotobloku,můžete juknout
A jinak jak se má Frozinka???

mufinka0
23. zář 2010

@bublenudle Ahoj 🙂 Vede se pořád stejně 😉 Zvědavost přetrvává a jak jsem doma celý dny sama, tak se spíš stupňuje.. 😅 Ale,..zítra naposled a pak už mám manžela doma, takže mi to víc uteče 🙂 😉
Je super, že se ti cvičení líbí,..tobě ho doporučili proč??

beryk
23. zář 2010

@zazy koukala jsem a tvoje fotky, krásný,jsem zvědavá kdy mě zas udělají UTZ,naposledy mi ho dála ve 20tt

holky budete mít monitor dechu o jaké značce jste uvažovaly nebo už koupily?

janca72
24. zář 2010

@mufinka0 Ahoj. Jak se dnes máš? Čtu.. zvědavost přetrvává...ale už se ti to krátí..ještě 4dny..?

frozinka
24. zář 2010

@zazy: Ahojky, tak ať ti ta kontrola dobře dopadne. já jdu v pondělí poprve do rizikovky, tak se celkem bojím, co tam na mně vymyslí 😖 jako správný zdravotník mám z doktorů bobky 😅 😅. Už si pereš výbavičku? Já pomalu finišuju, ale ještě musím všechno vyžehlit, musím to mít nachystané dřív, kdyby náhodou, ale dává mi to s tím břichem už dost zabrat a musím mnohem víc odpočívat než na začátku, no lepší už to asi nebude 😀. Jak to ty zvládáš? 🙂 Fotečky máš krásný, takže to bude Verunka?

@beryk: Já budu mít monitory půjčený od nás z novošků, půjčují to na rok za 50 Kč měsíčně, takže jsem ráda, že to nemusím kupovat.

mufinka0
24. zář 2010

@janca72 ahoj 🙂 jj, ještě 4 dny a zkusíme to 🙂 Já jen doufám že mě nepředběhne ta červená potvora.. 😖 Ale ne,..určitě ne!!! "ten nahoře" semnou přeci musí mít slitování.. 😔 😵

mufinka0
24. zář 2010

@janca72 Jinak se mám docela nevyspaně....měla jsem špatné sny,..potila jsem se a pořád se budila. ☹ Asi to půjdu brzy napravit. 🙂 Mufiňátka nechtějí unvenou mamču 🙂 Co ty?? Dnes doma?

janca72
24. zář 2010

@mufinka0 určitě to dobře dopadne 🙂

janca72
24. zář 2010

@mufinka0 byl úplněk..a celkem jasno..možná proto jsi nemohla spát??
Já jsem dnes doma...a přemýšlím, co mám dělat první))

mufinka0
24. zář 2010

@janca72 jj,..snad to bylo jen tím úplňkem,..a snad jsem miminka moc nerozhodila. Nejen nespaním, ale i těmi zlými sny ☹ Musím to napravit a dnes je jen hýčkat 🙂

mufinka0
24. zář 2010

@janca72 Jo?? To já mám všechno hotovo,..tedy nic moc jsem nedělala, ale jak nic moc neděláš a manžel je přes den v práci, tak nestihneme udělat takový nepořádek. 🙂 Takže super 🙂 Navaříno ze včerejška,..takže můžu klíďo spinkat 🙂

janca72
24. zář 2010

@mufinka0 Už sis odpočinula? Jeden doktor mi povídal, že je velice důležité, s jakou náladou usínáš..že se má myslet na něco hezkého a tak se i nastaví chemie těla a s dobrou náladou se i vzbudíš 🙂 ..někdy se to dá..ale když má člověk plno starostí, tak je těžké vypnout.. 😒 🙂

janca72
24. zář 2010

@mufinka0 a užívej se uklizeného domova..až budeš mít miminka, tak nějakou dobu bude vše naruby 🙂 🙂 ..odhadem ( když si promínut někdy stav mé dcery)..tak do dospělosti dětí a jejich odchodu z domova do svého 😀

mufinka0
24. zář 2010

@janca72 No jo...ale holka povíme si to, až ti dají do bříška 2 embryjka, ju?? 🙂 Ono,.sice se na to snažím moc a přepříliš nemyslet,..ale určité napětí tam prostě je 🙂 Ale za to mohl teď určitě ten úplněk,..předtím jsem to tak neměla 😉 No ale dneska pro jistotu vyzkouším mlíčko s medíkem na dobrou noc 😵 😵 Mým broučkům v bříšku bude jistě taky chutnat. 😉

mufinka0
24. zář 2010

@janca72 😀 😀 😀 ne ne já už jedno dítě doma mám...manžela. Tedy pokud to mám brat podle nepořádku, který umí udělat 😀 😀 😀 Ale stejně je to moje zlato. 😅

janca72
24. zář 2010

@mufinka0 Tak toje super nápad. Mléko s medem..mňam 🙂

janca72
24. zář 2010

@mufinka0 🙂 a můžu Tě uklidnit..jestli po sobě neuklízí, tak lepší to už nebude 🙂 .já .do manželovy pracovny chodím vždy raději s přivřenýma očima 😀 😀 ..a to jsme 14 let manželé a před tím jsme spolu už rok žili..udělal v tomto směru velice malý pokrok 😀

mufinka0
24. zář 2010

@janca72 no,..on se snaží,..asi fakt jo. Pomáhá mi s úklidem,..ale třeba zase leží u PC sklenička od burčáku, co včera měl 😒 Takový věci já myslím,.. 😅 Ikdyž cokoliv mu řeknu, udělá,..vysaje, vytře,...a musím říct že už několik let neumývám okna. Prý se nebudu natahovat a mu to nevadí. Ale...třebas pyžamo si preventivně nepoklízí,..nechá ho na pohovce a jde. Zajímavé...večer jde pro něj rovnou do skříně... 🙄 To si nepamatuje kde ho ráno nechal?? Že ve skříni teda rozhodně ne?? 😀

mufinka0
24. zář 2010

@janca72 Jani,..jdu mrknout na film. Zatím se měj pááá 🙂

janca72
24. zář 2010

@mufinka0 😀 😀 ...prostě je to chlap a jiní oni nebudou..lepší takový než pedant, který musí mít tužky vždy stejně srovnané dle velikosti a barvy 😀 ..můj manžel mi pomáhal, ale v posledních letech už nemá čas..hodně pracuje a tak si ani netroufnu mu říci, že by mi měl nějak pomoci..ale když jsem teď byla nemocná, tak vytřel, uvařil mi čaj...teď se jako koníček vymyslel, že bude v neděli vždy vařit 🙂 ..tak v tomto ho silně podporuji 😀

janca72
24. zář 2010

@mufinka0 páá..krásný den 🙂

mufinka0
24. zář 2010

@janca72 ano ano ať vaří 🙂 Chlapi náhodou umí výborně vařit!!! Můj manžel teda obědy nedělá, ale často mi udělá nějakou mňamku na večeři,..třebas ugriluje rybu, udělá omeletu, tuňákový sendvič... Je na to šikovnej, akorát....moc si po sobě v kuchyni neuklízí. A protože ji máme velkou, tak má opravdu hodně velkou odkládací plochu, tudíž ji opravdu využívá 😀 Ale co už,...nezměním ho a myslím, teda ve srovnání s taťkou a s mým švagrem je můj manžel hotová uklízečka!! 😀 😀 Jen mi někdy ujedou nervy,..no to víš,..7 let spolu,..to je teprve 7 let. Ale já si zvyknu,.jen to chce čas.. 😅 😅 😅

bublenudle
24. zář 2010

@mufinka0 Ahojky...tak to je fajn,že už manžílek dojede...no,prej je to cvičení dobrý na zpevnění svalu a prokrvení sliznice..tak tam chodimn a doma taky cvičím..podle knížky..aspon ví,že pro mimi dělam maximum 🙂 😵 😵 a kdy si budeš dělat testík??paa měj se krásně..

mufinka0
24. zář 2010

@bublenudle 😀 Nejraději bych si ho dělala už teď, ale............s manželem jsme si slíbili, že počkáme do 10tého dne po ET, což je v úterý. Mohla bych to zkusit dřív, ale on by byl zklamanej,...výslovně mě o to žádal, ať vydržím. Poprvý jsme testovali brzy a já nic neměla, pak jsem byla nervní a taky to třebas mohlo mít vliv na konečný výsledek. Takže, tentokrát vydržíme. 🙂

zazy
24. zář 2010

Ahojky děvčata
Mufi už se ti to krátí,vid.Určo tam budou //
A kdepak se nám toulá Natullka????
Bery,tak až budeš mít foto,tak ho taky ukaž,ju.Jinak o tom monitoru dechu taky přemýšlím,asi,že bych si ho pujčila
Frozi,no abych pravdu řekla,tak neperu,všichni mě od toho odrazují,že je ještě brzy,že mám až tak za měsíc.A ještě nemám zdaleka všechno co mám mít.Si říkám,že je ještě časík.Ano bude to Verunka a děkuji a co ty???Jaké máte vybrané jména????

madormi
24. zář 2010

ahojte holky, omlouvám se, že Vám sem tak vpadám,ale chtěla jsem se zeptat jak na Vás působí repromeda v Brně máte některé negativní zkušenosti s nima? děkuji moc