Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
19. lis 2010

@valkat přesně jako my,ach jo ty spermíci ☹ ,ale jsem moc ráda,že existuje možnost IVF 🙂 🙂 🙂

valkat
19. lis 2010

@lola33 teď čekáme na výsledky a uvidíme jako alternativu nám vyberou..... 😉

lola33
19. lis 2010

@valkat jasně,nejhorší je to čekání ☹ ,ale vše se v dobré obrátí 🙂

lola33
19. lis 2010

@valkat my vyrazíme v prosinci na konzultaci,co dál s náma.....

valkat
19. lis 2010

@lola33 vy teda máte za sebou 1 umělý a nic? ☹ A ty jsi uplně v pořádku? Jsem ráda že mám teď tolik práce aspoň nemám čas na to myslet....ale 14 dná uběhne jako voda a přijde den D.

lola33
19. lis 2010

@valkat nám se hned poprvé zadařilo na 1pokus jak se říká,ale bohužel v 8tt zamlké těhotenství ☹ ,pak 3 měsíce pauza a potom dva neúspěšné KETY ☹
jojo doktor říkal,že zdravější ženskou neviděl 🙂 🙂 🙂 ,ale asi to byl holt osud a podruhé to bude o to krásnější 🙂 🙂 🙂

valkat
19. lis 2010

@lola33 ach jo,to je nespravedlnost.....jj teď už to určitě vyjde......tak hezký večer jdu na návštěvu,písneme si zítra..páá beruško.... 🙂

lola33
19. lis 2010

@valkat zlatí krásný večer 🙂 🙂 🙂 a děkuji

paja1
19. lis 2010

@lola33 Hodně ted berou POUKAZY-různě cenově i od 200,kč až po ............................Na rlax,masáž i kadeřnice.Jen rada.Jinak Tě zdravím.Jsem sama.Kačka jela s kamarádkama na nealko disco.Do 22.00hod musí být doma.Jeli s doprovodem,ale už mi utíká.A manžel má noční,ještě,že mám toho pejska-to je poklad.pa 😵

valkat
20. lis 2010

Ahoj holky,užívejte si víkend..... 🙂

bublenudle
20. lis 2010

Ahoj kočky,všechny Vás moc zdravím a přeji krááásný víkend 🙂 🙂 🙂

valkat
20. lis 2010

@bublenudle Ahoj beruško,jak se máš ,odpočíváš? 🙂 Tak si to tam užij a těším se.... 😉

bublenudle
20. lis 2010

@valkat Ahoj zlatičko,ano odpočivám..sem mrknu jen když jdu ma mail...nemám muj notas tady....měj se krásně a mocinky se těšim na to naše kafčo....paaaa 🙂

mamba555
20. lis 2010

ahoj holky

valkat
21. lis 2010

@bublenudle Ahoj,já se taky moc těším,ti musím napsat co se mi dneska stalo.Jsem se ohla pro hrnec a skřípla jsem si nervy do zad,takže jsem zůstala ležet na zemi a čekala až dojde manžel a posbírá mě....teď ležím v posteli a přemýšlím co si počtu zítra v práci když jsem kuchyň-ložnice šla skoro 5 minut v slzách.....tak snad to trošku povolí a nebo ráno na obstřik....takže,holky buďte na sebe opatrné..... 😉

paja1
21. lis 2010

@valkat Jestli máte někde poblíž lékárnu at ti manžel vletí koupit kapsicínovou náplast.Tu at ti nalepí na to místo.Hodně hřeje,ale pomáhá snad každému.Nesmí se to dávat na záněty,ale ty skříplé nervy atd-super věc.Takže KAPSICÍNOVÁ NÁPLAST.Stojí asi kolem 30,kč.

beryk
21. lis 2010

Ahooojda holky 😎 😎 😎 ,všechny moooc zdravím. Asi měsíc jsem tu nebyla a vůbec to tu nepoznávám.
Vítám nové tváře, snažilky přeji vám, aby se vám co nejdříve zadařilo a našly na testíku //, nám se to podařilo v dubnu,díky dr. Hromadové ,jsem ted nejštastnější člověk

Frozi ,zazy myslím na vás ,jste pořád 3 v1 a 2v1?

A jak se mají maminy s mimáškama?

bublenudle
21. lis 2010

@valkat Jéééžiš beruško,to je teda něco 😒 tak hlavně dávej pozor a kdyby něco běž k doktorovi,to není sranda...já relaxuji ..je tady fajn,není moc zima tak super...snad ještě nebude sněžit..hlásí,že ano 😝 měj se pěkně ,krásnej večer...paaa 🙂

lola33
21. lis 2010

@paja1 Ahojky Pájí,děkuji za radu,super nápad,hned nějaký poukaz spáchám 😉 😉 😉 ,krásný nedělní večer 🙂 🙂 🙂

zazy
21. lis 2010

Ahojky Bery
Zrovna nedávno jsem psala,kde jsou ty moje spolubojovnice těhulky a kinde nikdo až ty ted.
Jo jo já jsem pořád ještě 2v1,ale už ne moc dlouho.7.12.jdu ráno na císaře,musím jít dřív než mám termín.A jak se daří tobě???Jak se cítíš???

beryk
21. lis 2010

@zazy ahoooojda,proč jdeš dřív a na císaře? Budu na tebe moooooooc myslet. Já v pondělí jsem jela do nemocnice,ale naštěstí to plodovka nebyla, protekla jsem přes vložku až na kalhoty, ale podle výsledků mám vodový výtok a zánět, dali mě čípky a pak mě pěkně trápěj hemeroidy,nic na ně nezabírá. Nevíš něco o Frozince?

valkat
22. lis 2010

@bublenudle
@paja1 No holky,katastrofa ležela jsem jako lazar dneska v noci jsme myslela že půjdu hlavou proti zdi,takže si nějak jdu umýt vlasy a pádím k doktorce,protože jinak to v práci nedám.....ale pro ty náplasti si skočím taky pro jistotu......že jsem se na to vaření nevykašlala..... 😠

zazy
22. lis 2010

Ahojky Bery o Frozince nevím,doufám,že se nám tu co nejdříve ukáže.Na císař jdu proto,že mám přerostlou placentu,tudíž nemůžu rodit normálně a v tomto případě se chodí tak o 3 týdny dříve,kvůli tomu abych nezačala rodit normálně.Ale ono to může přijít kdykoliv.Najednu stranu jsu ráda,že už budme mít malou u sebe,až do vánoc si to nedovedu představit,už ted se nemůžu pořádně pohybovat.Ale za txto problémy to to dítě stojí vid.Moc už se těšíme.

lola33
22. lis 2010

@valkat Ahooooj,už je lépe???Byla jsi u doktora a odpočíváš????Přeji brzké odblokování papa 🙂 🙂 🙂

elisabet
22. lis 2010

@zazy osobně si myslím že to budeš mít super, krásný dárek pod stromeček si dovezeš domů, tak by jsi trnula, kdy to na tebe příjde, jeslti nepojedete o Štědrém dnu do porodnice 😉 a takto to už budeš mít za sebou a u stromečku budete tři 🙂

valkat
22. lis 2010

@lola33 Ahojky,tak jsem vyfásla injekci do zadku a koupila jsem si tu náplast a docela mi to zabralo.Odpočívat,co to je? Jsem od rána do večera celý týden a odpočívat budu až v sobotu... ☹ A co ty,jak je? Aspoň mi to docela uteče a už si půjdeme pro ty výsledky..... 😉

lola33
22. lis 2010

@valkat Ahojky,tak to je fajn,že se to rovná 😉 Já jsem taky doběhla vyfluslá z práce a čučím na televizi 🙂 🙂 🙂 Tak už budeš mít brzo výsledky a budete vědět dál,my jsme se dnes s manželem rozhodli,že si nebudeme kazit svátky a na konzultaci půjdem až leden,únor,tak asi tak u nás 😀

valkat
22. lis 2010

@lola33 jsem na tom stejně,celý den jsem lítala ,teď jsem zasedla k telce,hodila jsem si nohy na stůl a klídeček..Zítra jdu zase na celý den,takže zase budu večer k.o......však nic vám neuteče a aspoň budete mít vánoce v klidu...my si nadělíme výsledky na mikuláše,tak snad to nebude katastrofa..... ☹

lola33
22. lis 2010

@valkat určitě to budou jen samé dobré zprávy,uvidíš 😉 😉 😉 ,také mám pohodičku,přemlouvám se k žehlení,ale asi to neklapne 🙂

valkat
22. lis 2010

@lola33 tak já už se přemluvím jen do vany a do postele....ráno v pět se ozve budík.... 😠