Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

zazy
26. bře 2011

Ahojky děvčata,zdravím moje vrstevnice Bery a Veniku,kdo ví jak se má Frozi,samozřejmě i Vás ostatní zdravím.My se máme docela dobře,už máme přes 3 měsíce,ale stále nás trápí prdíky.Jinak jsme takové drobné,pak dáme i fotečku.
Nelatorka a Mamba,maminy,jak se cítíte??
Holky maminy,vy co máte holčičky,chci se zeptat,už jste řešili nyušničky,píchnout nebo nechat nastřelit??

mamba555
26. bře 2011

@nelatorka nelatorka ten nt-plus to mi budu brat krv a ultrazvuk?a aj plodovu vodu?

nelatorka
27. bře 2011

@mamba555 ne jen krev a budou ti dělat UTZ. 🙂

olafka
27. bře 2011

Tak Vás tady zase všechny zdravííím.Mám jednu novinku:dneska jsem to riskla,vyprd..se na pověrčivost a vzala do ruky těhu,testík.Je to 12tý den po Et a ženy moje drahé na tom testu jsou fakt jasně zřetelné dvě //.Celý den jsem byla mimo,pořád se jěště chodím dívat,jestli nevybledla tá druhá čárečka a fakt je tam.Chlopek byl taky nějak naměkko,říkal,a ptál se jeslti je to fakt pravda.Před chvíli jsem se byla podívat znova a furt tam jsou //.Zítra skočím do dědiny a koupím jěště pár těhu.testíku,a zkusím jěště alespoň dva udělat.Oficiálně mám testovat v úterý,tak jěště do úterka stihnu zatestovat.Počkám jěstli bude jěště více sílit,zavolám gynekologovi a do Repromedy a uvidíme co mi řeknou a na kdy si mě pozvou.Přes samé slzy to nemůžu ani dopsat,moc jsme šťastní,jen to nezakřiknout a potvrdit to i písemně.Jen mě trochu překvapuje,že mě nic nebolí,nevolnosti nikde,závratě ani mdloby...No možná je brzy...Moc vás pozdravujeme a v úterý podám vice hlašení.Papa Olafka.

elisabet
27. bře 2011

@olafka no teda! to je naprosto skvělá zpráva!!! Upřímně gratuluji a přeju jen ty nejlepší zprávičky!!!

frozinka
27. bře 2011

@olafka ahoj mamino, tak moc gratuluju, to je super zpráva a kdyby to byly dvojčata, tak se nediv, ten majitel penzionu Slunce nás upozorňoval, že kdo tam spí po IVF, tak má dvojky :D Tak bacha na to. Moc ti držím pěsti a ještě jednou gratuluju !!!!

frozinka
27. bře 2011

@zazy: čau kočko, teď nemám moc čas psát, ale jak bude chvilka, tak ti písnu do IP!

Všem těhulkám gratuluju!

nelatorka
28. bře 2011

@zazy ahojky moc tě zdravím mě se daří dobře. Bývám dost unavená, ale jinak vše pořádku. Už se na kočičku moc těším. děkuji za optání 🙂)

@frozinka ahojky Eliška a Štěpánek jsou úžasní ještě jednou dodatečně gratuluji jsou k sežrání. 🙂 🙂

@olafka no konečně!!!!!!!!!!!!!! huráááááááááááá jsem moc šťastná za tebe.!!!! Moc moc ti to přeji, fakt nádhera.
Čárečky budou teť jen sílit. Hodně štěstí!!!!!!!!!! 😉 🙂 🙂 😵

gabulenka
28. bře 2011

@olafka MOOOOOOOC GRATULUJI 😉 😉 😉 super zprávičkaaaaaaa 😀

zazy
28. bře 2011

Ahojky
Dobře Frozi budu čekat.Už jste byly mimča ukázat v repromedě??

lola33
31. bře 2011

@olafka Ahojky beruško,dlouho jsem tu nebyla a hned taková krásná novinka,moc moc gratuluju 🙂 🙂 🙂

olafka
1. dub 2011

Zdravím vás prdelinky moje.Děkuji za projevy gratulací,ale je mi dneska nějak smutno.Přijela jsem od gynekologa z ultrazvuku a trochu zklamaná,nebylo jěště nic vidět.Mám doma sbírku těhu.testíku,na všech je zřetelná i tá druhá čárečka a takovy splín.Prý tam něco asi bude,ale nějak se nechtělo ukázat,jezdil ve mě sondou všemi směry a jenom hm,hm.Vzal mi krev na HCG av pondělí opět ultrazvuk a to už prý musí byt něco vidět.Hrozně moc mu důvěřuji,ale tak jsem už dneska doufalá...Dneska to je 19tý den po ET a nic.Prozradíte mi některá,kdy vám bylo už něco vidět a jak dlouho po ET,nebp KET?Já to totiž do toho pondělka z nervama nevydržím...Moc na vás myslím a budu se těšit na zprávičky od vás.Papapa Olafka.

bublenudle
1. dub 2011

Ahojky, všechny vás moc zdravím.. Jsem úplne na dne, tohle jsou mě nejhorší dny mého zivota. 22.3 v úterý na Muj svátek mi doktor potvrdil těhotenství , otehotnela jsem přirozene, jelikož mi blbli krámy udělala jsem si 21.3 testik a ejhle, poprvé v zivote // tak jsem utíkal koupit dalších 15 testu a všechny pozitivni.. V utery hcg 607,1 čtvrtek 904, v pátek nebylo na ultrazvuku nic vidět , tak jsem jela na příjem do nemocnice.byla jsem v 6 tt, no nervy v kyblu. V pátek hcg trochu kleslo, v sobotu přes 1000, v neděli 1600. Ovsem mimi nikde. V pondělí 28, to datum do smrti nezapomenu mi rano pan primář oznámil je jeho obavy byli pravdive. Mimodelozni těhotenství .. Takže hned na sal, laparoskopi mi udelali revizi, miminko vzali, bylo v levém vejcovodu, pravý taky vzali byl nefunkční a se srusty.. Jsem ještě v nemocnici, úplne na dne a přemýšlím co jsem udělala ze mě Bůh tak trestá . 2 ivf,1 ket a teď tohle. Měla jsem v planu jít teď na další ivf, ale už vůbec nemám silu. Mějte se tady krasne, všem držím moc pěsti ať se brzo zadari,. Já sectu chvilu asi zase neobjevim, ani není co psát.. Pa pekny den bublenudle..

mamba555
1. dub 2011

@olafka ahpj olafka hm tak nebud smutná snád sa to tam ešet objavi umna to bol prvy krát problém že sa vobec neobjavil vobec nebylo nic videt na ultrazvuku tak som musela dat pryč miminko a teraz som bola na Ketu a zase nebylo nic vidět byla jsem mislim v 5tydnu a nic a dr.hromadova mi řikala že už by mnel videt plod a srdičko byt a tak už jsme to vzdala a ten tyden jsem i krvácela alemoc jsem krvácela tak som si mislela že už určite nic stoho nebude a nakonec mi dr.hromadova na ultrazvuku řekla že už je vidět srdičko jak bije tak jsem byla štastná,takže ani ty to nevzdávej budem ti držat palce viem čo teraz ty preživaš lebo aj ja som to prežila vela štastia a daj vediet

lola33
1. dub 2011

@olafka Ahojky Beruško 🙂 neboj to bude v pohodě,uvidíš,že příště se už krásně ukáže 😉 .Hlavně se moc nestresuj,já vím,že se mě to řekne,ale snaž se být co nejvíc v klidu,miminko to vycejtí 😉 a vše bude tak jak má papa krásný víkendík,bude krásně 🙂 🙂 🙂

lola33
1. dub 2011

@bublenudle Zlatí to néééé,to je prostě v čudu!!!Když se tak krásně konečně zadaří a přirozeně tak zase toto,je to hrozný,co si musíme zkusit,než budeme mimi držet v náručí ☹ ☹ ☹
Já vím,že teď to je nejhorší a do ničeho se ti nechce ☹ ,ale věř,vše špatné přebolí a zase bude dobře,ach jo myslím na tebe a držím moc moc palečky ať je brzo co nejlíp 😉 😉 😉

valkat
1. dub 2011

@bublenudle ahoj beruško,jak jsem to začala číst,tak si říkám týýýýý joooo,povedlo se to přirozeně.....pak jsem začala psát dál a už mi bylo smutno......to je fakt nespravedlivý.......moc mě to mrzí,posílám ti objetí a pohlazení.......drž se....

zazy
3. dub 2011

Bublenudle
Zlato je mi to moc líto,.je to opravdu strašně nespravedlivé,když už se to zadaří přirozeně,že to pak dopadne takhle.Není v tom žádný smysl vid.Ted to možná vidíš špatně a do ničeho se ti nechce,ale nevzdávej to,hlavu vzhůru.Já byla na operaci,nebyla jsem teda mimoděložně,ale mám endometriozu a kvůli ní mi byly vzity oba vejcovody a mám jen jeden vaječník a přesto se mi podařilo v Repromedě otěhotnět.Takže to nevzdávej,jednou své mimi budeš držet v náručí akorát,někdo dříve a někdo později

mufinka0
4. dub 2011

@bublenudle ☹ Ahoj,..copak to tady píšeš??? Proboha.... Jsi na tom naprosto stejně jako já... V podstatě úplně stejný scénář,..a proto si troufám napsat Ti "Hlavu vzhůru - bude líp",..Chce to jen čas...hodně času. 😖 Ale ona se ta síla do dalšího boje jednou zase nahromadí, uvidíš.. A víš ty co?? Všude mi říkají, že pro IVF je lepší nemít vejcovody, pokud jsou na nich srůsty a zánět, tak vytváří nepřijatelné prostředí v děloze,..takže teď třeba, když tě "vyčistili", tak bude 3 IVF úspěšné 😉 Já vím, že je to teď chabá útěcha,..prostě jen těžko na to cokoliv napsat. Vím, že neuklidní nic, jen čas... 😔 😔 😔

bublenudle
4. dub 2011

Mockrát vám holky děkuji za vaše písmenka , cením si toho. Jsem z toho opravdu špatná , vůbec nemůžu normálně fungovat. Za 3 týdny jdu na kontrolu tak doufám ze budu aspoň po fyzické strance trosku ok.. Děkuji vám mějte se pekne. Leona

paja1
5. dub 2011

@bublenudle Zlato je to hrozné,ale třeba je ted šance ,že hned otěhotníš hodně se to stává.6ádná pauza a hned na to vlítnout.A jeden vaječník ti stačí,stejně ti ten druhý nefungoval.Je to rána,ale pozitivní je,že můžeš otěhotnět.Uvidíš bude dobře.Moc na tebe myslím a věř,že už to bude jen lepší. 🙂

bublenudle
5. dub 2011

@paja1 Ahojky zlatí, vaječníky jsou ok, vzali mi oba vejcovody. Takže otěhotnět jen ivf. Ale aspoň tak..

nelatorka
5. dub 2011

@bublenudle Ahoj kočko, je mi to moc líto je to opravdu hrozné a nespravedlivé. ☹ 😢 Vím, že je to moc těžké a moc dobře vím jak se cítíš, ale jak píše paja co nejdříve budeš moci tak jdi na IVF určitě ti to pomůže čas to vyléčí uvidíš. Když jsem přišla o dvojčátka tak mi taky tak bylo a vše jsem viděla černě, ale držel mě nad vodou další pokus. Já jsem teda mohla nejdříve za půl roku, protože jsem měla normální porod a musela jsem mít pauzu, ale hned jak to šlo tak jsme do toho šli a vidíš hned napoprvé to vyšlo a jsem v 15tt a moc šťastná a tobě to přeji také!!!!! Uvidíš že to vyjde Držím palešky a dej vědět budu na tebe myslet 😉 🙂

Všechny moc zdravím!!!!!!!!!!!!

nelatorka
5. dub 2011

@olafka ahojky neboj prcek se ukáže, taky mi nešel hned vidět. Bude vše ok uvidíš 🙂 🙂

bublenudle
5. dub 2011

@nelatorka Ahojky, děkuji ti. Jsi moc hodna , doufám ze bude vše ok a na ivf půjdu co nejdriv.. Teď je mi hrozne. Měj se krasne a opatruj miminko.. Mooooc ti to přeju.. Paa a děkuji

olafka
6. dub 2011

Po delší době se opět hlasím.Od pátku noci do pondělka jsem ležela ve špitále.Akutní ledvinová kolika,na sonu mi našli 1cm ledvinový kámen.Dostala jsem 3 kapáky,na operaci to není a mám se při každém čurání koukat,zda kámen nevyšel,měl by vyjít sám...Tak jsem začala duben velice nááádherně...V ponděli mě pustili a dneska jsem jela za Dr.do Karviné na utz.a hlasím:potvrzený 4tý týden těhotenství,Hcg 1751,na utz.jeden gestační váček,ale zatím bez srdečních ozvěn,prý za týden už ozvěny budou???Tak jsem jela s velice krásným pocitem domu,ale ten pocit mi dlouho nevydržel.Než jsem stačila dojet domů,tak mi volal chlopek,že mám zastavit,chvili zhluboka dýchat a jet velice opatrně,protože než jsem stačila dojet domu,zemřel mi skoro tchán.Srdeční selhání.Nic mu nebylo.Byl autobusem v dědině,přijel k baráku a před vchodem se sesypal a už mu nebylo pomoci.Takže máme doma jeden smutek a jednu obrovskou radost s mimi...život je fakt nespravedlivý...Takže se na chvilí odmlčím,ale zase se určitě ozvu...Všechny se držte myslím na vás.Papa Olafka.

zazy
6. dub 2011

Olafko gratuluji a zároven je mi líto tchána,takhle to bývá vždy těžší,protože to je nečekané.Ale víš co se říká,když jeden odejde,na jeho místo příjde někdo jiný,takže to bude určo to vaše mimi

beryk
8. dub 2011

Ahojda holky 😎 😎 😎 ,všem krásný den

@zazy my máme jít asi za 14 dní k dr. na nastřelení , prý to mín bolí

@olafka velilililililililililikanánská gratulace,přeji bezproblémové těhotenství a jak ti psala zazy , když jeden odejde druhý přijde, je to smutný, je mi to líto,vím,že tě to musí hodně bolet,ale ted hlavně mysli na sebe a na mimáška,co ti ted bude krásně růst v bříšku

@bublenudle holka drž se, někdy ten život si s náma krutě zahrává, vydrž a věř, že ted další IVF to vyjde a vše dojde do zdárného konce a narodí se ti zdravé mimi

bublenudle
9. dub 2011

@beryk ahoj zlati,dekuji ti...snad uz bude vse ok...na IVF se chystam hned jak mi to doktor dovoli....takze pocitam prazdniny....mej se krasne a ozvi se.....paaa pekny den...

beryk
12. dub 2011

Ahojda holky, všem přejem prima den,jsem tu jen na skok,jsem u našich, nám porád doma nejde net

Všem snažilkám držím pěstičky,aby se co nejdříve dočkaly vytouženého mimi, já vzpomínám 19.4. to bude rok, co mi zaváděli 2 embrya a ted tady mám v náručí Elišku, holky vydrž te je to boj a hoooooooooooooodně nervů, já už jsem pomalu přestávala doufat 5x IVF, 2x KET a nakonec jsem se dočkala,tak kočky hodně štěstí.