Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
9. lis 2010

@zazy Jsi hodná,zlatíčko uživej si mimuška v bříšku 😵

mufinka0
9. lis 2010

@lola33 Čauky,..no..leden,..já nevím kdy na IVF půjdu. Ještě pořád nemám výsledky imunologie a hlavně...nevím kdy se na to budu cítit připravená 😔

mufinka0
9. lis 2010

@bublenudle Ahoj nudličko,..kde je sakra nějaká spravedlnost ☹ ☹ Moc mě to mrzí,..však Ty víš. Myslela jsem si, že Ti to vyšlo, opravdu! Ale hele,..vzdávej to až po krvi, jo? Zázraky se dějí!!!

bublenudle
9. lis 2010

@mufinka0 Zlati,prosím tě,jak dlouho trvaji testy na imunologii?? dělaji je tobe,nebo i partnerovi?? a co jsi si ještě dělala?? děkuji za info 🙂

bublenudle
9. lis 2010

@mufinka0 No už nedoufám,mluvila jsem s Fišerem dnes telefonicky..tak je to passe zase.( 😢

mufinka0
9. lis 2010

@bublenudle No, imunologii dělali jen mě,..nevěděla jsem, že by se měla dělat i partnerovi? !! 😲 A taky mi dělali test hematologie,..to je srážení krve. No a tady mi bohužel něco našli, tak uvidíme ještě co ta imunologie a pak bych to chtěla nějak už vyřešit! Čekání na výsledky trvá měsíc. Hele, ale..nevím v jakých případech se tato vyšetření dělají, myslím, že záleží na více faktorech, raději se domluv v Repromedě, určitě Ti dobře poradí 🙂

mufinka0
9. lis 2010

@bublenudle Jo?? A on to ví takhle po telefonu? 😠

elisabet
9. lis 2010

Ahojky
@bublenudle to je mi líto, moc tu nepíšu ale pročítám vás,ach jo, ona spravedlnost neexistuje 😖
@mufinka0 ale ty máš ještě mrazáčky, ne?? Nebo chceš jít v lednu rovnou na další IVF??
já jdu zítra na OPU, toto uteklo, ani tomu nemůžu uvěřit že už je to zítra, ne ale nevím, v pátek jsem měla foliky 15mm,2x13mm a 12mm a na druhé straně 15mm, 2x14mm a 12mm tak doufám že do zítřka porostly, no tak uvidím co mě čeká, jdu poprvé a tak pocity nemám moc nijak žádné, zatím.

bublenudle
9. lis 2010

@mufinka0 Já se tam domluvím ve čtvrtek....neee,jen jsem se ptala..kvuli těm naplastem nemužu dostat měsíčky...tak ted vím,že je to uro v kyblu...ach jo..jo a já nevím zlati,jestli se to děla i partnerovi...to byla otazka 😉

bublenudle
9. lis 2010

@elisabet děkuji,jsi hodná...přeji ti hodně štěsti,at se povede 😉 aspon tobě... 🙂 🙂

elisabet
9. lis 2010

@bublenudle děkuji zlato, nevím co mě čeká, snad se povede a pak vás všechny nakazím, a třeba se nepovede a pak budu čekat na těhu bacilky od vás 😉

valkat
9. lis 2010

@bublenudle ne ne já jdu teprve na horm.profil...... 😉

bublenudle
9. lis 2010

@elisabet určo povede...musí,aspon někomu 😉

bublenudle
9. lis 2010

@valkat aha..takže první IVF.. 😉

valkat
9. lis 2010

@bublenudle ještě nevmí co mě čeká,to až podle výsledků,že?ještě se v těch zkratkách nevyznám...... ☹ 🙂

bublenudle
9. lis 2010

@valkat Aha,tak moooc držím palce,at není nic umělého potřeba a mimuško je v bříšku coby dup 😉

valkat
9. lis 2010

@bublenudle no ty spermošky asi budou problem... ☹

bublenudle
9. lis 2010

@valkat neházej flintu do žita 😉 třeba to bude jen mimimální problém..😉 🙂

valkat
9. lis 2010

@bublenudle no snad jo...a pak se všichni navzájem poprskáme těma miminkovskýma bacilama.... 🙂

bublenudle
9. lis 2010

@valkat 😵 😵 😵 jasně,domluveno 😵 😵

valkat
9. lis 2010

@bublenudle a pak uděláme hromadné setkání s kočárkama..... 😉

bublenudle
9. lis 2010

@valkat Jupííí,už se těším... 😉 to bude hodně kočarku 😵

valkat
9. lis 2010

@bublenudle však kolik nás sem chodí...asi dost,ne? To zabereme celej Svoboďák..... 🙂 🙂

bublenudle
9. lis 2010

NO tak ted bylo ve zprávach,že jedna baba dala 10denni miminko do pračky...tak to mě dovede fakt nasrat... 🙄 měli by mě s ni zavřit na hodinu do jedné mistnosti,a garantuji Vám,že by tu hodku se mnou taky nepřežila..ludra jedna...a ja celej den bulím a koukejte co se děje na světě..,,to je nespravedlivej život...ach jo... 😢 😢 😢

mufinka0
9. lis 2010

@elisabet Ano, mám 4 mrazáčky 🙂 Ale i tak ,..nápor na psychiku je to pro mě uplně stejný, jako u IVF. Vždyť nejhorší je to čekání a to u KETu je taky,..takže nevím kdy půjdem. 3 IVF už absolvovat nebudu! Ani kdyby se nezadařilo z KETů.

mufinka0
9. lis 2010

@bublenudle Jo ták,..otázka 🙂 Já tomu moc nerozumím,..nechávám to na Repromedě. Věřím jim 🙂 Vyplakej se!! To pomáhá... Budou Vánoce,..to se Ti aspoň uleví,..a po Novém roce byste třebas mohli začít bojovat znova 🙂 Můžu se zeptat, kolik Ti je let?

mufinka0
9. lis 2010

@bublenudle Jj,..taky jsem to četla,...byla to feťačka,.. Taková si nezaslouží mít dítě,..a to má celkem 3 nebo 4,.už si to nepamatuju. Bylo to na netu..

mufinka0
9. lis 2010

@elisabet Ty pocity teprve přijdou 🙂 Snad budou ke konci krásné a napíšeš nám za cca 3 týdny, že budeš maminka 🙂 Folíky určitě povyrostly,..neboj! 🙂 Tak se jim zítra krásně vyspinkej na tom stole a hlásit jen dobré zprávy!! 😉 😉 Hodně štěstí 🙂

valkat
9. lis 2010

@bublenudle teď jsem na to koukala,normálně trest smrti,kráva,my tady tak bojujeme a ona udělá tohle.....

bublenudle
9. lis 2010

@mufinka0 No pravě že ted mi bylo 38..ale mám mladšiho přitele 😉 ..nikdy jsem těhotna nebyla...řekla jsem si,že pokud se to nepovede do konce roku tak už nic...nechci mimi ve 40..hruuuza...vlak mi už ujel 😖