Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
4. únor 2011

@mufinka0 no achoooj berusko...no to ti do toho nic nesmi prijit...moooc se tesinkam,az vas konecne poznam..osobne...

lola33
4. únor 2011

@mufinka0 papa a krásný víkendík 😉

mufinka0
4. únor 2011

@lola33
@nelatorka Holky chápu to dobře,..teď 25.2 ??? Četla jsem tady něco o srazu až s kočárkama,... :-P Tak to by bylo až příští rok... 😀

valkat
4. únor 2011

Dítě matka nechala na chodbě panel.domu........to nemyslí vážně..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nelatorka
4. únor 2011

@mufinka0 Jinak alveo je opravdu dobré. A ty už jsi to pila? nebo se teprve chystáš?

lola33
4. únor 2011

@bublenudle taky už to mám zapsané velkým písmem v diáři 😉

mufinka0
4. únor 2011

@bublenudle 🙂 Ahojky ,..taky bych vás chtěla moc poznat 🙂 Budu na to myslet a nic neplánovat 😀

valkat
4. únor 2011

@mufinka0 to je sraz jen nás abysme se poznali....přidáš se?

lola33
4. únor 2011

@valkat beruš už jsem totu dnes psala,jak mě to vzalo,je to ohavnost,nemám slov!!!

valkat
4. únor 2011

@lola33 i já...zapsáno.... 🙂

nelatorka
4. únor 2011

@mufinka0 no s kočárkama taky. Ale jinak teť 25.2. v Olympii.

mufinka0
4. únor 2011

@nelatorka No, začínám v pondělí 🙂 Ještě nikdy jsem ho nepila 🙂 Zkoušela jsem Jonášovu metodu, ale bylo mi po ní ještě hůř než před ní :-P A znáš ty jejich detoxikační náplasti? Chtěla bych to kombinovat,..objednala jsem si je taky 🙂 Ale zatím jen na 5 dnů,..Alveo budu pít minimálně do KETu 🙂

lola33
4. únor 2011

@mufinka0 nene poznávačka nyní 25.2. a pak teprve bude následovat s kočárkama,napiš si do diáře 😉

mufinka0
4. únor 2011

@lola33 ano, napíšu si to 🙂 Myslím že to půjde,..ikdyž pracuju do 17.30h 😝 Nějak se ale zařídím. Těšííím se 🙂

nelatorka
4. únor 2011

@mufinka0 já už ho piji asi 3 měsíce. A kde jsi si to objednala a za kolik jestli se můžu zeptat. Ale náplasti jsem ještě neměla. Ale vím co a jak.

mufinka0
4. únor 2011

@nelatorka Já jsem ho objednala u kolegy v práci. On už to dělá nějakou dobu 🙂 Chtěla bych teď začít s Alveem a přitom si dát petidenní náplast. kůru. Pak jen Alveo a třebas za měsíc zase 5 dnů náplasti. Prostě se vyčistit. Nejdřív se ale musím domluvit na dávkování. Ty bereš kolik ? 🙂

mufinka0
4. únor 2011

@nelatorka ty jo,..stojí to 1360,- ??? Tak nějak a náplasti 499,-

bublenudle
4. únor 2011

Takze domluveno......parada 😉 🙂

mufinka0
4. únor 2011

Holky valím,..dobrou noc. Zítra se ozvu 🙂

nelatorka
4. únor 2011

@mufinka0 já právě vím a jsem tam zaregistrovaná. A mám už slevy za odběry. Ze začátku se dává jen málo a potom každý den jedna odměrka malá něco jak štamprdle. A on ti dal slevu nebo ne? Ale alveo se musí pít dlouhodobě jinak to nemá účinky. Min. půl roku určitě. Bylo mi doporučeno pít to celé těhu. Prý to fakt má účinky, že ti je dobře. Ale zatím to nemůžu posoudit. Ale je pravda,ře se cítím lépe. Uvidím jak mi postupem bude. Každopádně to neuškodí protože jsou to jen bylinky. Náplastě si můžeš dávat i během pití alvea, ale upozorňuji, že to pěkně smrdí 😀 ty náplastě.

nelatorka
4. únor 2011

@mufinka0 Jinak je to na delší vykládání takže až se uvidíme ju?

lola33
4. únor 2011

Berušky,krásný víkend,v neděli večer juknu co nového papa 😉

bublenudle
4. únor 2011

Berusky,krasny vikend a doufam,ze to klapne toho 25.2 v te Olymposce.... 😉

olafka
4. únor 2011

No mě z vás všech snad trefííí...Já jsem to jen tak placla o tom srazíku a vy jste se všechny toho chytly.No vypadá to,že jste se trefily i do datumu.Já nastupuji povinnou zimní dovču od21.-27.2.takže pokud nenastane nějaká akutní záležitost,tak vemu autíčko,nalepím dálniční známku,natankuju a hurááá za vámi.Jen mám vážné obavy,že dál jak do Repromedy netrefím.Brno neznám a podle mapy a navigací nejezdím...Takže budu potřebovat vaší pomoc ohledně místa srazu.Kdyby některá z vás chtěla cestou přibrat,tak se mi taky ozvěte,platí pro ty,co nejsou z Brna.Já budu vyjíždět z Třince.Papa.

valkat
5. únor 2011

Holky,takže hezký víkend a už se moooc těším na 25.2..... 🙂

bublenudle
5. únor 2011

@olafka zlati,neboj,nekde te vyzvednem....to je jasnyyyy...

janca72
6. únor 2011

Ahoj. Dlouho jsem tady nebyla, ale právě se chystám na ket a tak jsem nahlédla, jestli nejste tady některá na tom podobně. 🙂 V pátek jdu na ultrazvuk..lepím si estrahexal a užívám prednison.

janca72
6. únor 2011

@mufinka0 Ahoj Naděnko 🙂 . Já jsem si nasadila aloe gel z forever. Jj..nic se nemá podcenit 🙂 .

zazy
6. únor 2011

Ahojky děvčata,tady se naplánoval srazík repromedaček??Tak to já bych se k Vám mohla přidat,tedy jestli mezi sebe vezmete maminu.Akorát,že bych mimi musela vzít sebou.
A kdo ví co moje spolubojovnice už se dlouho neozvali,kdyžtak mi písnětě do IP(Venica,Frozinka,Pavča),jak se máte

bublenudle
6. únor 2011

@zazy Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooj berusko,ty nase maminko...no jasne,ze musis dojit a mimusko vzit..budeme se mooooc tesit 😉