Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

gabulenka
15. únor 2011

@valkat tak to je super, gratuluju, určo to vyjde 😉 Jen se ještě nevyznám v těch zkratkách, prosím Tě, co je to OPU, ET...? Pouč mě prosím 😀 😀 😀

valkat
15. únor 2011

@gabulenka OPU to mi vajíčka vycucnou a oplodní...a ET to mi je tam už oplodněné vrátí....

elisabet
15. únor 2011

@valkat "Takže podávám dnešní hlášení....máme 3 folíky,sliznice prý uplně předpisová,ve čtvrtek jdu na OPU a v sobotu na ET...dostala jsem injekci do břicha aby ty foliky zůstali tak jak oni je potřebují a nepraskly dřív,ale potom nechápu proč si mám v 21.00 píchnout tu druhou na uvolnění,tak snad tam do čtvrtka počkají... " valkat, ta injekce ve 21hod je proto aby se ti do těch foliků spustily ty vajíčka, folík by ti prasknout neměl-aby doktoři měli co vycucnout, ale po té injekci se ti vajíčka spustí do foliků aby právě ti doktoři vycucli z foliků tekutinu ve které plavou pak i ty vajíčka, taže přesný počet kolik vajíček jsi měla ti řeknou až pak co to hodí pod mikroskop.😉

mufinka0
15. únor 2011

@lola33 ahoj, co to tady čtu?? Bolení hlavy, padání vlasů, žízeň??? No, já si myslím že to je po těch hormonech,...Mi taky chvilku (asi 14 dní) hodně padaly vlasy, ale žízeň a bolest hlavy jsem neměla. 😕 Možná si nech u obvo´dáka vzít krev,..pro jistotu 🙂 Nezapomeň, že musíme mít KET spolu!!! Tak ať všechno klape tak, jak má 😵 😵

mufinka0
15. únor 2011

@valkat 😉 😉 šikovná holka!!! 3 folíky po minimální stimulaci!!! Supééér, to mají některé kočky až po IVF 😝 😝 To už musí dopadnout dobře ikdyby nechtělo 😉 A jak psala Elisabet, určitě se té Ovitrelky neboj, my to měli stejně,..neprasknou Ti. 😉

mufinka0
15. únor 2011

@nelatorka 🙂 Já se tááák těším na ty ranní nevolnosti!!!! 😵 😵 Už abych je měla taky 😀 Myslím, že pak budu nadávat, ale teď se na ně hrozně těším...

mufinka0
15. únor 2011

Jdu se věnovat manžílkovi. Mějte se pěkně a dobrou noc přeji!!! 😉

nelatorka
15. únor 2011

@mufinka0 jj moc ti je přeji, 😵 😵 ale jak potom budeš nadávat ať už to přestane. 😉 Oni totiž nebývají jen ranní, ale taky třeba celodenní bez zvracení a ty jsou ještě horší, než když se vyzvracíš a jeti dobře (relativně 🙂 ). Takže se opravdu těš 😀 😀 😵

valkat
16. únor 2011

@mufinka0 jj snad neprasknou a vydrží do rána.....už se těšíme na to ranní zvracení,co? Dneska jsem si koupila pohádky na dvd abych měla příští týden co dělat a aby se jim u mě líbilo.... 🙂

valkat
16. únor 2011

@elisabet děkuji...ale jsem až moc podezřele klidná,to asi přijde až ráno.... 🙂

elisabet
16. únor 2011

@valkat to je dobře že jsi klidná, a jen tak dál, nemá cenu se stresovat, ani není důvod, vždyť tě bude čekat to krásné na co se tady my všechny těšíme. hodně štěstíčka, a držím palečky, papa

valkat
16. únor 2011

@elisabet si zlatíčko děkuju.......já jsem věčný optimista takže věřím že to dopadne dobře.... 😉

lola33
16. únor 2011

@mufinka0 Ahojky také si myslím,že to je tou hormonální změnou 😉 ,určitě se to srovná,neboj na KET budu v závěsu za tebou a nepustím se 😉

lola33
16. únor 2011

@valkat Beruško,zítra přejeme krásnou úrodičku a hned písni sms jak jsi dopadla,ju?Budu na tebe myslet a držet palečky 🙂 🙂 🙂

valkat
16. únor 2011

@lola33 ahooj...jj snad tam budou čekat.....dám hned vědět,jak jsme na tom..... 😉

lola33
16. únor 2011

@valkat si piš že počkají 😉 ,budu čekat na zprávičku 😉

gabulenka
16. únor 2011

@valkat určitě počkají, neboj 😉 držím pěstičky 🙂
Jinak já jsem přeobjednaná do Repromedy k paní doktorce Prokopové o týden dřív, takže 28.2., tak uvidím co se dozvím 😒

valkat
16. únor 2011

@gabulenka tak je užasná,mladá a pořád se směje....no jen ty nej zprávičky..neboj.... 🙂

bublenudle
16. únor 2011

@valkat Zlati,držim pěsti a čekam jen nej nej zpravy.... 😉

valkat
16. únor 2011

@bublenudle děkuju beruško se nahlásím hned jak se vyspinkám... 🙂

zazy
16. únor 2011

I já moc moc moc držím pěstičky

paja1
16. únor 2011

@valkat Taky držím pěsti,hlavně at jsi v pohodě.A bude to dobrý.drřím až mi modrají palce 😀 😀 ,tfuj,tfuj,tfuj.

valkat
16. únor 2011

@paja1 děkuju moc ,ale zase to tolik nepřeháněj budeš je ještě potřebovat... 🙂

valkat
17. únor 2011

Ahoj holky,tak už to mám za sebou,ráno jsem se na ten utz klepala,od pěti jsem nespala,ale počkali tam na mě a měly správnou velikost.Na pokoji jsme byli tři tak jsme aspoň pokecali.Narkoza super,myslela jsem že jsem na sále byla tak 5 minut.... 😀 A výsledek? Máme krásné tři vajíčka,zítra si máme volat jak jsou na tom a sobota ET.Vyfásla jsem dvě krabice Clynone... 🙂 🙂

lola33
17. únor 2011

@valkat Beruško,super výsledky,přeji Ti ať se krásně vyvíjejí a v sobotu vše proběhne na jedničku.My už ráno valíme směr romantický výkend,ale budu se těšit na sms od tebe papa 🙂 🙂 🙂

valkat
17. únor 2011

@lola33 ahojky,no jasně hned zase napíšu jak jsme na tom...... 🙂

lola33
17. únor 2011

@valkat a kolik si necháte bobánků šupnout zpět???

valkat
17. únor 2011

@lola33 jenom jedno...a zbytek kdyžtak do mrazáčku...... 🙂

lola33
17. únor 2011

@valkat jasně,ale doufám,že je nebudeš tak dva roky potřebovat 🙂
Brouzdám na různých diskusích a hodně holčinám se zadařilo z KETU,tak doufám,že se ta smůla u nás také zlomí.....

valkat
17. únor 2011

@lola33 určitě musí to vyjít..už je vymyšlený plán,přeci...... 🙂