Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
9. črc 2011

@valkat Zlatičko,budeš šikovná maminka a vše budeš stihat,neboj se...to jsou ted jen hormony 😉

zazy
11. črc 2011

Valkat,brouku neboj budeš šikovná mamina i já měla takové depky.Ono si udeš celý život říkat,jestli to takhle děláš dobře,a jestli to je takhle správně.Ale hlavní je,že jsou nebo budou ty naše vysněná miminka snámi
Buble a Mufinko:já už Vás mam uplně před očima stěma vašima pupíkama,takže tenhle rok prostě výjde i vám

bublenudle
11. črc 2011

@zazy Seš brouček,děkuji....ja už se nemužu dočkat patku,doufam,že mi pani doktorka Hromadová řekne jen dobré zprávy a budu moct hned začit stimulovat..mám dostat MS 24.7 ,tak myslím,že bych to mohla stihnout,ne??? 😵 😵 😵

zazy
11. črc 2011

Není zač.To ti budu držet strašně pěstičky,at vše dopadne dobře a aby z tebe byla holka píchatelka 😀 .Jééé úplně si na to vzpomínám,jak kdyby to bylo včera,jak jsme začínali.

gabulenka
11. črc 2011

Ahoj holky, Valkat neboj, určitě budeš skvělá milující maminka, vše si skvěle zorganizuješ a zvládneš neboj 😉 I když díky Tobě jsem začala řešit otázku, kolik si pak necháme zavést mimisků.
Nemáte některá zkušenost s jakousi injekcí co mi dala MUDr.Hromadová, že to je jako přechod, utlumení vaječníků před stimulkou kterou začínám 3 týdny po injekci?
Holky, nemáte pro nás co půjdeme na IVF (já třeba poprvé, takže jsem ze všeho vykulená 🙂 )nějaký tipy, co si třeba připlatit, co není potřeba, jaké máte zkušenosti atd.? Děkujíííííííí 🙂

zazy
11. črc 2011

Ahojky Gabulenko
Stou injekcí zkušenosti nemám.
Jinak my měli ICSI,kdy ti oplodní vajíčko s spermii,za to se připlácí,vzhledem k tomu,že mám endošku,při které máš tvrdší slupku vajíčka,takže to jsme si připlatili a měli jsme i prodlouženou kultivaci,při normální ti vkládají vajíčka zhruba do 72 hodin, u prodloužené až do 5 dní,u té prodloužené aspon oni vidí,jak se vajíčko vyvíjí a dělí.To vše je samozřejmě na tobě,co si připlatíš,co ti doporučí vzhledem k tvému zdravotnímu stavu.Každopádně tyto věci zvyšují procento úspěšnosti.A jinak určitě bych si nechala dát dvě embryjka,také tžo zvyšuje úspěšnost

valkat
11. črc 2011

@gabulenka my jsme si nechali udělat PICSI-to ti napíchnou tu nej spermii přímo do vajíčka a určitě prodlouženou kultivaci aby byli v lepším stadiu a věděli jak jsou na tom.....pro představu...PICSI 15000,kultivace 7700 kč.......a určo dvě,to máš 50% šanci na uspěch......

bublenudle
12. črc 2011

@valkat Ahoj Katy,prosim tě,kolik te to celkove stalo????

valkat
12. črc 2011

@bublenudle beruško tenhle pokus stál asi 27 000 kč...... 😉

bublenudle
12. črc 2011

@valkat diky zlati....ja budu delat taky PICSI a PGD..tak jsem zvedeva na cenu..

valkat
12. črc 2011

@bublenudle neboooj bude to dobrý a za chvilku už nám napíšeš že budeš taky máma....a pak se konečně všichni sejdeme..... 🙂

bublenudle
12. črc 2011

@valkat 😵 😵 😵 snad už to vyjde..musí...

bublenudle
12. črc 2011

holky chci se zeptat,kdyz Vam delali ET videli jste jak vam tam miminka davaji ??? na monitotu???? v jinych carech je vsude utz,a dostanete fotecku embryjek..Ja to nikdy nemela a nevidela,takze jak vlastne vite,jestli vam tam mimuska vubec dali ???? 😒 😒 😒 😒

mamba555
13. črc 2011

@bublenudle ja osm nevidela nič

valkat
13. črc 2011

@bublenudle akorát tu jehlu kontrolují pod mikroskopem jestli jsou tam...ale jinak nic..... 😉

bublenudle
13. črc 2011

Hmm,takze jen doufaji,ze tam jsou.. 😒

venika86
13. črc 2011

@bublenudle oni pak ještě po vložení kontrolují tu pipetku, jestli ti je tam opravdu vložili. Myslím, že tomu můžeš důvěřovat ...

gabulenka
14. črc 2011

@bublenudle no vidíš to, to mě nenapadlo, jestli to je vidět... holt jim musíme důvěřovat 😉
Jinak hlásím, že jsem sehnala novou gynekoložku v Brně, tak uvidíme 😉

bublenudle
14. črc 2011

@gabulenka ano,nic jineho nam nezbyva...tak to je fajn,ze jsi nasla novou doktorku,,at jsi s ni spokojena 😉

kacnov
15. črc 2011

ahojky holky tak sem byla včera v repromedě na ultrazvuku jestli mi clostil zabral mám tam 1 folík jupííííí má 20mm nevím či je to dost? píchl mi injekci a uvidíme co bude když nic tak příští měsíc bych šla na IUI

gabulenka
15. črc 2011

@kacnov tak to je super, jojo, myslím, že to je dost velký folík 😉 držím pěstičky 🙂

gabulenka
15. črc 2011

@bublenudle děkuji 🙂 a co ty, jak jsi dnes dopadla? vzpomínám a držím pěsti 😉

kacnov
15. črc 2011

@gabulenka 🙂 děkujííííí

aidule
15. črc 2011

@kacnov To je fajn, přeji úspěšnou cestu za miminkem a držím pěstičky!!! 😉

aidule
15. črc 2011

@valkat Myslím, že tyhle pocity ohledně zvládnutí role maminky jsou vcelku normální. Člověk si to nejdříve moc přeje, pak až to vyjde a dochází mu to, tak má pochybnosti a obavy. Já jsem si tím prošla u první holčičky, nejhůř mi, co se pocitů týká, bylo po návratu z porodnice. Ty hormony udělají své 😀 ☹ ! Měla jsem pocit, že to nikdy nemůžu zvládnout, že si s malou správně neporadím, že neodhadnu, co potřebuje a kdy to potřebuje....no mazec!!! Hlavně mě chvilku děsil pocit, že už je to napořád, že už se to nedá vrátit, ten pocit trvalé odpovědnosti byl svazující. Ale neboj, ono je to fakt hodně dílem hormonů a dílem něčeho úplně nového a neznámeho 🙂 . Pokud je nám jednou dáno a dopřáno být matkou, tak je to proto, že na to máme a dokážeme se vypořádat se vším, co k mateřství patří 😉 . Takže si tímhle pochybovačným obdobím projdi a pak už bude jen a jen líp, věř mi. Za pár let budeš jen s úsměvem nad fotkami vzpomínat a usmívat se při pohledu na své ratolesti... 🙂 😉

bublenudle
15. črc 2011

Ahoj holky,tak hlasím info z Repromedy 🙂 vyšetřeni byly ok,imonologie,mutace malinka odchylka,ale prej je to v věku ok,AH hormon v norme k veku...takže jsem vyfasla prašky a gonal,a jakmile dorazí ms příšti týden,začiname pichat 😉 jsem mooooc štastna.....kdo jste na mě mysleli,dekuji gabulenko jste moc hodny... 😵 😵 takže moje cesta za vytouženým mimuškem opět začiná....... 😵 😵 😵

gabulenka
15. črc 2011

@bublenudle tak to je super, mám za tebe radost. Tak to do toho půjdeme tak nějak spolu zároveň, my začínáme s injekcema příští pondělí 25.7. 😉
@aidule moc hezky jsi to napsala 😉

bublenudle
15. črc 2011

@gabulenka
děkuji....tak to opravdu pujdem do boje spolu 🙂 ja tak nejak kolem 23.7 😉 se těěěěěším...

synamin
15. črc 2011

ahoj holky je tu někdo kdo už si píchá injekce ? Já od neděle a musím říct že jsem z toho měla strach ale nakonec je to celkem v pohodě. Můžete mi někdo poradit ? 5 den MC jsme byli na utz. a doktorka říkala že tam jsou folikuly velké 9mm (těch je asi 8 ) pak 8mm a 7mm, chtěla jsem se jen pozeptat jestli je to na 5 den normální jestli to není málo........... dohromady jich je kolem 20, tak nevím jestli to je jako dobře nebo ne. Díky moc za odpověď

valkat
15. črc 2011

@bublenudle budu na vás holky moooc myslet a držet všechny palečky a že jich teď mám...... 😀 😀