Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

evickav
12. zář 2012

@blana12 už sa tešíme na správičky po utz 😉

aidule
13. zář 2012

@blana12 No tak to je bomba číslo i zprávička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 🙂 🙂 Je to superrepromeďátko, když je tam jedna bublinka a číslo je tak vysoké 😀 😀 😀 😀 😀 😕 😕 😕 ! Přejeme krásné a zdravé těhulkování a těšíme se na průběžné zprávičky, popř. i fotečky 🙂 !!!

aidule
13. zář 2012

@terka82 Tery, říkala jsem si, kde tak dlouho jste........Jsem moc ráda, že jsi nám to tak krásně napsala, ikdyž mi bylo i chvilku smutno, ale Miška už na svou sestřičku dohlédne z nebe a určo ji bude ochraňovat, tu moc andílci prostě mají 🙂 !!! Věřím, že toho za sebou máte hodně, ale toho, co je před vámi je bezesporu víc a už snad jen a jen radostné záležitosti. Pájince přejeme do života už jen samá pozitiva a sociální jistoty 😀 😀 😉 ...ale ne, to bylo jen takové malé odlehčení. Samozřejmě, že jí i vám všem přejeme, ať jste hlavně zdraví, máte se rádi a ať prožíváte jen ty nekrásnější a nejradostnější chvíle se svým vymodleným děťátkem. Budu moc ráda, když si občas najdeš čas a napíšeš, jak se vám daří, popř. když pošleš nějakou Pájinčinu fotečku 😉 🙂 . Jste holky šikovný a statečný a máte můj velikáááánský obdiv!!! 🙂

marci
13. zář 2012

@terka82 Terezko, já na tebe mnohokrát myslela, jak na tom jsi a jestli už máš děti na světě. Moc mě mrzí, že to nezvládl i chlapeček, ale holčička Vám určitě všechno vynahradí. Tak ať se Vám všem moc daří!!

dendinka
13. zář 2012

Ahoj, za tři týdny půjdeme s přítelem, taky do repromedy, dopoledne jde na spermio a odpoledne máme první konzultaci. Nevím, jestli budou nějak vyšetřovat mně asi ne, když nebudu na začátku cyklu, paní mluvila jen o tom, že dopoledne může přijít i přítel sám a na konzultaci oba, tak to se toho zatím moc nedovíme, když já vím, že problém je i ve mně, jak to probíhalo u vás?

aidule
18. zář 2012

@dendinka Zdravím, tak je pravda, že dopolko tam ty být nemusíš, maximálně jako psychycká podpora partnerovi 😉 . Odpo s váma doktorka probere vše od potíží, dosavadní léčby, vašich možností a představ....domluvíte se podle cyklu na odběrech a pak po obdržení výsledků se sejdete znovu a naplánujete, co dál, co bude nejvhodnější. Nemusíš se tam nčeho obávat, jsou tam moc milí a vstřícní, určo se ptejte na vše, co vás zajímá 🙂. My jsme se tam taky léčili a vyléčili 😀 😀 🙂 a byli jsme moc spokojení s péčí i profi jednáním, takže doufám, že rozšíříte řady těch spokojených zákazníků a hlavně, že se vám splní sen mít krásné zdravé miminko (možná i dvě 😀 😉). Tak hodně štěstí a hlavu vzhůru, není se čeho bát! Kdyby něco, klidně písni.... 😉

terez80
18. zář 2012

Ahoj holky tak jsem se opět dlouho odmlčela, u nás je vše v pořádku, pomalu vše chystáme mějte se pěkně všechny těhulky a všem ostatním čekatelkám moc držím pěsti.

terez80
18. zář 2012

@dendinka Ahoj my jsem šli na konzultaci oba dva naráz, baly jsem moc ráda, že to jde a můžeme jít spolu. Nejdřív jsme měli pohovor a pak nám brali krev, neboj je to takové povídání a pak vyšetření. Všichni jsou příjemní, držím pěsti .

dendinka
18. zář 2012

@aidule @terez80 díky za odpovědi holky, takže nemám očekávat, že bych byla nějak sama vyšetřovaná, bude to jen povídání o tom co se dělo doteď? ani žádnej utz mi dělat nebudou?

aidule
18. zář 2012

@dendinka Na první konzultaci uzv nebude, ale pak doktorka potřebuje znát "terén" a jak reaguješ na případnou léčbu, takže uzv určo bude, ale nemyslím, že je čeho se obávat. Fakt se nemusíš bát, budeš příjemně pžekvapená, uvidíš 😉 🙂 !

dendinka
18. zář 2012

@aidule díky, já se ani nějak nebojím spíše jen jsem nervozní a zvědavá jak to bude probíhat a na odběry na hormonální profil musím být nějak dýl objednaná, já totiž ms nemám nějak pravidelně je to rozmezí asi 28-37dní, tak vůbec nevím předem, který den budu mít 2.DC

blana12
19. zář 2012

@dendinka Ahoj, na hormonální profil nemusíš být obědnaná, jak ti dojde MS, tak si ten 2den pujdeš na krvičku, můžeš si tam zavolat a nahlásit se že třeba druhý den přijdeš 😉 . jsou tam fakt moc fain 🙂

blana12
20. zář 2012

@evickav @aidule Holky včera večer jsem trochu krvácela, dneska celý den špiním, volala jsem do car a mám dodržovat klidový režim, mám strach že se toho srdíčka nedočkám ☹

evickav
20. zář 2012

@blana12 verím, že to bude všetko v poriadku,,, ja si myslím, že keď si mala také vysoké HCG, tak tam boli asi dve miminká, ale to jedno sa prestalo vyvíjať ešte úplne malinké a teraz sa odlučuje von,,, jedna kočka tu na MK to tiež tak mala a je už asi v 29 tt,,, nepovedali ti v care, že máš prísť skôr ako bolo pôvodne dohodnuté? aj berieš stále utrogestan?
moc držím palčeky, aby to malinký bojovníček nevzdal 🙂

blana12
20. zář 2012

@evickav právě že jsem tam volala hned ráno a dr. říkal,že mám přijít tak jak jsme se dohodli, utrogestan pořád beru, i všechny ostatní léky. Doufám, že ten prcek je po mě, jestli jo, tak to zvládne 🙂

evickav
20. zář 2012

@blana12 to je až na budúcu stredu, že? skús to vydržať,,, nôžky vylož a odpočívaj,,,

blana12
21. zář 2012

@evickav Já jsem si myslela taky, že mě pozve dřív, ale říkal dr. že je to momentálně nejlepší co pro mě může udělat, tak uvidím, nejvíc mě zaráží, že mě nic nebolí, no nebudu se pozorovat a stresovat 🙂 co se má stát stane se 🙂

evickav
21. zář 2012

@blana12 on určite vie, čo robí,,, hladkaj bruško a odpočívaj 🙂

aidule
21. zář 2012

@blana12 Beruško, určo stačí jen dodržovat klidový režim, dřívější kontrola by k ničemu moc nebyla. Jde o to, že pokud se má mimi udržet, tak ta kontrola má smysl, až jak ji máš nastavenou, aby tam to srdíčko už bylo vidět. Pokud se udržet nemá, vím, že to zní krutě, ale ani dřívější kontrola s tím nic nezmůžer. Je to v tak ranném stadiu, že je to prostě na přírodě, zda ano či ne. Takže se snaž věřit tomu, že mimi je bojovníček a že to dopadne výborně. Jak píší holčiny, polehávej, nožky nahoru a hlavně spoustu optimismu 😉 🙂 !!! Držím palce i pěsti 😉 🙂 !

terez80
21. zář 2012

@dendinka Ahoj, není zač, my jsme měli jen pohovor,ale vím, že moje kamarádka, chtěla jít hned do léčby a ultrazvuk ji dělali. A jak jsi psala o té krvi, já tam volala až jsem dostala měsíčky to nemusíš být objednaná dlouho a je to super, že je to na chviličku, ráno jsem tam přišla a hned mě volala sestřička a zase jsem šla a pak jsem si přišla asi za 14 dní pro výsledky i s manželem.
@blana12 Ahoj moc držím pěstičky ať je vše v pořádku.

aidule
25. zář 2012

@blana12 Tak mamino, držím palečky i pěsti a doufám, že ti Repromeda přinese štěstí 😀 😀 🙂 ! To se mi to ale krásně podařilo, že? Napiš, jak jsi dopadla na kontrole, věřím, že bude vše v pořádku a spadne z tebe zase kus stresu a obav 🙂 .

blana12
26. zář 2012

@aidule
@terez80
@evickav Holky, tak to dopadlo dobře, mimís má srdíčko 🙂 , ani jsem tomu napřed nevěřila, až mi dr. Hromadová řekla že když tam ležím já tak to nikoho jiného nebude 😀 😀 Děkuji že jste mi drželi paleček 🙂 Už jsem zase klidnější 🙂

evickav
26. zář 2012

@blana12 to je nádhera 😲 😵 ja som werila, že je wšetko w poriadku 😉 drobček bude bojowníček po maminke 😉

soniela
26. zář 2012

@aidule Ještě jednou děkuji za pozvání do skupiny 🙂 Tak něco o mě. V roce 2008 jsme podstoupili 1IVF v Repromedě. Bohužel bez úspěchu. Po čtyřech letech a spoustě změnách jsme se rozhodli to zkusit znovu. Mám PCO a endometriozu. Dlouho jsem přemýšlela zda se vrátit do Repromedy nebo CAR změnit. Vrátili jsme se 🙂 5.9. jsme byli na konzultaci a teď čekáme do 24.10. na výsledky hormonálního profilu, genetiky a imunologie.

dendinka
27. zář 2012

@soniela tak přeji hodně štěstí, aby vám to tentokrát vyšlo, my půjdeme poprvé 5.10. , měli jsme jít 3. ale nakonec jsem to musela dnes přeobjednat

soniela
27. zář 2012

@dendinka Děkuji 🙂 A taky přeji hodně štěstí!!!

aidule
27. zář 2012

@blana12 No supéééééér 😀 😀 😀 , moc velká gratulace k srdíčku pod srdíčkem 😀 😀 😀 😉 😉 🙂 🙂 !!! Opatruj sebe i miminko a těším se na další krásné zprávičky a třeba i nějakou tu fotečku. Takže máme dalšího člena repromeďáckého týmu, no jupííí, to se krásně rozrůstáme 😉 🙂 !

aidule
27. zář 2012

@soniela Rádo se stalo, znáš to-bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic 🙂 .....Já jsem se v Repromedě léčila před 2 roky, tak nějak postupně jsem ztratila cyklus, takže jsme zvolili hned IVF, to sice nevyšlo, ale pak jsem zkusila 2 cykly s clostilem a zřejmě i pod doznívajícím vlivem hormonálních injekcí z IVF se nám nakonec mimi zadařilo a to už jsem s ním vůbec nepočítala, že by to mohlo vyjít a najednou na testu byly //.....no a Natali už oslavila v srpnu rok svého života 🙂 , sluníčko naše. Jsem Repromedě moc vděčná, byla jsem u nich spokojená-jak s přístupem lidským, tak i profesionálním. Věřím, že budeš taky a že i k tobě si mimi cestu najde. Tady ti rádi pomůžou, uvidíš, umí to a dělají to s láskou 😉 🙂 . Tak hezké čekání na výsledky, pak se budu těšit na další zprávičky 😉 !

terez80
2. říj 2012

@blana12 ahoj moc moc gratuluji a budu držet pěstičky ať vše dobře probíhá
@soniela ahoj držím ti také moc pěsti ať se ti zadaří v Repromedě, my máme od nich taky přírůstek zatím ještě v bříšku
@evickav ahoj co u vás nového?Vidím, že stíháš podporovat holky to je paráda. My pomalu nakupujeme výbavičku.
@aidule Moc tě zdravím, jak se máte s holkama, já zatím pěkně kynu, ale užívám si to🙂

evickav
2. říj 2012

@terez80 ja už tiež kupujem,,, občas neodolám, hneď si predstavím malinkého aký bude v tom krásny a to sa potom ozaj ťažko odoláva,,, ale kupujem len potrebné veci a s rozumom 😀 vy už máte za sebou aj posledný screening, že?
inak mne to neuveriteľne uteká, aj tebe?