Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

soniela
17. říj 2012

@aidule Tak to jo. Já jsem šéfové řekla, že mám nějaký zdravotní problém a nemůžu otěhotnět, ale o IVF jsem jí zatím nic neřekla. Jen ji pomalu připravuji na to, že budu častěji jezdit k doktorovi. Moc se jí to sice zezačátku nelíbilo, ale nakonec mi vyšla vstříc. Od listopadu ale přecházíme na jiný doručovací systém a řekla mi, že má trochu obavy z těch mých nepřítomností. Tak budu muset asi s pravdou ven a uvidím jak se zachová. Každopádně jsem ji požádala také o to, aby to zůstalo jen mezi námi, ale něco už se prodírá mezi ostatní kolegyně 😒
Jinak s tou neschopenkou to asi nebudu řešit a počkám, co mi doporučí v Repromedě 🙂 Jen jsem dopředu o tom přemýšlela a předbíhala jsem, kdoví, jak to všechno vůbec bude...

soniela
17. říj 2012

@aidule Tak to jo. Já jsem šéfové řekla, že mám nějaký zdravotní problém a nemůžu otěhotnět, ale o IVF jsem jí zatím nic neřekla. Jen ji pomalu připravuji na to, že budu častěji jezdit k doktorovi. Moc se jí to sice zezačátku nelíbilo, ale nakonec mi vyšla vstříc. Od listopadu ale přecházíme na jiný doručovací systém a řekla mi, že má trochu obavy z těch mých nepřítomností. Tak budu muset asi s pravdou ven a uvidím jak se zachová. Každopádně jsem ji požádala také o to, aby to zůstalo jen mezi námi, ale něco už se prodírá mezi ostatní kolegyně 😒
Jinak s tou neschopenkou to asi nebudu řešit a počkám, co mi doporučí v Repromedě 🙂 Jen jsem dopředu o tom přemýšlela a předbíhala jsem, kdoví, jak to všechno vůbec bude...

cechulda
17. říj 2012

@aidule Ahoj moc děkuji za ty krásné a uklidňující slova 🙂 Určitě budu potřebovat takhle trošku podpořit, jsem takový malý stresér 😀 Dlouho jsme doufali, že to nebudem muset podstoupit, ale bohužel u mě to prostě nějak celé nefunguje,snažíme se už dva roky 😒 dokonce mi paní doktorka Hromadová říkala, že s endometriozou a neprůchodným vejcovodem, jsem měla obrovské štěstí, že se mi podařilo otěhotnět s mým prvním synem, kterému je dnes sedm let 🙂 Ale dnes jsem podruhé vdaná a moc bychom si přáli ještě jedno miminko tak snad nám to vyjde a u manžela nebude taky nějaký zádrhel 🙂 Jinak paní doktorka se nám zatím velmi zamlouvá a jak jsem tak četla tak na ni všichni pějí jen samou chválu 🙂

cechulda
17. říj 2012

@soniela tak třeba nám to Třebíčsko - teda ta náhoda, že jsi tady taky chvilku bydlela a i my jsme odsud- a teď jsme se tu potkali na Koníkovi přinese štěstíčko a všechny budem brzo těhulky 😉 😀

dendinka
17. říj 2012

@cechulka třeba si jednou spolu zajdem s kočárkama na kafčo v třebu 🙂 nebo na nákupy, já zatím na třebíčsku nebydlím, přítel jezdí na montáže, jezdím tam jen když je doma, ale máme tam svůj obří barák, přestěhuju se tam až tam budu mít pořád s kým být 😉

aidule
17. říj 2012

@soniela Je dobré jednat se šéfkou na rovinu, ale nemusí zase vědět úplně všechno 😀 😀 . To, jak s info od tebe naloží, záleží naní, s tím nic nenaděláš. Doufám a věřím tomu, že nepředbíháš události zbytečně, ale jen si jistíš budoucí nastalou situaci 😀 😉 🙂 ! Hlavu vzhůru, už jste zase o kousek blíž k výsledkům a k dalšímu počínání 😉 !

aidule
17. říj 2012

@cechulda Rádo se stalo, stresík je to pro nás tady všechny, to si nemysli 😀 ! Jen mi, co už máme po boji a bitvu jsme vyhrály, tak jsme nad věcí a dokážeme to brát s humorem 😀 😀 😀 😉 . Nám šla starší dcerka (taktéž 7-mi letá 🙂 ) sama a bez problémů, ale pak se to zašmodrchalo, hodně jsem zhubla, ztratila cyklus a tudíž i ovulaci, no a bylo vymalováno. Neboj, vyjde to, v Repromedě dělají zázraky téměř denně 🙂 😉 !

cechulda
17. říj 2012

@dendinka jo to by bylo super 🙂 už ať to je 😉 A Ty jsi jinak z Brna?

dendinka
17. říj 2012

@cechulda přímo z Brna ne, ale mám to do Brna o kousek blíž než do Třebíče, bydlím dá se říct na pomezí mezi těmi dvěma okresy, kousek od Ivančic, proto jsem si vybrala Brno, tam to dobře znám, takže o Jihlavě a Caru tam jsem vůbec neuvažovala

cechulda
17. říj 2012

@aidule No snažím se být pozitivní 🙂 Repromedě věřím, moje kamarádka si odsud odnesla krásnou holčičku 🙂 a to to u nich bylo opravdu komplikované, její manžel je na vozíku a stejně jim dokázali pomoct 🙂 Jinak já s těma ovulacema a cyklem taky dost bojuju, moje hormony mě nechtějí poslouchat, já pro změnu bohužel přibírám, pak zase dřu abych něco shodila a tak pořád dokola 😝

cechulda
17. říj 2012

@dendinka mě moje gynekoložka sice zkoušela doporučovat Jihlavu, ale manžel pracuje v Brně, tak to pro nás je jednodužší, navíc o Repromedě jsem slyšela hodně dobrého tak jsme se rozhodli pro ně 🙂

dendinka
17. říj 2012

@cechulda no o přibírání mně ani nemluv, přibírám od tý doby, co mi skončila puberta, shazování jsem vzdala, akorát sem pak dycky za čas přibrala dvakrát tolik, pak sem 20kg přibrala, když jsem přestala kouřit před 4 lety, povedlo se mi shodit jen asi díky proveře a utrošům na srovnání cyklu před rokem asi tak 2kg a přitom nejsem velkej jedlík a ani čokoládičkama se nefutruju, jak třeba jedna moja kamarádka

cechulda
17. říj 2012

@dendinka Jo to znám dobře, někdy mám pocit, že se na jídlo jen podívám a už přibírám 😀 A to se teda taky vůbec nepřejídám, na sladký nejsem, jsem spíš masožravá 😎 Teď jsem se snažila a 4 měsíce jsem chodila poctivě cvičit vařila do "krabiček" a oba s manželem jsme shodili 10kg ale teď nebyl vůbec čas, chodím pozdě z práce, do toho úkoly se synem a pak na treninky, no zkrátka už zase nabaluju 😒 No uvidím co se mnou udělají hormony, někdo říká, že nic, někdo že přibírá, tak nevím 😕 Doktoři třeba říkají, že se na to jen ženský vymlouvají, tak uvidím 😀 Nic, jdu do hajan, jsem unavená jako kotě, dobrou 🙂

dendinka
17. říj 2012

@cechulda no já dycky po hormenech hubla dokonce i po HA když sem ji brala půl roku, tak sem zhubla 5kg, tak dobrou noc

aidule
18. říj 2012

@soniela Beruško, včera byla kolegyně od nás z práce v Repromedě na další konzultaci před plánovaným IVF a z odběrů jim taky nevyšlo všechno košer. Ale moc tomu nerozumím, byla vcelku rozhozená, tak jsem se nechtěla zbytečně moc vyptávat. Ale říkala, že jí paní doktorka nabídla genetické vyšetření embyí pomocí mikročipů PGD, aby byla v klidu a měla jistotu, že bude mimi v pořádku. Teď to repromeda má bez doplatku(u některých pojišťoven), ona je Slovenka a samoplátce, tak by měla mít 25% slevu. Což mi přijde taky bezva, zvláště před Vánocema 😉 ! Takže když budeš mít i ty, po obdržení výsledků další pochybnosti a obavy, můžeš se s dr. domluvit na tomhle vyšetření, pro klid duše 🙂 . Vidíš, že možností je spoustu, proto nevěš hlavu a věř, že to určo vyjde a dočkáš se krásného zdravého miminka 🙂 😉 !!!

soniela
19. říj 2012

@aidule Děkuji za info a za stálou podporu 🙂 Uvidíme jak to všechno dopadne. Nějak se snažím na ty výsledky nemyslet. V pondělí si mám volat jestli už výsledky jsou, což pochybuji. Říkali, že budou trvat asi 5 týdnů, ale že si mám zavolat i dřív, protože jsme objednaní na středu. A když ještě nebudou, tak že se máme přeobjednat. A také se máme objednat ještě na genetickou konzultaci. Tak si myslím, že tam se dozvím víc 😒

aidule
19. říj 2012

@soniela Na té genetice jsme s manželem taky byla, je to fajn pohovor, proberete celý rodokmen i s jeho nemocema 🙂 . Jinak přeji krásný slunečný víkend a příští týden držím palce!!! 😉

dendinka
19. říj 2012

@aidule @soniela já na ten pohovor s genetičkou jdu taky na začátku prosince, já sem si ho domluvila rovnou, po něm jdu pak k paní doktorce hromadové

aidule
19. říj 2012

@dendinka To je prima, to pak bude mít paní doktorka veškeré info pěkně čerstvé 😀 😉 . Budu moc držet pěsti, ať se najde způsob, jak vám s partnerem pomoci k miminku 😉 !

dendinka
19. říj 2012

@aidule díky, já si taky držím pěsti, ať se to konečně kladně vyřeší, nebo aspoň pohne k blízkému zdárnému výsledku, už se toužíme po miminku přes tři roky

soniela
20. říj 2012

@dendinka Jojo, snad to pro nás všechny bude tentokrát úspěch. My se snažíme 6 let ☹

pavcahola
21. říj 2012

hoj holky mám na vás otázku,čtu že hodně zvás chodí k paní doktorce Hromadový my se k ní taky pomalu zase chystáme,tak by mě zajímalo jak dlouho trvá objednání k ní?

dendinka
21. říj 2012

@pavcahola není to o tom jak dlouho trvá objednání k ní, není žádná čekací doba, je to spíš o tom, jak se to hodí vám, pokud si chceš vybrat den a přesnou hodinu, tak se objednej tak tři týdny předem, ale jinak i pár dní předem lze přeobjednat, jen už to nebude na jakýkoliv den a hodinu, prostě ti nabídnou, kde oni zrovna mají volno

terez80
21. říj 2012

@soniela Ahoj odpovídám na tu tvoji otázku na neschopenku. Já jsem ji měla po odběru vajíček, trochu mě bolelo břicho tak jsem byla ráda, že jsem doma. To bych to doporučovala asi si ji vzít a pak na ET ať máš klid a embryjka se ti uchytí

terez80
21. říj 2012

@pavcahola ahoj objednání k ní jsme byli do týdne

cechulda
21. říj 2012

@pavcahola Ahoj my jsme na termín k paní doktorce Hromadové čekali 2 týdny, ale asi proto že jsme chtěli odpolední termín 🙂 Ale určitě to stálo za to, je skvělá 🙂

soniela
22. říj 2012

Ahojte, tak výsledky na tu cystickou fibrozu už mám hotové. Ve středu vyrážíme směr Repromeda. 13.30 konzultace s panem doktorem a 15.30 konzultace s genetikem. Tak snad to dobře dopadne.

dendinka
22. říj 2012

@soniela budu držet pěsti, aby pro vás měli dobré zrávy

soniela
22. říj 2012

@dendinka Děkuji. Snad už ano. A doufám, že už se zase o kousek pohneme dopředu v cestě za miminkem 🙂

dendinka
22. říj 2012

@soniela určitě jo 😉