Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

frozinka
4. dub 2010

Díky Beryk, i tobě 🙂
Zazy, jak je? Břicho dobré?

zazy
4. dub 2010

Ahojky Frozi,jojo bříško je v pohodě,ssem tam píchne trochu zabolí,ale je to v poho.Nafouklá jsem tedy pořád.Už abych si jela pro mimisky.To čekání je hrozný a to nás to nejhorší čekání teprve čeká.A co ty?Ty jdeš až v úterý na OPU,vid.Jak tobě je?? 🙂

frozinka
4. dub 2010

Zazy, ani nemluv, břicho mám jak kouli, mám pocit, že brzy prasknu, už se těším na úterý, až mi to odsajou, no neříkej, že to nepřestane 😲 Už teď vypadám jak těhotná 😀 Budu na tebe myslet a držet pěstičky. A jedete domů, nebo tam raději přespíme. My přespíme, dali nám kontakt na nějaký rodinný penzionek, tak si tam musím zavolat.

denisa76
5. dub 2010

Ahoj holky,
veselé Velikonoce! Zase jsem tu po delší době a všechny moc zdravím.
Chtěla jsem se zeptat jednu otázečku. Včera jsem si dělala dva těhotenské testy (den 11) a oba dva mi vyšly pozitivní ...jej! Potom jsem se ale začetla na Internetu a prý to může být falešný poplach..... tak teď vůbec nevím, co si mám myslet. Myslíte, že to bylo ještě hodně brzo na testování?

zazy
5. dub 2010

Ahojky Deni je jupí,že by jsi tu rozjela vlnu těhu,tak to šup sem sní,já si jedu ve středu pro embryjka tak at se rychle nakazím.Hele já si myslím,že to až zase tak bzry není a pokud jsi měla prodlouženou kultivaci,tak si myslím,že je to v poho.Já chtěla u prvního testovat taky 11 den a měla jsem PK,ale nestihla jsem to páč jsem to akorát 11 den dostala.Takže už můžu tichounce gratulovat,nalvně to nesmíme zakřiknout.Strašně moc ti závidím,že už máš to nejdelší čekání za sebou.Frozi já ani nemluvím,jsem jak v pátém měsíci.A u mě je to o to horší,že já už tak mám nadváhu,no ale co naděláme,pro mimi vše,vid.Na zítřek ti budu moc moc držet pěstičky at jich máš co nejvíc a hlavně Frozi,ty jich máš více vajušek,tak hodně moc pij,aspon tak nejméně 4 litry,ju.Budu na tebe zítra myslet,já si tam zíítra budu volat kdy máme přijet ve středu,tak doufám,že vydrželo všech 6 bojovníčků.Tak zatím děvčátka 🙂

pavcahola
5. dub 2010

Ahoj denis to je dobré znamení neboj,já jsem taky poprvé testovala 11den a vykoukly na mě dvě čárky. 🙂

beryk
5. dub 2010

Denis držím ti pěstičky 🙂 ,at holka zesiluje a je z toho pořádná dálnice// 😉

Zazy zítra at ti řeknou dobré zprávy 😵

Frozi zítra na tebe budu myslet a držet co se dá 😉
Já na KO tam budu kolem 1Oh.tak se tam možná budem míjet.Jsem zvědavá kolik mi najdou folikulů.

denisa76
6. dub 2010

Všem holčinám, co mají dneska velký den přeju moooooc štěstí a jenom dobré zprávy!
Moc děkuju za podporu!!! Dneska ráno jsem si dělala další test (tentokrát ten, co dává Repromeda) a na tom mám tu druhou čárku nejslabší ze všech testů, tak nevím. Každopádně tam ale je. Od neděle je mi divně od žaludku a navíc mě ještě bolí břicho, jako kdybych šíleně posilovala břišní svalstvo a sem tam k tomu mám trošku křeče. Doufám, že to nic moc neznamená. Měla jste to některá taky tak?

nelatorka
6. dub 2010

Ahoj denisa měla jsem to úplně stejně jako ty taky jsem si dělala test 11 den potom ještě jeden a čárky už byly opravdu hodně výrazné potom jsem si dělala ten z Repromedy a čárka byla nejslabší a dlouho to trvalo. Ale potom jsem si četla z letáčku od toho testu, že na intenzitě čárky nezáleží je podstatné jestli se ukáže a bylo to tam z dvěma vykřičníkama tak buď v klidu. 🙂
Jinak břicho už mě taky bolelo a píchalo mě tam. Takže tichounká gratulace myslím, že ti to vyšlo.!! Hlavně odpočívej atd....
a dej ještě vědět budu držet pěstičky. 🙂

denisa76
6. dub 2010

Tak to jsem hned klidnější. Taky jsi už měla břicho větší, než normálně? Zítra ráno půjdu na testy, tak mi to doufám potvrdí. Musí se na tu krev nalačno?

frozinka
6. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem po punkci, hlásím 18 vajíček, manža měl dobrý SPG, tak snad to klapne, zítra si mám volat, kdy bude transfer, ale nejspíš v neděli. Po punkci mě dost bolelo břicho, dokonce mi museli dát injekci a kapačku, byla jsem zelená jak sedma, takže veselo, ale už je to lepší.
Denisko, moc moc moc gratuluju!!!
Zazy, zítra držím úplně všechno co mám, ať se ti embryjka zakousnou!!!!
Beryk a jak jsi dopadla na kontrole?

denisa76
6. dub 2010

Frozinko - 18 vajíček, to je krásný! Moc držím pěsti, aby se všechny oplodnily. Teď hlavně odpočívej, aby jsi byla silná na transfer.

nelatorka
6. dub 2010

Denisa jo jo břicho jsem už od té doby měla větší ale to bylo ještě pořád s té stimulace měla jsem 27 vajíček takže jeden vaječník mám zvětšený ještě doteť. Dalo mi to pěkně zabrat. Ale čekám dva prcky tak to stálo za to! 😵
Na krev myslým, že jsem šla nalačno. A nechala jsi si dát dvě?

nelatorka
6. dub 2010

( z té stimulace) oprava 😀

denisa76
6. dub 2010

Ano, nechala jsem si dát dvě, tak se mi snad aspoň jedno chytlo. Já jsem měla 20 vajíček, tak to mám možná taky ještě z toho, co myslíš? Když Ti poprvé potvrdili z krve, že jsi těhotná, ve kterém týdnu Ti řekli, že jsi?

beryk
6. dub 2010

Frozi nádherná úroda!!!!!!!Gratuluji 😉 At ti je dobře a zítra at dostaneš dobré zprávy 😉

Deni to je supr,tichoučká gratulka a zítra čekám krásnou zprávu 🙂

Zazy jak bojovníčci?Zítra budu držet pěstičky 🙂 ,at vyberou ty pravý a krásně se u tebe zabydlí 😉

beryk
6. dub 2010

Frozi měla jsi dr. Hromadovou? Já jsem dnes na kontrole byla překvapená mile,místo Fišera jsem tam měla primáře. 😎
Řekl mi 6 nebo 7 folikulů,čekala jsem víc,ale hlavně,že aspon něco je.Kontrola v pátek.

frozinka
7. dub 2010

Ahoj Beryk, měla jsem na sále dr. Fišera, ale byl moc milý a příjemný a i po punkci, jak mi bylo zle a taková hnědovlasá,moc hodná sestřička kolem mně pořád běhala, mně i on několikrát přišel zkontrolovat, pak jsme byli u něj i na konzultaci, jak to dopadlo a nemůžem říct půl slova, fakt byl skvělý.
Neboj, folíci ti ještě přibudou, já jsem zezačátku taky měla jen kolem deseti a pak 29, břicho jsem měla jak v pátém měsíci 😵

frozinka
7. dub 2010

Teď jsem volala do Repromedy do embryol. laborky a máme 10 embryek 🙂 Transfer bude v neděli, v pátek si mám ještě zavolat a domluvit se na přesný čas. Holky, když jste volaly na ten přesný čas, tak zase do té embryo laborky nebo na recepci? Děkuju za radu 🙂

denisa76
7. dub 2010

Frozi, volej do embryo laborky, a gratuluju!!! Hodně štěstí v neděli!
Beryk, neboj, do odběru Ti určitě nějaké přibudou. Slyšela jsem, že prý nevadí, když je méně folikulů, aspoň budeš mít kvalitnější vajíčka.

Já jsem byla dneska na krvi, výsledky budou snad zítra. Doktorka mi dělala i ultrazvuk a zase mám břicho plné vody, takže paráda. Já jsem si říkala, že vypadám jak v 5. měsíci a že mě to nějak moc bolí a nemůžu se pořádně nadechnout. Doporučila mi jít do nemocnice na kapačku, tak uvidím, jak mi bude zítra. Tak teď nevím, jestli ta hyperstimulace může potenciálnímu těhotenství ublížit nebo ne. Nevíte někdo?

yes79
7. dub 2010

ahoj deni, říká se, že když je hypertimulák, tak se může uchytit i víc embryí, ale sama s tím zkušenosti nemám

frozinka
7. dub 2010

Denisko, děkuju za radu.
S tím hyperstimulákem těžko říct, každý říká něco jiného, ale třeba mamčina kolegyně ho měla a přesto má krásné dvojčátka, budu ti držet pěsti, ať to dobře dopadne 😉

zazy
7. dub 2010

Tak děvčata hlásím příjezd z Brna,mám v bříšku dva mimisky.Bylo jich sice 6,ale dvě se vzpamatovávali a další dve jsou pomalejší,takže ná bylo řečeno,že se nebudou zamaražovat,že by to nebylo vůči nám etické,že by nevydrželi rozmražení a kdyby jo takže nebyly takové kvality aby se zachytili.Doktor řekl,že by to bylo zbytečné táhání z nás peněz,tak se nedá nic dělat.Tak si jdu hodit nožky nahoru,aby se mohli pořádně zavrtávat,ozvu se zase zítra.Jinak na Vás všechny samozřejmě moc myslím.Měla jsem taky dr.Fišera dělal mi ET a vše mi vysvětlil,byl skvělej.Frozi držím pěstičky.Deni tobě taky,at ti už není tak špatně.

nininka80
7. dub 2010

ahoj holky, všem Vám moc držím palečky ať to dobře dopadne, hlavně se nevzdávejte, my taky v roce 2008 bojovali a nakonec máme krásného chlapečka....a překvapení nakonec, i když kojím a děti prý mít nemůžeme tak jsem přirozeně těhotná.....asi když odpadnou ty nervy. Tak hodně štěstí....

yes79
7. dub 2010

zazy držím palce, u nás to bylo stejné, měli jsme 5 oplodněných a jen dvě byli dobré kvality na zavedení, zbylé nedoporučili zamražovat a čekáme z toho holčičku, hezky odpočívej

nininko, to je teda zpráva, moc gratuluju, a jaký byl důvod, že jste nemohli mít děti přirozenou cestou? pokud to není tajné 🙂

frozinka
7. dub 2010

Zazy, myslela jsem na tebe celé dopoledne a držela pěstičky, takže to musí vyjít. Odpočívej a buď na sebe opatrná 😉 😉

nelatorka
7. dub 2010

Ahoj Denisa ty týdny se počítají od poslední menstruace takže si to můžeš lehce spočítat nebo na internetu je těhotenská kalkulačka docela přesná. Doky mi neřekla v kolikátém jsem týdnu. Ale výsledky té krve jsem měla už na ten ultrazvuk.
Jinak se drž a pokud to nebude lepší jdi rači do té nemocnice. Ale jak moc to ovlivňuje to nevím, ale bude to určo dobrý uvidíš.

Jinak holčiny držím pěstičky!!!!! 🙂

nininka moc gratuluji!!! No jo zázraky se ještě pořád dějí 🙂

beryk
7. dub 2010

Frozi super, gratulka k 1O embrouškům 😉 . Budete po transféru v Brně přespávat,jestli jo ,máte najité ubytování a kde?

Zazy at se embrouškům u tebe líbí a pořádně se u tebe zabydlí 🙂 ,odpočívej a nech se rozmazlovat 😎

Deni zítra na tebe budu myslet,at ti je dobře a nemusíš do nemocnice a máš potvrzené těhulkování 😵

nininka tééééda paráda,gratuluji 😉

frozinka
8. dub 2010

Zazy, jak se cítíš, co bříško?
Mně pořád nějak bolí, jako nezhoršuje se to, ale píchá mi v něm a mám ho pořád zvětšené, bojím se hyperstimuláku, tak nevím co dělat, jestli jen nejsem moc úzkostlivá.
Jak vám bylo holky po punkci?

denisa76
8. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem se vrátila z nemocnice (naštěstí si mě tam nenechali, ale v pondělí musím na kontrolu)...... a mám to oficiálně potvrzeno, jej! Vůbec tomu po tom všem nemůžu věřit, úžasný!

Frozinko, mě to po punkci první den bolelo hodně, ani smát jsem se nemohla, ale každý následující den se to zlepšovalo a do transferu to bylo úplně v pořádku. Hlavně hodně pij, abys neměla taky hyperstimulák, a nic netahej. Já jsem na to pití po transferu nějak zapomněla a nevyplatilo se to. Neboj, všechno bude to v pořádku.