Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

zazy
8. dub 2010

Frozi,pokud já vím,tak by ti dali kapačku,já u prvního měla náznak na hyper.Neboj se hodně pij,zítra se na vše optej,ale nic stebou dělat nemůžou,obvykle dávají tu kapačku.Držím pěstičky,dobrou noc

frozinka
8. dub 2010

Tak mi z Repra volali a zítra mám nalačno dojet, podívají se na mně a ev. se to odsaje, tak uvidíme, tak dobrou všem a držte mi pěsti, celkem se bojím, jak to dopadne a co bude s ET :(

beryk
8. dub 2010

Deni velililikanánská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marseli ahoj, jak dlouho budeš čekat na výsledky? At ti je dobře

Frozi,myslím na tebe,dovolala ses?Pořádně bumbej,hlavně at ti je líp

Mě zítra čeká kontrola- krev a UTZ

beryk
8. dub 2010

Frozi ted jsem si teprve všimla,že ses dovolala,budu držet pěstičky,at ti vše dobře dopadne

denisa76
9. dub 2010

Frozi, jak jsi dopadla? Doufám, že už je Ti líp.
Beryk, moc děkuju!
Dnes jsem poprvé viděla prcka! Je teda taková malá skvrnka, ale je tam.

zazy
9. dub 2010

Deni to je dobře,doufám,že tě budu následovat.Ještě jednou moc blahopřeji.
Frozi dej vědět,moc na tebe myslím.

nelatorka
9. dub 2010

Frozinko neboj to bude dobrý! taky mi ten telefon jednou nebraly , ale oni potom vždy zavolají zpátky. Taky jsem břicho měla nafouklé i pod hrudníkem a špatně se mi dýchalo, ale postupem času to přešlo a na ET to už bylo celkem dobrý. Ty to máš ale asi o něco víc. Jo a pila jsem heřmánkový čaj na zklidnění i ten mi možná trochu pomoh. 🙂

Jinak beryk fialinka má pravdu taky bych řekla ty dvojčátka, ale na tom ultrazvuku co teť určitě někdy půjdeš u mě ještě obě vidět nebyly .
Šli vidět až na tom dalším. Taky jsem měla prodlouženou kultivaci a dvojčátka budu mít.
Ale uvidíš bude to takové překvapko že?? 😲 Hlavně ať všechno dobře dopadne. To břicho tě přejde taky mě to přešlo a měla jsem to podobné ty všechny hormony jsou pro naše tělo zkrátka pěknej záhul! 😝 🙂

beryk
9. dub 2010

Frozi myslim na tebe,jak si dopadla? Doufám, že ti je líp. 😉

Deny přeji bezproblémové těhotenství.Kdy jdeš na další kontrolu?

Nelatorko jak je tobě?

Zazy kolikátý den od transféru budeš testovat?

Holky,
z Brna jsem přijela docela vyřízená,odběr ještě nebude,protože ,co folikul to jiná velikost,největší 19 a nejmenší 8, chjoooo a levý vaječník mi odcestoval za dělohu,musim jim domluvit,kontrola další v pondělí,břicho mám jak balón, v noci pěkně natejkám, no hrůza a občas bolesti v podbříšku,bála jsem se, abych tam neměla cystu,ale kam dohlédli ,tak dobrý.

frozinka
9. dub 2010

Ahoj holky, tak hlásím že mám hyperstimulák, ale 1. stupně, moc vody v břichu nemám, takže mi to ani neodsávali, dostala jsem čípky od bolesti a brali mi krev, šla jsem k hematologovi a musím si píchat Clexane do břicha. Úleva žádná, ale aspoň jsem pod kontrolou. Transfer bude v neděli, říkal mi dr. Fišer, že ve mně nechce moc vzbuzovat naděje, ale že ve většině případů ženy s OHSS otěhotní, tak uvidíme. Hlavně, aby se to nezhoršovalo.

Deni, to musel být zážitek, já chci taky 🙂
Zazy,jak je tobě, dobré?
Beryk a v kolik jsi tam byla, nemohly jsme se potkat? Nic si z toho nedělej, třeba to chce čas, taky mi folikuly rostly pomalu, bude to dobré, uvidíš. Prosím tě a kolik si pícháš, že už jsi jak balón, jen aby tě nepřestimulovali, perou to do nás, jak kdybysme byly bezedný, to je děs ☹ Je to svinstvo, ty hormony, ale co bysme pro mimi neudělaly, že? 🙂

frozinka
9. dub 2010

Nelatorko a co ty, jak ti je, máš nevolnosti, nebo pohodička? A už vymýšlíte jména? 🙂

beryk
9. dub 2010

Frozi naděje je veliká,supr, v neděli budu držet pěstičky 🙂
Já jsem v repromedě byla před 8h. a pak v 11.20h.,jak ty? ale myslím,že jsem tě tam neviděla

frozinka
9. dub 2010

Beryk, my jsme tam byli v osm a pak po desáté a pak až kolem dvanácté. Ale já tě nemám jak poznat 😎

rena31
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zazy
10. dub 2010

Frozinko na zítřejší ET moc moc držím pěstičky.Pak se ozvi co a jak.A hlavně ted odpočívat.
Beryk jak jsi na tom ty??
Jinak u mě nic zásadního,břicho ani nebolí,bolejí mě teda ale fest prsa.Jinak zítra budu 5 den po ET.Testovat ještě nevím,kdy možná v pátek tedy pokud to dřív nedostanu,mám to dostat v ten pátek,tak snad to dopadne dobře.

frozinka
10. dub 2010

Zazy, díky, těším se a zároveň jsem i nervózní, aby to všechno dobře dopadlo, tak uvidíme.
Držím ti pěsti, třeba tě bolí prsa z toho, ne? 🙂

frozinka
10. dub 2010

Zazy, myslela jsem jako z toho, že ses těhule 😉 😉

zazy
11. dub 2010

No to doufám,dej vědět co a jak

frozinka
11. dub 2010

Ahoj holky, tak mám ET za sebou, přespáváme dnes v Brně, tak polehávám a užívám si to, snad to budou bojovníčci a chytne se aspoň jeden, nejlépe oba 😀 Jinak máme ještě 4 prďolky zamražené, tak uvidíme, doufám, že je teď nebudem potřebovat 😅 Hezkou neděli všem

zazy
11. dub 2010

Tak to Frozi odpočívej a nic nedělej.Kdo ti dělal ET?

frozinka
11. dub 2010

Dělala mi ho dr. Hromadová, doufám, že měla šťastnou ruku, ale holky, já si nemůžu pomoct, ne že bych byla nějaká cíťa, ale doktoři gyndaři jsou fakt jemnější, co myslíte?

denisa76
11. dub 2010

Frozinko, gratuluju k ET! Je super, že pro jistotu máte ještě 4 zmražené. Jak to máš s hyperstimulací?

frozinka
11. dub 2010

Dík Deny, už je to podstatně lepší, i když břicho mám ještě nafouklé a bolí. A co ty? A co mimišo, dobré? 🙂

zazy
11. dub 2010

Asi sou teda aspon má gynekoložka.Ta Frozi ted jen odpočívat,závidím ti mrazáčky,co bych já za ně dala.

beryk
11. dub 2010

Frozi hezky odpočívej a přeji ti,at se embrouškové pořádně zakousnou a až budeš testovat at je tam //. Kde jste v Brně ubytovaný?

Zazy ty prsa,to je dobré znamení,mrazáčky nebudeš potřebovat 😉

nelatorka
12. dub 2010

ahojky frozinka mě je celkem dobře občas nevolnost, ale nezvracím. Jinak o jménech jsme už teda přemýšlely, ale máme to z manželem rozdělené abychom se nehádaly jedno jméno já a druhé vybírá manžel. 😀
Jinak už jsem dostala těhotenskou průkazku a 6.5. jdu na to vyšetření NT - plus screening tak už se těším až mimísky uvidím a doufám, že bude vše OK.

Denisa a co ty jak je? ta poslední zpráva ode mne byla pro tebe spletla jsem jména napsala jsem tam beryk místo denisa, ale já myslým že jste to asi pochopily že? 😀

Frozinka gratuluji to máš teda stejně jako já taky mi daly dvě a mám ještě 4 mrazáčky. Tak držím palečky ať je taky nebudeš muset hned použít a ať se jim u tebe líbí. 🙂

Zazy vydrž to s tím testem co nejdéle to zvládneš aspoň až na 10 nebo 11 den to už se ti potom ukážou krásné dvě čárečky uvidíš!!! nestresuj se uvidíš že tentokrát to vyjde 😉

frozinka
12. dub 2010

Nelatorka, díky, snad to klapne. Je to divné ale už od soboty se cítím, jak kdybych měla dostat menzes, je to normální? Levý vaječník už mně nebolí, ale pravý pořád, je to spíš taková tlak, přesně jak před menzes a navíc mě pobolívají i prsa úplně stejně, tak nevím, co to znamená, jestli jsou to pozůstatky hyperstimuláku, nebo nějaké špatné znamení, jsem z toho nervózní 😖 😖

denisa76
12. dub 2010

Nelatorka - no já jsem si myslela, že ta zpráva je asi pro mě 😉 Dneska jdu zase na kontrolu do nemocnice s tim hyperstimulákem, tak uvidím. Já si myslím, že už jsem se trošku zmenšila a taky to méně bolí, tak doufám, že už to za chvilku vymizí. Ve čtvrtek jdu ke gynekoložce na další ultrazvuk, myslíš, že už by bylo vidět, jestli to jsou dvojčata? Budu 5 týdnů a 5 dní.
Kdy Ti začalo bývat špatně? Mně ještě nic není, teda kromě toho břicha plného vody.

Frozinka - Já jsem se taky pár dní cítila, jako bych to měla dostat, myslím, že je to docela normální. Držím pěsti!

Beryk - jak Ti dopadla kontrola? Doufám, že dobře a folikuly Ti hezky rovnoměrně dorůstají. Už víš, kdy budeš mít odběr?

Zazy - jak jde čekání, všechno zatím v pořádku? Držím pěsti!

pavcahola
12. dub 2010

Frozinka to já jsem měla taky že mě druhý den po ET bolelo břicho jako kdybych to měla dostat,určitě je to dobré znamení 😉
tak to máte jako my dvě v bříšku a 4zmražený.

zazy
12. dub 2010

Deni jojo zatím v poho,žádné příznaky,jen bolejí prsíčka.děkuji za pěstičky.Frozi tak snad nám to tentokrát výjde,co říkáš??Jinak děvčátka at se u vás miminka mají jako v bavlnce 🙂 🙂

frozinka
12. dub 2010

Denisko, jak jsi dopadla na kontrole? Už je to lepší? Myslím, že na UZ by to už mohlo být vidět, jestli to budou dvojičky 😀 Tak držím pěsti, ať to ve čtvrtek dopadne jak si přeješ 🙂 Pak dej vědět!

Beryk a co ty? Povídej.. Jo s byli jsme ubytovaní v penzionu Slunce, nic extra, ale tak my luxus nepotřebujem, hlavně, že jsem si mohla lehnout 🙂

Pavčo, díky, snad jo, strašně se bojím jen pomyslet na jakoukoliv variantu, než budu testovat, tak zešedivím
😀 😀

Zazy, taky doufám, že nám to vyjde, mně taky prsa pobolívají, tak snad to je dobře 😀 Kdy budeš testovat?