Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

frozinka
12. dub 2010

Jo a Nelatorko, jaké jméno se ti teda líbí nejvíc? Já mám doma knížku Jméno je tvůj osud, ne, že bych to nějak žrala (jako tu numerologii, nic nepočítám, jen jsem si to tak pročítala), ale je fakt, že některé věci tam fakt sedí, tak kdybys chtěla můžu ti přeposlat do IP, co se tam píše o tvém oblíbeném jménu 😉 😉

denisa76
12. dub 2010

Frozinko, na kontrole to dopadlo dobře, hcg mám 3000 a na ultrazvuku bylo vidět pořád jenom jedno mimčo, tak uvidíme. Jenom mám v břiše pořád hodně vody, prý to může trvat klidně ještě i měsíc, hrůza. Kdy si budeš dělat test?

zazy
12. dub 2010

Frozi testovat asi budu v pátek,teda pokud to nedostanu,páč to mám v ten den dostat.Odpočívej a hodně pij

nelatorka
12. dub 2010

Frozinko kdyby to byla holčička tak asi Kačenku a kdyby kluk tak Šimon a ty druhé ještě nevím. Ale můžeš mi to prosím přeposlat ráda na to mrknu času je dost 😀

frozinka
12. dub 2010

Denisko, tak to je paráda, neboj ten hyperstimulák taky přejde, uvidíš.
Zazy, v pátek na tebe budu myslet a očekávám jen // 🙂 A jak ti je, všechno dobré? 😉
Nelatorko, zítra nebo pozítří ti to písnu, ju? 🙂 Mimochodem, pěkná jména...

beryk
12. dub 2010

Deni supr 😉 Kdy tě objednali na další kontrolu?
Zazy v pátek budem držet pěstičky, at tam jsou //,to budeš kolikátý den po transferu?
Frozi jak píše zazy hezky odpočívej a pořádně pij a do bříška embrouškům posílej samé ňaminky 😉
Nelatorko Šimon se mi mooooooc líbí
Já dnes KO krev ,UTZ,levý vaječník bohužel se mi úplně někam odstěhoval toho dr. nenašla,na pravém vyrostl folikul obr veliký 27,ale ten asi nebude k ničemu,pak 22,19,16. Ve středu ráno jedu na odsátí.
Krásnou dobrou

frozinka
13. dub 2010

Beryk, tak se zítra drž, budu na tebe myslet ať tam jsou hezké vajucha, třeba tě překvapí, kolik jich bude 😉
Snažím se odpočívat, popravdě jsem pořád hodně unavená a slabá od toho co začal ten hyperstimulák, dlouho nic dělat nevydržím, musím si brzy lehnout nebo sednout. Od toho transferu je to ještě horší...

zazy
13. dub 2010

Ahojky Frozi,jo v pohodě nic mi není,v pátek bych měla být 11 den a protože mám prodlouženou kultivaci tak si myslím,že už by to mohlo jít vidět.Ikdyž mě přijde,že mě dneska prsa bolejí trochu méně,posledně mě taky pomalu přestávaly bolet,ach jo už abych věděla výsledek,je to síla na ty naše nervíky.
Beryk neboj bojovníčci budou.Já měla jen 6,taky žádná sláva..Tak ti budu moc moc držet pěstičky,at máš úrodičku

nelatorka
13. dub 2010

Zazy buď v klidu mě prsa taky nijak extra nebolela. Já měla 11 den krásně viditelné čárky uvidíš že to bude dobrý!!!
A co břicho? Máš nějaké občasné píchání nebo trochu zvětšené atd..? Musíš věřit!!!! Vyjde to uvidíš jinak mě taky bolelo sem tam břicho jako na měsíčky.

zazy
13. dub 2010

Mě v bříšku občas píchne ale jen jemně.Dneska se mi trochu pomotává hlava,ale může to být i z tlaku,není divu,když je takové počasí

frozinka
13. dub 2010

Zazy, mně se taky od včera motá hlava a píchá mně v břiše a lehce bolí prsa, všechno mi přijde spíš jak PMS, než těhulkování :(

lajika
13. dub 2010

oj tak Repromeda ne ne a ne. Mozna je to moje spatna zkusenost s jednou doktorkou (jmenovat nebudu), ale ani za nic. Pristup povyseny, neprofesionalni, kdyz jsem se objednala na konzultaci, cekala jsem neco pres hodinu a pak mi doktorka rekla ze je den narvany a ze jsem se mela predem objednat na konzultaci (coz jsem sice ucinila, ale nejak jsem se nevzmohla na protest). Doktorka nebyla s to odpovedet na jedinou moji otazku a kazda sama vite, kolik veci na ktery se chcete zeptat se vyskytne, zato neustale dokola jako kolovratek mlela "nejvhodnejsi by byl pro vas program IVF" a nejspis by mi to rekla i kdybych se zeptala kolik je hodin, protoze me evidentne vubec neposlouchala. Muj muz je slovak a kdyz si v jedne z otazek nemohl hned vzpomenout na slovo deloha, neb slovenky maji maternicu, udelala ta doktorka tak posmesnej ksicht, ze bych ji s chuti jednu vrazila. Presli jsme jinam. Otehotnet se mi sice nepodarilo a uz asi nepodari, ale zato jsem se pak setkavala uz jen s profesionalnim lidskym a vstricnym pristupem.
A ze je to v Repromede o prachach? Jiste, to ve vsech centrech, ale jen v repromede se mi nijak nesnazili zastrit, ze je to pro ne JENOM o prachach. Ta doktorka byla a zrejme dosud je krava, hotovo tecka. Jednou jsem byla v repromede u jine doktorky a ta byla prima ale pak me presoupli k te druhe - zrejme od ni vsecky pacientky uz znalejsi pomeru zdrhly...

nelatorka
13. dub 2010

Holky nebojte to jsou jen dobrá znamení 🙂 🙂

frozinka
13. dub 2010

Myslíš Nelatorko? Snažím se na to nemyslet, ale není to jednoduché... ☹

zazy
13. dub 2010

Frozi to mi povídej,mě už se to nezadržitelně blíží a čím víc tím mám větší strach ,že to zase nevýjde.No tak snad to výjde tentokrát

frozinka
13. dub 2010

Tobě to určitě vyjde Zazy, napodruhé už musí!! Aspoň kdybych měla nějakou intuici, co a jak, ale nic... ☹

beryk
13. dub 2010

Frozi,Zazy jinak to nebude jinak to nevidím než // 😉
Já zítra v 8h. na odběr.Už abych byla zbuzená po narkóze a měli pro mě výborné zprávy 😎

frozinka
14. dub 2010

Beryk, myslím na tebe, nejspíš to máš za sebou už, tak pak dej vědět, jak jsi dopadla.... 😉

denisa76
14. dub 2010

Beryk, tak jak to šlo? Doufám, že je všechno v pořádku.... teď hodně odpočívej a mooooc pij

Zazy, mysli pozitivně (to se řekne, co?) a uvidíš, že to dobře dopadne. Držím pěsti!

Frozinko, jak se vede? Co břicho, už je to lepší?

frozinka
14. dub 2010

Denisko, břicho je lepší, jako ještě ho mám trochu zvětšené, a trošku bolí a píchá, ale dá se to vydržet. Ty už taky lepší? A fotku mimíska ještě nemáš?

zazy
14. dub 2010

Děvčata asi zítra zkusím testnou,tak snad to výjde.A Frozi jak to jde,jak se cítíš??
Deni a jak je tobě??

denisa76
14. dub 2010

Frozi, fotky mám už dvě, uvidím, jestli dostanu i zítra a potom sem když tak nějakou dám.
Zazy, já si myslím, že už mám to břicho o hodně menší, zeptám se zítra manžela, až se vrátí ze služebky, co si myslí. Taky mě to už tak nebolí, když se najím nebo napiju. Hoooodně štěstí s testováním a dej vědět, jo?

frozinka
14. dub 2010

Zazy a kolikátý den jsi zítra? Není to ještě brzo? Ale budu strašně mooooooc držet pěstičky, hlavně písni 😉 Já jsem hodně unavená, bolí mně prsa, pravý vaječník, sem tam mně píchne v břiše... Nevím co to znamená, uvidíme a co ty?

beryk
14. dub 2010

ahojda holky, 😎

tak mám narkózu odsátí za sebou,6vajuch,zítra v 11h. mám volat embryoložce, jak to vypadá.Jsem pěkně z toho vyšťavená bolej mě slušně vaječníky,do toho odpolko mě navštívila migréna,ale u srdíčka krásnej pocit,že snad zas bude naděje........
Jdu si slupnou prášek a zas natáhnout

venika86
15. dub 2010

denisa - tak to jsou skvělé zprávičky, už se těším na fotečku 😵 😵
zazy - jsem nervózní i za tebe, pokud teda budeš dnes opravdu testovat. Já to nevydržela už 9. den 😀
frozinka - myslím, že nějaké píchnutí není ke škodě. Mě taky v bříšku píchalo a výsledek byl jasně pozitivní.
beryk - tak urodičká slušná, z toho budou určitě krásná embryjka. Budeš mít PK?

Jinak já jdu dnes na NT testy, tak mi prosím držte palce. Jsem z toho dost nervózní 😖 , aby bylo miminko zdravé. Doufám, že budou pěkné fotečky, pak se určitě pochlubím 😀 abych Vám dodala naději ...

frozinka
15. dub 2010

Venika, moc moc držím pěstičky ať testy dopadnou dobře a pak dej vědět. Jo a když jsi testovala 9. den, tak už jsi měla //? 😲

Beryk, tak to je paráda, vidíš to, určitě to budou krásní bojovníčci a kdy máš jít na ET? Tak odpočívej a nabírej síly pro prďolky 😉

denisa76
15. dub 2010

Beryk, krásný! Teď hlavně odpočívej a hoooodně pij!
Venika, co to jsou NT testy? Držím pěsti, ať Ti to dobře dopadne!

venika86
15. dub 2010

frozinka - ano, už ten 9. den byly krásně vidět //. Mám je v albu. Měl by to být ten první test.
denisa - to jsou testy, kde se dívají (dělají UTZ a berou krev), jestli je miminko zdravé a nehrozí riziko Downova syndromu. Je to dobrovolné a platí se za to 1450Kč. Ale co by člověk pro zdraví děťátka neudělal.

zazy
15. dub 2010

Ahojky děvčátka,tak jsem zkusila testnout,nejdříve jen jedna čárrečka,ale asi po půl hodce úplně,ale úplně slaboulinká druhá,takovej doušek.Tak uvidíme jestli bude sílit a jak pak dopadne krev.Jinak děkuji za to,že jste na mě mysleli.

frozinka
15. dub 2010

Zazy, strašně moc moc ale POTICHUNKU GRATULUJU 😀