Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

frozinka
23. dub 2010

Dobré ráno děvčátka,
Zazy, neboj, příště už tam určitě vidět bude 🙂 Já holkám taky závidím, ty první tři měsíce jsou fakt nejhorší, ale snad je ve zdraví probruslíme a rychle utečou...

Beryk, co ty, jak je, už něco po sobě pociťuješ?

Venika, dívala jsem se na fotečku, to je nádhera, jsem ráda, že jste zdraví, jen tak dál 🙂

Inach, držím pěsti, ať ti to v pondělí dobře dopadne, ať jste zdraví a pak se pochlub, jestli to bude holčička nebo chlapeček..

Já budu do Repromedy volat v pondělí, ale bohužel tam budeme moct jet až ve čtvrtek, protože manžel jede na tu služebku a já si takovou dálku sama autem netroufnu...Budu 18. den, tak třeba už na UZ bude vidět aspoň tečka... Nevím, jestli v pondělí mám zajít třeba ke svému doktorovi, ale nevím jestli by to k něčemu bylo, co myslíte?

inach
23. dub 2010

Frozi nech to na doky v repromede,to vydržíš,v pondělí se určitě ozvu

Zazy tak to budou asi dvojčátka,mě po 14 dnech taky nebylo ještě nic vidět ale pavcole už vidět šly,taždá to máme jinak,ono asi záleží na tom kdy se zakousnou 🙂

inach
23. dub 2010

Veni už jsem se dívala do alba,moc pěkný,to máš dobrý že ti udělal i 3D UTZ.

zazy
23. dub 2010

Frozi taky bych řekla at to necháš až do repromedy,aby jsi nebyla zklamaná,že tam nic neuvidíš,na mě včera asi sestřička viděla,že jsem ztoho taková smutná atak mi říká,nebojte to je ještě brzy,příště už je uvidíme.
Moc hezký utz Veni
Děvčata už dopředu Vám přeji krásný víkend

zazy
23. dub 2010

Frozi a nechceš dám foto testíku,já ho dala,ale protože jsem zaregistrovaná na slovenském koníku tak tady to není.Ani nevím,že jsem se zaregistrovala na sk. koníkovi,ale nevím jak to zrušit a zaevidovat se u cz.koníkovi

frozinka
23. dub 2010

Ahoj Zazy, dívala jsem se na fotku na sk koníka. Pěkné 🙂 Já myslím, že si můžeš udělat fotoblog i tady ne? Fotku testíku dám asi až v neděli, mám to zatím ve foťáku, v neděli budu stahovat více fotek, ju?
Taky si myslím, že to nechám až do Repromedy, však co, akorát doufám, že nedostanem, že jsme nedojeli dřív...

beryk
24. dub 2010

Ahojda holky,přejí pohádkový víkend,sluníčko má hezky hřát 😎 😎 😎

Veni velikánská gratulace ke klukovi,Adam krásné jméno. 😉

Frozi k dr.své můžeš na krev,jestli budeš zvědavá kolik máš HCG,na UTZ to nemá cenu

beryk
24. dub 2010

Olafko jak ty, jak se cítíš, dnes nebo zítra je to 14 dní? 🙂

olafka
24. dub 2010

Drahá děvčatka,nechci Vás znepokojovat,ale nám se sen o dítěti definitivně rozplynul ve čtvrtek odpoledne.Tolik obávaána mrcha se dostavila a jěště k tomu tak silná,že nam bylo hned jasné,která uhodila.Nepsala jsem vám dříve,protože jsem doufala,že to je jenom sen,ale né,je to holá pravda.Test jsem měla dělat až zítra,ale bylo nutné se přesvědčit už včera.A věřte tomu byla tam opravdu jenom jedina čárka.Psala jsem e-mail i svému gynekologovi,mám se sice v pondělí dostavit na krev a hcg,ale moc naději mi nedává.Zatím se s váma rozloučím a v ponděli vám napíšu,co se dělo dál.Všem vám přeji jen to nejlepší a držte se.Pa olafka.

frozinka
24. dub 2010

Olafko, to mně moc a moc mrzí, chápu jak vám je, je to hrozné, jsem s vámi ☹ V pondělí se ozvěte, jak to dopadlo, třeba to ještě není ztracené. Myslím na vás ☹ ☹ ☹

beryk
24. dub 2010

Olafko to je mi moc líto,vím jak to šíleně bolí.Myslím a tebe...

frozinka
24. dub 2010

Holky, chtěla jsem se zeptat, jak vám doktoři počítali týdny těhotenství? Dočetla jsem se, že i po IVF se to počítá jakoby od 1. dne MS, ale já třeba začla stimulovat bez MS, protože jsem dostala nějakou speciální injekci, právě na zastavení všeho, takže jsem z toho teď zmatená ☹ Nevíte někdo? Já jen tak, přemýšlím nad kravinama... 😅 😅 😅 Jo a odkdy vám na UZ bylo něco vidět? Aspoň nějaká tečka? 🙂

petulka64
25. dub 2010

Dobré nedělní ránko, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s darovanými vajíčky v repromedě?
Jak dlouho jste čekali na dárkyni, jak to probíhalo a jaké jsou přibližně finanční náklady?
Uvažujeme jestli 2.IVF zkusit ještě sama se sebou nebo raději požádat o darovaná vajíčka.
Neb při 1.IVF jsem potřebovala vysoké dávky gonatropinů, byla 1.stimulaci i přes hrazení pojišťovnou, na doplatcích na léky poměrně nákladná (cca 40.tis).

zazy
25. dub 2010

Hezké nedělní poledne
Petulko,tak stím ti neporadím.Já měla taky málo vajíček ale vdrželi a na dávkách jsem taky dala dost peněz.Ale řekla bych,že pokud máš dárkyni,tak je to ještě tak 30 000 navíc,ale nevím to přesně,v každém caru je to jinak.
Olafko moc mě to mrzí,vím,co právě prožíváš,ale ono to přebolí a dáš se znovu do boje.Jednou se to prostě podařit musí,hlavně tomu musíš věřit,ta psychika je opravdu strašně důležitá
Frozi normálně se to počítá i u nás od prvního dne poslední menstruace,ale pokud jsi stimulovala bez MS,tak to tedy nevím.Ale oni ti to vypočítaj.A dělala jsi si ještě testík???Hele v úterý jdu na ultrazvuk,tak pak písnu,jestli už tam bude něco vidět,už by prý mělo.Až je tam uvidím,tak si pak konečně řeknu,že jsem opravdu těhule.

frozinka
25. dub 2010

Ahojte holky, přeju hezké nedělní ráno všem 🙂

Petulko, nás vyšel jeden cyklus taky na cca 40 tisíc, když si vezmeš dárkyni, tak platíš její stimulaci a navíc to dárcovství, na stránkách Repromedy jsem ceník nenašla, ale můžeš mrknout na ceník ve Zlíně. Myslím, že Zlín je celkově levnější: http://www.crmzlin.cz/page/1893.ceniky-programu...

Zazy, budu ti držet pěsti a pak sem hoď fotku, jestli budeš mít. Testík jsem dneska dělala, čárečky pomalinku sílí. Zítra budu volat do Repromedy a objednám se na čtvrtek, jsem zvědavá jaké bude HCG, jsem z toho trošku nervózní, snad to dobře dopadne.

denisa76
25. dub 2010

olafko, moc mě to mrzí, musí to být hrozně těžké, ale příště to určitě musí vyjít. Zůstaneš u Repromedy?
frozinko, mrkni na http://www.ivf.ca/duedate.php, tam se to dá počítat podle dne odběru vajíček, tak to by Ti snad mohlo pomoct. Mně šlo mimčo vidět už 16. den, ale byla to jenom malinká skvrnka.
petulko, o darování vajíček bohužel nevím, ale řekla bych, že to bude tak, jak píše frozinka.

frozinka
25. dub 2010

Dík Denisko, to mi vychází 4+5, to je zajímavé, no uvidím, co mi řeknou v Repromedě 🙂 Snad už něco půjde na UZ vidět, aspoň ta malinká tečka, byla bych hrozně šťastná 😅

zazy
25. dub 2010

Deni a tam zadáš co datum poslední MS nebo datum oplodnění vajíčka???

frozinka
25. dub 2010

Já jsem tam dala datum OPU, ten den se i vajíčka oplodňují...

venika86
25. dub 2010

Ahoj holky. Děkujem za gratulace 😵
Už se na toho svýho synátora tak těším, že jsem mu začala zařizovat výbavičku. Mám spoustu věcí po sestřenici. Má taky dva kluky. Už toho mám jedno plný šufle.
Petula 64 - takdy je téma, které by ti mohlo pomoct, zkus se mrknout https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/darovane...

zazy
25. dub 2010

Tak jsem to zkoušela,tak mě by vyšlo 5+2.,tak to jsem taky zvědavá.

inach
26. dub 2010

Olafko je mi líto že ti to nevyšlo,je nás tu víc takových co nám to hned nevyšlo ale nakonec se zadařilo,uvidíš že i tobě se to příště už podaří,je to velký zklamání,stojí to spoustu sil i peněz ale důležitý je nevzdávat se!Držím pěstičky

Petulka v repromedě na recepci mají ceník,tak jim o něj řekni a oni ti ho ukážou.

Zazy váček jde většinou vidět 3 týden po ET,srdíčko 4-5

Fizi já vůbec nevím jak mi to spočítali,4 týdny po ET mi v repru řekla doky že jsem v 6tt,termín porodu mi vypočítala na 20.10 a moje gynekoložka na 26.10. tak zatím ani nevím přesnej datum. 🙂

frozinka
26. dub 2010

Inach, tak to tak odpovídá, že se to počítá od 1. dne poslední menstruace, připočítávají se tedy ty dva týdny, jak u spontánního otěhotnění... Jinak co se týče porodu, tak vždycky budeš mít dva termíny - jeden podle menstruace a jeden podle UZ, tak se to teď dělá, ale většinou prvorodičky stejně přesně v termínu neporodí 😉
Dnes jsem volala do Repromedy a jsme objednaní na čtrvtek, ráno krev a až v 11,40 UZ, to zas bude čekání ☹ Snad to bude v pořádku, celkem se bojím... Stejně se trošku uklidním, až uvidím srdíčko, ale to ještě chvíli potrvá ☹
Jo a kolikrát jste ještě byli na kontrolu, než vás přeposlali k vašemu doktorovi? Mně říkali, že ještě tak tři týdny budu u nich, ale nevím, kolikrát se během těch třech týdnů chodí na kontroly...

denisa76
26. dub 2010

Frozinko, já vůbec nevím, do Repromedy jsem přestala chodit hned po transferu, nejsem totiž z Brna a měla bych to daleko.
Chtěla jsem se zeptat těhulek, jak dlouho ještě musím brát Crinone, Anopyrin a Prednosin? Moje gynekoložka říká, že prý Crinone mám ještě brát, ale Anopyrin a Prednosin klidně můžu přestat, ale mně se to nějak nezdá.

frozinka
26. dub 2010

Denisko, mně v Repromedě říkali, že tyto léky budu brát min. do ukončeného 3. měsíce, tak nevím...

frozinka
26. dub 2010

Ale ve čtvrtek se můžu zeptat a kdyžtak ti písnu, ju?

zazy
26. dub 2010

Deni přsně tak mě říkali taky,že ty přášky budu brát až do 3 měsíce.Pokud neublížej,tak proč by je člověk nebral a stím crinonem to podle mě bude taky tak,ten podporuje sliznici.
Frozi,já jedu do repromedy za 14 dní a pak už si myslím,že mě řeknou at už nejezdím.No uvidíš,co řeknout tobě ve čtvrtek.
Ahojky inach:tak jak se máš ty kočeno,já fajn nic mi zatím není občas píchne v bříšku.Zítra mě čeká utz,tak doufám,že už bobísky uvidím.

pavcahola
26. dub 2010

Ahoj holky:denisa tyto prášky ti doktorka přesně řekne do kdy je máš brát a berou se do konce třetího měsíce.

A stáří miminka se určuje podle velikosti a podle toho vám vypočítají i datum porodu,já jsem byla na druhý kontrole v repromedě a myslela jsem že jsem tak pátý týden (vypočítala jsem si to podle OPU)no a miminko odpovídalo stáří sedmý týden a bylo už i srdíčko.A když jsem byla na NT tak mi řekly že jsem 12+5 takže opět o nějaký ty dny navíc,takže si myslím že se to určuje podle velikosti miminka.Ale nemusí to být pravda jen já si to myslím.

beryk
26. dub 2010

Frozi tak ve čtvrtek se těším na bezva zprávy 😉

Olafko myslím na tebe,byla jsi dnes u dr.?

Inach jak ty u dr.,bylo vidět co to bude?

holky,já zas bojuju s migrénama ,bolí mě as dost podbříšek jako když to mám dostat,bojim ,bojim

inach
26. dub 2010

ahoj holky tak doky mi dnes UTZ nedělala,jen mě prohmatala,vzala moč,zvážila,jdu na kontrolu za 14 dní protože to mi bude dělat ten tripltest.

Deni všechny léky se berou do 12tt v té dávce jakou ti napsali,v repru na to berou krev jestli ti ti dávky stačí nebo naopak jesti nemají ubrat,ale to asi pozná i tvoje doky jestli ty hladiny jsou v normě.Crinone je moc důležitý bere se na udržení,naopirin už si nepamatuji a prednison snižuje imunitu aby se tvé tělo nebránilo tomu plodu,je to z tebe ale i z tvého partnera a tělo by to nemuselo chtít přijmout,tak mi to bylo vysvětleno.Radši ber všechno v repru jsou odborníci.

Zazy zítra už tam určitě budoou! 😀