Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

nelatorka
20. kvě 2010

Ahoj Beryk to je fakt krásný. Velká gratulace a dávej na sebe pozor a užívej si to!!!!!! 😵
Jinak všechny moc zdravím a ať se mimiskům daří co nejlépe 🙂
Já jsem byla včera u doky na kontrole vše je zdá se vpořádku. Poslala mě ještě na tripltest a mám se objednat na ultrazvuk ve 20 týdnu tak už se na klučíky těším až je zase uvidím a snad vše bude jak má.

beryk
20. kvě 2010

ahojda holky 😉
děkuju

nelatorka super,že mimískové jsou v pohodě 😉 jen tak dál 😉

zazy gratulka ke kontrole

ob.soklina Davídek je nádhernejv

holky já dnes byla u zubařky,naštěstí bez kazu, jinak přes den hodně proležím,je mi porád zle od žaludku 😝 ,ale když vím, že jsem těhule,tak mi je na dušičce moooooooooooooooooooooc krásně 😎

inach
21. kvě 2010

Ajhoj děvčata u nás vše vpořádku za dva týdny jedeme do Brna na UTZ,tak už budeme vědět co to bude.
Beryk velká gratulace!Moc ti to přeji!Jsou to nervy ještě že v Repru jsou tak dobří.

Venika co ty kolikátýho jdeš do Brna na ten spec.UTZ?

inach
21. kvě 2010

Pavcola a ty jdeš kolikátýho?Třeba se tam potkáme.

mufinka0
21. kvě 2010

Ahoj holky, našla jsem tady vaši diskuzi a ráda bych se přidala. Moc gratuluji všem nastávajícím maminkám k úspěchu!! 🙂 Já jsem se bohužel včera dozvěděla, že moje první IVF na Obilňáku bylo negativní ani na KET nic nezbylo, takže hledám kam půjdu na další pokus.. Vím jistě, že tam se zpět nevrátím.. Upozorňovali mě, že si mám vybrat buďto Unicu, nebo Repromedu, ale neposlechla jsem Peníze byly důležitější.. Už toho šíleně lituju... ☹ Ráda bych se vás zeptala na kolikátý pokus se vám v Unice zadařilo a kolik vás IVF tady stálo? Popř. zda nemáte zkušenost i s tou Unicou. Děkuji za odpověď..

olafka
21. kvě 2010

Po delší odmlce vás všechny zdravím ze zatopené severní Moravy.Nám se to sice vyhlo,ale trocha vody ve sklepení je.Doufám,že ostatní jste taky v pořádku?Jak se vede Berykovi,Zazy,Nelatorce, ale hlavně mojí drahé Frozince?Doufám,že je u ní vše v pořádku,dlouho tady nebyla?Koukala jsem na Vaše alba NÁÁÁÁDHERNÉ VŠEM GRATULUJI A TIŠE ZÁVIDÍM.Mě teď čeká 26.5.kontrola po menstr.a příprava na KET.Doufám,že ty zmrzloušci tam drží pokupě a úspěšně se rozmrazí.Pak vám dám zase vědět,jak to vše dopadlo.Držte nám palečky,opatrujte se všechny,dávejte pozor na bříška a miminka.Pac a pusu Olafka.

frozinka
21. kvě 2010

Ahoj holky, u mně nic nového, nevolnosti celodenní, když jsem doma, tak se to dá, ale jak jdu mezi lidi, tak je to celkem trapas, jak se mi hrozně nadavuje, naštěstí jsem se ještě venku nepozvracela. Teď řeším stěhování, vypadá to, že od 1.6. budem v novém bytečku, už se nemůžu dočkat, protože chodit 4. patra bez výtahu mně fakt celkem zmáhá, navíc se z toho pokaždé pozvracím 😅

Beryk, gratuluju, krásná fotečka!!!!
Holky, co jdete na UZ, tak držím pěsti, ať je vše ok.
Olafko, držím pěsti, ať KET klapne, určitě to tentokrát vyjde, musí!!!
Zazy, co ty, jak se cítíš?
Mně čeká ve čtvrtek kontrola, tak jsem napjatá jak šráky, jak to dopadne, jestli jsou prcci v pořádku.To zas budou nervy. Pořád mám takový strach, furt se kontroluju, jestli nekrvácím, atd. Nevím, jestli mně to do porodu přejde, ale pochybuju. Hlavně jsem zvědavá, jak to dopadne s týdnem těhu, ach jo, pořád na to myslím.
Ale jinak jsem strašně šťastná a užívám si i ty nevolnosti 😀 😀 😀

beryk
21. kvě 2010

mufliko vítám tě tu 😉 ,já jsem s repromedou moooooooc spokojená, přešla jsem ze sanusu tam jsem měla 4IVF neúspěšné, v repromedě jsem byla na 5IVF a zadařlilo se. Paní dr. Hromadová dělá zázraky,jsem ji moc vděčná,páč ze mě uďála těhulku,takže ti doporučuji v repromedě dr.Hromadovou,je moc milá,usměvavá a vše krásně vysvětlí 😉 Já už bych k nikomu jinýmu nešla jen k ní

Olafko budu držet pěstičky at to vyjde 😉

Frozi jo jo nevolnosti,taky si hezky je užívám 😀

mufinka0
22. kvě 2010

beryk - děkuju!!! Četla jsem tady diskuzi a na paní dr. Hromadovou je jen samá chvála. Kdybychom šli do Repromedy, tak bych šla jistě k ní. Teď ještě zatím nic neřešíme a tak nějak se vzpamatováváme tady z toho neúspěchu. Dnes se mi navíc zdálo, jak rodím dvojčátka, takže nálada po ránu nic moc... ☹ Šla jsem i do diskuze Unici, protože strašně potřebujeme vědět, která z klinik má vyšší úspěšnost, peníze moc nemáme, takže teď se potřebujem rozhodnout správně. Moc ti gratuluju a přeju abys měla krásně těhotenství od začátku až do konce! 😉

ob.soklina
22. kvě 2010

Krásný podvečer holky,

Mufinko já jsem taky byla na pohovoru s Dr. jak v Unice tak v Repromedě, dokonce jsme s manželem byli i v Praze a vyhrála to Repro a na první pokus se zadařilo a máme doma už 3.měsíčního Davídka. Budu ti držet pěstičky aby Vaše rozhodnutní bylo správné a začala Vaše cesta s vytouženým miminkem.

Ostatním holčinám přeji krásné těhulkování a žádné nevolnosti paaa

frozinka
23. kvě 2010

Ahoj Mufinko, taky ti radím jít do Repromedy, my jsme tam byli moc spokojení a čekáme dvojičky hned na 1. pokus. ET mi dělala Dr. Hromadová a asi fakt dělá zázraky 🙂

pavcahola
23. kvě 2010

Ahoj holky zdravím všechny.
mufinko my jsme taky byly u paní dr.Hromadové a velká spokojenost na první pokus se povedly dvojčátka,jsou tam všichni hodný a milý.
inach my chodíme na ultrazvuky tady ve městě v Brně jsme od poslední kontroly v repromedě nebyly.

venika86
24. kvě 2010

ahojky
inach - já jdu za dva týdny, ale bude mi to dělat můj gynekolog. Mají na to veškeré vybavení a dokonce mi UTz nahraje i na DVD
Mufinko - já byla taky na pohovoru v Unice a nakonec jsme skončili v Repromedě. V té unice je všechno tak chladné i přístup. Mohu doporučit repro.
Samozřejmě všechny zdravím 🙂

mufinka0
24. kvě 2010

ob.soklina, frozinka,pavcahola, venika86 - holky moc vám děkuju! Myslím že úspěšnost mají obě kliniky stejnou, ale půjdem na pohovor tam i tam a pak se rozhodneme. Spíš to ale vypadá na Repromedu. Slyším samou chválu na paní dr. Hromadovou,..no snad vezme i nás 🙂 Na jednu stranu se moc těším, ale na druhou se zase bojím že to znova nevyjde.. Asi budu muset chvilku počkat než se pustím do dalšího boje. Trochu si to srovnat v hlavě... Všem Vám gratuluju k těhotenství a moc se těším až se k vám přidám! 😉

zazy
25. kvě 2010

Ahojky děvčata,tak jak se všechny máte,těhulky i netěhulky.Já vcelku dobře nevolnosti pořád,ale už né tak časté,jinak kontrolu mám příští úterý už u své gyn,tak to už asi dostanu těhu průkajdu.
Mufinka,tebe taky zdravím a mohu repro jen doporučit.

inach
25. kvě 2010

Pavco-já taky nebyla v repromedě,myslela jsem UTZ který se dělá ve 20tt na veveří.

pavcahola
25. kvě 2010

inach já myslela že jako co jsme byly na poslední kontrole v repromedě to byl asi 7týden,tak od té doby jsme v Brně nebyly na tyhle ultrazvuky chodím k nám do nemocnice.Měly jsme jíd v 12týdnu do Brna-Veveří,ale moje doktorka říkala že to dělají i tady tak jsem šla tady u nás.

inach
26. kvě 2010

A to ti neřekli co budeš mít? Já na tom nebyla,tak se to dozvím až ted.Jsem docela zvědavá 🙂

pavcahola
26. kvě 2010

Ahoj v tom 12týdnu mě to jaksi nenapadlo se zeptat byla jsem ze všeho taková vyjukaná a ještě ten den my nebylo moc dobře takže jsem to chtěla mít co nejdřív za sebou.Pak v 17týdnu už jsem to chtěla vědět ale zase to jaksi nešlo moc vidět,tak až ted jak pujdu v tom 21týdnu tak se na to určitě zeptám a když to bude ají v pořádku všechno tak už začnu shánět nějakou výbavičku. 🙂

beryk
26. kvě 2010

Ahojda , snažilkám,těhulkám,maminkám přeji krásný den 🙂

já jsem se nakonec objednala na UTZ v 12tt na scrining do Brna=Veveří
u mě stále nevolnosti,píchání v podbříšku, ale jinak pořádná radost 🙂

těhulky jak vám je?

Olafko jak dnes v repromedě,na čem jste se domluvili?

Martiiiiiiii moje spolubydlící z trasféru je něco nového,už jste byli se domlouvat v repromedě? 🙂

olafka
26. kvě 2010

Nazdárek vám všem.Beryku,nějak jsi to popletla!Já jsem dnes byla u svého gynekologa na kontrole po menstr.a vyfasovala jsem naplasti na podporu růstu děložní sliznice.Mám přijet na kontrolu v pondělí 31.5.Jinak fakt nic nového uvidíme v pondělí,co nám p.doktor řekne a na kdy naplánuje KET.Nechci nic zanedbat,zakřiknout atd.,Mějte se tady všechny moc fajn,dávejte na sebe i mimi pozor a po pondělní kontrole se ozvu.Papapapa.Zdravi Vás Olafka.

beryk
26. kvě 2010

Olafko tak v pondělí budu držet pěstičky,ať je vše OK 😉

sonka.77
26. kvě 2010

Ahoj holky, dělá se u vás v CARu OPU a ET i v neděli?

martinov
26. kvě 2010

Ahoj Beryku, děkuji, že sis vzpomněla. 🙂
Už jsme se rozhodli pro druhý pokus, zrovna s ním začínáme, takže v polovině června půjdu na OPU a ET. Určitě ti pak dám vědět, jak nám to tentokrát dopadlo. A souhlasím s Tvým názorem na paní doktorku Hromadovou. Je zlatá a vždycky umí povzbudit. Jsem ráda, že chodím zrovna k ní.

Moc ti držím pěsti a všem holkám tady na diskuzi. Hodně štěstí.... Potvrzujete, že je Repromeda vážně úspěšná. 🙂

frozinka
27. kvě 2010

Ahoj tety, dnes jsme byli na kontrole, takže jsme 9+3, přesně jak jsem předpokládala. Termín máme posunutý na 27.12. Prcci mají 2,5 cm, krásně jim tlučou srdíčka, mají ručičky i nožičky, no nádhera. Krásný pohled, není nic lepšího 🙂

Olafko, držím pěsti, ať všechno klapne.
Martinov, taky držím pěstičky, tentokrát to určitě klapne.
Sonko, dělají i v so i v ne.
Zazy, jak je, dlouho ses neozvala?
Co dvojčátkové holky, všechno v pořádku?

denisa76
27. kvě 2010

Ahoj holky, jak se všechny máte? Já jsem se chtěla zeptat těch, které už za sebou máte NT, jak to probíhá. Je to jenom normální ultrazvuk? Jestli jo, tak se moc těším, až zase prcka uvidím. Já na to jdu v úterý.

frozinka
27. kvě 2010

Den, u nás ve Zlíně se to dělá normálně přes břicho a bere se krev...

pavcahola
27. kvě 2010

Ahoj holky zdravím všechny. 🙂 My všichni se máme dobře rosteme už máme 25cm takže jsme v půlce s velikostí,alé co nás trápí tak je že miminka se ještě neozívají ale četla jsem že při prvním těhotenství to je cítit až tak 21 až 22týden. ☹
denasa76 NT se vůbec neboj akorád ti budou jezdit po bříšku a uvidíš svoje miminko a pak ti vemou krev a jdeš domů,takže žádné strachy.

pavcahola
27. kvě 2010

Včera jsem si přes internet objednala kojící polštářek a on už je tu to byla teda rychlost. 🙂

nelatorka
27. kvě 2010

Ahoj frozinka zatím vše vpořádku. Moc gratuluji! já vás tady tak po očku sem tam pozoruji 🙂 Tak moc všechny zdravím i nově příchozí a těm držím moc palce 😉