Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

natulaaa
26. srp 2010

@inach jj je to pvní ivf 😵 😵 a žaludek už je ok,to jen ráno nějak zlobil 😠 😠 😠 😀 😀

mufinka0
26. srp 2010

@inach Ahoj,..u mě je to druhé IVF, ale to první nebylo v Repromedě 🙂 Já mám dlouhý protokol a píchám teď 2 den Decapeptyl. Snad už to tentokrát vyjde!!! 🙂

mufinka0
26. srp 2010

@natulaaa Tak jak je holka??? 😕 😕 Snad už se ti ulevilo po tom Prednisonu. Já ti mám takový obavy píchat zase zítra ten Decapeptyl, že to zas udělám špatně a bude to bolet 😀 Ale tak sakra!!! Mám za sebou tolik injekcí, že to prostě musím zvládnout.. 😉 😉

natulaaa
26. srp 2010

@mufinka0 no čáááu,tak ku poledni se mi ulevilo,ale furt mám žaludek jakoby na vodě 😝 ,ale dá se to ,ale ááno mi bylo hoodně zle,uvidíme zíítra 😵 😵 ,snad to dneska byla jen náhoda 😀 ,jinak mě asi trefíííí 😠 😠

elisabet
26. srp 2010

Ahojte holky, můžu k vám do diskuze? jsem nenáročná 😀 na pc trávím minimum času tak tu juknu jen občas 😀 ale ode dneška patřím tady k vám, totiž v pondělí jsem dostala žádanku od svého gynekologa a včera jsem napsala do Repromedy nějaký dotaz a dnes mi odepsala nějaká MUDr Hromadová a tak jsem sebrala odvahu a zavolala do repromedy a objednala se, jdu v pondělí 6.9. na první konzultaci právě k paní Hromadové, máte s ní zkušenosti? Ta mě to všechno teprve čeká... snad to bude ku prospěchu.
Problém máme v tom že já mám endometriozu prvního stupně, navíc mi při posledním testu vyšel velmi nízký progesteron a manžílek má astenospermie, čili kombinace tří faktorů které můžou působit na to že nám to nejde, tak přeju všem hodně štěstí a málo nevolností, ať už těhulkám nebo připravujícím se těhulkám. 😉

mufinka0
26. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 Nooo není to tak dávno, co jsi říkala, že pro mimi všechno... 😕 😕 😕

elisabet
26. srp 2010

Natul a já ti můžu psát zprávy na emimino, cooo? 😀

mufinka0
26. srp 2010

@elisabet 😉 Ahoooj,..vítám Tě!!! Já jsem šla do Repromedy jen kvůli paní dr. Hromadové 🙂 K nikomu jinému jsem nechtěla. Slyšela jsem na ni jen samé výborné reference, takže myslím že i ty budeš nadšená. Je moc milá a podle všeho moc šikovná 🙂

mufinka0
26. srp 2010

@elisabet Jinak já mám už 2 IVF, ale to první nebylo v Repromedě. A co ty?? Kolik ti je atd...povídej, přeháněj 🙂

zazy
26. srp 2010

Ahojky Inach a Veni
jsem ráda holky,že jste v pořádku a najednu stranu závidím,že už za chvíli budete mít ty zlatíčka u sebe,my si ještě na tu naši princeznu musíme počkat,bude to krásný vánoční dáreček
Elisabet:p.dr.Hromadová je hodná paní doktorka všechno vysvětlí a poradí a to samé můžu říci i o dr.Fišerovi,měla jsem je oba.Jinak abych ti dodala odvahu a naději,tak já mám endometriozu 4 stupně a otěhotněla jsem na druhý pokus,tak asi tak.Neboj zvládnete to ,budu držet pěstičky

natulaaa
26. srp 2010

@elisabet ýý kokso co tu děláš 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .DR.Hromadová výýýborná,nemužu na ní nic říct a ještě je prý dobrý doktor Fišer a pak prý tam je nějaká mrská baba ještě 😀,ježiš doufám,že to nečtou 🤐 🤐,i když s dr.Homadovou jsme se nasmáli,ona nám říkala,že o těchto stránkách ví 🤐 🤐 🤐 😀 😀,v sobotu prý tam bude Fišer,nebo Hromadová,to ten zdravotní bratr nevěděl ráno 😠,ale to je jedno,ten Fišer je taky strašně příjemný,mluvili jsme s ním ted,ale jen pár slov,ale je milý 😉,
@mufinka0 no joo,to víš že jooo,vždyt se držím néé 😀 😀 😀 😀 ,návaly už nemám,ty byly asi fáákt z té ms,ale v žaludku más asi kámen a pěkně velký 😀 😀 ,ale jinak dobrýý,áno mi pomohl heřmánek ,tak jsem si ho uvařila i ted a jdem skládat puzzliky 😵 😵 ,

Jinak Elis na této diskuzi jsme vesměs jen my dvě s Mufi a občas zabruslí nějaká těhulka,takže je to taková soukomá diskuze tady 😀 😀 😀

natulaaa
26. srp 2010

Holky pěkný dvojčátkový kočárek jsem našla 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale nedívejte se na cenu,nebo se vám tak pěkný už nebude zdát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=2149359

mufinka0
26. srp 2010

@natulaaa Ten Fišer,..to je ten mladý a vysoký??? 😲 😲

mufinka0
26. srp 2010

@natulaaa Tak vidíš,..šikovná holka,... Jen abys ty puzzlíky stihla poskládat!! 😀 😀 😀

elisabet
26. srp 2010

@mufinka0 jé holky děkuji za milé uvítání, já se omlouvám, teď tu byla tchýně s tchánem tak jsem se věnovala jim. No mě je třicet, snažíme se přes rok a já hned na začátku snažení jsem chtěla mít vše pod kontrolou a neřešit zdravotní stav až po dvou letech snažení. Měla jsem jinou gyndařku která jela ve starých kolejích,-" snažení méně než rok nebudu řešit" a taky neřešila. Jen mi nasadila bez předešlé prohlídky clostilbegyt a duphaston na dva měsíce, pak jsem k ní šla znovu a zase bez prohlídky napsala recept na další dva cykly. ani jednou jsem nebyla na folikometrii, tak jsem přešla k jinému lékaři, ten mi navrhl diagnostickou laparku kde mi zjistili tu endometriozu, na levém vaječníku 7mm, tu odstranili a jinak vše ok. Pak mi ještě vzal krev a zjistil nízký progesteron, a manžela jsem na spermiogram poslala sama už někdy v březnu, jen tak ať mám jistotu že se necpu hormonama zbytečně. a zjistili 45%pohyblivost, říká se že výsledek spermiogramu se má uzavřít tak po dvou testováních, to je dost ovlivněno momentální náladou, kdy byl sex naposled tak, my jsme dali 7dní pauzu a někde jsem četla že delší pauza jak tři dny způsobuje sníženou pohyblivost, že jich je tam pak moc a špatně se jim mrská. no tak jsem ráda že nám udělají v centru nové testy. Tak děkuji za ohlasy na paní Hromadovou a teď jsem ráda že jsem tam zavolala. jo a na IVF jsem ještě nebyla, ale mám hrůzu z toho že se to naporové nechytne, pak už jen dva pokusy a co když ani jeden nevýjde???? No stresuju dopředu já vím, ale jinak jsem optimista, jen dnes ani moc ne 😀 😀

natulaaa
26. srp 2010

@mufinka0 hej ještě jsem se k nim nedostala ,ale u ž jduuuu 😀 😀
@elisabet o obavách mi nemluv a takové otázky si dávají všechny holky,že joooo 😀 😀 😀 ,ale já to ted napíšu možná blbě,ale ty nemáš jen tři pokusy,ty mužeš mít o hodně víc pokusu,ty máš tři pokusy ivf,to je to,co absolvuju ted,ale pokud budeš mít mrazáčky a ty budeš,vím jaký si měla HP ,tak mužeš jít třeba 6X pro mrazáčky a to máš plus ty ivfka chápeš,ježiš jsem se zamotala 😀 😀 😀

Joo holky,kolik vubec stojí KET v repromedě?Mufi né že mě zase sprdneš,že na co se to ptám 😀 😀 ,ale já chci být infomována 😀 😀

mufinka0
26. srp 2010

@natulaaa 😲 😲 😲 Já tě sprdnu jedině když budeš stresovat a vyhledávat na netu negativní věci,...toto je normální otázka,..tak ze mě nedělej sadistu laskavě jooo??? 😠 😠 😠 😠

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Nevím,...mám to v mailu od Hromadové. Mrknu a napíšu ti to.

mufinka0
26. srp 2010

@natulaaa Táákže KET 2 embryí stojí 2500,- Kč.

natulaaa
26. srp 2010

@mufinka0 no to je zadaráááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,jen aby bylo co mrazit 🙄 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀

mufinka0
26. srp 2010

@natulaaa 😲 😲 FHS a LH má být 1:1????????????????????????????????????

mufinka0
26. srp 2010

@natulaaa Mě ty stránky nefungují... 😒 😒

mufinka0
26. srp 2010

@natulaaa Noo ona mi napsala že kryokonzervace 2 embryí je 2500, tak nevím jestli jako zamražení nebo KET??... 😕 😕

natulaaa
26. srp 2010

@mufinka0 zamražení stojí 2500 😀 ,ted mi to došlo,to mám taky,ale KET bude asi dažší,kuknu na ty stánky,jakto,že nejdou 😝

mufinka0
26. srp 2010

Už jo,..ale tam není popasáno co a jak má být v poměru.. 😀
@natulaaa

natulaaa
26. srp 2010

Zadej si nomálně do vyhledávače POMĚR LH: FSH a najede ti několi článečku 😉 😉 ,já po dnešek končím,papa zítra,drž mi palce at mi není bléééééééééééé 😠 😠 😀 😀 😀 ,Dobrou

mufinka0
26. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 Budu na tebe myslet,..dobrou 🙂

naduska
26. srp 2010

Ahojte kocky neostal nikomu Puregon ☹ ?potrebovala by som 600 j.dik

natulaaa
27. srp 2010

Dobré ránko 🙂 😉
@naduska zaím néé bohužel,píchám teprve 3ti den,takže ještě nevím,jinak já dneska dostala dvě včeličky 🙄 😀 a výrobce nam daroval dneska 125 jednotek zdarma(no zdarma,už tak to stojí majlant) 😀 😀

zazy
27. srp 2010

Naduska:mě zbylo v peru jen 200j

beryk
27. srp 2010

Ahojda holky, všem krásný den

@natulaaa zítra už UTZ budu držet pěstičky,pak dej hned vědět 🙂

@naduska bohužel nemám

@elisabet vítám tě tu, já si dr. Hromadovou nemůžu vynachválit,pro mě je to ta nejlepší dr. na světě, šla jsem k ní na 5IVF a je ze mě těhule, no zázrak. Přeji ti hooooooooooooooooooodně štěstí, at se hned zadaří.

Veni, Inach zdravím vás, ukaž te se častěji

Frozi jak pak ty???

Já jsem se ted vrátila od obvoďáka se slzama v očích,i když podle prokašlaný noci a blbém dýchání jsem to mohla čekat. Dr. mě poslechla a řekla , je to pořád špatný , nález na průduškách tam je porád, a že se nedá nic dělat ,musí mě znova napsat ty samé antibiotika a kapičky na kašel.Už jsem z toho zoufalá a pěkně zesláblá. Moc mě štve ,jak tím kašlem namáhám bříško. Modlím se, aby už ten kašel odešel a hlavně mimísek byl v pohodě,pohyby zátím nic.