Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mamba555
27. led 2011

@elisabet ahoj heh citim sa pohode no snád to vyjde a ty si natom ako?

paja1
27. led 2011

@lola33 Já jsem taky vždycky dělala a různě,tak ted to fakt nechám na to m klidu.Tentokrát mě dělal transfér muj lékař,a říkal at dám raděj klidný režim.A je pravda ,že tentokrát mi ti dlouho zaváděl,až mě to bylo divné.

mamba555
27. led 2011

@valkat ahojik hehe snád ano budem ti pevne držat palce joj už by bolo super keby sa nám to všetkym podarilo konečne hm

lola33
27. led 2011

@paja1 právě,že mě může dojít,my máme jen prednison, anopyrin a crinone ☹

paja1
27. led 2011

@lola33 Aha tak at nechodí a už se ani nevrací a prostě má u Vás zamknuté dveře a basta.

valkat
27. led 2011

@mamba555 by v repromedě přišli o všechny pacientky..... 🙂 🙂

lola33
27. led 2011

@paja1 Tak to dopadne na jedničku s hvězdičkou,dej na má slova 🙂 🙂

lola33
27. led 2011

@paja1 díky moc,dám vědět,snad nedorazí.....

valkat
27. led 2011

@lola33 nedorazí,jsme to odhlasovali... 🙂 🙂 🙂

lola33
27. led 2011

@valkat jste zlatíčka,všem moc děkuju za podporu 🙂 🙂 🙂

valkat
27. led 2011

@lola33 taky mi moc pomáháte....škoda že neumíme posunout čas..... 🙂

lola33
27. led 2011

@valkat to jo,škoda ☹

valkat
27. led 2011

@lola33 ale to vydržíme a jak říká nelatorka,čeká nás sladká odměna...... 🙂

lola33
27. led 2011

@valkat 🙂 🙂 🙂 sluníčka mažu do sprchy a telku papa všem krásný večer přeji a tobě krásný víkend,držím palce 😉

valkat
27. led 2011

@lola33 taky se měj krásně i s mimouškem...a páááá v neděli večer.......ahoooooj holkýýýýýýý..... 🙂

nelatorka
27. led 2011

tak jsem si teprve teť přečetla, že embrya byla ve stádiu expandovaná blastocysta 🙂 , ale stejně tomu prd rozumím 😀
mufinka ty jsi se ptala že?

zazy
27. led 2011

Ahojky děvčata
Na všechny moc myslím a musím se každý den juknout jak pokračujete,na koho vykouknout //,já myslím,že snad na všechny z vás vykouknou když ne ted tak později,moc vám držím pěstičky,v Repromedě jsou šikovní

paja1
28. led 2011

@nelatorka A ty jsi nevěděla,Jaké stádijka ti dali?Ta expandovaná blastocysta je nejvyšší možná kvalita.Já mám ted z těch mích taky jednu expandovanou blastu a jednu blastu.Je pravdavda,že už jsem blastocysty měla,ale expandovanou ještě ne až ted jednu.Už jsi byla na kontrole?Vše o.k.?Dej nám vědět.

nelatorka
28. led 2011

Ne nevěděla až teť jsem si to četla ve zprávě. No tak jsem zase o něco chytřejší . 🙂 Děkuji to je příjemné zjištění že jsem měla tak kvalitní emb. Proto to asi dopadlo dobře 🙂
Dnes jsem byla na krvi a hlásím HCG skoro 700. Sliznice pěkně roste, vaječníky vpořádku. Doktor říkal, že ještě nic zatím vidět nejde, a mám přijít na kontrolu zase za 14dní. Zvýšil mi dávkování utrogestanu místo 6ti na 11 denně.. úplně jsem se tam zhrozila a ještě nálepky ze dvou na čtyři, tak budu celá polepená 😀 😀
Šla jsem od tam jak kdybych vykradla lékárnu 😀 😀 😀 , ale jsem 😵 😵 😵 .

lola33
28. led 2011

@nelatorka Neli,tak to jsou úžasné zprávičky,moc gratuluji 🙂 ,neboj z léků se nehroz,vždy si řekni,že miminku i tobě moc pomáhají papa L 😉

nelatorka
28. led 2011

@lola33 děkuji moc já už se nemůžu dočkat až se ke mě připojíte 😉 už byste to měli začít hlásit 😀 😀 myslím na vás

lola33
28. led 2011

@nelatorka beruš,já asi ne.... ☹ dnes se mi začíná rozjíždět zřejmě MS ☹ ,počkám do rána a ráno asi pro jistotu zkusím testík,ale nevim nevim ☹

paja1
28. led 2011

@nelatorka Super zprávičky a hlavně se hlídej,klídek a pohoda.Ono je to přeci jen něco jiného než normální těhu.Tak se musíš opatrovat a ať tě manžílek hýčká. 🙂

nelatorka
28. led 2011

@lola33 ach jo nééé to mi ani neříkej.Třeba to není ono krvácíš hodně? Já jsem taky trochu zašpinila,ale nic to nebylo.
Někdy to tak bývá.

paja1
28. led 2011

@lola33 To mi zlato neříkej?A hlavně já vím je to blbé to psát zrovna já, co mi to už tolikrát nevyšlo.Ale opravdu se snad všude píše ,že pokud se mimísci uhnizdují,tak se špiní a to skoro každá druhá holčina.Opravdu to je časté.Tak nepanikař a drž se.Budu na tabe myslet at testík dopadne,tfuj,tfuj,tfuj.

lola33
28. led 2011

@nelatorka no mě povídej,ani jsem to sem nechtěla psát,abych nestresovala ostatní spolubojovnice ☹ ,ráno víc,tak jsem hned volala manžílkovi a bulela do telefonu,že si myslel,že mě vymřelo půl příbuzenstva 😔 ,kapku se to zklidnilo,tak čekám a čekám co z toho bude,jsem na palicu,manža mi tvrdí,že se třeba zahnízďují,ale přesně takto mám MS dostat,tak to vidím černě ☹ ,ach jo ☹

nelatorka
28. led 2011

@paja1 jj neboj hodně se hlídám. A manžel mě hýčká až moc mám se jak královna 😀 😀

lola33
28. led 2011

@paja1 Děkuji moc beruško,asi jsme to tu včera zakřikly,s tím,ať jde mrcha k sousedům a k nám nééééé 🤐

paja1
28. led 2011

@lola33 Nehaž flintu do žita.Neblázni,ta smůla se musí prolomit.

elisabet
28. led 2011

@lola33 loli..... ☹ co ti napsat....taky držím palečky aby to byla známka zahnizďování, tfuj,tfuj, tfuj!!!! mě říkal dr. v repromedě že při ET dochází k zahnizďování 6,7den, takže třeba loli to bude mimousek.. zlatí držím pěstíčky, moc, moc moc!
Holky já myslela že po expandované blastocystě je ještě hatchující blastocysta, že ta je nejvyšší stádium,?, tak to mám tři expandované blastocystičky v mražáčku... 😉
Jo a nepotvrdil se mi ani zánět ani mimoň. Takže to bolení vaječníku je nejspíše ještě ze stimulky z minulého cyklu. Snad.
Držte se kočky! A těhulkujte!