Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
6. kvě 2011

@zazy Berusko,mej se krasne a uzivej si zlaticka....... 🙂

nelatorka
7. kvě 2011

@zazy ano zatím vše vpořádku už se moc těšíme na kočičku!!!!

elisabet
7. kvě 2011

@bublenudle souhlasím s tebou, navíc jak jsi psala že an třetí pokus až v červenci, tak to je fajn, protože testy trvají něco málo přes měsíc, tak to alespoň stihnete 😉 no je sice pravda, že teď se dívám do svého výpisu od zdravotní pojišťovny a ty testy výjdou asi tak na 12tisíc korun, ale co je oproti tomu IVF, které nás stojí cca 25tisíc a pojišťovnu taky skoro přes padesát tisíc, takže kapka v moři...

mamba555
7. kvě 2011

ahojte dievčata tak ako sa máte?neviete náhodou ako dopadla lola?

bublenudle
7. kvě 2011

@elisabet no,me to IVF ted bude stat tak 50tis...budu delat i PGD a vse kolem toho...tak to chci mit vse udelane,tz testy..imuno atd..a jestli ne,tak pujdu jinam.... 😉

valkat
7. kvě 2011

Ahoj holky,já zatím nemám čím přispívat,teď čekám na mrchu abych mohla začít se vším všudy....na břiše už se mi od injekcí dělá pěkná modřina.....ale už se moc těším až to vypukne....kdy jindy to musí vyjít než v květnu,měsíci lásky....... 🙂

mamba555
8. kvě 2011

@valkat ahoj hm nevieš ako dopadla lola?daj vediet ak vieš dakujem ahoj

valkat
8. kvě 2011

@mamba555 ahojky,vím,ale měla by vám to říct sama.......

lola33
8. kvě 2011

Ahojky zlatíčka,tak zatím potichoučku.....hcg 500,na UTZ zatím vidět nic nebylo,prý je brzo,byla jsem tam 14 den po KET,tak tentokrát to snad vyjde za 10dní další UTZ.....

nelatorka
9. kvě 2011

@lola33 moc moc gratuluji (potichoučku 🙂 ),ale mám velikánskou radost 🙂 příště už půjde tečička vidět uvidíš moc ti to přeji!!!! a drž se!!!!!!!!

olafka
9. kvě 2011

@lola33 No zlato,tiše gratuluji a jak píše nelatorka,tentokrát to určitě vyšlo,věřím.Máme letos všechny nárok po těch neuspěších.To jsou tak perfektní zprávičky,že se úplně třesu štěstím.Na příštím utz bude už určitě něco vidět,u mě to taky tak bylo,prvně jen bublinky a pak se to ukázalo a to rovnou dvojmo...vydrž,za to usíli to stojí.A co v Brně?Našli jste ten penzion a přespali?Jestli ano,tak to budete třetí,kterým se zadařilo i tím,že tam přespali.Napiš nám opět brzo,co nového.Papa a držte se a OPATRNĚ.

mamba555
9. kvě 2011

@lola33 fuha lola to je super gratulujem aj ja o snád už toto vyjde teraz jej si určite štastná

mamba555
10. kvě 2011

@nelatorka tak ahoj nelatorka no ako s amáš hm už si bola na tom vevřine?a už citiš miminko?tak s aozvi ahoj

nelatorka
10. kvě 2011

@mamba555 ještě ne jdu tam zítra 🙂 miminko ještě necítím, ale břicho už mám docela velké 🙂 😝

nelatorka
10. kvě 2011

@mamba555 a co ty? jak se vede? co mimi je ti dobře? 😉

mamba555
10. kvě 2011

@nelatorka ahoj nelatorka tak ti budem držat palce aby ti to všetko ok dopadlo zajtra no mne je ako dobre ale je mi ešte furt špatne a moc mne páli žáha hmm

nelatorka
10. kvě 2011

@mamba555 děkuji. Jéé tak přeji ať to brzy přejde 🙂 Mě taky dost pálívá žáha. Cucám RENNIE ty ovocné docela se to dá. Jinak jsem zjistila, že mě asi pálí z džusu. Tak už ho moc nepiji. Jěště se mi akorát pořád navaluje , třeba z myčky když je tam déle nádobí a taky když jdu vynášet odpadky atd... no klasika :D potom to pěkně rozdejchávám 😝 😀
Tak se drž papa

mamba555
10. kvě 2011

@nelatorka no ani mi nehovor to je hrozne mne zo všetkého je zle hah i vracim ale to rennie si kupim a z džudu te páli pretože i mne stoho páli joj no proste tak haha

nelatorka
10. kvě 2011

@mamba555 no, ale pro ty prcky všechno vydržíme 😉 😉 😝 🙂 máme pejska a venku žrala trávu a doma potom zvracela
no tak to už jsem nerozdejchala a pak jsem vyzvracela celou snídani 😝 😝 😀 takže asi takhle 😀

nelatorka
10. kvě 2011

@mamba555 to rennie je fakt dobré po jedné tabletce to hned přejde, ale kup si ty ovocné 🙂 🙂

mamba555
11. kvě 2011

@nelatorka joj aj ja zvracim hm ale už to je o trošku lepšie,ale aj tak hm snád už to pomaly prejde dneska si pojdem kupi to rennie tak ty sa drž dnes ideš na ten ultrazvuk že?tak daj vediet ahojik zatial

nelatorka
11. kvě 2011

@mamba555 normálně už nezvracím vůbec, ale ty pachy mi dělají hodně zle 😝 😝 ano dnes jdeme,ale až na 17,20 už se nemůžu dočkat 🙂 🙂 mimi jsem dlouho neviděla už jsem nervózní jestli je vše jak má 🙂 potom hned pisnu a přidám fotečku 🙂)

lola33
11. kvě 2011

@nelatorka
@mamba555
@olafka
Berušky,všem moc děkuji,cesta je ještě dlouhá a nervozita stoupá,snad bude vše jak má,hezký den všem L.

mamba555
11. kvě 2011

@nelatorka no ahoj nelatorka tak ako si dopadla hm?dufam že dobre aké je mimi?hehe tak sa ozvi pa zatial

valkat
11. kvě 2011

ahoj holky,nepotkáme se zítra ve 13.00 s některou? 🙂

nelatorka
12. kvě 2011

@mamba555 Ahojky byli jsme tam až v šest hodin večer víš a to ještě měli tak hodinovej skluz 🙂)
Ale vše je v pořádku jsme zdravoučcí srdíčko máme jako zvon a bude to kluk 😀 😀 trochu to byl šok 😕 ,ale manžel měl velikánskou radost 🙂) ještě k tomu ten hokej nedal se uklidnit 😀 😀 a já už pomalu kupovala růžovou 😀 😀
Hodím sem potom fotečku.

mufinka0
12. kvě 2011

@lola33 Ahoj Lolinko 🙂 Tak téééda (taky potichoučku) moooc gratuluju !!! Néé, vlastně ani ne potichoučku, ale nahlááás a pořádně !!! Moc přeju, aby jsi došla až do konce bez jakýchkoliv problémů, ale hodnota HCG vypadá dobře, ne,? 😉 😉

mufinka0
12. kvě 2011

@nelatorka 🙂 musela jsem smát,..takže kluk jako buk to bude...hahahha 😀 No ale gratulace veliká !!! ono ať je to co je to,..hlavně že to bude zdravéé a bude vám dělat radost 😉 😉

nelatorka
12. kvě 2011

jasně hlavně, že jsme zdravoučcí, ale byla to fakt sranda, jak nám to řekla nebo spíše ukázala tak jsme se začali oba smát doktorka asi trochu nechápala 😀 😀

No a co ty jak jsi na tom? Pořád na tebe myslím 😉

lola33
12. kvě 2011

@mufinka0 Ahojky děkuji moc 🙂 ,v pondělí jedu na UTZ,tak uvidíme 😉 ,tak doufám,že vše bude jak má a co ty,kdy se chystáš????