Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

kacnov
7. čer 2011

@evitaa wooooow no to je teda nááááářez!!!! to je šílený snad to nebudu mít za potřebí to je hafo peněz ☹(((((

valkat
7. čer 2011

Ahoj holky,takže dneska 7.den po ET,tak ještě půlka přede mnou...... 😉

aidule
8. čer 2011

@valkat Ahojky, držím co se dá, ať se mimi u tebe líbí a vydrží!!!!!!!!!!!!!! 🙂 A tobě hodně síly, víry a odpočinku 😉 !

aidule
8. čer 2011

@kacnov Zdravím, je to tak, ta cena je i s částečnou úhradou od pojišťovny. Ale každému to vychází jinak, protože se léčba řídí hormonálním profilem, výsledky UZV apod., což máme každá individuální, takže se nedá říct paušálně, kolik to bude. Spíš jen odhadnout. Tak dobré pořízení a hlavu vzhůru! 🙂

kacnov
8. čer 2011

holky 58 bus zastavuje přímo u repromedy??

aidule
8. čer 2011

@kacnov Ahojky, ano zastavuje kousíček před ní 🙂 .

kacnov
9. čer 2011

@aidule jojo už sem od tam zpět, to je 82 co zastavuje přímo.
prosím tě chci se tě zeptat jak to bral tvůj manžel-přítel to třeba že tam chodil s tebou že musel donést sperma? a ty máš mimčo uměle nebo přirozeně?

terynka1
9. čer 2011

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, jak to v Repromedě chodí, dostala jsem doporučení od svojí doktorky k vyšetření, poradí mi někdo?

aidule
9. čer 2011

@kacnov Zdravím! Manžel to bral tak nějak vcelku sportovně. Že by z toho byl odvázaný, to zrovna ne, ale mimčo jsme chtěli oba, tak to zvládl 😀 . První holčičku, tu 6-ti letou máme normálně, jenže pak jsem dost zhubla a ztratila cyklus, takže byl problém na světě. Zkusili jsme přesně před rokem jedno IVF, ale to skončilo blbě, pak už jsem tak nějak váhala s tím zkusit další, hlavně nás tlačila finanční stránka...Na podzim jsme zkusili nasadit jen tbl. clistilbegytu a po 2 lahvičkách se nám to zadařilo přirozeně. Doktorka říkala, že mě nakoply hormony z toho letního IVF, nastartovaly cyklus a pak už nám stačil jen ten clostil 🙂 . Takže tolik k tomu našemu snaženíčku a počínáníčku 😉 . A jak to vypadá s váma?

aidule
9. čer 2011

@terynka1 Vítej mezi náma! Já jsem do Repromedy chodila a byla jsem maximálně spokojená, nikdy jsem nijak výrazně nečekala, personál byl vstřícný a usměvavý a navíc mě vždy tak nějak vycházeli vstříct vzhledem k mým časovým možnostem v té době. S doktorkou jsem vždy probrala několik variant, nikdy mi nepodsouvala něco svého a hlavně mě vždy tak nějak pobavila a rozesmála nějakou poznámkou, že i když mi kolikrát do smíchu nebylo, stejně jsem se tam tak nějak zklidnila a neztratila naději bojovat dál a věřit v ten nejlepší konec. Zkrátka velká spokojenost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A v našem případě pak ještě korunovaná vysněným mimčem 🙂 . Takže neváhej je kontaktovat, za pokus to určo stojí, však uvidíš sama. Hodně štěstí!!! 🙂

terynka1
9. čer 2011

Jé, tak to jsi hodná, že píšeš, že Ti nebylo do smíchu, já z toho mám takový divný pocity 😢

moniques
9. čer 2011

@valkat já už měla 7.den slabounký // 😉

valkat
9. čer 2011

@moniques já to zkusím vydržet....... 🙂

valkat
9. čer 2011

@moniques i když už mě začíná svrbět ruka.....ale bojím se......

mamba555
9. čer 2011

@valkat ahojik ja som si robila test 12ty den a ukazovalo iba jednu čiarku,tak so to vzdala a v repromede mi povedali,že ano som tehotná tak som si mislela že odpadnem,takže aj tak v krv je naj istejši držim palve a daj vediet ako si dopadla

agatice
9. čer 2011

valkat- mooooooooooooooc držím pěstičky 🙂 🙂 🙂 . Já se chystám v září do boje, ale pořád si tak nějak říkám jestli ta minimálka má vůbec cenu. Nevím jak je to s úspěšností u ní ,ale myslím, že větší šance je při normálním stimulovaném IVF. Ale teď bohužel 90 000kč na to už nemám.

valkat
10. čer 2011

@mamba555 ahojky,jj znám tvůj příběh,nevzdám to ......

valkat
10. čer 2011

@agatice ahojky,ni já měla tu minimálku to poprvé a kdybych věděla že ta šance je tak maličká,tak bych šla hned do ivf......říkal mi Fischer,že tam nemají pod kontrolou skoro nic,protože je to bez těch hormonů a že je to fakt o štěstí,že te´d máme 50% šanci že se to povede,embryjka byla po pk krásně narostlá,tak snad bude i výsledek.......

kacnov
10. čer 2011

@aidule no manža jde ted na spermio a je z toho zdrblej já mám klučinu 3 roky taky přirozeně ale hodně jsem při něm nabrala a pak stratila MS ale až tak po 2 rokách. no takže nevím ted mi dala prášky metformin teva no tak sem zvědavá jak to dopadne právě taky nejsem nějak finančně založená :( takže bych byla ráda kdyby to vyšlo práškama

venika86
10. čer 2011

@kacnov ahojky, je možný, že se odněkud známe? Tvoje svatební fotky jsou mi nějak povědomý. Neznáš náhodou Peťu Žákovou?

holja
10. čer 2011

Ahoj holky, jsem tu nová a do repromedy chodíme s manželem už asi měsíc (byli jsme vždy u primáře Veselého a musím říct, že přístup je OK), nejdřív to byl jen vstupní pohovor, potom mi brali krev na hormonální profil a manželovi udělali spermiogram, v úterý jsme si byli pro výsledky a zjistili mi špatnou funkci štítné žlázy......spermiogram nám dopadl dobře.....takže teď si musím poléčit štítnou a potom můžeme pokračovat....a nebo je také možné, že to půjde samo 🙂 nemáte některá stejný problém se štítnou jde o sníženou funkci?

valkat
10. čer 2011

@holja ahojky,vítej.Jsou tam všichni hodní a milí...já ti nepomůžu,my jsme s manželem v pořádku ale i tak to nejde,je to o štěstí....

elisabet
10. čer 2011

@holja ahojky, já problém se štítkou taky nemám, ale co vím od ostatních holek, tak snížená funkce-to znamená že máš zvýšené hodnoty myslím že TSh tak to opravdu způsobuje to že se holkám nedaří otěhotnět.. že se nai miminko nezavrtá.. jakmile se ti nasadí prášky na snížení těch hodnot tak to jde velmi rychle dolů- snad bych se nebála tvrdit že snad i po dnech... opravdu je to rychlost.. a až se dostaneš do toho rozmezí normálních hodnot tak bys mohla otěhotnět i přirozeně. A třeba to i tak bude a IVFko nebudeš potřebovat 😉
u zvýšené funkce-což je ta hodnota TSH nižší než norma je zas problém v tom že tam je těhotneství možné, ale zase tam vznikají buď potraty a nebo různé vrozené vady...

aidule
10. čer 2011

@kacnov On to zvládne, neboj. Myslím, že to v oné místnosti není asi žádná síň slávy, ale co by pro nás a naše budoucí potěšení ti chlapi neudělali 😀 . Vidíš, já jsem na tom byla s tou váhou úplně naopak, ale taky to bylo špatně, hold není nad zlatou střední cestu asi ve všem 🙂 . Uvidíš, jaké budou manželovi výsledky, u něj se taky mohlo něco změnit k horšímu, nejen u tebe. Vyjde to, neboj, jen to možná nebude hned. Ale bude-li mimčo chtít k vám, cestu si určitě najde, tomu věř!!!

aidule
10. čer 2011

@holja Ahoj, se štítnicí sice problém nemám, ale s Repromedou jen tu nejlepší zkušenost. Takže dej tomu léčení celkově trošku čas, nejsi na to sama a ono to určitě vyjde. Myslím, že jsi v té nejlepší možné péči 🙂 ! Drřím palce!!!

kacnov
10. čer 2011

@venika86 jojo petu žákovou znám 🙂))))

kacnov
10. čer 2011

@venika86 blažkova základka no to je klasika 🙂) ty jsi tu taky?? to je hustý koho tu ještě nepotkám

aidule
10. čer 2011

@terynka1 Tak divný pocity jsou asi normální, myslím, že každý to prožívá tím svým způsobem. Však uvidíš 😉 .

valkat
11. čer 2011

Ahoj holky,včera byl můj nejhorší den,umřel mi pes,probrečela jsem celý večer......a dneska ráno jsem na testu našla //,nemohla jsem tomu uvěřit.......v pondělí si zajedu na krev,snad bude všechno v pořádku.....

kacnov
11. čer 2011

@valkat moc gratuluju a s pejskem to je mi líto :(